alt
صفحه 12 از 172 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 1718

موضوع: ازدواج معلولین

1. 30,060 امتیاز ، سطح 53
    29% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 790
    0% فعالیت
    سطح
    53
    تشکر شده 4,143 بار در 1,459 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#111 1389/06/15, 18:14

2 کاربر مقابل از ghasedak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azam.1233, mehregan
    golعاشق خالق باش تا معشوق خلق شویgol

برداشت از مطالب اینجانب با ذکر آدرس سایت اسپشیال به عنوان منبع بلامانع است.
    ghasedak آنلاین نیست.

2. 30,060 امتیاز ، سطح 53
    0% فعالیت
    سطح
    53
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#112 1389/06/15, 18:21

4 کاربر مقابل از ghasedak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. mehregan, masaeli66, SADAF/Z, ماهتاب

ghasedak آنلاین نیست.

3. 30,060 امتیاز ، سطح 53
    0% فعالیت
    سطح
    53
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#113 1389/06/15, 18:27

4 کاربر مقابل از ghasedak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. mehregan, masaeli66, SADAF/Z, ماهتاب

ghasedak آنلاین نیست.

4. 37,164 امتیاز ، سطح 59
    43% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 686
    36.6% فعالیت
    سطح
    59
    تشکر شده 6,594 بار در 2,431 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#114 1389/06/15, 19:17
    شما معلول ها را نمی دونم اما من معلول دوست ندارم . . . پسره به خاطر کارت معافی با من ازدواج بکنه . . . و . . . دختره بخاطر سالم بودنش منت بر سر من داشته باشه

پس . . . کبوتر با کبوتر . . . معلول با معلول کند پرواز
    2 کاربر مقابل از papar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. فاطیما, ghasedak
    papar آنلاین نیست.

5. 40,394 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,256
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 10,292 بار در 3,390 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#115 1389/06/16, 01:25
    میخواهم چند جمله بگم برای کسانی که اعتقاد دارند ازدواج معلولین غیر ممکنه خواهش میکنم اگر دنبال جواب هستین تا انتها بخونین
    برای همه ما پیش آماده به فروشگاهی رفتیم تا جنسی بخریم ابتدا پشت ویترین رو نگاه میکنیم اگر فروشنده به کارش وارد باشه جنس خودش رو به نحوی ارائه میده که مشتری جذب بشه
    چه بسا تصمیم خرید نداریم اما با تبلیغ صاحب مغازه و دکوراسیون جالب دست به جیب برده خرید میکنیم
    نمیخوام افراد رو با جنس مقایسه کنم
    اما دختر یا پسری که میخواهد ازدواج کنند باید جذب چیزی شود حالا میتونه قیافه باشه ثروت باشه روابط عمومی باشه معلومات باشه یک سری از این مشخصات از توان بعضیها خارج هست مانند ثروت یا زیبای پس باید نکات دیگه رو روش کار کرد مانند تحصیلات روابط عمومی و ...
    حتما برای همه ما پیش آمده که با کسی برخورد داشتیم که نه ثروت داشته نه زیبایی اما چنان محول رو در دست داشته و مانند نگینی خود نمایی میکرده و به عکس افرادی که در اوج زیبایی یا ثروت حتی حاضر نیستیم ۵ دقیقه با آنها وارد گفتگو شویم
    دختری که نمیتونه یک رابطه دوستانه و صمیمی حتی با دختران دیگه پیدا کنه یا پسری که هیچ هیجان یا خلاقیتی نداره خوب مسلما نگاه دیگران به طرف اون جذب نمیشه
    منظور من این نیست دختر یا پسر بی پروا سخن بگه به حساب اینکه میخواهد خود نمایی کند اما دختر گل و پسر گل باید به شکلی زیبا و پسندیده وجود خودت رو شخصیت خودت رو عرضه کنی امیدوارم به هیچ دختر خانوم گل سایت و آقا پسرای گلمون بر نخوره
    5 کاربر مقابل از mehregan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ghasedak, rezaa, SADAF/Z, شکیب, ماهتاب
    اونایی که قشنگ حرف میزنن ... قشنگم پشت پا میزنن !!
    mehregan آنلاین نیست.

