alt
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: مدیتیشن

1. 2,885 امتیاز ، سطح 15
    45% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 165
    0% فعالیت
    سطح
    15
    تشکر شده 118 بار در 32 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

مدیتیشن

#1 1392/04/11, 00:15
    پایه و اساس تمام بیماریهارا اضطراب و استرس و افسردگى ، تشکیل مى دهند . تکنیکهاى مدیتیشن بطور کلى با کم کردن اضطراب و استرس بیماران نقش قابل توجهى در بهبودى آنان ایفا مى کنند ، به شرطیکه این تکنیکها مداوم و با اصول به اجرا در آیند
    بر طبق نظریات "خوان بوریسنکو" که یکى از پیشگامان طب فکرى بدنى در مدیتیشن است، مدیتیشن مى تواند بطور وسیعى مغز را راهنمایى نماید و این راهنمایى در تضاد متقابل با خاطراتى است که در گذشته مغز را بطور کامل اشباع کرده و عامل بروز استرس مى باشند . از نظر خوان بوریسنکو مدیتیشن بطور کلى باعث حرکت و پرواز فکر مى شود
    آسانترین و ساده ترین روش براى این نوع مدیتیشن آن است که بطور آرام بنشینیم و روى تنفس خود دقت کنیم .
    بطور کلى اجراکنندگان یوگا و مدیتیشن عقیده دارند که یک ارتباط مستقیم بین ریتم تنفس و فکر شخص وجود دارد . براى مثال هنگامى که یک شخص عصبى ،‌ وحشتزده و مضطرب است تنفس شخص کوتاه و سریع مى شود. از طرف دیگر، هنگامى که فکر آرام است، تنفس منظم و عمیق است .
    نتیجتاً تمرکز روى تنفس آنرا آرام و عمیق تر مى سازد و باعث آرام بخشى فکر مى شود

یکتکنیک بسیار ساده بوده و باعث پاسخ آرام بخش خوبى در بدن خواهد شد . سعى کنید این روش را بصورت منظم به عنوان یکى از برنامه هاى دراز مدت خود قرار داده و به مدت ٢٠-١٠ دقیقه هر روزدر زمان مشخصى ترجیحاً قبل از صبحانه انجام دهید .
    یک نقطه آرام را انتخاب کنید ، بطوریکه توسط مردم و یا تلفن تمرکزتان بهم نخورد .
    بطور آرام در این نقطه و در وضعیت بسیار راحت بنشیند .
    هر گونه عامل مزاحمت آمیز را در طول زمانى که نشسته اید از خود دور سازید .
    خود را ملزم سازید که در این زمان مشخص این اعمال را انجام دهید .
    یک لغت یا یک جمله کوتاه که در خانواده شما ریشه دارد و یا با اعتقادات شما هماهنگى دارد انتخاب نمایید .
    چشمان خود را ببندید، این به تمرکز شما کمک مى کند .
    عضلات خود را به ترتیب از سر به پا آرام و ریلکس کنید . این اعمال رشته ارتباطات یک فکر مغشوش و مشوش را با عضلات قطع مى کند .
    نفس عمیقى بکشید . سعى کنید افکار مشوش را با بازدم خود بیرون نمایید .
    سعى کنید در تنفسهاى عمیق عضلات تک تک بدنتان را شل و آرام سازید .
    اینکار را به ترتیب از گردن ، چانه ها ، چشمها ، شانه ها و بازوها و دستها و عضلات قفسه سینه ، پشت بدن ، کمر ، شکم و لگن و باسن و پاها انجام دهید .
    در ضمن تنفس آرام ، لغت مخصوص را تکرار نمایید و یک بازدم عمیق انجام دهید .
    یک رفتار منفعل را در پیش گیرید. از اینکه چقدر بهبود پیدا مى کنید اصلاً نگران نباشید و هر زمان که افکار نگران کننده به شما هجوم آوردبگو "خوب"
    همچنین روش بسیار مناسبی است برای کاهش انواع درد از هرنوعی البته به شرط تمرین مداوم.
    شاااااااااااااااااااااااا ااااد باشید.
    14 کاربر مقابل از mahvash seraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. *hadis*57*, Behz@d, dina.diba, kavirdell59, mahdifa, maryam.soheyli, namo, samaneh2, shahrashub, Shokoofeh, zina_68, فریبا59, سپیدار999, کام
    mahvash seraji آنلاین نیست.

