alt
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: کسادی این روزای انجمن« ایده ، پیشنهاد »

ترکیبی نمایش

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

کسادی این روزای انجمن« ایده ، پیشنهاد »

#1 1393/05/09, 14:27
    سلام دوستان
    اینروزا شاهد هستیم که انجمن شدیدا خلوت شده، البته ممکنه دلایل زیادی داشته باشه از جمله
    قبلش فصل امتحانات و ماه رمضان و الانم تعطیلات ولی با این وجود ادامه پیدا کردن این وضعیت برا یک
    ماه یا حتی بیشتر خیلی عادی به نظر نمیرسه.
    این تاپیک رو برای این ایجاد کردم ببینم ایده ای، راهکاری به ذهنتون نمیرسه انجمن ازین وضع دربیاد
    یا اینکه دوستانی که میتونن سراغ از غایب ها بگیرن، کلا به کمک هم ی آسیب شناسی بکنیم
    شرایط انجمن رو.
    Mojtaba آنلاین نیست.

2. 36,812 امتیاز ، سطح 59
    14% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,038
    0% فعالیت
    سطح
    59
    تشکر شده 3,399 بار در 860 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/05/09, 16:02
    سلام این موضوع واقعا برای من هم جای سواله از اول سال 93 سایت نسبت به قبل خیلی خلوت شده خودمم خیلی دوست دارم بدونم چرا؟؟ اما فکر میکنم یکی از دلایلش رایج شدن این برنامه های وایبر و واتساپ و .... هست که بچه ها عضو شون هستن البته دروغ چرا خودمم وارد این برنامه ها شدم چون واقعا دیدم بچه ها دیگه اینجا نمیان مجبور شدم برم تو این سایتا بچه ها رو ببینم دیگه از گردهمایی هم که خبری نیست نمی دونم چه اتفاقی افتاده همه هم از این موضوع ناراحتن امیدوارم یه فکر اساسی بشه برای حل این مشکل . همین امروز با دیدن عکس خدا بیامرز نوید بهش گفتم آقا نوید ببین سایتت چه خلوت شده ؟؟؟
    مسئولین دست بجنبونید یه کاری بکنید ممنون از همتون
    25 کاربر مقابل از سنگ صبور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, faeze hajizade, hasti63, Mohammad, Mojtaba, moon & star, Niloof@r, Pgol92, pooya, saleh, sarab, soheilaa, _MehrabaN_, آیدا, امیرمهدی, خزون, سیدرضا, شبنم, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر, نیلوفر28, کوثر
    خدایا دوستت دارم ...
    واسه , هر چی که بخشیدی
    همیشه , این تو هستی که
    ازم , حالم رو پرسیدی
    بازم چشمامو می بندم
    که خوبی هاتو بشمارم
    نمی تونم , فقط میگم
    خدایا دوستت دارم ...
    سنگ صبور آنلاین نیست.

3. 7,890 امتیاز ، سطح 26
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 260
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 1,812 بار در 484 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/05/09, 16:11
    آقا مجتبی ما خیلی وقت پیش این موضوع رو مطرح کردیم با چندتا دوستان تا یه فکری بشه اما . . . یکم از دوستان که دیگه نمیان سایت کم لطفی میکنن ، من اول که اومده بودم اینجا خیلی بیشتر از این با صفا بود و من خوشحال بودم که یه همچین ارتباط خوبی بینتون هست ولی الان سکوت اسپیشال رو فرا گرفته
    مدیر ها نمیان سایت دیگه از بقیه چه انتظاری میشه داشت...
    23 کاربر مقابل از moon & star عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, laleh6, MiSsEli, Mohammad, Mojtaba, Niloof@r, Pgol92, pooya, sarab, soheilaa, _MehrabaN_, آیدا, امیرمهدی, سنگ صبور, سیدرضا, شبنم, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر, نیلوفر28, کوثر
    به پای هم پیر شدیم !

من ، و خیال تو . .
    moon & star آنلاین نیست.

4. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 243
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    تشکر شده 9,350 بار در 2,438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/05/09, 16:25
    سلام
    آقا مجتبی دلائلش رو که خودتون گفتین
    ماه رمضان، امتحانات، تعطیلات . . .
    راستش تو این 5 سالی که من اینجا عضو هستم هر چند وقت یکبار این موضوع مطرح میشه که سایت چرا خلوت شده؟ یکم در موردش بحث میشه و هیچ نتیجه قابل قبولی حاصل نمیشه..
    هر کاربری بنا بر حسش و وقتش یه مدتی فعالیتش کم و زیاد میشه. به نظر من کاریش نمیتونیم بکنیم.
    همین که خودمون شوق و ذوق مون رو از دست ندیم و حضور داشته باشیم یه راهکار مناسبه.
    دوستمون درست میگن وجود گروه های واتس آپ و وایبر هم کار رو برای کاربران راحت کرده و ....
    به نظر من تا بعد تعطیلات هم صبر کنیم.
    22 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, MiSsEli, Mohammad, Mojtaba, Niloof@r, Pgol92, pooya, saleh, sarab, soheilaa, _MehrabaN_, آیدا, امیرمهدی, سنگ صبور, سیدرضا, شبنم, شکیب, نارون, نیلوفر, نیلوفر28, کوثر
    سنگ ها را بگو که چه اندیشه میکنند
    حتی بدون بال نیز کبوتر، کبوتر است..
    nazdel آنلاین نیست.

5. 108,905 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    100
    تشکر شده 11,129 بار در 2,777 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/05/09, 17:40
    من هروقت میام سایت همش تایپیکای تکراری رو میبینم وواقعا خسته کننده شده هروقت هم برای تنوع یه تایپیک جدید ایجاد میکنم با اینکه نه تکراریه ونه مشکل سیاسی یا خاصی داره توسط مدیرای محترم سایت حذف میشه ودیگه تمایلی برام نمیمونه که بخوام تایپیکی ایجاد کنم

بنظرم باکمال احترام نسبت به همه دوستان مدیر ،این سری خیلی کم کاری ازشون دیده میشه وبیحالند واین موضوع باعث جذب کمتر دوستان دیگر به این سایت شده...
    21 کاربر مقابل از ***رضـا*** عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. arash2, eBRAHIMV, Mohammad, Mojtaba, moon & star, Niloof@r, Pgol92, pooya, sarab, soheilaa, _MehrabaN_, امیرمهدی, سنگ صبور, سیدرضا, شبنم, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر, نیلوفر28, کوثر
    ***رضـا*** آنلاین نیست.

6. 82,540 امتیاز ، سطح 89
    33% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,210
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر اول مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه شعر و گرافیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    89
    تشکر شده 20,783 بار در 4,222 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1393/05/09, 18:51
    سلام

من هنوز یک سال نشده اینجا میام اما با توجه به چندین ماه پیش الان تعداد افراد آنلاین بیشتر هستند گرچه کم هست ولی خب اون اوایلی که من اومده بودم حضور دوستان کمرنگ تر بوده و بعد از تغییرات تیم مدیریت یک مدتی خیلی شلوغ شده بود گویا دوستان انگیزه گرفته بودند

اما نظر من بر این هست کمیت ملاک نیست کیفیت ملاکه چه فایده 15 نفر آنلاین هستن و جز 2یا 3نفر که فعالیت دارند بقیه در سکوت به سر می برند شاید دلیلش چت باکس باشه که باعث میشه کمی به تعداد کاربران انلاین افزوده بشه اما کیفیت فعالیت تغییری نکرده.

یکی از دلایلش بی انگیزگی هست روزی که من با اینجا آشنا شدم بی شک وجود بحث های تخصصی اینجا بود که من رو جذب کرد و موجب شد ثبت نام کنم وموندگار بشم اما متاسفانه بحث های تخصصی جدید باز نمیشه که اینجا من کاربر مقصرم یا اینکه تاپیک تخصصی در قسمت انجمن زیاده اما تاریخشون قدیمی هست و کاربر جرات نمیکنه تاپیک رو بیاره بالا، حالا گذشته از اینا بالفرض تاپیک تخصصی باز شد فقط تعداد محدودی از کاربران فعالیت می کنن و فوقش تا دو سه روز تاپیک بالا میاد و بعد میره پشت خروارها تاپیک دیگه خاک میخوره.نمی دونم چرا ماها خودمون دلمون برا خودمون نمیسوزه.

یکی از دلایل گرفتاری دوستان هست حالا چه تحصیل ،کار، ازدواج ،سفر و بیش ازهمه وضعیت بدنی برخی از کاربران هست که برخی مواقع اجازه حضور در انجمن رو از کاربر میگیره،و همانطور که دوستان فرمودند وجود فضاهای مجازی دیگری که کاربر بیشتر به اون سمت تمایل داره حالا به دلایل راحتی کار یاهرچیز دیگری.

