ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    گنج سايت
    گنج سايت
    5,832 امتیاز ، سطح 22
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 218
    0% فعالیت
    سطح
    22
    1,391

پیش فرض نامه به همنوعان

نامه به همنوعان
    هفته پیش پسرداییم که تحصیلات ابتدایی داره اما قلب مهربانی جای سوادش رو پر کرده تماس گرفت که: «محمد من چند رو دیگه میرم خدمت. میخوام قبل رفتن خوب ببینمت و با هم شطرنج بازی کنیم.»
    طبق معمول خانه مادربزرگ قرار گذاشتیم. تا دم دمای غروب که هوا سرد شد، هی با هم شطرنج بازی کردیم و صحبت کردیم. البته همه دورها رو باخت دادم! وقتی رفتیم بیرون، نگاه متعجب مردم رو که به کنار زدم اما گریه یک دختر بچه از روی ترس برام سخت آمد! یاد 10 سال پیش افتادم که پسرعموی کوچکم با دیدن من گریه می کرد و اگر اسرار میکردند تا نزدیک شود، داد و فریاد راه می انداخت! به پسرداییم این خاطره رو تعریف کردم. گفتم: «تواصلاً اینطور نبودی. داداشت هم مثل تو. چون شما من رو زیاد دیده بودید.»
    خب همنوعان عزیز. اگر میخواید جامعه با شما نگاه متعجبانه یا تحقیرآمیز نداشته باشنه؛ خودتون رو از جامعه پنهان نکنید و اگر چنین نکردید، توقع بیش از این نیز نداشته باشید.
    نمی خواهم آمدنم چون برگی باشد که اول سبز می شود، بعد خشک و دیگر هیچ؛ آن هم برای همیشه.

گوهر سايت
    9,283 امتیاز ، سطح 28
    89% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 67
    55.0% فعالیت
    جایزه ها:
    برگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    28
    1,070

آگاهی خیلی مهمه. یه چیزایی هست که به خاطر کم بودن شعور افراده ولی در کنارش آگاهی و به قول محمد دیده شدن که باعث میشه افکار نادرست کم بشه و اصلاح بشه. سخته گاهی خیلی سخته خود محمد هم یه نمونش رو که گریه اون بچه بود رو ذکر کرد ولی خب شدنیه و تاثیر گزار.
    گنج سايت
    گنج سايت
    5,832 امتیاز ، سطح 22
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 218
    0% فعالیت
    سطح
    22
    1,391

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdisorimoon نمایش پست ها
    آگاهی خیلی مهمه. یه چیزایی هست که به خاطر کم بودن شعور افراده ولی در کنارش آگاهی و به قول محمد دیده شدن که باعث میشه افکار نادرست کم بشه و اصلاح بشه. سخته گاهی خیلی سخته خود محمد هم یه نمونش رو که گریه اون بچه بود رو ذکر کرد ولی خب شدنیه و تاثیر گزار.
    آگاهی دادن یک وظیفه ی رسانه ای است که در پست "نامه به مسئولین" بهش اشاره کردم. ولی حالا که این فرهنگ سازها خودشون فرهنگی ندارند ما با همین آگاهی دادن حضوری باید این وظیفه رو به عهده بگیریم.
    نمی خواهم آمدنم چون برگی باشد که اول سبز می شود، بعد خشک و دیگر هیچ؛ آن هم برای همیشه.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)