alt
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

موضوع: درخواست معرفی جراح ارتوپد

1. 2,111 امتیاز ، سطح 12
    87% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 39
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Got three FriendsFirst 1000 Experience Points
    سطح
    12
    تشکر شده 39 بار در 9 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#41 1392/11/03, 03:33
    سلام ایا عمل پیوند عضو هم تو ایران انجام میشه ؟کسی میدونه؟
    کاربر مقابل از range eshgh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: نشاط
    range eshgh آنلاین نیست.

2. 1,890 امتیاز ، سطح 12
    14% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 260
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#42 1392/11/15, 05:29
    سلام
    بهترین دکتر جراح زانو در تهران برای کسی که پاهاش تو قسمت زانو کوتاهی تاندون ها داره و باعث خمیدگی یا انحنای زانوها شده ...چه کسی هست؟ خودم بعضی ها تحقیق کردم ولی نمیدونم که بهترین اشون کیه؟؟؟ میدونم همشون خوبن ولی من بهترین اشون میخوام .هر کی بنظرش بهترین میشناسه بهم معرفی کنه . لطفا راهنماییم کنید
    خیلی ممنونم. انشالله همیشه سلامت باشین

1. دکتر کیکاووس حیدریان فوق تخصص زانو
    2. دکتر محمد رضا ابراهیمیان فوق تخصص زانو
    3. دکتر محمد رازی فوق تخصص زانو
    4. دکتر محمد تقی طهماسبی فوق تخصص زانو
    5. دکتر حسین فائزی پور فوق تخصص زانو
    6. دکتر محمد حسن کاسب فوق تخصص زانو
    7. دکتر محمود معتمدی فوق تخصص زانو و ستون فقرات
    8. دکتر عطااله مشیر آبادی فوق تخصص زانو
    9. دکتر جبل عاملی فوق تخصص زانو و ارتروسکوپی
    10. دکتر محمد رهبر فوق تخصص زانو
    2 کاربر مقابل از امید62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. dina.diba, نشاط
    امید62 آنلاین نیست.

3. 11,689 امتیاز ، سطح 32
    63% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 261
    0% فعالیت
    سطح
    32
    تشکر شده 2,147 بار در 704 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#43 1392/11/24, 01:44
    سلام دوستان یه دکتر خوب مغز اعصاب تو شیراز کسی سراغ داره ادرسشو به من بده .مرسی
    2 کاربر مقابل از zohair2765 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. dina.diba, نشاط
    zohair2765 آنلاین نیست.

4. 1,823 امتیاز ، سطح 11
    91% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 27
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    11
    تشکر شده 5 بار در 1 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#44 1392/12/04, 11:28
    همسر من 10 سال پیش در فوتبال زانویش آسیب دید و بعد مدت زمانی که در گچ بود دکترها گفتند باید عمل کند . ما خیلی مردد بودیم . یک آشنا که وسایل ارتوپدی می فروخت دکتر بهادر اعلمی هرندی را معرفی کرد و گفت که اگر ایشون گفت عمل کن شک نکن . ما پیش او رفتیم ولی برای همسرم عمل را تجویز نکرد . ظاهرا ایشون در این زمینه بسیار نامور هستند چون ما اگر جایی هم مشکلی داشتیم و به پزشکی مراجعه کردیم ایشون رو میشناختند . در هر صورت ایشون اسم هفت جراح را به ما دادند که اگر اصرار داشتیم به جراحی به آنها مراجعه کنیم
    دکتر حیدریان : بسیار خوب هستند و استاد ولی سرشان خیلی شلوغ است و وقت زیادی برایتان نمی گذارند . یکی از اقوام در نوجوانی پیشش عمل کرده الان یعد از 15 سال راضی است . دوست دیگری هم 7 سال پیش عمل داشت او هم راضی است
    دکتر کاسب : هم کارشان خوب است هم اخلاقشان . با بیمه تکمیلی هم کار میکنند . در کل احساس خوبی نسبت به او دارم . یکی از همکاران که هر دو زانویش کج بود 4 سال پیش با او عمل کرد وهمیشه دعایش می کند
    دکتر آرامی : اخلاق ندارد ولی کارش عالیست . مادر یکی از دوستانم که یک پایش در اثر حادثه کوتاهتر از دیگری بود یک زانویش را با او عمل کرد و پروتز گذاشت . او هم راضی است البته بعد از عمل بسیار درد داشت ولی در هر صورت پای دومش را با او عمل نکرد .
    دکتر جبل عاملی و دکتر طهماسبی و دکتر معتمدی را هم خودم تجربه عمل ندارم ولی با توجه به شنیده ها در کارشان استاد هستند .
    دکتر رازی هم که رئیس انجمن جراحی زانو هستند.
    بقیه را هم نمی شناسم .
    اگر در خود عمل مردد هستید پیشنهاد می کنم به دکتر هرندی مراجعه کنید چون ضرورت عمل رابسیار عالی تشخیص می دهد چنانچه بیش از نیمی از کسانی که من به آنها معرفی کردم بدون عمل زندگیشان را ادامه می دهند . اگر هم قرار بر عمل شد خودشان بهترین دکتر را برای کیس شما معرفی می کنند. درضمن مطب ایشون ونک . ملاصدرا - میدان شیراز - کلینیک غرب هستند. وقت دادنشان هم خیلی خوب است و حتی بین مریض ها هم بیش از یک ساعت معطل نمیشوند.
    5 کاربر مقابل از رزماری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. dina.diba, Mojtaba, امید62, متافیزیک, نشاط
    رزماری آنلاین نیست.

