alt
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: سوال در مورد اتومبیل های مناسب سازی شده و پلاک مخصوص معلولین

1. 7,116 امتیاز ، سطح 25
    14% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 434
    0% فعالیت
    سطح
    25
    تشکر شده 351 بار در 109 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

سوال در مورد اتومبیل های مناسب سازی شده و پلاک مخصوص معلولین

#1 1393/08/06, 04:55
    سلام
    چندتا سوال داشتم
    من جدیدا گواهی نامه مو گرفتم
    اول اینکه من تو گواهی نامه ام اشاره ای نشده که مال معلوله یا اینکه باید دنده اتوماتیک و ..... باشه فقط نوشته پایه سوم ده ساله هم هست مال همه اینجوریه؟
    دوم اینکه یه پراید دست دوم گرفتم دنده اتوماتیک کارخانه اس حتی رو در طرف راننده هم نوشته اتوماتیک ولی چون مال سال 82 هستش فرمانش هیدرولیک نیست هنوزم دستیش نکردم ولی خیلی تمیزه اصلا بهش نمیخوره 82 باشه سوالم اینه باید حتما فرمانشو هم هیدرولیک کنم؟اگه فقط گاز و ترمزشو دستی کنم و فرمانشو عوض نکنم بهم گیر نمیدن؟
    بعدش پلاک معلولین چه مزیت هایی داره؟اگه پلاکو عوض کنم بعدا بابام هم میتونه از ماشین استفاده کنه؟
    ببخشید خیلی سوال کردم
    ممنون میشم جوابمو بدید
    4 کاربر مقابل از روژین72 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, f7970, omid92, ROSE

.o•[̲̅R][̲][̲̅z][̲̅h][̲̅i][̲̅n]•o.
    روژین72 آنلاین نیست.

2. 7,995 امتیاز ، سطح 26
    75% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 155
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره یک
    سطح
    26
    تشکر شده 905 بار در 228 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/08/06, 10:22
    اولا" تبریک بخاطر اینکه گواهی نامه گرفتید واما درپاسخ سوالات شما خدمتتون عارضم:
    الف- افراددارای معلولیت وقتی میخان گواهی نامه بگیرند بانظرراهنمایی رانندگی استانتون وبخش افسران کاردان ازحیث جسمی واینکه شرایط جسمیتون مناسب چه جورماشینی هستش نظرمیدن وبعد عطف این نظرافسران کاردان روی گواهینامه هم می نویسن فلان وبهمدان
    بطورمثال روی گواهینامه من نوشته اند رانندگی با ماشینهای سواری شخصی مجهز به گاز ،کلاج وترمز دستی بعلاوه زایده فرمان

من فکر می کنم معلولیت شما خیلی جزئی بوده لابد نفرستادنت افسرببینه وگرنه منطقه شما حواسش نبوده و...
    اگه روی گواهینامه شرایط جسمی ونوع رانندگیت مشخص نشه ،خدا نکرده اگه تصادف کنی بیمه گیرمیده وبسیارمتضررمیشی

درمورد پلاک من تابحال اقدام نکردم توشهرکوچک ویااستان ما زیاد بدردبخورنیس ،ولی توتهرون ومراکز شهرهای بزرگ بخاطرعدم شمول زوج وفرد موثره
    امیدوارم برات مفید باشه
    2 کاربر مقابل از omid92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Pgol92, روژین72
    omid92 آنلاین نیست.

