alt
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 63

موضوع: این هم از پایان داستان محمدرضا شجریان

1. 27,333 امتیاز ، سطح 50
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 217
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برگزیده مسابقه میلاد امام علی(ع)ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    50
    تشکر شده 3,098 بار در 867 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#21 1393/02/06, 00:50
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran2910 نمایش پست ها
    میدونی آقا رضا گاهی بحث اعتراض نیست، اصلا طرف اختیار خودشو داره. گاهی بحث گلایه هست. به بعضی از آدم ها. مثلا گاهی به دوستت میگی من از تو انتظار نداشتم.
    گاهی هم به این استاد میگی استاد عزیز! من بچه شیعه که عاشق تو بودمو با صدای تو صفا میکردم، منی که عاشق ربنای تو بودم و اصلا ربنای تو به افطارا یه حالو هوای دیگه میداد، من از تو انتظار نداشتم. و الا استاد شما اختیار خودتو داری هر کاری هم بکنی از اون صدای مخملیت و شیش دنگت چیزی کم نمیشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط saleh نمایش پست ها
    آفرین، حرف حساب همینه! اتفاقاً آقای شجریان مورد مواخذه یا بازجویی در این مورد نشدند، تنبیهی هم از طرف دولت برای اینکه به میهمانی شبکه ای رفته که کاملاً ضد نظام است، متوجه وی نشده است.

اتفاقاً اینها فقط گلایه است.... استاد از شما انتظار نداشتیم، فقط همین.
    سلام
    جناب صالح و خانم باران و دیگر دوستان
    خیلی سخت نگیرید... تو کشور ما گلایه و انتظار زیاده...
    مثلا خود من
    اصلا انتظار ندارم وقتی رهبر کشورم با معلولیت آشنا است
    وضع معلولین جامعه اینقدر نابسامان باشد...
    اما چه میشود اینگونه است...
    9 کاربر مقابل از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, Davod, nazdel, Niloof@r, saleh, sarab, شکیب, مرغ حق
    شب سپيد در راه است ...
    -------------------------------
    [RIGHT][SIZE=1][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=8011"]آگهی های اسپشیالی[/URL] - [/SIZE][SIZE=2][SIZE=1][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=3340"]ازدواج معلولین و مخالفت خانواده - [/URL][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?p=285305#post285305"]مشاوره برای اسپشیالی ها - [/URL][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=835"]معلولین موفق - [/URL][URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=627"]فهرست معلولین فروم[/URL]
    [URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=3129"]بزرگترین مشکل من معلول - [/URL][URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=7193"]سقط جنین معلول آری یا نه؟ - [/URL][URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=7589"]ازدواج معلولین آری یا نه؟[/URL] - [URL="http://forum.special.ir/showthread.php?p=291028#post291028"]داستانک نویسی - [/URL][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=29508"]چه کسایی در ارتباط با معلولین فعالیت دارند؟
    [/URL][/SIZE][/SIZE][/RIGHT]

[CENTER][B][COLOR=red]***************[/COLOR][/B]
    [URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=835"][IMG]http://forum.special.ir/xperience/icons/signbar93t.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
    pooya آنلاین نیست.

2. 8,174 امتیاز ، سطح 27
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 576
    0% فعالیت
    سطح
    27
    تشکر شده 365 بار در 121 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#22 1393/02/06, 00:54
    اینکه این بابا سالها پیش و توی جو اجتماعی اون زمان آوازی خونده و مردم هم خوششون اومده درست
    هرکسی هم اختیار خودش دست خودشه میتونه حتی با آواز افطار بکنه
    ولی اتفاقا دست دوست عزیزمون آقای صالح درد نکنه که اطلاع رسانی کرده و شفاف سازی کرده که مردم بدونن و بشناسن این مشاهیر نقاب برچهره را و فکر نکنن آوازش از ملکوت بهش الهام میشه و مقدسه
    مردم عقل و شعور دارند و خودشون میتونن تشخیص بدن خوب رو از بد. پس اطلاع رسانی تغییر زیرکانه نظر مردم نیست. کسی که این اعتقادو داشته باشه هیچ احترامی برای مردم قائل نیست
    5 کاربر مقابل از قــدرت خــان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, montazer65, rita, saleh
    قــدرت خــان آنلاین نیست.

