alt
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تشکر از همه ی دوستانی که با من همکاری کردند

1. 10,091 امتیاز ، سطح 30
    24% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 459
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 1,714 بار در 486 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

تشکر از همه ی دوستانی که با من همکاری کردند

#1 1393/10/06, 22:44
    این ۱۰۰ نفر

بعضی از حرفها رو نمیشه تو رساله گفت..نمیشه تو دفاع گفت..چون علمی نیست و فقط قلب و حس میفهمتش..
    اما خب این پروژه برای من به اندازه یه دنیا تجربه داشت، یه عالمه آدم جدید یه عالمه دوست..صد تا نخاعی که با من همکاری کردن..صدتا..کم نیست! ..از راه دور بدون اینکه بشناسموشون، داشتم مادر مهربونی که خودشون نخاعی بودنو دست تنها، اما رفتن تو انجمن کوچک شهرشون و از دوستای دیگه شون دعوت کردن که منو همراهی کنن Heart ..داشتم پسر جوون نخاعی که دوستای نخاعیشو که اینترنت هم نداشتن به هوای پر کردن پرسشنامه شام دعوت می کرد خونه ش..داشتم برادری رو که به خاطر برادر نخاعیش همه عمرشو گذاشته بود واسه تحقیق در مورد نخاعی ها و به من هم خیلی کمک کرد..داشتم همکلاسی دوره کارشناسیم که رفت تو ورزشگاههای نخاعیها، بهشون پرسشنامه هامو داد تا پر کنن. Soccer .از انجمن ها و افراد تحصیلکرده ی نخاعی از روستاهای دور..حتی زندگی دختر روستایی رو شنیده بودم که گاو کمرشو شاخ زده بود و نخاعی شده بود و چقدر دلم خواست دستهای مهربونش رو فشار بدم…یا خانم قالیبافی که شاید بگم که تو ۵۰ نفر اولی که وارد کردم تنها نخاعی شاغل بود.. حتی داشتم کسی رو که وقتی تلفنی باهاشون تماس گرفتم گفتم چه جالب..باز هم فلان شهر..بعد گفتن که مگر کسی دیگه هم بوده قبلا ؟ گفتم بله یه دو نفر بوده که آدمهای فرهیخته ایی هم بودن گفت: ببخشید میشه بپرسم خانم بودن یا آقا..گفتم آقا..گفت: من در شرف ازدواجم اگر خانمی با معلولیت از تو شهرم بشناسین بی زحمت معرفی کنید..و من گفتم حتما..و قرار شد بعد از دفاع بیفتم دنبال یک خانم خوشبخت تو شهر مذکور بلکه گره این جوون هم باز شه.. Evil Grin
    چقدر جانباز..چقدر پدرهای جبهه، چقدر مهربونی.. Heart
    داشتم جانباز مهربونی که با ذوق عکس تک فرزند تک دخترش رو در آغوشش برام فرستاد In Love و من دیدم، دیدم که جانبازها خیلی روحیه ی متفاوتی از باقی نخاعی ها دارن..
    داشتم جانباز دکتری رو که وقتی پرسشنامه شونو تحویل میدادن ازم قول گرفتن خبر قبولی پی اچ دیمو حتما بهشون بدم تا شادشون کنم و………..
    شاید نزدیک دویست تماس تلفنی و هزارتا پیامک و هزارتا پیام از وایبر و واتس آپ و …تا تونستم این جمع صد نفره رو از جای جای ایران پیدا کنم، خیلی مشکل بود خصوصا در مورد نخاعی های تتراپلژی (فلج ۴ اندام)..چونکه حتمی می خواستم خود فرد پرسشنامه رو پر کنه تا صادقانه و محرمانه بودن محتوایی که به من اعلام می کنه تضمین بشه..داشتم کسی رو که اصرار می کردو می گفت من می گم مادرم پر می کنه و من اون لحظه قلبم داشت کنده می شد از این همه اشتیاقی که داشت اما مجبور به حذفش از لیست شدم..چون خودم نخاعیم کامل می تونستم درک کنم افرادو که هست چیزهایی ریز عاطفی و احساسی که حتی نزدیک ترینمون هم نمی خوایم بدونه و شاید اینجوری فرد مجبور می شد خودش رو برای دل مادر غیرواقعی و متفاوت از اونچه که بود نشون بده..
    و خیلی های دیگه..که زبونم قاصره چونکه به حدی بی بها و بی بهانه مهربونی کردن که در مقابلشون نمیشه حرفی زد نمی شه چیزی گفت فقط باید خدا رو شکر کرد بابت این همه شعورو درک و همیاری و مهربونی
    از همه تون ممنونم.. و خدا رو شکر
    26 کاربر مقابل از monamaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, *hossein*, 1228, 3aeed, bnm, disabilities, eBRAHIMV, habibi, imanlonely, khadijeh.y, laleh6, mahdisorimoon, Mohammad, Mojtaba, montazer65, nazdel, Niloof@r, s.Bahadori, sarab, shahrashub, Tavarish, zina_68, امیرحسین, امیرمهدی, نارون, نیلوفر
    monamaz آنلاین نیست.

