alt
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: کسادی این روزای انجمن« ایده ، پیشنهاد »

ترکیبی نمایش

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. 62,906 امتیاز ، سطح 77
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 344
    0% فعالیت
    سطح
    77
    تشکر شده 13,957 بار در 3,200 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1 1393/05/11, 00:27
    سلام
    اول معذرت بابت نبودنهام

چند وقتی هستش که واقعا انجمن خلوت شده،بچه ها اکثر دلایل رو گفتن مثل ،تعطیلات و ماه رمضون و رفتن دوستان به سمت وایبرو واتس اپ و...این رو هم من اضافه کنم، همیشه روحیات ادم به یه شکل نمیتونه باشه،مشکلات هست گرفتاریهای شخصی هست که باعث تضعیف روحیه و در نهایت هم بی حوصلگی از اومدن به انجمن و فعالیت میشه،واقعا بعضیها روحیه اشون تعریفی نداره
    خود من بخاطر مشکلات شخصی هستش که کم پیدا شدم هم وضعیت جسمی هم روحیم خط قرمز رو هم رد کرده شکر خدا...انشالله شرایط روبه راه میشه و من هم میشم سهیلای سابق.بالاخره شرایط همیشه به یک شکل نمیمونه،همونطور که روزای شاد و شلوغی رو تجربه کردیم اینجا خب برعکسشم پیش میاد ،مطمئنا این شرایط هم میگذره
    مرسی از سرو عزیز بابت انتقادش،صرفا جهت مزاح و خنده ،شما به 1000000ضربه شلاق و حبس ابد محکوم میشی حالا بازم بیا انتقاد کن

یه پیشنهاد دارم،اگه امکانش هست چت سایت برگرده به شکل سابق،اونجوری خیلی بهتره میشه ،همه یه جا هستن اینجوری دوستیها هم بیشتر میشه...

و همچنین مرسی از اقا مجتبی بابت پیگریشون
    15 کاربر مقابل از soheilaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, hadi123, Mohammad, Mojtaba, montazer65, moon & star, Niloof@r, pooya, sarv, امیرمهدی, سنگ صبور, شکیب, نارون, نیلوفر
    soheilaa آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)