2. 17,803 امتیاز ، سطح 40
    70% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 247
    0% فعالیت
    سطح
    40
    تشکر شده 2,045 بار در 544 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1392/04/11, 12:24
    سلام
    منم متوجه شدم که اضطراب بدترین حالت ممکنیست که یه انسان میتواند داشته باشد و چیزی هم که واضحه استرس و اضطراب منشا بیماریهای متفاوتیست و در عین حال انسان در طول تمدن خویش تمام تلاش و سرشلوغی وووو بخاطر بدست اوردن یک چیز دنبال کرده و اون هم ارامش
    مدیتیشن حالا اگه گسترده ترش کنیم شاید تمام عبادات مذهبی در تمام ادیان و مذاهب رو بشه در حیطه مدیتیشن جای دهیم البته طی چند دهه اخیر تکنیکها و روشهای جدید مدیتیشن رواج پیدا کرده

ولی من معتقدم که بتنهائی این روشها ناکارامد هستن

انسان برای بدست اوردن ارامش اگه بخواد فقط با تکنیک و مدتیشن یا انجام یه سری تمرینات فیزیکی اکتفا کنه من میگم تاثییری نداره
    شاید با انجام این روشها بشه ظاهر تکلم چهره و حرکات را بصورت نسبی و در شرایط بخصوص ارام کرد ولی ایا روح ناارامش روح عظیم که دچار تلاطم شده را نیز میتوان ارام کرد
    به نتیجه ای رسیده ام
    برای بدست اوردن ارامش باید سبک زندگی گفتار رفتار افکار شیوه نگرش نوع قانون مندی و قانون مداری و انتخاب ایده الوژی نقش تعیین کننده ای در بدست امدن ارامش دارند
    برای مثال میگم انسانی که روزانه دروغ میگه و قسمتی از روابط و کارهاش بر مبنای دروغ در گردشه با اطمینان میگم هیچ روش و مدیتیشنی نمیتونه اون فرد و به ارامش نزدیک کنه مگر اینکه اول دروغ از زندگی انفرد حذف شده و بعد مدیتیشن میتواند بعنوان کمک باشد
    مثال دیگر انسانی که برای زندگی در دنیای امروز و برای راحت زندگی کردن و تعامل فکر خود را دچار نوعی ازادی و یا باصطلاح دچار فکر اوپن میشود این شخص با هیچ روش حتی دارو درمانی به ارامش نمیرسد بلکه تعیین محدوده خط قرمز تفکیک روابط ووو میتواند ان شخص را گامی بسوی ارامش سوق دهد
    مسئله دیگر تاثییر محیط است که قابل انکار نیست زندگی در محیطهای شلوغ پرتردد و استرس زا مانعی مهم در بدست امدن ارامش است
    مسئله دیگر که شاید بتوان را تاثییر گذار تر از مدیتیشن دانست ایجاد و تداوم روابط خانوادگی سالم و احساس لذت و ارامش در این مجالس که مطمئنترین و پرفایده ترین این روابط روابط خویشاوندی و فامیلیست
    مسئله دیگر ازدواج و تشکیل خانواده و روابط زناشوئی سالم و مفرح است که هیچ روش و متودی جایگزینش نمیشود
    مسئله دیگر نوعی حالات معنوی ارتباط با معبود است که احساس نیاز به این حالت یعنی احساس نیاز به ارامش و این نوع ارتباط معنوی بهترین و فطری ترین روش مدیتیشن و خلصه است
    در کل برای بدست اوردن ارامش راه میانبر وجود دارد هر چه قدر تغییر و مناسب کردن سبک زندگی بیشتر باشد ارامش هم بیشتر
    ببخشید پرحرفی کردم ولی بجان خودم خیلی خیلی خلاصه ش کردم
    8 کاربر مقابل از سپیدار999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. *hadis*57*, dina.diba, kavirdell59, mahvash seraji, Niloof@r, papulah, zina_68, فریبا59
    سپیدار999 آنلاین نیست.

