alt
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راه اندازی تورهای طبيعت گردی برای نابينايان

1. 118,412 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    Posting Award
    سطح
    100
    تشکر شده 26,524 بار در 6,989 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

راه اندازی تورهای طبيعت گردی برای نابينايان

#1 1391/07/20, 00:54
    محمد علی اينانلو مدير موسسه طبيعت با اعلام اين خبر گفت:حدود دو سالی است که موسسه طبيعت برای راه اندازی تورهای طبيعت گردی ويژه نابينايان در حال برنامه ريزی است و امروز خوشحاليم که برنامه ريزی های ما نتيجه داده و ما به زودی تورهای ويژه نابينايان را برگزارخواهيم کرد.او درباره ايده اوليه برگزاری اين تورها هم گفت:نخستين بار من در حالی به اين ايده رسيدم که درحال ساخت فيلمی بودم که روايت تصويربرداری بود که نابينا شده است و با وجود نابينايی به حرفه ای اشتغال داشت که صد در صد به بينايی نياز دارد.پس از ساخت اين فيلم بود که من يک گروه از نابينايان را به طبيعت بردم و متوجه شدم که آنها هم چون ما درک خوبی از طبيعت دارند و به راحتی در فضا قرار می گيرند اينگونه بود که ايده اوليه ام را عملياتی کردم و امروز با افتخاراعلام می کنم که ما در آستانه برگزاری اين تورها هستيم.
    اينانلو با بيان اينکه سفر وسعت ديد انسانها را زياد می کند،ادامه داد:معمولا در سفر کسی برای نابينايان مناظر و زيبايی های طبيعت را توضيح نمی دهد در حالی که اگر بتوان به آنان توضيح تصويری ارائه داد،آنان هم وسعت ديد پيدا کرده و به راحتی می توانند طبيعت را درک کنند.
    وی در ادامه با اشاره به اينکه موسسه طبيعت اين طرح را با کمک نشريه ايران سپيد اجرايی کرده است،از دانشجويان و ساير علاقه مندان دعوت کرد تا به عنوان تور ليدر موسسه طبيعت را در اجرای اين طرح ياری رسانند.وی در همين زمينه افزود:آرزوی ما اين است که تورهای ويژه نابينايان ما با موفقيت برگزار شوند و ما بتوانيم تا 500 هزار نفر را هم به طبيعت ببريم.
    گفتنی است در تورهای ويژه نابينايان،هر سه نفر يک تور ليدر دراختيارخواهند داشت.علاقه مندانمی توانند برای کسب اطلاعات بيشتر به سايت موسسه طبيعت به آدرس www.tabiat.ir مراجعه نمايند.
    سیدرضا آنلاین نیست.

2. 10,994 امتیاز ، سطح 31
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 256
    11.0% فعالیت
    سطح
    31
    تشکر شده 2,103 بار در 401 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1391/07/20, 07:53
    اين که خيلي عالي هست. اميدوارم اين طرح با موفقيت به مرحله اجرا برسه.
    خدا گويد:
    تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم،
    تو اي والاترين مهمان دنيايم،
    بدان آغوش من باز است،
    شروع يک قدم با تو،
    تمام گامهاي مانده‌اش با من!
    التماس دعا.
    artina آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)