alt
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

موضوع: اگر اسپیشال برامون مهمه......

1. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 243
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    تشکر شده 9,350 بار در 2,438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1389/03/07, 17:52
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiana نمایش پست ها
    پویا جان نکته اصلی اینجاست در جای که مدیر پیگیر بازی باشه و طرح سازنده ای نداشته باشه باید از پیشنهادات بقیه استفاده کرد در این سایت تعدادی انگشت شمار هستند که
    به مسائل مهم میپردازند باید از انها دعوت به همکاری و بحث بشه نازدل جان تا زمانی که ما خودمون رو جدی نگیریم هیچ کس ما رو جدی نمیگیره
    من نمیگم سرگرمی و بازی نباشه بحث من اینه که این سایت از هدف اصلی دور نشه ون کسی که دنبال بازی هست به کار خودش ادامه بده اما ون کسی که نگران سایت هست ازش نظر خواهی بشه
    همه پرسی باشه نه اینکه یکی یک نظر بده بقیه فقط نگاه کنان تشکر بزنن بلکه بیان نظر بدهند
    ون روزی که تلوزیون b b c از شپسیال و نوید گفت منظورش اهداف بزرگ ون بود نه شوخیها و تفریحات پس به مسائل مهم بیشتر بپردازم
    خوب من یه سوال دارم : هدف اصلی سایت چیه؟؟؟

کیانا جون چه طوری خودمون رو جدی بگیریم؟؟؟؟؟؟ وقتی اینهمه تو برنامه های تلویزیونی , تو روزنامه ها , تو سایتها میگن مناسب سازی مناسب سازی مناسب سازی !
    ولی کو گوش شنوا
    2 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. amin, doosetdaram
    سنگ ها را بگو که چه اندیشه میکنند
    حتی بدون بال نیز کبوتر، کبوتر است..
    nazdel آنلاین نیست.

2. 12,319 امتیاز ، سطح 33
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 331
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 1,005 بار در 439 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1389/03/07, 17:54
    خب اين سايت واقعا خوبه .خييلي خوب.ولي تا عالي شدن فاصله داره....
    پيشنهادام:

*- جابه جا كردن تاپيكايي كه سر جاي خودشون نيستن.
    -حذف تاپيكاي بي محتوا:كه متاسفانه همچين كم هم نيستن و يا تاپيكاي تاريخ مصرف گذشته:اصلا منظورم تاپيكاي قديمي نيستا.مثلا ممكنه يه خبري مال 4سال پيش باشه و الان ديگه به درد نخوره....بلد نيستم چه جوري توضيح بدم ديگه
    -ادغام تاپيكاي داراي محتواي مشابه ولي عناوين مختلف
    -دسته بندي تاپيكاي هر بخش
    -براي اينكه از اين به بعد هم از بوجود آمدن همچين مشكلاتي جلوگيري بشه ،قوانيني براي سايت وضع بشه.مثلا اولا موقع عضويت به افراد راجع به سايت توضيحاتي داده شه (مثلا يه تاپيكي در اين زمينه طناز جون راه انداخته بود كه به خود من خيلي كمك كرد). به كاربراي جديد توضيح داده شه كه ستاره گرفتن به تعداد پستايي كه ميدن و تاپيكايي كه را ميندازن نيس.اينكه اينجا جاي هر تاپيكي و زدن هر حرفي نيست.هركس موظف باشه قبل از باز كردن يه تاپيك جديد اول سرچ كنه ببينه تكراري نباشه و نهايتا اگه سوال مشكلي هم در اين باره داشت به مدير اون بخش مراجعه كنه،بعد.به غير از تاپيكاي سرگرمي و تاپيكايي كه توشون شوخي و مسخره بازي جايز هس ! ،تاپيكا به مسخره گرفته نشن. عنوان تاپيك بايد رساننده ي محتواي اون تاپيك باشه(و حتي اگه الانم تاپيكايي هس كه اين امر درشون رعايت نشده ،عنوانشون تغيير داده شه) . و و و .... .اينا اگه به صورت قانون در بياد و به اطلاع اعضا رسونده شه ديگه كمتر اينجور مشكلاتي تو سايت پيش مياد.