2. 4,983 امتیاز ، سطح 20
    84% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 67
    0% فعالیت
    سطح
    20
    تشکر شده 252 بار در 96 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/10/07, 00:29
    اخرش باید معلولین جمع بشن و خودشون به همدیگه کمک کنن که یه دنیای عالی داشته باشن
    4 کاربر مقابل از imanlonely عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, monamaz, s.Bahadori, shahrashub
    من نمی دانم که چرا می گویند؟: اسب حیوان نجیبی ست کبوتر زیباست
    پس چرا در قفس هیچ کسی کرکس نیست؟ گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد؟
    imanlonely آنلاین نیست.

3. 154,642 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    27.0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره دوMost PopularCommunity Award
    سطح
    100
    تشکر شده 39,768 بار در 9,699 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/10/07, 02:11
    ‎سـلام مـونـا جـان

ایـن مـوفـقیت بـسیار زیـبا و پـر تـجربـه بـهت تـبریـک مـیگم عـزیـزم

ان شـاءالـله هـمیشه مـوفـق و پـیروز بـاشـید
    ‎‏‎
    5 کاربر مقابل از 1228 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, monamaz, s.Bahadori, shahrashub, Tavarish

هـیچ چـیز بـهتر از کـارکـردن بـه جـای غـصه خـوردن ،
    ادمـی را بـه خـوشـبختی نـزدیـک نـمی کـند.
    ‎‏‎
    1228 آنلاین نیست.

4. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    91% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 63
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 2,120 بار در 531 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

با درودی خوش و بی پایان

#4 1393/10/07, 12:21
    نقل قول نوشته اصلی توسط monamaz نمایش پست ها
    این ۱۰۰ نفر