3. 9,220 امتیاز ، سطح 28
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 130
    27.0% فعالیت
    سطح
    28
    تشکر شده 1,297 بار در 360 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/08/06, 10:27
    سلام روز بخیر
    مبارک باشه هم گواهینامه وهم خودرو .اگه گواهینامتون جدید باشه از این کارت تلفن ها همه موارد رو پشتش با کد مشخص کردن .بله اگه پلاک ویژه بگیرین پدر هم میتونه استفاده کنه و پلاک ورود به طرح زوج و فرد وطرافیک استفاده مجانی از پارکینگ های دولتی و عبور مجانی از عوارضی های اتوبانها البته (دولتی هاش)و ........
    تو بحث فرمون هیدرولیک برا خودت راحت تره رانندگی ولی کلا خیلی مراقب باش بیمه ماشینتو تا سقفش زیاد کن مثلا اگه الان مالی 5 تومن وخسارت 195 تومنه با یه الحاقیه و یه مقدار پول تا 10 تومن و250 زیادش کن چون با این گرونی خودرو اینم کمه حتی که یک چراغ مازاراتی 20 ملیونه کلام اخر مردم وقتی پلاک ویژه رو میبینن فک میکنن طرف نمیتونه رانندگی کنه و همه میخوان یه جوری ازش جلو بزنن خیلی مراقب این داستان باش
    روز بخیر ایام به کام.
    2 کاربر مقابل از مرغ حق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, روژین72
    آیت الله العظمی قاضی(ره) :
    الله الله الله که دل کسی را نرنجانید
    مرغ حق آنلاین نیست.

4. 7,116 امتیاز ، سطح 25
    0% فعالیت
    سطح
    25
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/08/06, 15:51
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid92 نمایش پست ها
    اولا" تبریک بخاطر اینکه گواهی نامه گرفتید واما درپاسخ سوالات شما خدمتتون عارضم:
    الف- افراددارای معلولیت وقتی میخان گواهی نامه بگیرند بانظرراهنمایی رانندگی استانتون وبخش افسران کاردان ازحیث جسمی واینکه شرایط جسمیتون مناسب چه جورماشینی هستش نظرمیدن وبعد عطف این نظرافسران کاردان روی گواهینامه هم می نویسن فلان وبهمدان
    بطورمثال روی گواهینامه من نوشته اند رانندگی با ماشینهای سواری شخصی مجهز به گاز ،کلاج وترمز دستی بعلاوه زایده فرمان

من فکر می کنم معلولیت شما خیلی جزئی بوده لابد نفرستادنت افسرببینه وگرنه منطقه شما حواسش نبوده و...
    اگه روی گواهینامه شرایط جسمی ونوع رانندگیت مشخص نشه ،خدا نکرده اگه تصادف کنی بیمه گیرمیده وبسیارمتضررمیشی

درمورد پلاک من تابحال اقدام نکردم توشهرکوچک ویااستان ما زیاد بدردبخورنیس ،ولی توتهرون ومراکز شهرهای بزرگ بخاطرعدم شمول زوج وفرد موثره
    امیدوارم برات مفید باشه

ممنونم از توضیحاتتون
    ولی واسه گواهی نامه ام نگران شدم واقعا
    رو کارت معلولیتم زده شدید خیلی هم جزئی نیست با دوتا عصا راه میرم اصلا با پاهام نمیتونم کنترل کتنم با دنده دستی آموزش دیدم و با اتومات امتحان دادم موقع ثبت نام هم پیس افسر و کمسیون پزشکی اینا رفتم رو برگه ی ثبت نامم همه ی اینا رو نوشتن مجهز به گاز ،کلاج وترمز دستی بعلاوه زایده فرمان
    ولی بعد قبولیم وقتی گواهی نامه ام اومد چیزی ننوشته فقط جلوی یه گزینه پشت کارتم که محدودیت رانندگی هستش یه کد 4 رقمی هست نمیدونم باید یه پیگیری بکنم
    بازم ممنون که وقت گذاشتید و جواب بنده رو دادید

روژین72 آنلاین نیست.