*اشتغال زايي در سايت! : به منظور ارتقاء كيفيت سايت و استفاده ي هر چه بيشتر از توانمندي هاي اعضا پيشنهاد ميكنم به غير از مدير و معاون در هر بخش سمت هاي ديگه اي هم گذاشته شه.مثلا همين كارايي كه بالا گفتم انجام دادنشون خيلي سخت و وقتگيره و مسلما مدير و معاونا به تنهايي نمي تونن از عهدش بربيان

*ارائه ي خلاصه و نتيجه اي چند خطي براي تاپيكهاي طولاني: نه هر تاپيك طولاني.مثلا تاپيك مشاعره رو نميشه خلاصه كرد و ازش نتيجه گيري كرد يا خيلي از بازيها و سرگرميهاي سايت رو . ولي خيلي تاپيكاي چند صد صفحه اي هستن كه اگه كسي بخواد بفهمه قضيه به كجا رسيده بايد بشينه يكي يكي همه ي پستارو از اول تا آخر بخونه و اين كار خيلي وقت گيريه. پيشنهادم اينه كه مثلا واسه تاپيك ازدواج آخرش يه خط توضيح داده شه كه توي اين تاپيك بعضي بچه ها اعلام آمادگي واس ازدواج كردن و البته تا بحال هم به نتيجه اي نرسيده و كسي ازدواج نكرده(مثلا گفتم!!) .اينجوري ديگه كسي كه واسه اولين باره اون تاپيكو مي خونه مي فهمه چي به چي شده و .... .

*تغيير در ظاهر سايت : كه همين خودش ميتونه سايتو از اين رو به اون رو كنه .مثلا با :
    - تغيير قالب سايت و رنگ پس زمينه
    - در نظر گرفتن رنگاي مختلف براي بخش هاي مختلف (منظورم اينه كه مثلا رنگ قرمز براي بخش ورزشي،سبز ببراي پزشكي و ...)
    -گذاشتن فونت هاي خوشگيل موشگيل(چرا همين يكي دو فونت ساده رو بايد داشته باشيم فقط؟!!)
    -گذاشتن انيميشن هاي جديد(مثلا اينارو ببينين: http://www.bandoo.com/y18399-0 )
    -گذاشتن موسيقي پس زمينه
    -چه خوب ميشه اگه صفحه ي اول سايت كنار حرفاي نويد جون عكسشم باشه ،زيرشم اين جمله كه:سعديا مرد نكونام نميرد هرگز....(آخه خود من اون اوايل نمي دونستم نويد جون به رحمت خدا رفته.فك ميكنم اينجوري هم واسه ي جديدا ديگه اين مسئله پيش نمياد،هم سايت خوشگل تر ميشه)

*ماهي يكبار جلسه اي براي بررسي وضعيت فعلي سايت و مطرح كردن انتقادات و پيشنهادات برگزار بشه تا اگه يه وخ جايي مشكلي بود زود برطرف شه و ديگه هي مشكلا جمع نشن روي هم.
    *امكان حذف ارسال ها براي همه :چرا مثلا من نبايد بتونم اون پستمو كه نمي خوام حذف كنم؟دليلش چيه آخه؟

*يه پيشنهاد آبكي ديگه:نميشه در كنار تاريخ عضويت،محبوبيت و موقعيت اعضا ، جنسيتشون هم مشخص بشه؟آخه به نظرم خيلي وقتا ميتونه به كار بياد...

*خيلي مرسي بابت حذف بخش ترين ها

ديگه فعلا همينا به ذهنم رسيد....
    ميگن به بچه رو ندين....!!!همينه !!
    8 کاربر مقابل از doosetdaram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. amin, nazdel, r8041, طناز, محبوب, طه, نارون, گلابتون
    doosetdaram آنلاین نیست.

3. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1389/03/07, 18:48
    مرسی گلم پیشنهاد های خوبی بود.
    بیشترش رو منم قبلا گفته بودم . . .
    و در مورد امکان حذف ارسالها برای همه کاملا موافقم
    2 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. amin, r8041
    nazdel آنلاین نیست.

