alt
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: عرب و اختراع؟!؟!؟!!!!!!

1. 82,540 امتیاز ، سطح 89
    33% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,210
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر اول مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه شعر و گرافیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    89
    تشکر شده 20,783 بار در 4,222 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1394/03/30, 21:16
    نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    کلاه شرعی سر خدا؟
    هموطنمون تو سیستان از فقر صداش به جایی نمی رسه!تو روستاهای شرقی از بی آبی و نبود امکانات اشک مردم دراومده.کلیپش رو بزارم؟

توضیح دادن فایده ای نداره.
    کسانی که به دنبال خدا به کشور دیگری می روند در کشور خودشان خدا را گم می کنند!
    درود
    مگر می شود سر خدا کلاه شرعی گذاشت؟اصلا خدا را چه نیاز به انجام یا عدم انجام احکام ما او که بی نیاز و غنی است
    نیازی به کلیپ نیست من خودم از روستاهای سیستان و بلوچستان هستم همه ی سختی ها و مشکلات را که دوستان از رسانه ها شنیده و دیده اند بنده باهاش بزرگ شده و زندگی کرده ام منتهی این دلیل نمی شود به قومیتی توهین کنم و عقاید دیگران را زیر سوال ببرم
    خدا جای دوری نیست که به دنبالش در کشور دیگری گشت اون همان است که به محمد نبی (ص) گفت اگر بنده ام از من پرسید بگو فانی قریب همانا از رگ گردن نزدیک تره منتهی همین خدا به امت آخرین نبی دستور داده نماز بخوانند روزه بگیرند زکات بدند فریضه ی حج رو ادا کنند نه برای پیدا کردن خدا بلکه برای پیدا کردن خویش پی بردن به وحدت کلمه و همه را برادر دینی خود دانستن و از تمسخر به هم پرهیز کردن
    این مباحث این رو نمی رسونه که مخالف کمک به دیگران باشم تنها نکته ی مورد نظر همان توهین به اعراب و فریضه ی حج بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط davod نمایش پست ها
    نیلوفر خانم عزیز: خیلی خلاصه عرض کنم مقوله این موضوع ربطی به توهین و تمسخر قومیت ها و
    دین و مذهب نداره و اتفاقا جای تامل و تفکر داره .......و متاسفانه این خود مخترع
    هستند که نحوه انجام اعمال و فریضه مناسک حج و حاجیان رو به باد تمسخر و شوخی گرفتن!!!!

حرف زیاده ولی هر نکته و سخنی مکان و زمان خودش را میطلبه

موفق باشین.//
    آقا داوود بزرگوار شما تاج سر ما
    در اینکه چنین سرسره ایی فلسفه ی طواف را زیر سوال می برد شکی نیست منتهی اگر چنین چیزی صحت داشته باشه فقط ارزش یک اختراع را داشته مانند سایر اختراعاتی که خاک می خورند و مطمئنا به مرحله ی اجرا نرسیده با مخالفت بزرگان جهان اسلام روبرو خواهد شد
    گویا شما پست بنده رو اشتباه برداشت کرده اید توهین چه از جانب عرب باشد چه از جانب عجم امری پسندیده نیست هرچند که روزانه از این نوع اخبار در شبکه های اجتماعی بسیار بازنشر می شود که خیلی هاش صحت ندارد و دلایل سیاسی پشت آن نهفته است.
    منتهی دلیل نمی شود عقل و وجدان را به خواب زد و در این امور سهیم بود.
    متاسفانه پست شما نه منبع مطلب را قید کرده بود و همچین باتوجه به پستی که دوستان نقل گرفته اند قبل از ویرایش در بردارنده ی آیکون خنده بوده است.
    و گرنه من عددی نیستم که بخواهم ایرادی بر پست شما بگیرم
    خیلی از محضرتون عذر می خوام
    4 کاربر مقابل از نیلوفر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Davod, m.bagheri, Mohammad, montazer65

---------------

نیلوفر آنلاین نیست.

2. 27,525 امتیاز ، سطح 50
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 25
    58.0% فعالیت
    سطح
    50
    تشکر شده 9,082 بار در 1,823 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1394/03/31, 00:15
    مجتمع الماس شرق مشهد همینجوری هست
    شش طبقه رو بدون استفاده از پله برقی و آسانسور میتونید طی کنید و ببینید و لذت ببرید و خرید کنید
    اما بازهم 40تا پله برقی و آسانسور هم داره
    1300 باب مغازه داره
    2 کاربر مقابل از sarv عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, Davod
    تا درودی دیگر،بدرود
    sarv آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)