alt
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نظر شما دوستان در نحوه معافیت فرزندان معلولین فلج اطفالی ها

1. 104,758 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    بهترین کاربر به انتخاب دور اول شوراایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    100
    تشکر شده 22,073 بار در 5,755 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

نظر شما دوستان در نحوه معافیت فرزندان معلولین فلج اطفالی ها

#1 1393/10/17, 10:51
    سلام:
    دوستان عزیز بدین وسیله خواستم در رابطه با معافبت سربازی فرزندان معلولین هم درد دلی کرده باشم
    هم اینکه از نقطه نظرات شما درین رابطه بهره مند گردیم./

حدودا 7 ماه قبل از طزیق بهزیستی محل سکونت خود مون نسبت به معافیت پسرم اقدام و پرونده سازی
    اولیه رو بعمل آوردیم.............
    پس از تکمیل پرونده معرفی شدیم به کمیسیون پزشکی بهزیستی استان برا معاینات پزشکی
    خلاصه بگم با 4 بار رفتن به مرکز استان و گذراندن کمسیون ها گفتن نتیجه رو براتون به حوزه نظام......اعلام میکنیم
    بعده 2 ماه بالاخره جواب اومد ما رو خواستن حوزه با کلی امید رفتیم برا گرفتن جوابیه استان
    ولی متاسفانه اونجا دکترین کمیسون فرمودن با پاسخ و نظری که کمیسیون استان ارسال کرده اند
    شما رو واجد شرایط برا گرفتن معافیت برا فرزند تون ندونستن.....چرا که معلولیت شما رو ضعیف تشخیص دادن!!!

البته ناگفته نماند پرونده معلولیت بنده در بهزیستی شهرمون از نوع شدید تشخیص داده شده و درج گردیده است.....( معلولیت من از ناحیه هر دو پا میباشد پای راست خیلی شدید و پای راست متوسط)

با این اوصاف اونروز در حوزه ...... نسبت به نظر کمیسیون استان اعتراض کرده و گفتم نه این مورد قبول بنده نمیباشد و ................

از حوزه شهر مون یه راه کار تازه گذاشتن جلومون
    گفتن با این نتیجه و جوابی که کمیسون بهزیستی استان ارایه کردن شما نتیجه ای نخواهید گرفت!!!

بهتره شما از کانال کفالت وارد قضیه بشین و دوباره پرونده و تقاضا ..........
    دیدیم خب چاره نیست بناچار قبول کردیم

سرتون رو درد نیاورم
    این بار هم طی 2 ماه دوندگی با گذراندن 3 کمیسیون پزشکی
    پریروز از حوزه ....تماس گرفتن که جوابیه استان اومده فردا بیایین حو.زه

خلاصه پا شدیم رفتیم حوزه ....اینبار هم یه آب پاکی ریختن دستمون........... گفتن جواب کمیسیون
    حکم بر معاف نشدن فرزندتون میباشد و معلولیت شما رو شدید تشخیص ندادن.........اگه قطع عضوی در کار بود باز یه چیزی ولی اینطوری نه!!!!!!!!!!

در حالی که خودم میدونم دقیقا در حق من اجحاف گردیده و بنوعی حقوقم پایمال داره میشه
    واقعا دیگه در طول این مدت رسیدگی به پرونده .... و کمیسون رفتن ها از نظر روحی و جسمی خسته شدم
    هر چند اگه به بودن فرزندم در کنارم برا امورات زندگی نیاز نداشتم باز چیزی ولی خب حدود 4 یا 5 ساله متاسفانه بدون ایشون واقعا نمیتونم امورات خود و خونواده را بچرخونم و بودن پسرم در کنار دستم یه موضوع حیاتی هست و ..........

بنظر شما دوستان چکار کنم راه چاره ای به نظرتون میاد؟؟؟
    از دوستان اگه کسی درین خصوص بتونه بنده رو راهنمایی کنه ممنون میشم

با احترام: داود
    3 کاربر مقابل از Davod عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hadi123, ساحل27, نیلوفر

http://forum.special.ir/showthread.php?t=28673 عاشقانه ها
    http://forum.special.ir/showthread.php?t=28664 جالب و خواندنی

http://forum.special.ir/showthread.php?t=27968 حباب آرامش

http://forum.special.ir/showthread.p...541#post522541 دانستنیهای پزشکی

http://forum.special.ir/showthread.php?t=7707 جملات دوست

به امید تحقق خواسته ها و حقوق
    معلولین عزیز ایران

Davod آنلاین نیست.