4. 18,675 امتیاز ، سطح 41
    70% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 275
    0% فعالیت
    سطح
    41
    تشکر شده 3,105 بار در 871 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1389/03/07, 20:31
    خیلی خیلی خوشحالم از ایجاد این تاپیک...اسپشیال شدیدا نیاز به تجدید نظر داره و این نیاز رو اعضای قدیمی بخوبی درک می کنند.
    موضوعات سرگرمی که عموما در غالب بالایی فلان کرد پایینی بلان کرد رواج پیدا کرده وجودشان نیاز هست بخصوص برای تازه وارد ها چون همین تاپیک ها برای جا افتادن اعضای جدید و اشنایی با راه و چاه سایت و دیگر اعضا کمک کننده اند ولی...
    ولی نه در این حجم بالا که انگار مثل قارچ رشد افزایشی دارند...بنظرم از خیل این تاپیک ها چند تاپیک رو گلچین کنیم و باقی رو ببندیم...یعنی حذف نکنیم چون بالاخره بعضی از این تاپیک ها خاطره دارند و باید به خاطراتشون احترام گذاشت...پس فقط تاپیک را ببندیم تا حضور در اسپشیال اینقدر سهل الوصول نباشه که با تنها شرکت در این تاپیک ها کسی خودش رو اسپشیالی بدونه...با توجه به این نکته که هر اسپشیالی نماینده ی جامعه ی معلولین است و هیچکس بجز مغلولین و وابستگانشان به توانایی های معلولین واقف نیستند و سایر جامعه ، معلولین را از جاهایی همچون اسپشیال خواهند شناخت.

برای اسپشیال چه کارهایی می شه کرد؟...کاری که از دست ما برمیاد به اشتراک گذاشتن تجربه ها و تخصص هامون هست...مثلا من برای فلان مشکلم فلان کار را کردم...اون یکی مشکلم را به چه طریقی حل کردم...خب این ها کمک کننده هست برای هم مشکلان.
    و یا یک علم یا هنری رو بلدم یا توش تخصص دارم و می تونم به دیگران یاد بدم یا اشکالاتشونو رفع کنم.
    ولی غیر از این چه؟
    واقعا چه ایده هایی مد نظرتون هست؟...کیانا - پویا - پپر - نازدل عزیز و سایرین؟

ایا از گروه باور الگو بگیریم؟...باور امروز تبدیل به یک سازمان خصوصی شده چون یک پایگاه اصلی داره که مسئولانش زندگیشون رو براش گذاشتن...ولی اسپشیال مثل یک خانواده است بدون سرپرست...مدیران در حکم فرزندان ارشد خانواده هستند که فقط باید مواظب باشند که مثلا خونه تمییز بمونه...نون تو خونه باشه...کوچکترا شلوغ نکنن و ... ولی پدر و مادر کجا هستند که به همه خط بدن...مثل گروه باور برنامه ریزی بکنن مثلا برای یک گردش خارج شهر و بچه ها رو جمع کنن...بچه ها وظیفشون برنامه ریزی نیست...
    ما احتیاج به کسانی داریم که اسپشیال بشه زندگیشون-شغلشون...و الا همه دچار روزمرگی می شن و برمی گردیم سر جای اولمون یعنی تاپیک های بالایی پایینی.

البته این که گفتم خیلی ارمانی هست ولی اگر بخوام واقع بینانه تر نظرمو بگم بنظرم کیانا و اقا پویا سرشار از ایده های سازنده هستند و در مرحله ی دوم نرگس خانم و الناز عزیز...و طناز هم ثابت کرده که انسان بی نهایت مسئول و متعهدی هست و بنظرم یک مدیر واقعی هست...

اگر باجدیت دست به دست هم بدیم می تونیم اسپشیالی در شان نوید و معلولین بسازیم.
    8 کاربر مقابل از آیدا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. doosetdaram, mehregan, nazdel, r8041, طناز, محبوب, نارون, گلابتون
    دست از طلب ندارم تا کام من برآید ...

http://www.aida.special.ir
    آیدا آنلاین نیست.

