alt
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: مزایا و معایب سایت

1. 82,540 امتیاز ، سطح 89
    33% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,210
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر اول مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه شعر و گرافیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    89
    تشکر شده 20,783 بار در 4,222 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1393/09/14, 09:26
    سلام
    سپاس فاطیما جان بابت ایجاد چنین بحث مفیدی
    ابتدا جا داره از کاربران و مدیرانی که دلسوزانه برای سایت زحمت می کشند تشکر کنم

مزایا:همان بحث خانواده دوم سایت بودن هست که متاسفانه کم کم داره کم رنگ میشه،ولی در کل برخی از دوستانی که من اینجا پیدا کردم حاضرنیستم با صدتا دوست واقعی عوضشون کنم

معایب:پیرو صمیمیتی که در بالا ذکر کردم متاسفانه بحث اعتیادی که دوستان قبلا مطرح کردند پیش میاد اما فک کنم منظور از معایب بسیار وسیع تر از این نکته باشه اما نظر من به عنوان یه کاربر تازه وارد نه قدیمی:

1.مشارکت در بحث های تخصصی اصلا جدی گرفته نمی شود البته در این مورد مدیران و خودم هم بی تقصیر نیستیم.
    2.کاربران عزیز (کلی منظورم هست باهررنگ کاربری)بی حس و حال هستند،حال شاید کسی به من ایراد بگیرد شدت معلولیت و شرایط سختشون اجازه فعالیت رو نمیده اما تو همین مدت یک سال و اندی متوجه کاربرانی با شرایط سخت شدم که بسیار فعال بوده اند.خیلی ها حتی با زدن دکمه تشکر در بحث های تخصصی همکاری نمی کنند.
    3. درحال حاضر مشاور و نیروی متخصص کم داریم که دست آقای شکیب و مدیران قدیمی تر درد نکنه چندوقتی هست بحثش ایجاد شده اما در این مورد نیز استقبال چندانی از سوی کاربران صورت نگرفته باتوجه به اینکه افراد متخصص در زمینه های مختلف در سایت وجود داره.
    4.بالا بودن تاپیک های شعر و سرگرمی (نه اینکه بد باشه اما کاش در اولویت های بعدی کاربر قرار می گرفتند)و گم شدن بحث های تخصصی مابین بحث های سرگرمی
    5.نکته ایی که این روزها بنده رو اذیت می کنه (جدا از حساسیت بنده)دکمه تشکریی هست که بالا ذکر کردم وقتی محبوبیت و درجه و سطح با تشکری حساب میشه که این روزها معلوم نیست روی چه حسابی کلیک میخوره و پای بحث های تخصصی تعدادی بیش از این که هست انتظار می رود مطمئنا موجب دلسردی کاربر در مشارکت مباحث مربوط به معلولیت میشه
    6.قضیه بعدی بحث اعتمادی هست که نسبت به قدیم ها داره کم رنگ میشه و شده.
    7.عدم توجه کاربران به مشکلات امروز معلولین و عدم وجود همکاری و همدلی در این موارد(جدا از بحث سایت ما خودمون هم دلمون برا خودمون نمیسوزه و حاضر نیستیم قدم مفیدی برداریم)

نکته:در مورد شکل ظاهری سایت بنده مشکلی ندارم

موفق باشید
    بازم سپاس
    13 کاربر مقابل از نیلوفر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, eBRAHIMV, habibi, hadi123, laleh6, mandall, N.bagheri, omid92, pooya, شکیب, فاطیما, نارون, یاحسین

---------------

نیلوفر آنلاین نیست.

2. 2,924 امتیاز ، سطح 15
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 126
    19.0% فعالیت
    سطح
    15
    تشکر شده 384 بار در 112 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1393/09/14, 22:01
    چون در این سایت همدلی واقعی و اعتماد کمرنگ هست .

حرفامون رنگ شعار گرفته ... کسی به حرفای کسی اعتماد نداره

بیشتر جنبه سرگرمی پیدا کرده .

فقط کافیه یه نفر به بی اعتمادی دست پیدا کنه ، خیلی ها رو به طرف خودش میکشونه

---------- Post added at ۲۰:۵۷ ---------- Previous post was at ۲۰:۵۴ ----------

مشکل از خودمونه .... که به اعتماد دیگران پشت پا میزنیم ولو بسیار ناچیز

همه شدیم سیاهی لشکر ......

