alt
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36

موضوع: اعتراض به قانون اشتغال معلولین

1. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

اعتراض به قانون اشتغال معلولین

#1 1392/01/21, 17:38
    با سلام دوستان من اومدم خدمت همه یه موضوعی رو عرض کنم راستش من خیلی وقته که دارم به این موضوع فکر می کنم در اغلب آگهی های استخدامی دولتی هیچ سهمیه ای برای معلولین وجود نداره یا اگر هم باشه خیلی کم پیش میاد من یه چیزی به ذهنم خطور کرد اعضای این سایت خدا را شکر کم نیستند نظرتون چیه یه نامه دست جمعی همه افراد بیکار بنویسیم و دست به دست کنیم و همه پاشو امضاء کنیم مثلا رفت و آمد هایی که بین شهر ها میشه مثلا گرد همایی ها بلاخره یه طوری این نامه را دست به دست کنیم تا امضاء همه اعضای سایت جمع بشه بعد در نهایت یه جوری این نامه را به دست مجلس برسونیم شاید یه کاری کردن برامون خوب حداقل هیچی هیچی نباشه سر خودکار که درد نمیگیره اما من امیدوارم که مسئولان کشورمون بتونند یه کاری برای شما انجام بدند حال از همه عزیزان میخوام توی این تاپیک بیان بگن به نظر شما این کار شدنیه باهاش موافقید ؟ بی زحمت نظرتون رو در این مورد اعلام کنید تا اگر موافقت شد شروع کنیم به برنامه ریزی ت شاید....
    30 کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 24143, Anousheh, azam.1233, BAAGHE BI BARGI, baleparvaz, Behzad.n, EMPERATUR, esteghlal, hasti63, ho$$ein, marieh, Maroot, masaeli66, Mojtaba, naghash kocholo, Niloof@r, papulah, QueeN, rayhaneh, فاطمه66, soheilaa, sol_zeus, zohreh, ساحل27, سنگ صبور, شبنم, طه, پرستو, کام
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

2. 13,308 امتیاز ، سطح 34
    94% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 42
    0% فعالیت
    سطح
    34
    تشکر شده 1,067 بار در 294 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1392/01/21, 17:52
    سلام بر آقای مهندس!
    فکرت خیلی باحاله اما اگه قراره اعتراض بشه ما مشکلات جدی تری هم داریم!!!!
    مشکلاتی که مهم ترن و انرژیمونو هدر نمیدیم. الآن آدمای سالم و کاربلد کار ندارن چه برسه به ماها...!
    ولی کلا من پایم...!
    مقسی مسیو...!
    9 کاربر مقابل از MiSsEli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 24143, Behzad.n, hasti63, ho$$ein, Jahan, naghash kocholo, ساحل27, سنگ صبور, شبنم
    MiSsEli آنلاین نیست.

3. 34,830 امتیاز ، سطح 57
    49% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 620
    0% فعالیت
    سطح
    57
    تشکر شده 3,845 بار در 921 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1392/01/21, 18:03
    منم هستم
    9 کاربر مقابل از EMPERATUR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 24143, baleparvaz, Behzad.n, hasti63, ho$$ein, Jahan, ساحل27, سنگ صبور, شبنم
    EMPERATUR آنلاین نیست.

4. 10,994 امتیاز ، سطح 31
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 256
    11.0% فعالیت
    سطح
    31
    تشکر شده 2,103 بار در 401 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1392/01/21, 18:12
    سلام دوست محترم، بله متأسفانه در خيلي از آگهيهاي استخدامي اصلا صحبتي از سهميه معلولين نميشه و در اون آگهيهايي هم که سهمي لحاظ شده، اگر معلولي در آزمون قبول بشه موقع مصاحبه به علت معلول بودن رد ميشه. من خودم مواردي رو ديدم که شخص معلول عليرغم موفقيت در آزمون، در مصاحبه بخاطر معلوليت رد شده و فقط موارد استثنايي مصاحبه رو هم بدون مشکل گذروندن و استخدام شدن.
    به نظر انجام اين کار خوب هست و حد اقل بعدا ميگيم که تلاشمون رو کرديم. صرف انجام اين کار خوب و مفيد هست. اميد به خدا، شايد نتيجه بخش هم باشه. من موافقم.
    12 کاربر مقابل از artina عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 24143, baleparvaz, Behzad.n, hasti63, Jahan, rayhaneh, samaneh2, فاطمه66, sol_zeus, ساحل27, سنگ صبور, شبنم
    خدا گويد:
    تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم،
    تو اي والاترين مهمان دنيايم،
    بدان آغوش من باز است،
    شروع يک قدم با تو،
    تمام گامهاي مانده‌اش با من!
    التماس دعا.
    artina آنلاین نیست.