بعضی از حرفها رو نمیشه تو رساله گفت..نمیشه تو دفاع گفت..چون علمی نیست و فقط قلب و حس میفهمتش..
    اما خب این پروژه برای من به اندازه یه دنیا تجربه داشت، یه عالمه آدم جدید یه عالمه دوست..صد تا نخاعی که با من همکاری کردن..صدتا..کم نیست! ..از راه دور بدون اینکه بشناسموشون، داشتم مادر مهربونی که خودشون نخاعی بودنو دست تنها، اما رفتن تو انجمن کوچک شهرشون و از دوستای دیگه شون دعوت کردن که منو همراهی کنن heart ..داشتم پسر جوون نخاعی که دوستای نخاعیشو که اینترنت هم نداشتن به هوای پر کردن پرسشنامه شام دعوت می کرد خونه ش..داشتم برادری رو که به خاطر برادر نخاعیش همه عمرشو گذاشته بود واسه تحقیق در مورد نخاعی ها و به من هم خیلی کمک کرد..داشتم همکلاسی دوره کارشناسیم که رفت تو ورزشگاههای نخاعیها، بهشون پرسشنامه هامو داد تا پر کنن. Soccer .از انجمن ها و افراد تحصیلکرده ی نخاعی از روستاهای دور..حتی زندگی دختر روستایی رو شنیده بودم که گاو کمرشو شاخ زده بود و نخاعی شده بود و چقدر دلم خواست دستهای مهربونش رو فشار بدم…یا خانم قالیبافی که شاید بگم که تو ۵۰ نفر اولی که وارد کردم تنها نخاعی شاغل بود.. حتی داشتم کسی رو که وقتی تلفنی باهاشون تماس گرفتم گفتم چه جالب..باز هم فلان شهر..بعد گفتن که مگر کسی دیگه هم بوده قبلا ؟ گفتم بله یه دو نفر بوده که آدمهای فرهیخته ایی هم بودن گفت: ببخشید میشه بپرسم خانم بودن یا آقا..گفتم آقا..گفت: من در شرف ازدواجم اگر خانمی با معلولیت از تو شهرم بشناسین بی زحمت معرفی کنید..و من گفتم حتما..و قرار شد بعد از دفاع بیفتم دنبال یک خانم خوشبخت تو شهر مذکور بلکه گره این جوون هم باز شه.. Evil grin
    چقدر جانباز..چقدر پدرهای جبهه، چقدر مهربونی.. Heart
    داشتم جانباز مهربونی که با ذوق عکس تک فرزند تک دخترش رو در آغوشش برام فرستاد in love و من دیدم، دیدم که جانبازها خیلی روحیه ی متفاوتی از باقی نخاعی ها دارن..
    داشتم جانباز دکتری رو که وقتی پرسشنامه شونو تحویل میدادن ازم قول گرفتن خبر قبولی پی اچ دیمو حتما بهشون بدم تا شادشون کنم و………..
    شاید نزدیک دویست تماس تلفنی و هزارتا پیامک و هزارتا پیام از وایبر و واتس آپ و …تا تونستم این جمع صد نفره رو از جای جای ایران پیدا کنم، خیلی مشکل بود خصوصا در مورد نخاعی های تتراپلژی (فلج ۴ اندام)..چونکه حتمی می خواستم خود فرد پرسشنامه رو پر کنه تا صادقانه و محرمانه بودن محتوایی که به من اعلام می کنه تضمین بشه..داشتم کسی رو که اصرار می کردو می گفت من می گم مادرم پر می کنه و من اون لحظه قلبم داشت کنده می شد از این همه اشتیاقی که داشت اما مجبور به حذفش از لیست شدم..چون خودم نخاعیم کامل می تونستم درک کنم افرادو که هست چیزهایی ریز عاطفی و احساسی که حتی نزدیک ترینمون هم نمی خوایم بدونه و شاید اینجوری فرد مجبور می شد خودش رو برای دل مادر غیرواقعی و متفاوت از اونچه که بود نشون بده..
    و خیلی های دیگه..که زبونم قاصره چونکه به حدی بی بها و بی بهانه مهربونی کردن که در مقابلشون نمیشه حرفی زد نمی شه چیزی گفت فقط باید خدا رو شکر کرد بابت این همه شعورو درک و همیاری و مهربونی
    از همه تون ممنونم.. و خدا رو شکر
    سلام منا جان وقتی متنی رو که نوشتی میخوندم پر شادی و انرژی شدم و پر از شور عشق اینهمه عشق زیبائی واقعاً ستودنیست
    منا خانوم موفقیت شما رو در تحصیل تبریک میگم و یک تبریک ویژه جهت نشان دادن این همه مهر و عشق به همه دوستانی که با شما همکاری کردند
    همواره پیروز و سر بلند باشید
    با درود و احترام فردین داوری
    5 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, monamaz, s.Bahadori, امیرحسین
    gol
    خوشبختى در دستان من توست اى دوست بدنبال چه هستى
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

5. 19,361 امتیاز ، سطح 42
    46% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 489
    0% فعالیت
    سطح
    42
    تشکر شده 2,174 بار در 578 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/10/07, 17:07
    موناجان از اینکه نتونستم کمکت کنم شرمنده سیستمم بهم ریخته بود اون مدت
    خوشحالم واست امیدوارم همیشه موفق باشی
    4 کاربر مقابل از sarab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, mahdisorimoon, monamaz, shahrashub
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی/ولی با ذلت وخاری پی شبنم نمیگردم
    sarab آنلاین نیست.

