alt
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: (تصویر) سواری گرفتن راکون از تمساح

1. 23,793 امتیاز ، سطح 47
    25% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 757
    0% فعالیت
    سطح
    47
    تشکر شده 2,351 بار در 647 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

(تصویر) سواری گرفتن راکون از تمساح

#1 1394/03/27, 12:37
    راکون غذایی لذیذ برای تمساح است و این دو هیچ صمیمیتی با هم ندارد. اما در تصاویر گرفته شده مشخص است که راکون در حال سواری گرفتن از تمساح است!
    به گزارش فرادید به نقل از دیلی‌میل، ریچارد جونز شخصی است که از این صحنه عکاسی کرده و می‌گوید: «من از هوای صبح زود در جنگل ملی اسکالا در فلوریدای آمریکا لذت می‌بردم که به ناگهان این صحنه را دیدم و به سرعت یک عکس از آن گرفتم. ما داشتیم در امتداد رود اوکلاواها قدم می‌زدیم که چند تمساح را در مسیر دیدیم. پسرم کمی فاصله گرفت تا با زاویه بهتری عکس بگیرد.»

ریچارد می‌گوید: «وقتی پسرم به آن سمت رفت به ناگهان راکون را ترساند. احتمالا آن حیوان بیچاره خواب بوده و از ترس به سمت آب فرار کرد و بر پشت آن تمساح سوار شد. من هم از فرصت استفاده کردم و یک عکس خوب از این اتفاق جالب گرفتم. البته این اتفاق چند ثانیه بیشتر طول نکشید، زیرا تمساح به زیر آب رفت و راکون هم از پشت او به خشکی پرید و فرار کرد.»

ریچارد روایت خودش از این اتفاق و تصویر همراه آن را به فلوریدا تایمز ارسال کرد و گفت: «اگر کسی داستان را نداند فکر می‌کند که راکون داشت از تمساح سواری می‌گرفت. اما همین چند ثانیه هم واقعا رویایی بود.»
    3 کاربر مقابل از HoPe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, montazer65, الهه61
    HoPe آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)