5. 58,565 امتیاز ، سطح 75
    1% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,485
    0% فعالیت
    سطح
    75
    تشکر شده 17,504 بار در 5,769 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1392/01/21, 20:26
    بله اقا خوبه فکرخوبیه منتها بهتره یه مسعول دعوت به ملاقات باجمعی ازمعلولین بشه

بعد توجلسه هر وعده حرف وحدیثی روحتما بایدصورتجلسه کرد صورتجلسه مهمترین کاریه میشه کرد
    6 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. baleparvaz, Jahan, rayhaneh, فاطمه66, sol_zeus, سنگ صبور
    فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ
    امیرمهدی آنلاین نیست.

6. 36,812 امتیاز ، سطح 59
    14% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,038
    0% فعالیت
    سطح
    59
    تشکر شده 3,399 بار در 860 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1392/01/21, 20:34
    سلام ، فکر بدی نیست ، به هر حال سنگ مفت گنجشک مفت ، تلاشمونو میکنیم اگرم نتیجه نداد حداقل صدای اعتراضمونو به گوش مسئولین رسوندیم ، حق گرفتنی ست ، نه دادنی با تشکر .gol
    5 کاربر مقابل از سنگ صبور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 24143, hasti63, Jahan, فاطمه66, sol_zeus
    خدایا دوستت دارم ...
    واسه , هر چی که بخشیدی
    همیشه , این تو هستی که
    ازم , حالم رو پرسیدی
    بازم چشمامو می بندم
    که خوبی هاتو بشمارم
    نمی تونم , فقط میگم
    خدایا دوستت دارم ...
    سنگ صبور آنلاین نیست.

7. 8,691 امتیاز ، سطح 27
    91% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 59
    0% فعالیت
    سطح
    27
    تشکر شده 686 بار در 226 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1392/01/21, 20:53
    منم با بقیه موافقم حداقلش اینه کا تلاشمونو میکنیم
    فقط یه کاری بکنیم نه اینکه مثل خیلی از تاپیکای دیکه فقط حرفشو بزنیم و آخرشم هیچی
    4 کاربر مقابل از sol_zeus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 24143, hasti63, Jahan, rayhaneh
    آنچه به خداوند مدیونیم دوست داشتن دیگران است
    sol_zeus آنلاین نیست.

8. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1392/01/21, 23:23
    الان از یه لحاظ ناراحتم که وقتی این تاپیک رو زدم گزینه تشکر هاشو فعال گذاشتم دوستان من این تاپیک رو برای تشکر جمع کردن نزدم بعضی ها تشکر کردن مطالب رو خوندن اما نظری ندادن
    اما خوب تا الان خدا را شکر استقبال خوبی ازش شده امیدوارم بیش از این ها بچه ها حمایت کنند که انشالله از خرداد ماه کار را شروع کنیم مرسی همگی gol

---------- Post added at ۲۲:۰۴ ---------- Previous post was at ۲۰:۴۵ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط الی جووون نمایش پست ها
    سلام بر آقای مهندس!
    فکرت خیلی باحاله اما اگه قراره اعتراض بشه ما مشکلات جدی تری هم داریم!!!!
    مشکلاتی که مهم ترن و انرژیمونو هدر نمیدیم. الآن آدمای سالم و کاربلد کار ندارن چه برسه به ماها...!
    ولی کلا من پایم...!
    مقسی مسیو...!
    سلام خوش اومدید و خیلی خیلی هم ممنونم که حاضر به همکاری شدید در مورد اینکه فرمودید آدم های سالم کار بلدن کار ندارن باید بگم اینطور فکر نکنید آدم های سالم وقتی کار میرن کار یاد میگیرن بدون تجربه و مادر زادی کار بلد نیستن شاید اسمشون باشه یه مدرک داارن درست مثل خودمون در کل از نظر سواد تمام ما ایرانی ها مثل همیم تقریبا دیگه نیازی به توصیف نیست
    در کل باید بگم باعث افتخاره همکاری شما

---------- Post added at ۲۲:۰۶ ---------- Previous post was at ۲۲:۰۴ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط EMPERATUR نمایش پست ها
    منم هستم
    دمت گرم داداشی به بقیه هم بگو باشه؟؟/gol