6. 15,822 امتیاز ، سطح 38
    22% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 628
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,172 بار در 595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1393/10/07, 22:01
    مونا جان تبریک ان شاالله دکتری و واقعا خسته نباشید.
    2 کاربر مقابل از laleh6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. monamaz, shahrashub
    «الهی مرا آن ده که مرا آن به»
    laleh6 آنلاین نیست.

7. 10,091 امتیاز ، سطح 30
    24% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 459
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 1,714 بار در 486 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1393/10/07, 23:44
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanlonely نمایش پست ها
    اخرش باید معلولین جمع بشن و خودشون به همدیگه کمک کنن که یه دنیای عالی داشته باشن
    ان شاالله هیچ چیز با تلاش غیرممکن نیست

---------- Post added at ۲۳:۳۸ ---------- Previous post was at ۲۳:۳۵ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط 1228 نمایش پست ها
    ‎سـلام مـونـا جـان

ایـن مـوفـقیت بـسیار زیـبا و پـر تـجربـه بـهت تـبریـک مـیگم عـزیـزم

ان شـاءالـله هـمیشه مـوفـق و پـیروز بـاشـید

‎‏‎
    سلام 1228 عزیز
    سپاسگزارم و محبت های بی دریغت رو فراموش نخواهم کرد..همچنین شما..

---------- Post added at ۲۳:۳۹ ---------- Previous post was at ۲۳:۳۸ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrashub نمایش پست ها
    سلام منا جان وقتی متنی رو که نوشتی میخوندم پر شادی و انرژی شدم و پر از شور عشق اینهمه عشق زیبائی واقعاً ستودنیست
    منا خانوم موفقیت شما رو در تحصیل تبریک میگم و یک تبریک ویژه جهت نشان دادن این همه مهر و عشق به همه دوستانی که با شما همکاری کردند
    همواره پیروز و سر بلند باشید
    با درود و احترام فردین داوری
    سلام شهرآشوب گرامی
    سپاسگزارم
    برای شما دوست گرامی هم آرزوی موفقیت و بهروزی دارم

---------- Post added at ۲۳:۴۳ ---------- Previous post was at ۲۳:۳۹ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط sarab نمایش پست ها
    موناجان از اینکه نتونستم کمکت کنم شرمنده سیستمم بهم ریخته بود اون مدت
    خوشحالم واست امیدوارم همیشه موفق باشی
    سراب عزیز تلاش ها و پیگیری ستودنی شما ارزشمندترین کار ممکن برای من بود که کردی چرا که با دیدن این اشتیاق درسهای زیادی گرفتم سپاسگزارم

---------- Post added at ۲۳:۴۴ ---------- Previous post was at ۲۳:۴۳ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh6 نمایش پست ها
    مونا جان تبریک ان شاالله دکتری و واقعا خسته نباشید.
    سلامت باشی لاله ی عزیزم بینهایت ممنونمان شاالله
    5 کاربر مقابل از monamaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, bnm, mahdisorimoon, sarab, shahrashub
    monamaz آنلاین نیست.

8. 13,788 امتیاز ، سطح 35
    63% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 262
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    35
    تشکر شده 1,105 بار در 298 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1393/10/08, 10:08
    سلام مونا خانوم
    چقدر قشنگ احساساتتون رو بیان کردین
    و چه اتفاقات قشنگی بودن
    منم از شما ممنونم به خاطر این همه زحمتی که کشیدی
    کاربر مقابل از mahdisorimoon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: monamaz
    mahdisorimoon آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)