2. 82,540 امتیاز ، سطح 89
    33% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,210
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر اول مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه شعر و گرافیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    89
    تشکر شده 20,783 بار در 4,222 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/10/17, 12:00
    سلام
    واقعا سخته بعد این همه دوندگی و خستگی چنین جوابی به آدم بدند کاملا برای بنده قابل درکه

من از معافیت خدمت نظام وظیفه سر در نمیارم ان شاالله آقایون راهنمایی کنند

اما در مورد شدت معلولیت به این پزشکان شهرهای کوچک تر اعتمادی نیست یکسال پیش بود به گمانم دقیق یادم نیست که بهزیستی گفت برم پیش پزشک برا تعیین درصد و پزشک برام 90درصد رو ثبت کرد درحالیکه خودم میدونم 90درصد خیلی زیاده باتوجه به وضعیت من و اگه روزی نیازی به گرفتن تسهیلاتی داشته باشم که نظر کمیسیون استان ملاک باشه مطمئنم این درصد رو برام رد می کنند جالبه وقتی پرونده بهزیستی رو تشکیل دادم برام 25درصد رو ثبت کرده بودند حالا چطور یک دفعه به 90درصد رسید رو خودم متوجه نشدم باتوجه به وضعیت ثابت خودم
    نمی دونم پسرتون دانشگاه رفتند یا نه اگر رفتند باز کارتون راحت تر میشه و میتوان برای امریه اقدام کرد تا شرایط برای شما هم سخت نشه

ان شاالله که راهی پیدا بشه
    تنتون سلامت باشه و در کنار خانواده پر از آرامش باشید
    2 کاربر مقابل از نیلوفر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Davod, ساحل27

---------------

نیلوفر آنلاین نیست.

3. 104,758 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    بهترین کاربر به انتخاب دور اول شوراایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    100
    تشکر شده 22,073 بار در 5,755 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/10/17, 13:48
    ممنون از شما نیلوفر خانم عزیز
    بعله خوشبختانه دانشجو هستن ترم آخر
    ایشالا ببینیم چی پیش میاد./
    کاربر مقابل از Davod عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: نیلوفر

http://forum.special.ir/showthread.php?t=28673 عاشقانه ها
    http://forum.special.ir/showthread.php?t=28664 جالب و خواندنی

http://forum.special.ir/showthread.php?t=27968 حباب آرامش

http://forum.special.ir/showthread.p...541#post522541 دانستنیهای پزشکی

http://forum.special.ir/showthread.php?t=7707 جملات دوست

به امید تحقق خواسته ها و حقوق
    معلولین عزیز ایران

Davod آنلاین نیست.

4. 7,896 امتیاز ، سطح 26
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 254
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 703 بار در 316 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/10/17, 15:29
    با عرض سلام خدمت شما دوستان گرامی

منم معلول فلج اطفالی هستم و از ناحیه دوپا و کمر و ویلچری هستم کارت معلولیت شدید دارم که تا دو سال دیگر اعتبار دارد ولی جدیدا به کمیسیون پزشکی که رفتم برای من متوسط زدنند بدونه دلیل

ما معلولین باید از مجلس شورای اسلامی و از نمایندگانی که درمجلس هستند باید بخواهیم که چرا بدونه دلیل بهزیستی و عوامل مربوط دست به دست هم میدهند و درحقه ما کوتاهی میکنند در حالی که من اصلا نمیبخشمشان و از خدا میخواهم که حقه ما را از آنها بگیرد؟؟ مگر من شفا یافته ام که برای من زدنند متوسط ؟؟؟به نظرمن کوتاهی از خودمان هست که به راحتی حقه ما را میخورند؟ باید جوابگو باشند و ما نیز از مسئولین رده بالا پیگیری کنیم
    کاربر مقابل از sahar1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Davod
    تا شقايق هست زندگي بايد كردgol
    sahar1 آنلاین نیست.

