برگشت   انجمن معلولین اسپیشال > كيلينيك تخصصي Special > معرفی بيمارستان مطب و دكترهاي متخصص

توجه

پاسخ

امکانات جستجوی این موضوع امتیاز: ( 3.71میانگین:  )21:رتبه بندی حالات نمایش
Old يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۸۷, ۱۲:۴۶   #1
حسين
مدیر بازنشسته
امتیازها: 58,678, سطح: 75 امتیازها: 58,678, سطح: 75 امتیازها: 58,678, سطح: 75
فعالیت: 0.3% فعالیت: 0.3% فعالیت: 0.3%

آواتار حسين

موقعیت: مرکز خلیج فارس
11,696 تشکر در 2,862 ارسال
حسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond repute
حسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond repute
پیشفرض دكترهاي متخصص + آدرس و شماره تلفن مطب

دكتر رضا شهريار كامراني
جراح و متخصص استخان و مفاصل ( ارتوپد )
فوق تخصص جراحي دست و اعصاب محيطي
نظام پزشكي : 29112
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

آدرس : تهران - خیابان کارگر شمالی - خیابان شهید خسروی - پلاک 16 - واحد سوم شرقی

تلفن :
021
88631110

---------------------
قابل توجه بازدید کنندگان محترم ، من توسط آقای دکتر کامرانی جراحی شدم و خوشبختانه بدون بریس قادر به راه رفتن هستم ... قبل از جراحی ، برای راه رفتن بدون بریس ، نیاز به گذاشتن دست بر روی زانو بود ....

Old شنبه ۴ خرداد ۱۳۸۷, ۱۵:۱۸   #2
حسين
مدیر بازنشسته

آواتار حسين

حسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond repute
حسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond repute
پیشفرض

بیمارستان شفا
(موقوف توسط مرحومه زیور یحیائیان)

آدرس :
تهران، خیابان بهارستان- خیابان مجاهدین اسلام- بیمارستان شفا یحیائیان

بیمارستان ارتوپد ... از گردن تا نوک انگشت پا !!

یکی از بچه ها که پولیو داشت توسط متخصصین این بیمارستان معاینه و در سه مرحله جراحی شد که الحمدالله الان بدون نیاز به بریس روی پای خودش و خیلی خوب داره راه میره ...
قبلا با استفاده از بریس و گذاشتن دست بروی زانوش راه میرفت .
این بیمارستان تقریبا با همه ی بیمه ها قرارداد داره ...

برای مراجعه روز های سه شنبه و چهار شنبه باید به کلینیک اولیه مراجعه و نوبت بگیرید ....
ساعت 5-6 برید که خیلی شلوغ میشه !! یه کاغذ میزنن روی در .... اسمتونو روش بنویسین ... در این مرحله شما توی بیمارستان پرونده تشکیل میدین و یک دکتر شما رو میبینه که کارش تشخیص اینه که به کدوم دکتر متخصص مراجعه کنید ... ظاهرا بیمار خودش نمیتونه دکتر معالجش رو انتخاب کنه ...
بعد از تشخیص وضعیت جسمیتون و مشخص شدن دکتر معالج ، برای مراجعه به دکتر متخصص بهتون وقت میدن ... مثلا یک هفته بعد .... و الی آخر ...

Old جمعه ۱۲ مهر ۱۳۸۷, ۲۲:۰۱   #3
taraneh

گنج سايت
امتیازها: 29,324, سطح: 52 امتیازها: 29,324, سطح: 52 امتیازها: 29,324, سطح: 52
فعالیت: 0.2% فعالیت: 0.2% فعالیت: 0.2%
دستاوردها

آواتار taraneh

موقعیت: تهران
5,798 تشکر در 2,227 ارسال
taraneh has a reputation beyond repute
taraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond repute
پیشفرض

اول سلام دوم اينكه منم يك دكتر ارتوپد ديگه سراغ دار كه خيلي تو كارش استاده اسمش دكتر محمد امامي هست خود منو يكبار عمل كرده و من الان خيلي بهتر شدم مشكل من علاوه بر سيپي در رفتگي لگن هست كه بعد از اين عمل يه سري تواناييها رو كه نداشتم به دست اوردم مطبش تو پل روميه البته روزهاي يكشنبه تو بيمارستان امام حسين ويزيت ميكنه

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
taraneh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از taraneh برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷, ۱۰:۱۵   #4
dana

گنج سايت
امتیازها: 13,662, سطح: 35 امتیازها: 13,662, سطح: 35 امتیازها: 13,662, سطح: 35
دستاوردها

آواتار dana

1,983 تشکر در 698 ارسال
dana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant futuredana has a brilliant future
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط taraneh مشاهده موضوع
اول سلام دوم اينكه منم يك دكتر ارتوپد ديگه سراغ دار كه خيلي تو كارش استاده اسمش دكتر محمد امامي هست خود منو يكبار عمل كرده و من الان خيلي بهتر شدم مشكل من علاوه بر سيپي در رفتگي لگن هست كه بعد از اين عمل يه سري تواناييها رو كه نداشتم به دست اوردم مطبش تو پل روميه البته روزهاي يكشنبه تو بيمارستان امام حسين ويزيت ميكنه
وقثی داشتم این متن رو میخوندم یه کمی جا خوردم چون من از دکتر امامی خاطره بدی دارم واون غیر از گچ گرفتن کار دیگه ای بلد نیست وقتی دیدم یکی ازش تعریف کرده خیلی عجیب بود ولی مثل اینکه یه دکتر دیگه است
من یه ارتوپد بد میشناسم که اسمش دکتر امامیه توی بیمارستان رسالت کار میکنه