6. 58,565 امتیاز ، سطح 75
    1% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,485
    0% فعالیت
    سطح
    75
    تشکر شده 17,504 بار در 5,769 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#116 1389/06/16, 02:08
    من نمیدونم چرا سخن به این زیبایی وواقعیت محض رو یابایدازش سواستفاده کنیم یا نه اصلا متوجه نشیمو نفهمیم واونو توهین بدونیم
    کاملا موافقم منتها دریه چهارچوب بیاید خود واقعیمون باشیم وتواناییهامونو بنمایش بگذاریم مطمعن باشید هروقت باکسی لج کردید بدونید فقط باخودت لج کردی ووقت وعمر وهدفتوازدست میدی

من ازم کم نمیشه لبخندبزنم وعذرخواهی کنم ببخشم واصرارکنم ببخشنم البته سریش هم نشم طرفمو درک کنم
    حالا پولدارو ایماندار وخوشگلا هیچچچچچ

اونای که من جوجه اردک ...وا هستن

ببینیدپیرامون صحبتهای زیبای کیانا بگفته اربابم علی ابن ابی طالب ع انسان دارای دوقدرت ونیروی بزرگ جاذبه ودافعه هست وبای هر شکلوجاومکانی که داره که اگه بتونیم بدرستی از این نیروها استفاده کنیم اکثرا مشکلات عاطفی ما برطرف میشه حتی مشکلات زندگی زناشویی وما جای اینکه علیه هم باشیم برای هم میشیم
    پسراودخترهای ما همدیگرو خوب جذب میکنن باوجوداین همه بی اعتمادی اما بلدنیستن همدیگروحفظ کنن دراول راه همه جاذبشونو خرج میکنندودرادامه عادی میشن براهم تنهاچیز دست نخوردشون نیروی دافعشونه ....اینجوربحرانها به اعتمادوباوربقیه اسیب جدی میزنه واین ریشه اصلی تمام موانع وگرفتاری ازدواجهای دیگران هست

معلول وغیرمعلول هم ندا ره
    مثلا یه دخترمعلول درشرف ازدواج هرکی میرسه بهش میگه نکنی بعدسرکوفتشو بخوری الان داغه نمیفهمه بعدا سرزنش و...چطور؟؟//دخترایی همسایه عموم اینا عین تو بودبدبخت شد طرف هم اینارومیشنوه اب یخ میریزن روش واااااااااا
    پس یه فاکتوراصلی میگم
    برای کسی که دوستش داری همیشه جذاب ودست نیافتنی باش
    اوناهم که هیچ کیوندارن همیشه صبورباش وعزت نفس... وخوش رفتار وخوش اخلاقی همیشه خاطرخواه زیادداره پسرودخترهم نداره

ببخشید بزارنم تا صبح چرت وپرت میگم تقصیرکیاناخانمه قشنگ حرف میزنه مهم فکرمیکنیم بلدیم

درکل باازدواج معلولیت بهرنوعی که باعقل ومنطق جور دربیادخیلی موافقم
    مرسیی
    4 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ghasedak, rezaa, SADAF/Z, ماهتاب
    فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ
    امیرمهدی آنلاین نیست.

7. 30,060 امتیاز ، سطح 53
    0% فعالیت
    سطح
    53
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#117 1389/06/16, 10:40
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiana نمایش پست ها
    میخواهم چند جمله بگم برای کسانی که اعتقاد دارند ازدواج معلولین غیر ممکنه خواهش میکنم اگر دنبال جواب هستین تا انتها بخونین
    برای همه ما پیش آماده به فروشگاهی رفتیم تا جنسی بخریم ابتدا پشت ویترین رو نگاه میکنیم اگر فروشنده به کارش وارد باشه جنس خودش رو به نحوی ارائه میده که مشتری جذب بشه
    چه بسا تصمیم خرید نداریم اما با تبلیغ صاحب مغازه و دکوراسیون جالب دست به جیب برده خرید میکنیم
    نمیخوام افراد رو با جنس مقایسه کنم
    اما دختر یا پسری که میخواهد ازدواج کنند باید جذب چیزی شود حالا میتونه قیافه باشه ثروت باشه روابط عمومی باشه معلومات باشه یک سری از این مشخصات از توان بعضیها خارج هست مانند ثروت یا زیبای پس باید نکات دیگه رو روش کار کرد مانند تحصیلات روابط عمومی و ...
    حتما برای همه ما پیش آمده که با کسی برخورد داشتیم که نه ثروت داشته نه زیبایی اما چنان محول رو در دست داشته و مانند نگینی خود نمایی میکرده و به عکس افرادی که در اوج زیبایی یا ثروت حتی حاضر نیستیم ۵ دقیقه با آنها وارد گفتگو شویم
    دختری که نمیتونه یک رابطه دوستانه و صمیمی حتی با دختران دیگه پیدا کنه یا پسری که هیچ هیجان یا خلاقیتی نداره خوب مسلما نگاه دیگران به طرف اون جذب نمیشه
    منظور من این نیست دختر یا پسر بی پروا سخن بگه به حساب اینکه میخواهد خود نمایی کند اما دختر گل و پسر گل باید به شکلی زیبا و پسندیده وجود خودت رو شخصیت خودت رو عرضه کنی امیدوارم به هیچ دختر خانوم گل سایت و آقا پسرای گلمون بر نخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیرمهدی نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا سخن به این زیبایی وواقعیت محض رو یابایدازش سواستفاده کنیم یا نه اصلا متوجه نشیمو نفهمیم واونو توهین بدونیم
    کاملا موافقم منتها دریه چهارچوب بیاید خود واقعیمون باشیم وتواناییهامونو بنمایش بگذاریم مطمعن باشید هروقت باکسی لج کردید بدونید فقط باخودت لج کردی ووقت وعمر وهدفتوازدست میدی