5. 4,729 امتیاز ، سطح 20
    20% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 321
    8.0% فعالیت
    سطح
    20
    تشکر شده 254 بار در 76 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/11/22, 20:48
    نقل قول نوشته اصلی توسط davod نمایش پست ها
    سلام:
    دوستان عزیز بدین وسیله خواستم در رابطه با معافبت سربازی فرزندان معلولین هم درد دلی کرده باشم
    هم اینکه از نقطه نظرات شما درین رابطه بهره مند گردیم./

حدودا 7 ماه قبل از طزیق بهزیستی محل سکونت خود مون نسبت به معافیت پسرم اقدام و پرونده سازی
    اولیه رو بعمل آوردیم.............
    پس از تکمیل پرونده معرفی شدیم به کمیسیون پزشکی بهزیستی استان برا معاینات پزشکی
    خلاصه بگم با 4 بار رفتن به مرکز استان و گذراندن کمسیون ها گفتن نتیجه رو براتون به حوزه نظام......اعلام میکنیم
    بعده 2 ماه بالاخره جواب اومد ما رو خواستن حوزه با کلی امید رفتیم برا گرفتن جوابیه استان
    ولی متاسفانه اونجا دکترین کمیسون فرمودن با پاسخ و نظری که کمیسیون استان ارسال کرده اند
    شما رو واجد شرایط برا گرفتن معافیت برا فرزند تون ندونستن.....چرا که معلولیت شما رو ضعیف تشخیص دادن!!!

البته ناگفته نماند پرونده معلولیت بنده در بهزیستی شهرمون از نوع شدید تشخیص داده شده و درج گردیده است.....( معلولیت من از ناحیه هر دو پا میباشد پای راست خیلی شدید و پای راست متوسط)

با این اوصاف اونروز در حوزه ...... نسبت به نظر کمیسیون استان اعتراض کرده و گفتم نه این مورد قبول بنده نمیباشد و ................

از حوزه شهر مون یه راه کار تازه گذاشتن جلومون
    گفتن با این نتیجه و جوابی که کمیسون بهزیستی استان ارایه کردن شما نتیجه ای نخواهید گرفت!!!

بهتره شما از کانال کفالت وارد قضیه بشین و دوباره پرونده و تقاضا ..........
    دیدیم خب چاره نیست بناچار قبول کردیم

سرتون رو درد نیاورم
    این بار هم طی 2 ماه دوندگی با گذراندن 3 کمیسیون پزشکی
    پریروز از حوزه ....تماس گرفتن که جوابیه استان اومده فردا بیایین حو.زه

خلاصه پا شدیم رفتیم حوزه ....اینبار هم یه آب پاکی ریختن دستمون........... گفتن جواب کمیسیون
    حکم بر معاف نشدن فرزندتون میباشد و معلولیت شما رو شدید تشخیص ندادن.........اگه قطع عضوی در کار بود باز یه چیزی ولی اینطوری نه!!!!!!!!!!

در حالی که خودم میدونم دقیقا در حق من اجحاف گردیده و بنوعی حقوقم پایمال داره میشه
    واقعا دیگه در طول این مدت رسیدگی به پرونده .... و کمیسون رفتن ها از نظر روحی و جسمی خسته شدم
    هر چند اگه به بودن فرزندم در کنارم برا امورات زندگی نیاز نداشتم باز چیزی ولی خب حدود 4 یا 5 ساله متاسفانه بدون ایشون واقعا نمیتونم امورات خود و خونواده را بچرخونم و بودن پسرم در کنار دستم یه موضوع حیاتی هست و ..........

بنظر شما دوستان چکار کنم راه چاره ای به نظرتون میاد؟؟؟
    از دوستان اگه کسی درین خصوص بتونه بنده رو راهنمایی کنه ممنون میشم

با احترام: داود
    دوست عزیز کاش میومدی تهران
    من خدمتم تازه تموم شده
    خود نظام وظیفه ک میدون سپاه هستش خیلی راحت میگیرن
    ولی خب تیر تو تاریکیه ک اگه نگیره پسرت مجبوره بره خدمت
    راستی زودتر بفرستش
    چون سال دیگه میشه 24 ماه
    ashki آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)