3. 15,684 امتیاز ، سطح 38
    5% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 766
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,729 بار در 847 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#23 1393/02/06, 01:09
    نقل قول نوشته اصلی توسط f7970 نمایش پست ها
    وای خدا اینقدر سخت نگیرین حالا چی شده مگه بابا عکس انداخته قتل که نکرده
    درووووود به همه
    کاملا موافقممم

---------- Post added at ۲۲:۵۸ ---------- Previous post was at ۲۲:۵۵ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    جناب صالح عزيز شما مطلبتون رو ارسال كرديد و نظر بچه ها رو خواستيد. بچه ها هم دارن نظر ميدن. ديگه فكر نكنم لزومي داشته پشت هر نظر پست بزنيد و تفسير بفرماييد

گذشت آن زمان هايي كه با چنتا عكس بشه نظر مردم رو زيركانه تغيير داد
    براي بنده و خيلي هاي مثل من هنوز هم افطار با ربناي اين آقا افطار ميشه
    درووووود
    لاییییک شدید

---------- Post added at ۲۳:۰۰ ---------- Previous post was at ۲۲:۵۸ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh نمایش پست ها
    اولاً این مطلب من نیست، فقط یک لینک به عین مطلب در وبسایت رجانیوز هست.
    اینکه من نظر بچه ها را خواستم درست است! نظر هر کسی محترم است ولی نقد از نظر هم مجاز و خوب است و فکر نمیکنم قانونی را نقض کند، اتفاقاً به پربار بودن و ثمر بخش شدن مطلب کمک زیادی می کند.
    فکر نکنم هدف رجانیوز با گذاشتن چند تا عکس تغییر دادن زیرکانه نظر مردم باشد! آن چیز که دیدنی است قضاوت را سخت نمیکند بلکه به شنیده ها عینیت می بخشد، "شنیدن کی بود مانند دیدن" !!! آن چیزی که شما می فرمایید در مورد شنیدن است که میشود زیرکانه با شایعه پراکنی کسی را نزد مردم، هرچند موقتی از اعتبار انداخت.

اینکه افطار شما بی ربنای او افطار نمیشود کاملاً شخصی و مربوط به خودتان است، من نیز به ایشان احترام میگذارم، آهنگهایش را دوست دارم و گوش میکنم، ولی این اعتقاد و اعتماد من به او فقط در این سطح است که او را آوازه خوانی خوب میدانم، نه به عنوان الگویی فرهنگی مذهبی یا اجتماعی! بنابراین افطار من بی ربنای او نیز افطار می شود. عاقلانه نیست مثل آن دختر انگلیسی رفتار کرد که با شنیدن صدای اذانی لذت بخش مسلمان شده و یک هفته بعد با شنیدن اذانی باصدای زمخت پیرمرد عربی از اسلام برگشته است!! لابد یارو موذن های مسلمان را با جنیفر یا تاتلس اشتباهی گرفته بود.

همه اینها به کنار !!! محرز و ثابت شده که شبکه من و تو یک شبکه بهایی است! شما آقای محترم! آوازه خوان محبوب مردم 90 درصد شیعی ایران!!! تو را با دست اندر کاران شبکه بهاییت چه کار؟ چرا با مجریان آنها عکس میگیری حالا بی حجاب یا با حجاب!!!؟

در عکس زیر واژه بهاییت را خوب ببینید!!! شزط استخدام در شبکه من و تو...

دوستان عزیز واقع بین بوده و مستند نظر و جواب دهند.... صرف علاقه به یک شخصیت قدرت تفکر و خرد خود را زیر سوال نبرید.
    اولاً سایت رجا نیوز هم سابقه تحجر و افراطی گریش مشخص بوده و هست

---------- Post added at ۲۳:۰۹ ---------- Previous post was at ۲۳:۰۰ ----------

درووود به همه
    دروووود به استاد شجریان که خیلی ها چشم دیدن محبوبیتش رو ندارن
    شک نکنین اگه موقع اغتشاشات سال 88 می اومد طرفدار احمدی نزاد می شد و به مردم پشت میکرد الان یه الگوی نمونه اسلامی و کفر ستیزی بود که نگو و نپرس!
    2 کاربر مقابل از esteghlal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm
    تقدیم به چشم هایی که در راه ماندند و دلهایی که
    آنها را راه ندادند...
    تقدیم به اشکهایی که غرورشان شکست وعهدهایی که
    کسی آنها را نبست...
    esteghlal آنلاین نیست.

4. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    9% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 735
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 1,671 بار در 426 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#24 1393/02/06, 01:15
    لا اکراه فی الدین.... و تحجر و .... واژگانی آشنا برای عده ای موقع درماندگی از جوابی منطقی...

مثلاً همین انجمن کسی را با اکراه و اجبار عضو نکرده (لااکراه...) اما وقتی آمدی و عضو شدی یعنی اینکه قوانین را پذیرفتی! اینکه فردا بیایی به قانونی که موافق و خوشایند تو نیست انگ تحجر بچسبانی و سایر قوانین را هم گلچین میل خودت کنی... آنوقت است که نمی دانم دیگر... وقتی اکراهی در دین نبود چرا گفتی من مسلمانم نماز میخوانیم قرآن میخوانم ربنا میخوانم "السلام علیک یا اباعبدالله" سر می دهم، اما این قانون که کنار زن بی حجاب منشین و حد و حدود نگهدار را تحجر حساب بیاوری و از چک لیستت حذف کنی، به خدا نمیدانم دیگر چه صیغه ای است.
    4 کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, montazer65, rita
    saleh آنلاین نیست.

5. 108,905 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    100
    تشکر شده 11,129 بار در 2,777 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#25 1393/02/06, 01:23
    ی حرف یواشکی!!!

من خودم دیدم که احمدی نژاد ننه چاوزو بغل کرد
    4 کاربر مقابل از ***رضـا*** عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, esteghlal, orange, sarab
    ***رضـا*** آنلاین نیست.

6. 10,377 امتیاز ، سطح 30
    72% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 173
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 1,674 بار در 385 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#26 1393/02/06, 01:27

---------- Post added at ۲۳:۰۹ ---------- Previous post was at ۲۳:۰۰ ----------

درووود به همه
    شک نکنین اگه موقع اغتشاشات سال 88 می اومد طرفدار احمدی نزاد می شد و به مردم پشت میکرد الان یه الگوی نمونه اسلامی و کفر ستیزی بود که نگو و نپرس![/QUOTE]

استقلال عزیز در محبوبیت استاد شجریان شکی نیست والا ما هم چشم دیدنشو داریم بترکه چشم حسود و بد نظر هم اکنون آرشیو موسیقی خود من پر است از شاهکار های استاد. در مورد جریانات سیاسی هم بنده هیچ گونه جهت گیری نمیکنم. حرف من فقط این بود که محبوبیت یک عزیزی احکام شرعی خدا را عوض نمیکند.
    انشاءالله خدا اول از همه منو به خاطر گناهام ببخشه بعدم آخر و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه
    5 کاربر مقابل از baran2910 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, esteghlal, montazer65, rita
    baran2910 آنلاین نیست.

7. 15,684 امتیاز ، سطح 38
    5% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 766
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,729 بار در 847 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#27 1393/02/06, 01:59
    دروووود
    احتمالا از نظر ادم های متحجر و کوته بین که فقط خودشونو مفسر اسلام می دونن و دیدگاه های مخالف رو بر نمی تابن و اونارو کافر و جهنمی می دونن الا خود، کسانی مانند ادیسون، گراهام بل و ... حتما الان تو جهنم اند چون بر خلاف دیدگاه ایشون فکر میکردن و مسلمان نبوده اند...اما باید قبول کرد که این دانشمندان ارزش این رو داشته اند که خداوند این علم گرانبهای خود رو در وجود اینها به ودیعت نهاده بوده و بی شک هم اکنون در بهترین درجات بهشت متنعم اند..... هرکسی هم قوانین جایی رو که پذیرفته زیرپا بگذارد توسط خود اجتماع طرد خواهد شد نیازی نیست کسی در موردش قضاوت و حکم صادر کند

---------- Post added at ۲۳:۵۵ ---------- Previous post was at ۲۳:۵۳ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط رضـا نمایش پست ها
    ی حرف یواشکی!!!