من چندتا پیشنهادی که تو ذهنمه نمی دونم شاید اصلا کارساز نباشه

1.بحث هایی در زمینه دغدغه های فعلی معلولین در جامعه باز بشه (موجب جذب معلولین و پژوهشگرانی می شود که در این زمینه در حال فعالیت می باشند).

2.دوستان عزیزی که زبان خارجه قوی دارند می توانند با ترجمه بحث ها و مقالات وتکنولوژی جدید در زمینه معلولیت بقیه دوستان رو از تازه های دنیا باخبر کنند (من خودم خیلی به این کار علاقه دارم اما اصلا زبان انگلیسیم قوی نیست).

3.خیلی از کاربران هستند که نظرات مفیدی دربحث های تخصصی ارائه داده اند اما متاسفانه این روزها خیلی کم شرکت می کنند در این موارد میشه با در نظر گرفتن مدال برای چنین کاربرانی موجب فعالیت بیشتر چنین کاربرانی شد (مثلا 5تا نظر مفید در 5 تا تاپیک تخصصی=با یک مدال،یا کمتر و بیشتر که این بستگی به نظر تیم مدیریت داره).

4.صبر بیشتر بعضی از مدیران
    علاوه بر اطلاعات فنی یک مدیر باید صبر بالا وادبیات مناسب با مسئولیتشون داشته باشند و در برخی موارد برخورد ناخوشایند یا تند یک مدیر موجب ترد کاربر از اون فضا میشه (البته این مورد کم هست امامساوی صفر نیست).

5.ایجاد انگیزه در کاربران جدید با دعوت آنها در شرکت کردن در بحث ها و پرسیدن نظرات این افراد و احترام به نظراتشون(چون یک کاربر قدیمی همیشه نمی تونند فعال باشند افزایش ضعف جسمی برخی بیماری ها این اجازه رو از آدم میگیره).

6.یک چیزی که تو این مدت تو بحث ها دستم اومده اینه که گاهی برخی از دوستان از همدیگه ناراحت میشند و این موجب میشه کاربر کلا یا برای مدتی سایت نیاد اگه هدفمون از حضور و فعالیت علاوه بر حفظ دوستی ها کمک به خودمون وحرکتی برای آیندگان همنوع خودمون باشه هیچوقت حضورمون کم رنگ نمیشه(در واقع علاوه بر خودمون برای خدا و همنوعانمون فعالیت مفید داشته باشیم تا شاید بخشی از حقوقمون رو بتونیم بگیریم)پس اگر تک تکمون صبرمون رو بالا برده و حساسیت هامون رو پایین بیاریم و کمتر سر بحث های جزیی ناراحت بشیم بخشی از مشکلات حل خواهد شد.

7.یک چیزی که این اواخر دیدم (شاید قبلا هم بوده )همین اهدای مدال به استارتر تاپیک مسابقه عکاسی وسایل کمکی (نارون عزیز)بود خب این باعث میشه سایر کاربران در فکر ایده جدید برای استارت همچین کارها یا بحث های مفید بیفتند یعنی بازهم چنین کارهایی تکرار بشه خیلی خوبه .

8.حضور بعضی از مدیران در بحث های تخصصی بسیار کمرنگ هست برخی از این عزیزان کمی فعالتر بشند خیلی خوب میشه.

اگه چیز دیگه ایی به ذهنم اومد میام میگم

وشما آقا مجتبی
    دستتون درد نکنه که انقدر نگران اسپیشال هستید من نمی دونم چطور میشه از مدیر دلسوزی مثل شما تشکر کرد براتون آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم.
    24 کاربر مقابل از نیلوفر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, arash2, eBRAHIMV, hasti63, laleh6, Mohammad, Mojtaba, montazer65, moon & star, Niloof@r, pooya, sarv, soheilaa, _MehrabaN_, آیدا, امیرمهدی, سنگ صبور, سیدرضا, شبنم, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر28, کوثر

---------------

نیلوفر آنلاین نیست.

7. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1393/05/09, 20:06
    تشکر از همه ی دوستان، یک نکته ای رو می خواستم بگم و اون اینکه مسئله ی بالانیاوردن تاپیکای قدیمی مربوط
    به تاپیکای بحث و مخصوصا بحثای مربوط به معلولین نیست و اتفاقا از شرکت در اینگونه بحث ها استقبال هم میکنیم.
    16 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, Mohammad, moon & star, nazdel, soheilaa, _MehrabaN_, آیدا, امیرمهدی, سنگ صبور, شبنم, شکیب, نارون, نیلوفر, نیلوفر28, کوثر
    Mojtaba آنلاین نیست.

8. 7,890 امتیاز ، سطح 26
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 260
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 1,812 بار در 484 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1393/05/09, 23:51
    نیلوفر خانم هم به موارد خوبی اشاره کردند منم موافقم باهاشون
    9 کاربر مقابل از moon & star عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, Mojtaba, soheilaa, _MehrabaN_, آیدا, سنگ صبور, نیلوفر, نیلوفر28
    به پای هم پیر شدیم !

من ، و خیال تو . .
    moon & star آنلاین نیست.

9. 19,634 امتیاز ، سطح 42
    76% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 216
    0% فعالیت
    سطح
    42
    تشکر شده 2,941 بار در 817 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1393/05/10, 11:14
    و اما پیشنهاد من:

یکی از این لباس عروسکیا خروسیشو بگیرید تن شکیب کنید وایسته دم در اسپشیال بالا و پایین بپره جذب کاربر میکنه

بجان پسر کوچکم ساسان برا خودمم خریدم وایستم جلو سایتم
    برا ممد مخفی هم لباس شیر خریدم تنش نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا پیشنهاد یه کم جدی تر:
    از وقتی شوخی ها تو تاپیکهای عمومی توسط مدیرها حذف بشه دوستیهای همیشگی جاشو میده به روابط معمولی( اینطوری میشه سلام حسن سلام رضا سلام تقی - خداحافظ حسن خداحافظ رضا ...)
    یه روابط خشک ایجاد میشه وقتی مدیریت حذف تاپیک ها اشتباه باشه.

اما اگه بچه ها سربه سر هم بذارند شوخی کنند دوستی های همیشگی بوجود میاد به همدیگه وابسته میشن و بخاطر همدیگه هر روز با کله میان سایت.
    14 کاربر مقابل از almasshahr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, baran2910, eBRAHIMV, Mojtaba, Niloof@r, soheilaa, _MehrabaN_, سنگ صبور, شبنم, شکیب, مهین, نارون, نیلوفر28, کوثر
    آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
    بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا
    نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی
    سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا
    عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست
    من که یک امروز مهمان توام فردا چرا
    almasshahr آنلاین نیست.

10. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    20% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,606
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه ی بهترین اثر به یاد نویدنفر دوم مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    96
    تشکر شده 22,565 بار در 6,017 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1393/05/10, 12:44
    منم خیلی وقته روش فکر کردم چند تا دلیل داره دلیل اصلیش وایبر وواتس اپ ه که اکثریت بچه ها شماره همدیگرو دارند وکمتر مایل به سر زدن هستند(متاسفانه الانه مشخص شد که دنبال سرگرمی ووقت گذرونی بودند)و به ارزش این سایت واقف نیستند!
    بعدش (درجواب سوالات بعضی از دوستان)من از طرف خودم یکی بعنوان یه مدیر دارم حرف میزنم..وقتی یه کاربریکبار اون قوانین سایت رو نمیخونه و نمیدونه چطوری تاپک بزنه وکامنت بذاره، مام مجبور به حذف اسپم هستیم وبه محض حذف کردن تو خصوصی توهین میکنند خوب اینم انگیزه رو از بین میبره..(البته من دلسرد نمیشم چون واقعا به اینجا عشق می ورزم)و علارغم مشغولیات زندگیم هر روز سر میزنم وتاجایی که بتونم فعالیت میکنم..

و اما ایده...باید اون حس رفاقت و دوستی برگرده ..نه من بلکه همه تو مباحث شرکت کنندو فقط بسنده نکنند به چت کردن..همه زحمت میکشن و نباید نادیده گرفته بشه!
    نیلوفر خانم به اکثریت مشکلات اشاره کرد ومنم باش موافقم فقط اون حس دوستی باید بوجود بیاد!
    18 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, Jahan, Mohammad, Mojtaba, montazer65, moon & star, Niloof@r, pooya, soheilaa, _MehrabaN_, امیرمهدی, سنگ صبور, شبنم, شکیب, نارون, نیلوفر, نیلوفر28, کوثر
    شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    فاطمه58 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)