alt
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: داروي ايدبنون كاهش فعاليت ريوي را در بيماران ديستروفي عضلاني دوشن كند مي كند.

1. 8,968 امتیاز ، سطح 28
    37% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 382
    0% فعالیت
    سطح
    28
    تشکر شده 514 بار در 154 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1393/04/10, 18:00
    آن چیز‌هایی‌ رو که درباره ککیوتن و ال کارنیتین می‌دونم براتون بگم:

ببینید، هر دو اینها مواد مکملی هستند که به کارکرد سلول‌ها و سلامت بدن کمک میکنند و برای کسانی‌ که بیماریهایی مثل ضعف عضلانی دارند میتونند مفید باشند. ولی‌ نه‌ داروی درمانی هستند و نه قرار است تاثیر خیلی‌ زیادی بگذارند. پس اگر امکانش هست که تهیه کنید و مرتب بخورید بهتون کمک میکنه در دراز مدت و عوارض جانبی هم ندارند.

کوکیوتن آنتی اکسیدان است و برای قلب هم مفید است. بهتر است همراه با غذای اصلی‌ و روزنه ۱۰۰ میلی‌ گرم مصرف بشه.

ال کارنیتین هم امینو اسید است و به فرایند چربی‌ سوزی و ایجاد انرژی در سلول‌ها کمک میکنه. ولی‌ فکر نکنید بخورید چربیهاتون آب میشه و ۱۰ کیلو لاغر میشید. دکتر من به من گفت که اگر تحرک دارم می‌تونم تا ۱۰۰۰ میلی‌ گرم در روز بخورم ولی‌ اگر تحرک ندارم خوب نیست. من هم ۳ روز در هفته رو که فیزیوتراپی و یا شنا می‌کنم میخورم، روز‌های دیگه رو نمیخورم.

باز هم حتما با دکترتون مشورت کنید. مثلا من تازه فهمیدم که فشار خون دارم و باید شروع کنم به خوردن داروهاش. باید بپرسم ببینم با این ۲ تا منافاتی داره یا نه.

---------- Post added at ۱۷:۰۰ ---------- Previous post was at ۱۶:۵۲ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilaa نمایش پست ها
    سلام این سایت رو پیدا کردم ،میتونید یه نگاه بندازید www.idebenone.ir درمورد همین دارو هستش،که البته فقط واسه دیستروفی دوشن هستش...

نام خارجیش idebenone هستش ،شركت دارويي سوئيسي سانترا فارمسوتيكالز ساخته.
    منم گشتم اسم خارجی شرکت رو پیدا کنم اما یافت نشد، اینو نوشتم ترجمه انگلیسیش،حالا نمیدونم مربوط به همین شرکت سوئیسی میشه یا نه
    company santa pharmacuticals

پ.ن...خوبه شما دوستان یه دارویی مصرف میکنید، والا من یکی اصلا هیچی مصرف نمیکنم

ممنون سهیلا جان، با اطلاعاتی‌ که دادی گشتم این چیز‌ها رو پیدا کردم:

این ایدبنون رو یک شرکتی برای معالجه آلزایمر درست کرده بوده، بعد شرکت سانترا آمده داره تحقیق میکنه ببینه برای بیماری دوشن مفید هست یا نه که در حال حاضر در مرحله سوم تست و آزمایش است و نشانه‌‌های امیدوار کننده ای دیده میشه.

http://en.wikipedia.org/wiki/Idebenone

http://www.santhera.com/index.php?mid=12&vid=&lang=en
    2 کاربر مقابل از امیرحسین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. arezoo2, soheilaa
    امیرحسین آنلاین نیست.

2. 4,656 امتیاز ، سطح 20
    2% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 394
    0% فعالیت
    سطح
    20
    تشکر شده 439 بار در 129 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1393/04/11, 10:09
    والله منم دیستروفی دارم چند سالیه پزشک هیچ دارویی را تجویز نکرده میگه دارویی نداره شماها چطور دارو مصرف میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستی نظرتونو در مورد این پزشکه توماهواره دکتر وزیری تبار میخام بدونم این پزشک خیلیا رو که بیماری دییستروفی داره درمان کرده ؟ هوم
    کاربر مقابل از دیستروف عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: arezoo2
    ”هر آنچه اتفاق مي‌افتد، بنا به دليلي است
    دیستروف آنلاین نیست.

3. 8,968 امتیاز ، سطح 28
    37% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 382
    0% فعالیت
    سطح
    28
    تشکر شده 514 بار در 154 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1393/04/11, 19:35
    نقل قول نوشته اصلی توسط دیستروف نمایش پست ها
    والله منم دیستروفی دارم چند سالیه پزشک هیچ دارویی را تجویز نکرده میگه دارویی نداره شماها چطور دارو مصرف میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستی نظرتونو در مورد این پزشکه توماهواره دکتر وزیری تبار میخام بدونم این پزشک خیلیا رو که بیماری دییستروفی داره درمان کرده ؟ هوم

سلام دوست عزیز، من که تا جایی‌ که تونستم روشن و واضح توضیح دادم. شما پست من رو خوندید اصلا؟

این قرص‌ها و دواها یا داروها یا هر چی‌ که اسمشون رو بگذاریم منجر به درمان و معالجه و خوب شدن بیماری ضعف عضلانی نمیشوند بلکه مقداری و تا حدی به سلامت بدن کمک میکنند.

به این چیز‌هایی‌ که در ماهواره هم میشنوید اصلا اعتماد نکنید. این‌ها اکثرا دکتر علفی هستند.
    کاربر مقابل از امیرحسین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: arezoo2
    امیرحسین آنلاین نیست.

4. 4,656 امتیاز ، سطح 20
    2% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 394
    0% فعالیت
    سطح
    20
    تشکر شده 439 بار در 129 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1393/04/16, 17:12
    ”هر آنچه اتفاق مي‌افتد، بنا به دليلي است
    دیستروف آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)