5. 58,510 امتیاز ، سطح 74
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 40
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نایب قهرمان جام بیلیاردنفر اول مسابقه اسنوکرایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    74
    تشکر شده 6,333 بار در 1,107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/08/06, 16:02
    نقل قول نوشته اصلی توسط روژین72 نمایش پست ها
    ممنونم از توضیحاتتون
    ولی واسه گواهی نامه ام نگران شدم واقعا
    رو کارت معلولیتم زده شدید خیلی هم جزئی نیست با دوتا عصا راه میرم اصلا با پاهام نمیتونم کنترل کتنم با دنده دستی آموزش دیدم و با اتومات امتحان دادم موقع ثبت نام هم پیس افسر و کمسیون پزشکی اینا رفتم رو برگه ی ثبت نامم همه ی اینا رو نوشتن مجهز به گاز ،کلاج وترمز دستی بعلاوه زایده فرمان
    ولی بعد قبولیم وقتی گواهی نامه ام اومد چیزی ننوشته فقط جلوی یه گزینه پشت کارتم که محدودیت رانندگی هستش یه کد 4 رقمی هست نمیدونم باید یه پیگیری بکنم
    بازم ممنون که وقت گذاشتید و جواب بنده رو دادید
    درود

تبریک به خاطر اخذ گواهینامه

سابقا گواهینامه به صورت مهر خورده بود. روش مینوشتن مجهز به گاز و ترمز دستی و مجهز به دنده اتومات. اما توی کارتهای جدید که به صورت الکترونیکی عرضه میشه به صورت کد وارد میشه. بعید میدونم مشکلی وجود داشته باشه. شما تنها مجاز به رانندگی با خودرو دنده اتومات که مجهز به گاز و ترمز دستی هست میباشید.

موفق باشید.

یا حق
    کاربر مقابل از Mohammad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: روژین72
    .

ما گذشتیم و گذشت . . .

این نیز بگذرد . . .

Mohammad آنلاین نیست.

6. 7,116 امتیاز ، سطح 25
    0% فعالیت
    سطح
    25
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1393/08/06, 16:15
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    درود

تبریک به خاطر اخذ گواهینامه

سابقا گواهینامه به صورت مهر خورده بود. روش مینوشتن مجهز به گاز و ترمز دستی و مجهز به دنده اتومات. اما توی کارتهای جدید که به صورت الکترونیکی عرضه میشه به صورت کد وارد میشه. بعید میدونم مشکلی وجود داشته باشه. شما تنها مجاز به رانندگی با خودرو دنده اتومات که مجهز به گاز و ترمز دستی هست میباشید.

موفق باشید.

یا حق
    سلام خیلی ممنون
    بله گفتن از سری کارت های جدید هستش
    پس مشکلی نیست
    ممنونم آقا محمد

---------- Post added at ۱۵:۱۵ ---------- Previous post was at ۱۵:۱۱ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط مرغ حق نمایش پست ها
    سلام روز بخیر
    مبارک باشه هم گواهینامه وهم خودرو .اگه گواهینامتون جدید باشه از این کارت تلفن ها همه موارد رو پشتش با کد مشخص کردن .بله اگه پلاک ویژه بگیرین پدر هم میتونه استفاده کنه و پلاک ورود به طرح زوج و فرد وطرافیک استفاده مجانی از پارکینگ های دولتی و عبور مجانی از عوارضی های اتوبانها البته (دولتی هاش)و ........
    تو بحث فرمون هیدرولیک برا خودت راحت تره رانندگی ولی کلا خیلی مراقب باش بیمه ماشینتو تا سقفش زیاد کن مثلا اگه الان مالی 5 تومن وخسارت 195 تومنه با یه الحاقیه و یه مقدار پول تا 10 تومن و250 زیادش کن چون با این گرونی خودرو اینم کمه حتی که یک چراغ مازاراتی 20 ملیونه کلام اخر مردم وقتی پلاک ویژه رو میبینن فک میکنن طرف نمیتونه رانندگی کنه و همه میخوان یه جوری ازش جلو بزنن خیلی مراقب این داستان باش
    روز بخیر ایام به کام.
    سلام ظهر بخیر
    خیلی ممنون مرغ حق
    اره از این جدیداس
    اره واسم راحت تره ولی میگن هزینه اش خیلی بالاس که فعلا بخاطر خریدن ماشین چیزی دستم نمونده
    حتما مگه میزارم کسی حق منو بخوره عمرا
    بازم تشکر از وقتی که گذاشتی و جواب منو دادید
    2 کاربر مقابل از روژین72 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. laleh6, Mohammad

روژین72 آنلاین نیست.