5. 26,820 امتیاز ، سطح 50
    27% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 730
    0% فعالیت
    سطح
    50
    تشکر شده 6,249 بار در 1,731 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1389/03/08, 01:08
    من توی تاپیک اسپشیال در یک نگاه هم گفتم مشکلات راه حل هایی دارن که ممکنه درد سر ساز باشه برای یه کاربر یا مدیر...
    اما باید انجام شه
    مساله ی اصلی اینه که از حرف به عمل برسیم و به جای اینکه به فکر جامعه و دیگران باشیم قدم قدم و اول از همه از خودمون شروع کنیم.
    3 کاربر مقابل از طناز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. doosetdaram, مسعود, نارون
    گاه سکوت معجزه می کند؛
    بودن همیشه در فریاد نیست؛
    فقط کافیست خوب گوش دهیم؛
    این سکوت،خود از جنس فریاد است.
    طناز آنلاین نیست.

6. 12,319 امتیاز ، سطح 33
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 331
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 1,005 بار در 439 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1389/03/08, 01:51
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazdel نمایش پست ها
    مرسی گلم پیشنهاد های خوبی بود.
    بیشترش رو منم قبلا گفته بودم . . .
    بله مطمئنا كسايي كه از قبل اينجا بودن اين فكرا به ذهنشون رسيده و مطرح كردن.سوال من اينه كه چرا هيچ تغييري بوجود نيومده پس؟اين دفعه هم قراره اينا در حد حرف باقي بمونه و به جايي نرسه...؟اميدوارم اين دفعه ....
    4 کاربر مقابل از doosetdaram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. amin, mehregan, محبوب, طه
    doosetdaram آنلاین نیست.

7. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,636
    0% فعالیت
    سطح
    82
    تشکر شده 10,690 بار در 2,489 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1389/03/08, 08:21
    برای پیشرفت بیشتر انجمن با این تاپیک 1001 بار بحث شده ، و میشه گفت این بحث کاملاً تکراری هست .

تمام افراد معلول و غیر معلولی که در انجمن ما عضو شدن و دوست ما هستن مطئناً علاقه مند به پیشرفت انجمن هستن ، هر کس به نوعی و با توجه به توانایی هاش . به نظر من نیازی به تفکیک این افراد نیست .

اقا یا خانم x که میخوای انجمن پیشرفت کنه ... مثلا در قسمت پزشکی ، آیا تا حالا توی قسمت مطلبی ارسال کردی ؟؟ فقط همین که انجمن باید پیشرفت کنه ؟؟ اینو که هممون میدونیم !! کی نمیدونه ؟؟

هرکسی پیشنهادی داره توانایی خاصی داره از خودش شروع کنه ! .. یه حرکتی بکنه تا بفهمیم فقط حرف نیست !!
    هر بخشی هم وجود نداره اعلام کنید تا ایجاد بشه ...

این باید و نباید ها رو رها کنید ، حرکت کنید ...
    7 کاربر مقابل از حسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 3aeed, payamtanha, طناز, محبوب, مسعود, طه, نارون
    از سادگی برخی دختر خانومای سایت خیلی دلخورم .... بیشتر دقت كنید .
    حسين آنلاین نیست.

8. 79,942 امتیاز ، سطح 87
    89% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 208
    0% فعالیت
    سطح
    87
    تشکر شده 14,320 بار در 6,196 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1389/03/08, 09:05
    خوب خوب خوب خوب
    میبینم که باز هم بازار نظرات داغ شده.
    این خیلی خوبه. اما احساس مسئولیت تنها با حرف عملی مثبت به حساب نمیاد.
    اگر من نظری دارم خیلی خوبه که نظرم رو با جزئیاتش به مدیران اعلام کنم با تایید اونها در همان لحظه عملیاتیش کنم .
    اگر هم نظرم برای عملیاتی شدن نیازمند همکاری شخص مدیر بود پیگیری کنم تا در اولین فرصت مناسب که مدیر داشت عملیاتی بشه .