من ازم کم نمیشه لبخندبزنم وعذرخواهی کنم ببخشم واصرارکنم ببخشنم البته سریش هم نشم طرفمو درک کنم
    حالا پولدارو ایماندار وخوشگلا هیچچچچچ

اونای که من جوجه اردک ...وا هستن

ببینیدپیرامون صحبتهای زیبای کیانا بگفته اربابم علی ابن ابی طالب ع انسان دارای دوقدرت ونیروی بزرگ جاذبه ودافعه هست وبای هر شکلوجاومکانی که داره که اگه بتونیم بدرستی از این نیروها استفاده کنیم اکثرا مشکلات عاطفی ما برطرف میشه حتی مشکلات زندگی زناشویی وما جای اینکه علیه هم باشیم برای هم میشیم
    پسراودخترهای ما همدیگرو خوب جذب میکنن باوجوداین همه بی اعتمادی اما بلدنیستن همدیگروحفظ کنن دراول راه همه جاذبشونو خرج میکنندودرادامه عادی میشن براهم تنهاچیز دست نخوردشون نیروی دافعشونه ....اینجوربحرانها به اعتمادوباوربقیه اسیب جدی میزنه واین ریشه اصلی تمام موانع وگرفتاری ازدواجهای دیگران هست
    معلول وغیرمعلول هم ندا ره
    مثلا یه دخترمعلول درشرف ازدواج هرکی میرسه بهش میگه نکنی بعدسرکوفتشو بخوری الان داغه نمیفهمه بعدا سرزنش و...چطور؟؟//دخترایی همسایه عموم اینا عین تو بودبدبخت شد طرف هم اینارومیشنوه اب یخ میریزن روش واااااااااا
    پس یه فاکتوراصلی میگم
    برای کسی که دوستش داری همیشه جذاب ودست نیافتنی باش
    اوناهم که هیچ کیوندارن همیشه صبورباش وعزت نفس... وخوش رفتار وخوش اخلاقی همیشه خاطرخواه زیادداره پسرودخترهم نداره
    ببخشید بزارنم تا صبح چرت وپرت میگم تقصیرکیاناخانمه قشنگ حرف میزنه مهم فکرمیکنیم بلدیم

درکل باازدواج معلولیت بهرنوعی که باعقل ومنطق جور دربیادخیلی موافقم
    مرسیی
    کیانا جون و امیر مهدی آقا واقعا ممنونم که اینقدر دقیق و موشکافانه و دلسوزانه به تجزیه و تحلیل موضوع و ارائه راه حل پرداختید؛ امیدوارم بچه های دیگه هم از شماها الگو بگیرند و با همین جدیت تو بحث ازدواج معلولین که از مهمترین ابعاد زندگی اونهاست شرکت کنند تا انشا... بشه به یک نتیجه مهم و منطقی در مورد این مهم رسید
    2 کاربر مقابل از ghasedak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. mehregan, ماهتاب

ghasedak آنلاین نیست.

8. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#118 1389/06/16, 14:15
    خانوم قاصدک جسارتا شما ازدواج کردید؟ اگر نه میتونم بپرسم چرا؟
    امیدوارم حمل بر بی ادبی و جسارت نشه. اگر صلاح دیدید بفرمایید
    شکیب آنلاین نیست.

9. 30,060 امتیاز ، سطح 53
    0% فعالیت
    سطح
    53
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#119 1389/06/16, 15:46
    آقا شکیب قرار نیست اینجا مسائل خصوصی افراد مطرح بشه! ولی به هرحال جوابتون: خیر من مجردم، مواردی بوده از استاد دانشگاه گرفته تا وکیل... از سالم گرفته تا معلول، اما به دلایلی که عمده ترینش گرفتاریهای تحصیلی بنده بوده جواب مثبت نشنیده اند. خود شما چی آقا شکیب!؟
    2 کاربر مقابل از ghasedak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. masaeli66, شکیب

ghasedak آنلاین نیست.

10. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#120 1389/06/16, 16:20
    ابتدا دوباره عرض میکنم منظوره من وارد شدن به حریم زندگی خصوصی شما نبوده به هیچ وجه. امیدوارم کدورتی پیش نیاد.

در جواب سوالتون: خیر بنده مجرد هستم. هم به خاطر اینکه تا به حال به طور جدی بهش فکر نکردم به دلیل طفولیت و دلیل دیگرش هم شرایط جسمی ست
    شکیب آنلاین نیست.

صفحه 12 از 172 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)