7. 40,391 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,259
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 6,795 بار در 1,464 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1393/08/06, 16:28
    نقل قول نوشته اصلی توسط روژین72 نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون
    بله گفتن از سری کارت های جدید هستش
    پس مشکلی نیست
    ممنونم آقا محمد

---------- post added at ۱۵:۱۵ ---------- previous post was at ۱۵:۱۱ ----------

سلام ظهر بخیر
    خیلی ممنون مرغ حق
    اره از این جدیداس
    اره واسم راحت تره ولی میگن هزینه اش خیلی بالاس که فعلا بخاطر خریدن ماشین چیزی دستم نمونده
    حتما مگه میزارم کسی حق منو بخوره عمرا
    بازم تشکر از وقتی که گذاشتی و جواب منو دادید
    سلام
    فقط دقت كنيد اگه ماشين با خصوصياتي كه بهتون گفتن سوار نشيد اگه خداي نكرده تصادف كنيد و حتي مقصر هم نباشيد شما رو مقصر ميدونن
    2 کاربر مقابل از eBRAHIMV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. laleh6, روژین72

روزگارا
    تو اگر سخت به من میگیری،
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست؛
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گرچه فردای غم انگیز، مرا می خواند؛
    لیک باور دارم دلخوشی ها کم نیست.
    eBRAHIMV آنلاین نیست.

8. 15,822 امتیاز ، سطح 38
    22% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 628
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,172 بار در 595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1393/08/06, 16:35
    دوست عزیز سلام و تبریک به خاطر گواهینامه
    منم الان دو هفتس گواهینامم اومده همینطوره، چیزی توش نوشته نشده فقط یه کد در قسمت محدودیت رانندگی درج شده.
    2 کاربر مقابل از laleh6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, روژین72
    «الهی مرا آن ده که مرا آن به»
    laleh6 آنلاین نیست.

9. 7,116 امتیاز ، سطح 25
    0% فعالیت
    سطح
    25
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1393/08/06, 17:03
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimv نمایش پست ها
    سلام
    فقط دقت كنيد اگه ماشين با خصوصياتي كه بهتون گفتن سوار نشيد اگه خداي نكرده تصادف كنيد و حتي مقصر هم نباشيد شما رو مقصر ميدونن
    بله حتما همین کارو میکنم فعلا کار دستیشو انجام میدم واسه رفت و آمد دانشگام بعدا فرمانشو هم هیدرولیک میکنم
    خیلی ممنون آقا ابراهیم

---------- Post added at ۱۶:۰۳ ---------- Previous post was at ۱۵:۵۹ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh6 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام و تبریک به خاطر گواهینامه
    منم الان دو هفتس گواهینامم اومده همینطوره، چیزی توش نوشته نشده فقط یه کد در قسمت محدودیت رانندگی درج شده.
    سلام لاله جون
    منم به تو تبریک میگم بخاطر گواهی نامه ات عزیزم
    خیلی ممنون پس خیالم حسابی راحت شد
    2 کاربر مقابل از روژین72 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, laleh6

روژین72 آنلاین نیست.

10. 9,220 امتیاز ، سطح 28
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 130
    27.0% فعالیت
    سطح
    28
    تشکر شده 1,297 بار در 360 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1393/08/07, 15:00
    2 باره سلام
    من تهران از نمایندگی مجاز سایپا سوال کردم قیمت هیدرولیک کردن فرمون فابریک پراید 650 قیمت دادن روز بخیر
    2 کاربر مقابل از مرغ حق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. laleh6, روژین72
    آیت الله العظمی قاضی(ره) :
    الله الله الله که دل کسی را نرنجانید
    مرغ حق آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)