5. 2,768 امتیاز ، سطح 15
    6% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 282
    0% فعالیت
    سطح
    15
    تشکر شده 341 بار در 116 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#45 1392/12/06, 08:58
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزماری نمایش پست ها
    همسر من 10 سال پیش در فوتبال زانویش آسیب دید و بعد مدت زمانی که در گچ بود دکترها گفتند باید عمل کند . ما خیلی مردد بودیم . یک آشنا که وسایل ارتوپدی می فروخت دکتر بهادر اعلمی هرندی را معرفی کرد و گفت که اگر ایشون گفت عمل کن شک نکن . ما پیش او رفتیم ولی برای همسرم عمل را تجویز نکرد . ظاهرا ایشون در این زمینه بسیار نامور هستند چون ما اگر جایی هم مشکلی داشتیم و به پزشکی مراجعه کردیم ایشون رو میشناختند . در هر صورت ایشون اسم هفت جراح را به ما دادند که اگر اصرار داشتیم به جراحی به آنها مراجعه کنیم
    دکتر حیدریان : بسیار خوب هستند و استاد ولی سرشان خیلی شلوغ است و وقت زیادی برایتان نمی گذارند . یکی از اقوام در نوجوانی پیشش عمل کرده الان یعد از 15 سال راضی است . دوست دیگری هم 7 سال پیش عمل داشت او هم راضی است
    دکتر کاسب : هم کارشان خوب است هم اخلاقشان . با بیمه تکمیلی هم کار میکنند . در کل احساس خوبی نسبت به او دارم . یکی از همکاران که هر دو زانویش کج بود 4 سال پیش با او عمل کرد وهمیشه دعایش می کند
    دکتر آرامی : اخلاق ندارد ولی کارش عالیست . مادر یکی از دوستانم که یک پایش در اثر حادثه کوتاهتر از دیگری بود یک زانویش را با او عمل کرد و پروتز گذاشت . او هم راضی است البته بعد از عمل بسیار درد داشت ولی در هر صورت پای دومش را با او عمل نکرد .
    دکتر جبل عاملی و دکتر طهماسبی و دکتر معتمدی را هم خودم تجربه عمل ندارم ولی با توجه به شنیده ها در کارشان استاد هستند .
    دکتر رازی هم که رئیس انجمن جراحی زانو هستند.
    بقیه را هم نمی شناسم .
    اگر در خود عمل مردد هستید پیشنهاد می کنم به دکتر هرندی مراجعه کنید چون ضرورت عمل رابسیار عالی تشخیص می دهد چنانچه بیش از نیمی از کسانی که من به آنها معرفی کردم بدون عمل زندگیشان را ادامه می دهند . اگر هم قرار بر عمل شد خودشان بهترین دکتر را برای کیس شما معرفی می کنند. درضمن مطب ایشون ونک . ملاصدرا - میدان شیراز - کلینیک غرب هستند. وقت دادنشان هم خیلی خوب است و حتی بین مریض ها هم بیش از یک ساعت معطل نمیشوند.
    دکتر هرندی عالین
    2 کاربر مقابل از majidketabdar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. dina.diba, نشاط
    majidketabdar آنلاین نیست.

6. 1,102 امتیاز ، سطح 8
    76% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 48
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#46 1398/02/27, 22:01
    سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما پیگیر یک دکتر خوب بودم که بعد کلی تحقیق و پرس جو به دکتر علی یگانه رسیدم ایشون تو ایران جزو مطرح ترین فوق متخصص ها میباشد و استاد یار دانشگاه شهید بهشتی تهران هم هستند شماره تماس و ادرسش رو براتون میفرتسم امیدوارم مشکل شما هم حل بشه
    تهران بالاتر از میدان ونک خ والی نژاد ساختمات سینا پ54 واحد 1
    تلفن :09128308050
    ادرس سایتش :
    http://draliyeganeh.com
    کاربر مقابل از pml1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: HoPe
    pml1990 آنلاین نیست.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)