---------- Post added at ۲۰:۵۸ ---------- Previous post was at ۲۰:۵۷ ----------

مشکل از درون خودمه ... سایت بی گناهه

هیچ معایبی هم نداره

---------- Post added at ۲۱:۰۱ ---------- Previous post was at ۲۰:۵۸ ----------

فرض کنید نیروی متخصص هم بیاد .... وقتی دیگران ، کسایی از جنس خودش، اونو طردش میکنن ، اومدنش چه فایده ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    8 کاربر مقابل از فرح عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. a.aliyari, Anousheh, bnm, eBRAHIMV, mandall, شکیب, فاطیما, نارون
    دیدارمون ، اون ور گنبد کبود....
    فرح آنلاین نیست.

3. 4,164 امتیاز ، سطح 18
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 86
    0% فعالیت
    سطح
    18
    تشکر شده 21 بار در 10 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1393/09/17, 16:10
    نباید همه پستها نیاز به تایید مدیر داشته باشه
    به شعور آدم بر میخوره

منم که هیچ جا نمیتونم ارسال جدید ایجاد کنم
    mrali آنلاین نیست.

4. 11,985 امتیاز ، سطح 33
    5% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 665
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 1,611 بار در 458 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1393/09/20, 00:24
    سلام به همه.
    منتظر موندم تا نظرات رو بشنوم اما....
    1- اولین ایرادش اینه که اعضا سایت هیچ احساس مسئولیتی در قبال سایت ندارند و تنها برای سرگرمی م بی هدف در سایت آمد و شد می کنند. (این رو از پاسخ ندادن به این تاپیک میشه فهمید. چون احساس مسئولیت ندارند ضعف ها و قوت ها براشون اهمیتی نداره که بیاند اینجا و بگند و انتظار داشته باشند بهبود پیدا کنه)
    2-این سایت فقط شده سرگرمی... یادگیری های مفید و کمکهای دوستانه در اون به چشم نمیاد یا حداقل بنده نمیبینم. نه مشارکتی... نه کمکی... نه همفکری....
    3- پستهای بی هدف فقط با هدف پست گذاشتن... هدف روشنی در پستها دنبال نمیشه. هر کس هر مطلب جالبی که توی اینترنت میخونه میاد اینجا پستش میکنه... اما نمیدونه هدفش چیه و آیا مناسب حال جمع هست یا نه. لازمه که افراد در اول تاپیکهاشون هدفشون از ایجاد اون تاپیک رو حتما قید کنند.
    4- وقتی تاپیکی مفید نیست خواهشا دکمه تشکر رو الکی نزنید تا ارزشها معنی خودشون رو از دست ندهند... (قابل توجه مدیران: لطفا تاپیکهایی که مورد توجه و تشکر قرار نگرفته را در ظرف 1 هفته حذف کنید تا هم از ازدحام تاپیک ها جلوگیری شود و هم راه حلی شود برای توجه بیشتر کاربران به تاپیک گذاری)
    5- لازمه به صورت هفتگی بحثهایی گذاشته بشه در ارتباط با مسائل مربوط به معلولین و بحث های کارشناسی صورت بگیره...(توجه داشته باشید: بحث های کارشناسی)
    4- احساس میکنم جمع صادقانه و دوستانه نیستند و بی اعتمادی به صورت اپیدمی در سایت منتشر شده.
    5- آدمهای سایت خیلی مجازی شدند... یعنی اینکه به راحتی به هم دروغ میگند... به جای اینکه جایی باشه برای همدردیه صادقانه ابزاری شده برای دروغهای رویایی بعضی آدمها...این باعث میشه که بعضی ها دلشون از دیگری میشکنه و ناراحت میشند و بعد میرند و یه تاپیک مناسب حال خودشون و البته به منظور خوندن طرف مقابل ایجاد میکنند...(مثلا اکثر تاپیکهای خداحافظی و ..)
    6-این موارد مدیران و ناظرانی را میطلبد که با نطارت دقیق مانع از فعالیت افراد متظاهر و دروغگو و البته خیالباف شوند و جو سالمی را مهیا کنند.

این دنیا به اندازه کافی مجازی هست خواهشا شماها با هم واقعی باشید..

و البته مزیت ها یادم نره:
    1- مزیت اصلی سایت سادگی کار کردن با سایته. هر کسی در هر سطح سواد و اطلاعاتی به راحتی میتونه باهاش کار کنه.
    2- طبقه بندی و نظم تاپیک ها خیلی خوبه.
    3- دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه فعلا.............
    5 کاربر مقابل از فاطیما عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, faeze hajizade, pooya, نارون, نیلوفر
    دلگیر نباش...
    دلت که گیر باشد، رها نمی شوی...
    فاطیما آنلاین نیست.