حسین آقا !
    میتونیم برای ایجاد رقابت در سایت نظرات دوستان رو بگیریم و بعد از عملیاتی شدن نظرات خوب و مثبت ، اون رو با نام خودشون ایجاد کنیم .
    یعنی بعد از ایجاد یک بخش تازه که با نظر x بود در توضیح اون بخش بنویسیم به پیشنهاد x

مدیران سایر بخشها
    هم میتونن با نظر موافق حسین آقا برای خودشون و پیشرفت امور بخش تحت مدیریتشون یک یا چند همکار برای خودشون انتخاب کنند مثل گلابتون که الان در سمت همکار مدیر بخش مذهبی و با مشورت من داره فعالیت میکنه .
    3 کاربر مقابل از طه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 3aeed, doosetdaram, محبوب
    طه آنلاین نیست.

9. 18,675 امتیاز ، سطح 41
    70% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 275
    0% فعالیت
    سطح
    41
    تشکر شده 3,105 بار در 871 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1389/03/08, 14:00
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسين نمایش پست ها
    برای پیشرفت بیشتر انجمن با این تاپیک 1001 بار بحث شده ، و میشه گفت این بحث کاملاً تکراری هست .

تمام افراد معلول و غیر معلولی که در انجمن ما عضو شدن و دوست ما هستن مطئناً علاقه مند به پیشرفت انجمن هستن ، هر کس به نوعی و با توجه به توانایی هاش . به نظر من نیازی به تفکیک این افراد نیست .

اقا یا خانم x که میخوای انجمن پیشرفت کنه ... مثلا در قسمت پزشکی ، آیا تا حالا توی قسمت مطلبی ارسال کردی ؟؟ فقط همین که انجمن باید پیشرفت کنه ؟؟ اینو که هممون میدونیم !! کی نمیدونه ؟؟

هرکسی پیشنهادی داره توانایی خاصی داره از خودش شروع کنه ! .. یه حرکتی بکنه تا بفهمیم فقط حرف نیست !!
    هر بخشی هم وجود نداره اعلام کنید تا ایجاد بشه ...

این باید و نباید ها رو رها کنید ، حرکت کنید ...
    کاملا موافقم اقا حسین...شروع از خود
    درسته هرکس که نگران سایت هست...نه در حرف و شعار بلکه در عمل...دست بکار بشه.
    اول هم خودمو می گم...دست بکار می شم ولی فعلا عذرم بدجور موجهه...ولی بزودی...
    2 کاربر مقابل از آیدا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 3aeed, حسين
    دست از طلب ندارم تا کام من برآید ...

http://www.aida.special.ir
    آیدا آنلاین نیست.

10. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    59
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#20 1389/03/08, 18:52
    با اجازه از بزرگترها و قدیمی های سایت و با عذرخواهی از تک تک دوستای گلم.
    میدونین که همتونو چقدر دوست دارم
    من میگم بیایین از حرف بکاهیم و به عمل بیافزاییم..
    یواش یواش و پله پله شروع کنیم به عمل در راستای رسیدن به هدف
    میگن چندتا فکر همیشه بهتر از یک فکره !
    فکر کنم همه با تشکیل جلسات حداقل یک ماه یکبار بین مدیران و کاربران(کاربرانی که قبلا اعلام آمادگی کردن برای حضور در جلسه) موافق باشند
    پس یک تاریخ مشخصی رو تعیین کنین تا هر ماه در اون تاریخ مدیران دور هم جمع بشن و با هم همفکری داشته باشن و به پرسشهای کاربران پاسخ بدن . به ایده ها و پیشنهادهای دیگران توجه کنن و در صورت پذیرفته شدن اجرا کنن...
    این جلسات و میزگردها بهتره زنده باشه.. یعنی اینجوری نباشه که یکی یه نظری چیزی بده و دیگری 3 روز بعد جواب بده !
    تو این جلسات تصمیم گیریها اتخاذ میشه و به اطلاع بقیه میرسه..

راستی کیانا جون این تاپیک هدف تاپیک (پیشنهادات خودتون رو برای بهبود فروم اینجا بگذارید) دنبال نمیکنه؟؟؟
    هدف هر دو تاپیک پیشرفت و سازندگی فروم هست
    5 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 3aeed, آیدا, طناز, محبوب, طه
    nazdel آنلاین نیست.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)