alt
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 87 از 87

موضوع: خدمات و تسهیلات سازمان بهزیستی

1. 6,372 امتیاز ، سطح 23
    65% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 178
    0% فعالیت
    سطح
    23
    تشکر شده 875 بار در 212 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#81 1393/08/07, 00:54
    واقعا شما از بهزیستی چیزی بهتون رسیده؟

نه شوخی کردم
    منم یه حق پرستاری می گیرم و هردو سه ماهی یه بار تجهیزات و کالاهای پزشکی(گاز استریل و نلاتان و ...)
    یه ویلچر و یه تخت
    دیگه هیج
    5 کاربر مقابل از adam55 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, mandall, sahar1, روژین72, یاحسین
    adam55 آنلاین نیست.

2. 7,896 امتیاز ، سطح 26
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 254
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 703 بار در 316 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#82 1393/09/23, 11:15
    ضعیف ترین سازمان در کشور سازمان بهزیستی است متاسفانه هیچ کسی هم پیگیر این کار نیست که از حق و حقوقه ما دفاع کند!!!
    کاربر مقابل از sahar1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: mandall
    تا شقايق هست زندگي بايد كردgol
    sahar1 آنلاین نیست.

3. 26,740 امتیاز ، سطح 50
    19% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 810
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه شعر و گرافینفر دوم مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    50
    تشکر شده 4,935 بار در 1,544 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#83 1393/09/23, 13:15
    سازمان بهزیستی باید برای رفاه حال معلولین{معلول ، نابینا ،ناشنوا } و رسیدگی بهتر به آنان ،وظایفی چون معتادین ،زنان بی سرپرست ،متکیان و امثال آن را به سازمانهای دیگه واگذار کنه و برای معلولین و جانبازان یک سازمان مستقلی بنام سازمان جانبازان و معلولین وجود داشته باشه ، چون جانبازان و معلولین تقریبا" در بسیاری جهات دارای مشکلات ، توانمندیها ،خواسته ها ، بیماریها و ... مشترکی هستند
    6 کاربر مقابل از habibi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, laleh6, mandall, montazer65, sahar1, نارون
    خدایا چنان کن سرانجام کار
    توخشنود باشی ومارستگار
    habibi آنلاین نیست.

4. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    62% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 232
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 1,571 بار در 567 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#84 1393/09/23, 15:32
    سلام به سروران اسپیشالی خودم
    از تجربه خودم بگم،
    من از سال ۷۶ عضو بهزیستی شدم، آخ جون
    اون زمان حقوق ۴هزارتمان بود من نخاستم بعد شد۱۵هزار تومان مددکارام برام درست کردن، که بگیرم!
    البته من همیشه این حقوق هارو تو کارت پسنداز میکنم هروقت حقوق ارتش مون به آخر برج نمیرسه معمولا
    میبینم ۳۰۰تا۴۰۰ صدهزار تومانی توکارتم هست میریم برداشت میکنیم
    البته چندباری قطع شد!بهم گفتن چون دیر بدیر حساب تو خالی میکنی؟ فکر میکنن احتیاجی نداری همین کمکی بهت میکنن جات قطعش میکنند!
    هر سه ماه یکبار لوازم پزشکی مثل گاز،استریل از این اجناس میدادن که شرطشم اینه که اونقدر رفتامد کنی جلوی چشم مددکارها باشی !تا باحات تماس بگیرند که جنس اومده?!
    البته من یه فیزیوتراپ داشتم امباردار بهزیستی بود خصوصی مرض فیزیوتراپی میکرد!بهم میگفت
    مددکارها وقتی میان منزل بیمار مثل شما میبینند مبلمان دارید یخچال فریزر دارید تلویزیون فلان. دارید و خونتون فرش پهنه امکاناتی میاد میگن به کسایی بگیم؟ که وضعیت ضعیفی دارن تا به امثال شما!
    نتیجه!وقتی مددکارها بمنزل شما میایند فرشها جمع روزنامه ها پهن۰خخخخخ
    خلاصه بهزیستی یه بار بمن بالابر که باش مریض رو از تخت پایین میارن داد با یه برانکارد سه شکن برای حموم که هم وزن خودم بود؟
    بخاطر بسپارید?شناسنامه منو گرفتن گفتن کار بهزیستی داریم باش از خونه ما که پایین رفتن اف اف رو زدن،گفتن هروقت رفتید از ارتش ۱۵۰هزار تومان این دو وسیله رو گرفتید!بیارید!شناسنامه شمارو تحویل بدیم
    چندساله پیش هم اومدن البته از کهریزک !?گفتن وسیله چی. می خوایی ماهم گگگگفتیم چرخ برقی تخت برقی بالابر برقی تشک مواج !!!!!!?آقایون خانمها تا العان یه پیچم تو سرم نزدند
    البته خودم تخت برقی وتشک مواج خریدم شد ۵میلیون بایه ویلچر حموم ۶۰۰هزار تومن