5. 7,015 امتیاز ، سطح 24
    93% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 35
    0% فعالیت
    سطح
    24
    تشکر شده 1,648 بار در 426 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1393/09/20, 09:58
    1- اولین ایرادش اینه که اعضا سایت هیچ احساس مسئولیتی در قبال سایت ندارند و تنها برای سرگرمی م بی هدف در سایت آمد و شد می کنند. (این رو از پاسخ ندادن به این تاپیک میشه فهمید. چون احساس مسئولیت ندارند ضعف ها و قوت ها براشون اهمیتی نداره که بیاند اینجا و بگند و انتظار داشته باشند بهبود پیدا کنه)

2-این سایت فقط شده سرگرمی... یادگیری های مفید و کمکهای دوستانه در اون به چشم نمیاد یا حداقل بنده نمیبینم. نه مشارکتی... نه کمکی... نه همفکری....

4- احساس میکنم جمع صادقانه و دوستانه نیستند و بی اعتمادی به صورت اپیدمی در سایت منتشر شده.

----------------------------------

همه حرفاتون رو قبول دارم مخصوصن مورد چهار (شش)
    بارها احساس کردم که سربار هستم و احساس کردم نباید اینجا باشم
    برخوردهای سرد ...
    مخصوصن که من و سایر دوستان تازه وارد احتیاج به توجه بیشتر و صمیمیت بیشتر
    از طرف سابقه داران سایت (صاحب خانه) داره که احساس راحتی و پذیرفته شدن بکنن
    (رسم مهمان نوازی)

بعد با این حرفا که علی داری توهم میزنی (جو صمیمیه، اینطور نیس) خودمو آروم کردم

-----------------------------------

من دروغ ندیدم
    شاید بخاطر اینه که سابقم کمه

----------------------------------

ولی بودن کسایی که این حس رو از بین بردن که حس پس زده شدن پیدا نکنم

آقای مجید 110
    خانم نیلوفر مدیر انجمن اجتماعات
    خانم ساحل 27

---------------------------------

البته آدم هایی هستن که کمترین حرفشون در روز باعث کلی انرژی به سایت میشه
    که متاسفانه دریغ میکننن

-------------------------------

آدم هایی که بودن که باهام برخورد خشن کردن
    که میتونست صمیمی تر باشه و کار خودشون رو بکنن
    4 کاربر مقابل از a.aliyari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, habibi, نارون, نیلوفر
    a.aliyari آنلاین نیست.

6. 26,740 امتیاز ، سطح 50
    19% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 810
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه شعر و گرافینفر دوم مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    50
    تشکر شده 4,935 بار در 1,544 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1393/09/25, 12:44
    در مجموع سایت خوبی هست چون کاربرها دارای شرایط تقریبا مشابهی هستن و همدیگه را درک میکنند و همچنین برخلاف سایت ها و شبکه های اجتمائی دیگه احساس میشود اکثریت کاربرها آنچه را عنوان میکنند که هستند نه اینکه تظاهر کنند در مواردی نظیر جنسیت خود ، وضعیت جسمی ،محل زندگی و... و همجنین شئونات اسلامی در پستها و تاپیکها کاملا" رعایت میشه ومثل سایتهای دیگه نیست که عشق و محبت مقدس را با گذاشتن عکسها و مطالب بی محتوا ، به سخره گرفتند
    معایب سایت میشه به نبود چت باکس خصوصی اشاره کرد چون خیلی از کاربرهای سایت ارتباط کمی با بیرون دارند وبه چت کردن با کسانی که مشکلاتی مثل خودش دارند و گفتگو آنهم در محیطی خصوصی برای عنوان مشکلاتشون نیاز دارند
    سایت یکمی هم تخصصی هستش و در بعضی از موارد کاربر برای گذاشتن مطلبی جدید باید خیلی بگرده تا جای مناسبش را گیر بیاره
    انشاالله اگه ما کاربرها با جدیت و احساس مسئولیت بیشتری کار کنیم ، سایت رونق میگیره
    {{از مدیران و زحمتکشان انجمن کمال تشکر را دارم }}
    4 کاربر مقابل از habibi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, soheilaa, نارون, نیلوفر
    خدایا چنان کن سرانجام کار
    توخشنود باشی ومارستگار
    habibi آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)