alt
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34

موضوع: وحدت برای تخقق خواسته هایمان از ریاست جمهوری

1. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    91% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 63
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 2,120 بار در 531 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1393/02/31, 09:57
    [COLOR="Red"]اطلاعیه(4)
    با درودی فراوان
    عجیب است تا کاری را در سطح ملی میخواهی شروع کنی غیر ممکنها شروع میشود اما ای دوست ما آمده ایم تا غیر ممکنها را ممکن بسازیم فلسفه حرکتی ما همین است وقتی یک خواست و یک آرزو از فردیت به جمع میرسد مطمئاً باشید تحقق خواهد یافت بشرط آنکه پشتکارمان را مضاعف کنیم همه باهم و درکنار هم باشیم و ایمان داشته باشیم که میتوانیم یادمان باشد که مننفعت فردی در گرو منافع جمعی است یادمان باشد گرچه راه سخت و دشوارست اما ما از مشکلات و موانع راهمان سخت تر و محکم تریم چون انسانیم و معلول چون معلویم و پشتکاری پولادین داریم یا دمان باشد هرگز نسبت به اهدافمان عقب نشینی نخواهیم کرد و هیچ چیز و هیچ کس ما را از اهداف والای خویش حتی به سر سوزنی نمیتواند منحرف نماید
    پیروز و سربلندی ای معلول
    [
    با درود و احترام خالصانه
    فردین داوری
    /COLOR]

---------- Post added at ۰۸:۵۷ ---------- Previous post was at ۰۸:۳۶ ----------

اطلاعیه شماره (5)
    با درودی فراوان
    دوستان من امروز نیازمند حضور پرنگ شما برای دست یابی و به ثمر نشستن در خواست هایمان از دولت محترم میباشیم باید یاد بگیریم چگونه مثبت اندیشی را در خودمان تقویت کنیم تا در زندگی شخصی خویش نیز اینگونه باشیم اگر همواره یاس و نامیدی و حرمان حاکم بر مغز شما باشد همواره شرایط و موقعیتهای خوب و عالی زندگی از شما فاصله میگیرند و اگر مثبت اندیش باشید و برای رسیدن به اهداف مثبت پا فشاری کردید و این شرایط خوب و عالی را با شدت هرچه بیشتری طلب کردید و این طلب کردن شما روز افزون باشد مطمئن باشید پیروز بلا مانع شما هستید امید و تلاش دو مولفه بزرگ آدمان موفق میباشد اگر امروز شما خود به فریاد خود نرسید مطمئن باشید امروز و فردا کسی به فریاد شما نخواهد رسید پس بیاید هم قسم شویم تا به اجابت رسیدن تمامی خقوق به حق خویش از پای نخواهیم نشست و هر شرایط منفی و موج منفی ما را محکم تر و ارداه هایمان را پولادین تر از قبل خواهد کرد و هر جواب منفی ما را مشتاق تر به ادامه کار و تحقق درخواست هایمان خواهد کرد
    درود بر تو ای معلول درود بر همت و غیرت تو درود بر روحیه والای تو که شکست ناپذیر است

یا درودی فراوان
    فردین داوری
    4 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, hasti63, سنگ صبور, شبنم
    gol
    خوشبختى در دستان من توست اى دوست بدنبال چه هستى
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

2. 31,650 امتیاز ، سطح 54
    73% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 300
    0% فعالیت
    سطح
    54
    تشکر شده 5,567 بار در 1,100 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1393/02/31, 10:21
    سلام
    ممنونم اقای داوری از تلاش و پشتکار مجدانه ی شما برای محقق شدن آرزوهای معلولین
    امیدوارم بزودی شاهد پیروزی این قشر مظلوم جامعه باشیم
    اگر فکر میکنید من می تونم کاری هر چند کوچک برای به ثمر نشستن خواسته هایمان انجام بدم
    در خدمتم .
    5 کاربر مقابل از شبنم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, Davod, hasti63, shahrashub, سنگ صبور
    زندگی حکمت اوست
    زندگی دفتری از خاطره هاست
    چند برگی را تو ورق خواهی زد
    ما بقی را قسمت
    شبنم آنلاین نیست.

3. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1393/02/31, 11:41
    نقل قول نوشته اصلی توسط شبنم نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم اقای داوری از تلاش و پشتکار مجدانه ی شما برای محقق شدن آرزوهای معلولین
    امیدوارم بزودی شاهد پیروزی این قشر مظلوم جامعه باشیم
    اگر فکر میکنید من می تونم کاری هر چند کوچک برای به ثمر نشستن خواسته هایمان انجام بدم
    در خدمتم .
    سلام شبنم خانوم ممنون از اعلام همکاریتون البته اگر لطف کنید و بچه های دیگر رو به این تاپیک دعوت کنید و تشویق به همکاری ممنون میشم مسلماً فعالیت هریک از ما میتواند ما را گامی به اهداف مون نزدیکتر بکنه به امید اینکه مایه دلگرمی هم باشیم
    در ضمن در شهرتون اگر جامعه معلولین وجود داره اگر اونها رو هم بتونید هماهنگ کنید خیلی ممنون میشم
    با درود و احترام فردین داوری
    2 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hasti63, شبنم
    gol
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

4. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1393/03/01, 00:36
    اطلاعیه شماره(6)
    با درودی فراوان
    دوستان من به کانون ناشنوایان مشهد رفتم و با آقای ظهوریان دبیر کانون ناشنوایان صحبت کردم ایشان فرمودندتا دو هفته درگیر انتخابات هیئت امنا هستند و بعد در پی هماهنگی با ما خواهند بود البته درباره برنامه تلوزیونی معلولین نیز صحبتهای کردیم
    دیروز هم به جامعه معلولین رفتم با هیئت مدیره جامعه معلولین ایران نشستی داشتیم باز قرار است شنبه با ریاست محترم جامعه معلولین مشهد در باره این موضوع نشستی باهم داشته باشیم

معلولین عزیز متاسفانه دیگر دوستان در سایر استانها هنوز اعلام آمادگی و همکاری نکرده اند از اصفهان فارس سیستان و بلوچستان و مازندران و گیلان و دیگر استانها خبری نیست حتی اگر دیگر استانها با ما همکاری نکنند من خود به تنهائی معلولین استان خراسان رضوی را در این مورد بسیج خواهم کرد و دوستم آقای داود خان نیز آذربایجان شرقی را اما آیا وقتی تلاشهای ما به نتیجه بنشیند دیگر استانها سر وکله شان پیدا میشود که این نهایت غرور و خود خواهیست امید وارم دیگر دوستان در سایر استانها نیز به جمع ما بپیوندند بیاید خواستن را به شدن و غیر ممکن را به ممکن تبدیل نمائیم بیاید سخت کوشی خویش را به اثبات برسانیم

با احترام درود
    فردین داوری

---------- Post added at ۲۳:۳۶ ---------- Previous post was at ۲۳:۱۹ ----------

اطلاعیه شماره (7)
    با درودی فراوان دوستان من از دوشنبه این هفته بمدت ده الی بیست روز به مسافرت خواهم رفت
    امید وارم دوستان در غیاب من به فعالیت خویش ادامه دهند
    در صورت اینکه زنده به مشهد بر گردم در اصرع وقت دنبال اتحاد معلولین خواهم بود امید وارم سایر دوستان اطلاعیه ها را ادامه دهند و با اعلام آمادگی برای یک پارچگی و اتحاد معلولین ما را در انجام این حرکت مقدس و مهم یاری فرمایند و نابینایان و ناشنوایان و معلولین جسمی و حرکتی را با هم متحد بگردانند تا کمیته های برای دنبال کردن خواستهای بحق خویش از دولت محترم و مردمی جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم
    به امید تحقق خواست معلولین ایران زمین
    4 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. faeze hajizade, hasti63, سنگ صبور, نارون
    gol
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

5. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1393/03/03, 20:52
    اطلاعیه شمار ( 8 )
    با درودی فراوان دوستان گرچه در مسافرتم اما همش در فکر شما عزيزان هستم تماسی که با آقای ایمانی رییس جامعه معلولین داشتم ایشان قول همکاری دادن امید بخدا کمیته هماهنگی معلولین را راه خواهیم انداخت
    دوست خوبم آقای داود خان از شما چه خبر راستی از خانوم حاجی زاده خواهش کردم شماره و نام مسئولین جامعه معلولین و ناشنوايان و نابینایان تبریز را پیدا کنند امیدوارم شما نیز با بکار گیری توانمندیهای دیگر دوستان آنان را وارد فعالیت کرده تا کارها سریعتر پیش برود داود جان من یک ده روزی دسترسی به اینترنت نخواهم داشت امید وارم شما دوست گرامی بچه ها را در روند کاری خویش قرار دهید تا دوستان به سر ذوق آمده و با ما همکاری نمایند پیشاپیش از بلند طبعی شما و مساعدت شما در این امر مهم سپاسگزارم

با درودی فراوان خدمت گذار شما فردین داوری
    6 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, Davod, esteghlal, hasti63, سنگ صبور, نارون
    gol
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

6. 104,758 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    بهترین کاربر به انتخاب دور اول شوراایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    100
    تشکر شده 22,073 بار در 5,755 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1393/03/03, 21:40
    سلام"
    سفر بی خطر خوبین

منهم پس فردا با حامعه معلولین شهر مون قرار دارم

به امید خدا
    6 کاربر مقابل از Davod عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, esteghlal, faeze hajizade, hasti63, Roya, shahrashub

http://forum.special.ir/showthread.php?t=28673 عاشقانه ها
    http://forum.special.ir/showthread.php?t=28664 جالب و خواندنی

http://forum.special.ir/showthread.php?t=27968 حباب آرامش

http://forum.special.ir/showthread.p...541#post522541 دانستنیهای پزشکی

http://forum.special.ir/showthread.php?t=7707 جملات دوست

به امید تحقق خواسته ها و حقوق
    معلولین عزیز ایران

Davod آنلاین نیست.

7. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    9% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 735
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 1,671 بار در 426 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1393/03/11, 02:14
    حق و حقوق؟؟؟ حق مسلم یک سرباز که حین انجام وظیفه معلول میشود به او داده نمیشود!!!!!! به این بهانه که مجروحیتش علی رغم حین ماموریت، غیرجنگی است و مطابق قوانین جاری کسی که زمان صلح مجروح شود و مصداق جنگی برایش پیدا نشود (مثلاً افسر وظیفه ای که مهندس عمران است از دکل سقوط کند) جانباز محسوب نشده بلکه معلول قیود خدمتی است!!! و معلول قیود خدمتی کسی است که بنیاد جانبازان حق تامین هیچگونه امکانات برای او نظیر مسکن یا ماشین مناسب یا حتی اعضای مصنوعی را نیز ندارد!!!!

معلول قیود خدمتی!!! یک سرباز معلول که جان جوانش را برای اینها داده حق یک زندگی شایسته در این را مملکت ندارد! شماها کجا را گرفته اید، من در زمان محمود احمدی نژاد که خیلی ادعادی عدالت و شرف و شعور را داشت صدها بار از این تلاشهای شما کردم نتیجه نداد، حالا در زمان حسن روحانی نمیدانم چی بگم، این آقا هنوز گیچه و همه اش دور خودش میچرخه و دنبال کلید رویائی اش میگرده! شما تلاشتان را بکنید، من که خیلی خسته و ناامیدم. از من بپرسید میگم دور حسن و محمود و ... را خط بکشید که نزد خدا بنده ای ضعیف محسوب میشن حتی ضعیف تر از ما، هر چی میخواهید از خودش بخواهید.
    کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: esteghlal
    saleh آنلاین نیست.

8. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1393/03/14, 16:52
    [QUOTE=saleh;522873]حق و حقوق؟؟؟ حق مسلم یک سرباز که حین انجام وظیفه معلول میشود به او داده نمیشود!!!!!! به این بهانه که مجروحیتش علی رغم حین ماموریت، غیرجنگی است و مطابق قوانین جاری کسی که زمان صلح مجروح شود و مصداق جنگی برایش پیدا نشود (مثلاً افسر وظیفه ای که مهندس عمران است از دکل سقوط کند) جانباز محسوب نشده بلکه معلول قیود خدمتی است!!! و معلول قیود خدمتی کسی است که بنیاد جانبازان حق تامین هیچگونه امکانات برای او نظیر مسکن یا ماشین مناسب یا حتی اعضای مصنوعی را نیز ندارد!!!!

معلول قیود خدمتی!!! یک سرباز معلول که جان جوانش را برای اینها داده حق یک زندگی شایسته در این را مملکت ندارد! شماها کجا را گرفته اید، من در زمان محمود احمدی نژاد که خیلی ادعادی عدالت و شرف و شعور را داشت صدها بار از این تلاشهای شما کردم نتیجه نداد، حالا در زمان حسن روحانی نمیدانم چی بگم، این آقا هنوز گیچه و همه اش دور خودش میچرخه و دنبال کلید رویائی اش میگرده! شما تلاشتان را بکنید، من که خیلی خسته و ناامیدم. از من بپرسید میگم دور حسن و محمود و ... را خط بکشید که نزد خدا بنده ای ضعیف محسوب میشن حتی ضعیف تر از ما، هر چی میخواهید از خودش بخواهید.

با درودی بی پایان قبل از هرچیز معذرت خواهی میکنم که جواب شما را دیر میدهم چون ده روزی مسافرت بودم اما دوست خوبم ما امیدمان بخدا ست و نگاه همان به دستان پرتوان خدای مهربان میباشد ما به به دنبال وحدت و هم دلی معلولین هستیم در قدم اول و بعد رسیدن به حقوق حق خویش با اتکا به خدای قادر و توانا و با هم یاری شما عزیزان به اهداف والای معلولین خواهیم رسید درود بر همت و تلاش شما بزرگواران
    با احترام فردین داوری

---------- Post added at ۱۵:۵۲ ---------- Previous post was at ۱۴:۰۳ ----------

با درودی خوش
    دوستان تهرانی اگر آدرس جامعه ناشنوايان نابینایان و جامعه معلولین در تهران را میدانند لطف کنند و آدرس را همينجا بگدارند
    با احترام فردین داوری
    3 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. esteghlal, hasti63, saleh
    gol
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

9. 15,684 امتیاز ، سطح 38
    5% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 766
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,729 بار در 847 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1393/03/14, 17:05
    درووود
    فردین جان ای ول مرامت هم فردینیه
    2 کاربر مقابل از esteghlal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. saleh, shahrashub
    تقدیم به چشم هایی که در راه ماندند و دلهایی که
    آنها را راه ندادند...
    تقدیم به اشکهایی که غرورشان شکست وعهدهایی که
    کسی آنها را نبست...
    esteghlal آنلاین نیست.

10. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

اطلاعیه شماره 9

#20 1393/03/17, 20:39
    با درودی فراوان
    امروز با مدیریت محترم انجمن معلولین تهران آقای محمودی نژاد دیدار دوستانه ای داشتم و ایشان با روحیه ای بس بالا که شاخصه همیشگی ایشان میباشد پذیرای من بودند و قول همکاری دادن و از مهمان نوازی ایشان کمال تشکر را دارم
    و بعد با یکی از اعضای محترم هیئت مدیره تهران آقای عاروان دیداری صمیمانه داشتم و ایشان نیز با روی گشاده اعلام همکاری کردند و از ایشان نیز کمال سپاسگزاری را دارم
    انشالله فردا با انجمن نابینایان و ناشنوايان تهران دیدار خواهم داشت دوستان نیازمند دعاهایی پاک و دلگرم کننده شما میباشم امید به وحدت و همدلی هرچه بیشتر همه معلولین ایران زمین
    2 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. faeze hajizade, hasti63
    gol
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)