العانم می خوام ویلچر برقی بگیرم مددکارم میگه ۶۰درصد شو بهزیستی میده
    ضمنا خبر مجوز ۵۰میلیونی خودرو هم هست میگن ۱۰نفر مجوزشو ۳۰میلیون فروختن!?مددکارم میگه تبلیغی
    بهش فکر نکن راحت زندگی کن!نفس عمیق بکش
    ممنون ارسالی ایم حقیرو مطالعه کردید
    8 کاربر مقابل از roz dj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. abdollahmoalemi, bnm, eBRAHIMV, hadi123, laleh6, mandall, sahar1, نارون
    خدایا در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم وتو چون خود نداری
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

5. 12,520 امتیاز ، سطح 33
    82% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 130
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 1,511 بار در 540 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

قفس

#85 1393/12/13, 16:08
    نقل قول نوشته اصلی توسط roz dj نمایش پست ها
    سلام به سروران اسپیشالی خودم
    از تجربه خودم بگم،
    من از سال ۷۶ عضو بهزیستی شدم، آخ جون
    اون زمان حقوق ۴هزارتمان بود من نخاستم بعد شد۱۵هزار تومان مددکارام برام درست کردن، که بگیرم!
    البته من همیشه این حقوق هارو تو کارت پسنداز میکنم هروقت حقوق ارتش مون به آخر برج نمیرسه معمولا
    میبینم ۳۰۰تا۴۰۰ صدهزار تومانی توکارتم هست میریم برداشت میکنیم
    البته چندباری قطع شد!بهم گفتن چون دیر بدیر حساب تو خالی میکنی؟ فکر میکنن احتیاجی نداری همین کمکی بهت میکنن جات قطعش میکنند!
    هر سه ماه یکبار لوازم پزشکی مثل گاز،استریل از این اجناس میدادن که شرطشم اینه که اونقدر رفتامد کنی جلوی چشم مددکارها باشی !تا باحات تماس بگیرند که جنس اومده?!
    البته من یه فیزیوتراپ داشتم امباردار بهزیستی بود خصوصی مرض فیزیوتراپی میکرد!بهم میگفت
    مددکارها وقتی میان منزل بیمار مثل شما میبینند مبلمان دارید یخچال فریزر دارید تلویزیون فلان. دارید و خونتون فرش پهنه امکاناتی میاد میگن به کسایی بگیم؟ که وضعیت ضعیفی دارن تا به امثال شما!
    نتیجه!وقتی مددکارها بمنزل شما میایند فرشها جمع روزنامه ها پهن۰خخخخخ
    خلاصه بهزیستی یه بار بمن بالابر که باش مریض رو از تخت پایین میارن داد با یه برانکارد سه شکن برای حموم که هم وزن خودم بود؟
    بخاطر بسپارید?شناسنامه منو گرفتن گفتن کار بهزیستی داریم باش از خونه ما که پایین رفتن اف اف رو زدن،گفتن هروقت رفتید از ارتش ۱۵۰هزار تومان این دو وسیله رو گرفتید!بیارید!شناسنامه شمارو تحویل بدیم
    چندساله پیش هم اومدن البته از کهریزک !?گفتن وسیله چی. می خوایی ماهم گگگگفتیم چرخ برقی تخت برقی بالابر برقی تشک مواج !!!!!!?آقایون خانمها تا العان یه پیچم تو سرم نزدند
    البته خودم تخت برقی وتشک مواج خریدم شد ۵میلیون بایه ویلچر حموم ۶۰۰هزار تومن

العانم می خوام ویلچر برقی بگیرم مددکارم میگه ۶۰درصد شو بهزیستی میده
    ضمنا خبر مجوز ۵۰میلیونی خودرو هم هست میگن ۱۰نفر مجوزشو ۳۰میلیون فروختن!?مددکارم میگه تبلیغی
    بهش فکر نکن راحت زندگی کن!نفس عمیق بکش
    ممنون ارسالی ایم حقیرو مطالعه کردید

سلام. وقت بخیر. خدا رو شکر مددکار در تماس با شماهستن. بهزیستی به من هچ کمکی که نمیده جدا، چند وقت یکبار مددکارم عوض میشه ، تازه آخر سال خودم متوجه میشم. بعد تماس که میگیرم باهاش خودمو معرفی میکنم: جواب سربالایی میده، کلاً از تماس گرفتنم پشیمون میشم. هفته گذشته برای تعوبض صندلی ویلچرم زنگ زدم گفت: ببرش بیرون با هزینه خودت درستش کن. چه امکاناتی بهزیستی میده به من
    3 کاربر مقابل از الهه61 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, eBRAHIMV, sahar1
    الهه61 آنلاین نیست.