من خودم دیدم که احمدی نژاد ننه چاوزو بغل کرد
    اصلا حرف این کوتوله رو نزن که خون مردم رو کرد تو شیشه. به نظر من ایشون مهره صهیونیست بود ...چرا؟ چون خدمات ارزنده ایی که ایشون به وهابیت و صهیونیستی ها کرد هیچ کسی نکرد

---------- Post added at ۲۳:۵۹ ---------- Previous post was at ۲۳:۵۵ ----------

---------- post added at ۲۳:۰۹ ---------- previous post was at ۲۳:۰۰ ----------

درووود به همه
    شک نکنین اگه موقع اغتشاشات سال 88 می اومد طرفدار احمدی نزاد می شد و به مردم پشت میکرد الان یه الگوی نمونه اسلامی و کفر ستیزی بود که نگو و نپرس!
    استقلال عزیز در محبوبیت استاد شجریان شکی نیست والا ما هم چشم دیدنشو داریم بترکه چشم حسود و بد نظر هم اکنون آرشیو موسیقی خود من پر است از شاهکار های استاد. در مورد جریانات سیاسی هم بنده هیچ گونه جهت گیری نمیکنم. حرف من فقط این بود که محبوبیت یک عزیزی احکام شرعی خدا را عوض نمیکند.
    انشاءالله خدا اول از همه منو به خاطر گناهام ببخشه بعدم آخر و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه[/quote]
    درووود به همه
    منم موافقم با فرمایشات تون...پس احقاق احکام شرعی خدارو بگذاریم بر عهده خوده خدا که ازش بگیره نه اینکه خودمونو وکیل خدا قرار بدیم و بیاییم ی نفر رو به خاطر گرفتن عکس و مصاحبه با یک شبکه تخریب کنیم
    3 کاربر مقابل از esteghlal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, sarab
    تقدیم به چشم هایی که در راه ماندند و دلهایی که
    آنها را راه ندادند...
    تقدیم به اشکهایی که غرورشان شکست وعهدهایی که
    کسی آنها را نبست...
    esteghlal آنلاین نیست.

8. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    0% فعالیت
    سطح
    38
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#28 1393/02/06, 02:22
    نقل قول نوشته اصلی توسط esteghlal نمایش پست ها
    دروووود
    احتمالا از نظر ادم های متحجر و کوته بین که فقط خودشونو مفسر اسلام می دونن و دیدگاه های مخالف رو بر نمی تابن و اونارو کافر و جهنمی می دونن الا خود، کسانی مانند ادیسون، گراهام بل و ... حتما الان تو جهنم اند چون بر خلاف دیدگاه ایشون فکر میکردن و مسلمان نبوده اند...
    چه ربطی داره، کی گفته این آقایون محترم جهنمی اند چون مسلمان نیستند؟؟؟ عیسی به دین خود موسی به دین خود! اما چه عیسی چه موسی فرقی نمیکند، در دین خودشان یک سری بایدها و نبایدها دارند که باید رعایت کنند... و گرنه میرن جهنم... راس میگم به خدا
    4 کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, montazer65, rita
    saleh آنلاین نیست.

9. 10,377 امتیاز ، سطح 30
    72% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 173
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 1,674 بار در 385 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#29 1393/02/06, 02:31
    دوستان با اجازتون من از اعلام نظر در این مبحث انصراف میدم چون دوستان به شدت همه مباحث رو با هم قاطی کردن و شدیدا دچار خلط مبحث شدیم و میدونم که انتهای چنین مناظراتی در نهایت به توهینو دلخوری طرفین ختم میشه بدون اینکه هیچ نتیجه مثبتی از بحث به دست بیاد.
    دوستان حلال کنن
    اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
    5 کاربر مقابل از baran2910 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, montazer65, rita, saleh, مرغ حق
    baran2910 آنلاین نیست.

10. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    0% فعالیت
    سطح
    38
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#30 1393/02/06, 02:35
    دوستان با اجازتون من از اعلام نظر در این مبحث انصراف میدم چون دوستان به شدت همه مباحث رو با هم قاطی کردن شدیدا دچار خاط مبحث شدیم و میدونم که انتهای چنین مناظراتی در نهایت به دلخوری طرفین ختم میشه بدون اینکه هیچ نتیجه مثبتی از بحث به دست بیاد.
    دوستان حلال کنن
    اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
    متاسفانه همین طور است. من هم موافقم. نمیدانم توماس ادیسون یا الکساندرگراهام بل کجای ماجرا و مبحث ما بودند
    3 کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, montazer65, rita
    saleh آنلاین نیست.

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)