ببخشیدم اگر , من پر از عشق بودم و تو پر از نفرت,اگر بخشیدن عادت من بود و خصلت تو نبخشیدن!
ببخشیدم، به خاطر این همه دوستت داشتن...به خاطر تا آخرین نفس پایِ تو ایستادن!
dana آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران زیر از dana برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۷, ۱۱:۱۷   #5
taraneh

گنج سايت
امتیازها: 29,324, سطح: 52 امتیازها: 29,324, سطح: 52 امتیازها: 29,324, سطح: 52
فعالیت: 0.2% فعالیت: 0.2% فعالیت: 0.2%
دستاوردها

آواتار taraneh

موقعیت: تهران
5,798 تشکر در 2,227 ارسال
taraneh has a reputation beyond repute
taraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond reputetaraneh has a reputation beyond repute
Wink

نقل قول:
ارسالی توسط dana مشاهده موضوع
وقثی داشتم این متن رو میخوندم یه کمی جا خوردم چون من از دکتر امامی خاطره بدی دارم واون غیر از گچ گرفتن کار دیگه ای بلد نیست وقتی دیدم یکی ازش تعریف کرده خیلی عجیب بود ولی مثل اینکه یه دکتر دیگه است
من یه ارتوپد بد میشناسم که اسمش دکتر امامیه توی بیمارستان رسالت کار میکنه
دانا جان توی ایران یا كلا دنیا تشابه اسمی فراوونی هست پس مطمئن باش توی دنیای پزشكی هم تشابه اسمی هست من به شما قول میدم كه یه دكتر دیگه ای رو گفتم

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
taraneh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران زیر از taraneh برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷, ۲۳:۱۲   #6
(علی)

گنج سايت
امتیازها: 19,550, سطح: 42 امتیازها: 19,550, سطح: 42 امتیازها: 19,550, سطح: 42
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
دستاوردها

آواتار (علی)

موقعیت: شهر سلماس
2,190 تشکر در 940 ارسال
(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future(علی) has a brilliant future
پیشفرض

ادس و شماره تلفن دکتر ستون فقرات:
دکتر میر مصطفی سادات ارتوپد و فوق تخصص جراحی ستون فقرات شماره نظام پزشکی 21221
آدرس و شماره تلفن مطب: خیابان سهروردی شمالی بالاتر از هویزه ساختمان پزشکان سهروردی 0218739822و0218849822
هم تو بیمارستان خصوصی و هم دولتی عمل میکنه منو تو بیمارستان سینا عمل کرد که دولتی بود و روزای شنبه و یکشنبه و چهارشنبه تو درمانگاه بیمارستان ویزیت میکنه روزای یکشنبه حتما هست
(علی) آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از (علی) برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۷, ۱۳:۴۳   #7
victoryaaa

عضو آزمايشی
امتیازها: 1,876, سطح: 12 امتیازها: 1,876, سطح: 12 امتیازها: 1,876, سطح: 12

آواتار victoryaaa

1 تشکر در 1 ارسال
victoryaaa در مسير محبوب شدن قرار دارد
پیشفرض

سلام

كسي آدرس دكتر معتمد كلانتر ميدان هفت تير متخصص مغز و اعصاب رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقيقا نميدونم معتمد كلانتر هست يا كلانتر معتمد

ممنون ميشم سريع جواب بديد
victoryaaa آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران زیر از victoryaaa برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۷, ۱۳:۵۲   #8
حسين
مدیر بازنشسته

آواتار حسين

پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط victoryaaa مشاهده موضوع
سلام

اگر كارت خيلي فوري هست پيشنهاد ميكنم يه امتحان كن زنگ بزن 118 .. ببين ميتوني شماره مطبشو گير بياري يا نه ..

Old شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۷, ۱۳:۵۴   #9
حسين
مدیر بازنشسته

آواتار حسين

پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط victoryaaa مشاهده موضوع
سلام

توي گوگل سرچ كردم انگار دكتر به اين اسم زياده !! ... اسم كوچيكشو نميدوني ؟ معتمد كلانتر فاميليشه

Old سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۷, ۰۰:۳۹   #10
papar

گنج سايت
امتیازها: 117,784, سطح: 100 امتیازها: 117,784, سطح: 100 امتیازها: 117,784, سطح: 100
افتخارات

آواتار papar

موقعیت: اینور آب
8,374 تشکر در 3,369 ارسال
papar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond repute
papar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond reputepapar has a reputation beyond repute
پیشفرض

دکتر غلامرضا شیخ

متخصص ارتوپدی

متخصص و جراح بیماری های استخون و شکسته بندی

جراحی فلج اطفال

پاچمبری
کوتاهی پا

کمر درد های مزمن

دارای بورد تخصصی در جراحی استخون

آدرس . . . تهران : توحید اول ستارخان - نبش کوثر 3 - پلاک 10

ساعت 5 - 8 شب بغیر از پنجشنبه

تلفن

021

66422025
papar آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از papar برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
پاسخ

کاربرانی که در حال مطالعه این موضوع هستند: 5 (0 عضو و 5 مهمان)

امکانات جستجوی این موضوع
جستجوی این موضوع:

جستجوی پیشرفته
حالات نمایش امتیاز این موضوع
امتیاز این موضوع:

قوانین ارسال
نمی‌توانید مبحث جدید ارسال کنید.
نمی‌توانید به مباحث پاسخ دهید.
نمی‌توانید فایل پیوست ضمیمه کنید.
نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید.

BB code فعال است
شکلک‌ها فعال هستند