6. 13,715 امتیاز ، سطح 35
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 335
    13.0% فعالیت
    سطح
    35
    تشکر شده 2,054 بار در 710 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#86 1393/12/14, 16:43
    متاسفانه مملکت ما با تحریم رو به رو هست و گرنه اینا فکر معلولین هستن

---------- Post added at ۱۵:۴۳ ---------- Previous post was at ۱۵:۲۹ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر نمایش پست ها
    سلام

من هیچوقت زحمت ندادم برم بهزیستی برا گرفتن حقوق وطبق گفته مددکارم حتی همین مستمری رو به من ندادن و نمیدن شامل حال من نمیشه تحت سرپرستی پدرم هستم.

ولی چند وقت پیش زنگ زده بودن برم باز گواهی پزشکی معلولیتم رو بروز کنم چشمم به انبار بهزیستی خورد که پر از وسایل بود من از سال 86 که عصایی شدم فقط از یک دست عصا استفاده کردم(سازمان حج وزیارت به مادرم که مکه پاشون شکسته بود داده)،بالاخره یک دست عصا گرفتم چشتون روز بد نبینه من اولین بار که ازش استفاده کردم تو یک سفر بود به تهران،خداروشکر اون سری تنها نبودم برادرم باهام بودیه جایی دعوت بودیم شانس من 15تاکمتر یا بیشتر پله میخورد بریس هم نپوشیده بودم وسط پله ها تو اولین کارکرد عصا شکست حالا موندم چکار کنم با بدبختی یه دستم به نرده ها و یک دستم با حاج خانم اون خونه با مکافات خودمو تو خونه شون رسوندم و دوباره سروکارم باهمون عصای قبلی افتاد.

تو بهزیستی زاهدان یه جایی بود بریس می ساختن یه بار وسط کلاس های دبیرستانم بریسم مشکل پیدا کرد یادمه رفتیم اونجا پیچاشو عوض کنن بریس هاشون اصلا استاندارد نبود حتی کیفیت پیچی که رو بریس من بستن نسبت به بریسی که من استفاده میکردم خیلی پایین تر بود.از بچگی من بریس هامو تو کلینیک های خصوصی مشهد سفارش میدادم وخیلی هم راحت بودم بریسی که الان دارم قطعاتش فرانسویه و توسط یکی که آلمان و فرانسه آموزش دیده ساخته شده بیش از 8ساله استفادش میکنم هیچ مشکلی نداره اما بهزیستی هزینه ایی بابتش پرداخت نکرد یعنی هیچ وقت بابت بریس هام به من هزینه ایی نمیدادن

در دوره قبلی که دانشگاه آزاد بودم هزینه دانشگاه رو کاملا پرداخت میکردن حالا تو یک تاپیک دیگه دوستان می گفتند هزینه رو پرداخت نمی کنن اما از منو کاملا پرداخت میکردن دلیلشم نمی دونم محرومیت استان ما بوده شاید.

تشکر بابت تاپیک
    سلام
    از شوخی دعوا گذشته..
    آفرین داری چون بچه خوبی هستی
    ""الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم""

میدونی قشنگ ترین هدیه چیه؟
    این که الان روی این قلب ها کلیک کنی
    و از وبلاگ عاشقانم دیدن کنی

رضاقلیخانی آنلاین نیست.

7. 12,520 امتیاز ، سطح 33
    82% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 130
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 1,511 بار در 540 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#87 1393/12/16, 15:31
    [QUOTE=رضاقلیخانی;563183]متاسفانه مملکت ما با تحریم رو به رو هست و گرنه اینا فکر معلولین هستن

---------- Post added at ۱۵:۴۳ ---------- Previous post was at ۱۵:۲۹ ----------

سلام. آره قبل از تحریم خیلی بهمون رسیدن. الان دارم افسوس اون روزها رو میخورم. اون وقتا سالی 1 بار تماسی میگرفتن برای کمیسیون پزشکی، الان 2ساله دیگه تماسم نمیگیرن
    الهه61 آنلاین نیست.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)