alt
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: قهرمان کشتی دنیا دل کودکان بهزیستی را شاد کرد

1. 23,384 امتیاز ، سطح 46
    84% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 166
    74.0% فعالیت
    سطح
    46
    تشکر شده 1,834 بار در 493 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

قهرمان کشتی دنیا دل کودکان بهزیستی را شاد کرد

#1 1394/06/25, 15:22
    • قهرمان کشتی دنیا دل کودکان بهزیستی را شاد کرد

• قاسم رضایی دارنده مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی 2015 جهان در اقدامی ارزشمند هدایای مسئولان مازندرانی را به کودکان تحت حمایت سازمان بهزیستی در شهرستان آمل تقدیم کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ قاسم رضایی اظهار کرد: حضور در میادین بزرگی همانند المپیک و رقابت‌های جهان برای هر ورزشکاری سخت است.

وی افزود: همیشه نتایج مثبت دعای خیر مردم را در میادین بین‌المللی، جهانی و المپیک احساس می‌کردم.

مرد طلایی وزن 96 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک 2012 لندن، گفت: همیشه تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا نماینده شایسته‌ای برای ایران اسلامی در دنیا باشم.

وی با اشاره به دیدارهای سخت و طاقت‌فرسای مسابقات جهانی آمریکا، بیان کرد: خداوند را شکر می کنم که در این رویداد بزرگ هم با مدال نقره دنیا به کشورم بازگشتم.

رضایی با اعلام اینکه پنجاه و هفتمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک از 16 شهریور ماه به مدت چهار روز با حضور فرنگی‌کارانی از 68 کشور دنیا به میزبانی لاس‌وگاس آمریکا برگزار شد، ادامه داد: ایران اسلامی پس از کشورهای روسیه، آذربایجان و اوکراین با کسب یک مدال نقره و دو برنز با 31 امتیاز چهارم جهان شد.

دارنده مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان با اشاره به اینکه در دور نخست مسابقات با قرعه استراحت روبه‌رو شدم، افزود: با غلبه بر کشتی‌گیرانی از کشورهای روسیه، کوبا، ترکیه و بلغارستان راهی دیدار فینال شده ولی در مرحله نهایی با شکت مقابل حریف ارمنساتی به مدال نقره دست یافتم.

رضایی در پایان گفت: همیشه مردم، مسئولان و ورزش‌دوستان مازندرانی از من در عرصه‌های مختلف حمایت کردند و هدایای امروز مسئولان را به کودکان تحت حمایت سازمان بهزیستی در شهرستان آمل اهدا می‌کنم.

منبع: فارس
    3 کاربر مقابل از dash payam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, zina_68, الهه61

dash payam آنلاین نیست.

2. 14,416 امتیاز ، سطح 36
    46% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 434
    0% فعالیت
    سطح
    36
    تشکر شده 2,131 بار در 485 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1394/06/26, 14:23
    این مرد بزرگ باعث افتخار ایران. مازندران و خصوصا ما آملیهاست
    کاربر مقابل از zina_68 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: هرو
    آنکس که
    عاجز ازخلق لحظه هاست
    معلول است،نه من!
    روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتیست....
    zina_68 آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)