---------- Post added at ۲۲:۰۷ ---------- Previous post was at ۲۲:۰۶ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط artina نمایش پست ها
    سلام دوست محترم، بله متأسفانه در خيلي از آگهيهاي استخدامي اصلا صحبتي از سهميه معلولين نميشه و در اون آگهيهايي هم که سهمي لحاظ شده، اگر معلولي در آزمون قبول بشه موقع مصاحبه به علت معلول بودن رد ميشه. من خودم مواردي رو ديدم که شخص معلول عليرغم موفقيت در آزمون، در مصاحبه بخاطر معلوليت رد شده و فقط موارد استثنايي مصاحبه رو هم بدون مشکل گذروندن و استخدام شدن.
    به نظر انجام اين کار خوب هست و حد اقل بعدا ميگيم که تلاشمون رو کرديم. صرف انجام اين کار خوب و مفيد هست. اميد به خدا، شايد نتيجه بخش هم باشه. من موافقم.
    بسیار سپاس گذاریم از شما آرتینا خانم حسابی به کمکتون اینجا احتیاج داریم

---------- Post added at ۲۲:۰۹ ---------- Previous post was at ۲۲:۰۷ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرمهدی نمایش پست ها
    بله اقا خوبه فکرخوبیه منتها بهتره یه مسعول دعوت به ملاقات باجمعی ازمعلولین بشه

بعد توجلسه هر وعده حرف وحدیثی روحتما بایدصورتجلسه کرد صورتجلسه مهمترین کاریه میشه کرد

اینم فکر خوبیه بسیار خوبه آفرین انشالله تیر ماه یا خرداد ماه نامه رو آماده می کنیم و در یه گرد همایی های تهران یکی از این مسئولین را هم دعوت می کنیم اگر بشه خیلی خوبه انشالله نتیجه بخش باشه golgolبه هر حال از همکاریتوون سپاسگذارم

---------- Post added at ۲۲:۰۹ ---------- Previous post was at ۲۲:۰۹ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط سنگ صبور نمایش پست ها
    سلام ، فکر بدی نیست ، به هر حال سنگ مفت گنجشک مفت ، تلاشمونو میکنیم اگرم نتیجه نداد حداقل صدای اعتراضمونو به گوش مسئولین رسوندیم ، حق گرفتنی ست ، نه دادنی با تشکر .gol

آفرین همین که صدای اعتراض رو به گوش جماعت برسونیم افتخاره ممنونم از همکاریتون

---------- Post added at ۲۲:۱۰ ---------- Previous post was at ۲۲:۰۹ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط sol_zeus نمایش پست ها
    منم با بقیه موافقم حداقلش اینه کا تلاشمونو میکنیم
    فقط یه کاری بکنیم نه اینکه مثل خیلی از تاپیکای دیکه فقط حرفشو بزنیم و آخرشم هیچی
    ممنونم از همکاریتون انشالله که بچه ها همه گی همکاری کنند از این طور مسائل پیش نیاد متشکرم golgol

---------- Post added at ۲۲:۲۳ ---------- Previous post was at ۲۲:۱۰ ----------

به نظر من الان بهترین موقع برای انجام یه همچین کارهایی هست چون انتخابات نزدیکه باید یه طوری این نامه را تنظیم کنیم که در اوایل ریاست جمهوری جدید باشه شاید انشالله رئیس جمهور جدید که بیاد یه فرصت برای کار معلولان فراهم بشه
    5 کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hasti63, ho$$ein, rayhaneh, فاطمه66, سنگ صبور
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

9. 41,080 امتیاز ، سطح 62
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 570
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 8,897 بار در 3,644 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1392/01/22, 00:28

---------- Post added at ۲۳:۲۸ ---------- Previous post was at ۲۳:۱۸ ----------

من مفافقم
    3 کاربر مقابل از ho$$ein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hasti63, rayhaneh, فاطمه66
    ماﻫﯽﻫﺎ ﺍﺯ ﺗﻼﻃﻢ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﮑﺎﯾﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ، ﺍﺳﯿﺮ ﺻﯿﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺗﻼﻃﻢ
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﮑﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ.
    "ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻟﯽ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻩ ﻧﻪ ﺩﺭﯾﺎﯼ ﺁﺭﺍﻡ"
    ho$$ein آنلاین نیست.

10. 11,647 امتیاز ، سطح 32
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 303
    0% فعالیت
    سطح
    32
    تشکر شده 893 بار در 219 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1392/01/22, 00:34
    مرسی داداشی پیشنهاد خوبی یه. همین که همتون همت کنید خودش خیلی خوبه.منم هستم
    5 کاربر مقابل از zohreh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hasti63, ho$$ein, Jahan, rayhaneh, فاطمه66
    همیشه فکر می کردم چون گرفتارم از خدا دورم
    ولی حالا می بینم چون از خدا دورم گرفتارم
    zohreh آنلاین نیست.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)