3. 2,885 امتیاز ، سطح 15
    0% فعالیت
    سطح
    15
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1392/04/11, 19:24
    آقا محسن من نمیدونم شما دراین مسیر بودی یانه ولی اگر تجربش کنی البته به شکل حرفه ای فکر میکنم درخیلی از موزادی که گفتین تغییر عقیده میدین ما حتی از این طریق میتونیم بعضی انرژی هارو. به انرژی دیگری تبدیل کنیم شاید صددرصد نباشه ولی تا حد بالایی امکان پذیره .دنیای عجیبی داره فقط باید واردش شد.
    6 کاربر مقابل از mahvash seraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. *hadis*57*, bnm, kavirdell59, فریبا59, سپیدار999, کام

4. 14,065 امتیاز ، سطح 36
    2% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 785
    0% فعالیت
    سطح
    36
    تشکر شده 2,156 بار در 579 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1392/04/11, 19:50
    سلام تقریبا یک سال پیش از طریق نت با دکتر روانشناسی آشنا شدم که به من گفت باید استرسو از خودم دور کنم حداقل به اندازه 1 دقیقه در شبانه روز تا بعدها تایمش بیشتر بشه
    این آقای دکتر برای من یه موزیک خارجی خیلی ملایم فرستاده بود که سر ساعت 12 باید رو به قبله مینشستم و به این آهنگ گوش میدادم . آقای دکتر هم از منزل خودشون رأس ساعت 12 شب تله پاتی یا نمیدونم چه جور انرژی میفرستاد که احساس میکردم شبها راحت میخوابم ولی شاید اینا فقط یه تلقین بوده باشه اما میگم شبها خواب راحتی داشتم .
    متأسفانه دکتر رفته خارج از کشور و دیگه بهشون دسترسی ندارم
    از نظر من این مدیتیشن هم میتونه مفید واقع بشه
    6 کاربر مقابل از maryam.soheyli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, kavirdell59, mahvash seraji, namo, فریبا59, کام
    maryam.soheyli آنلاین نیست.

5. 17,803 امتیاز ، سطح 40
    0% فعالیت
    سطح
    40
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1392/04/11, 21:55
    خانم سراجی راستش یه مقدار اشنائی دارم با چند تکنیک مختلف مدیتیشن و انرؤی و عرفان حلقه و ریکی و اکینکار و ووووو
    تقریبا سالها اول تجربه کردم و بعد تحقیق و بعدش نقد تجربه های متفاوت و غیر معمول هم در این زمینه ها زیاد داشتم
    الان چون کار اصلیم نوشتنه تقریبا چند سالیه رو یه مقاله در مورد ارامش کار میکنم از تمام موارد و مسائلی که برای بدست اوردن ارامش میشه استفاده کرد دارم تحقیق میکنم از سبک زندگی تا اینکه با طب اشنا شدم و تغذیه ووووووووو
    و راستش خودمو در این بین محیط ازمایشگاه کردم اونقدر تجربه ها و مسائل متفاوتی و دیدم و درک کردم
    راستش دیگه نمیخوام از این نوع راه رسیدن به ارامش استفاده کنم چون میزان و توان این مسائل و میدونم و هم محاسن و معایبشو حتی سالها عرفان اسلامی کردم و تو فاز ژولیده گی و ریش دراز و البته نه خود خواسته ولی این مسائل برام تحمیل شده منظورم اینه بنظر بنده این مسائل و ناکافی میدونم
    فقط خدا میدونه چی کشیدم و دیدم و شنیدم انسان در معرض انواع ناراحتیهای روانی و جسمی و توهمات قرار میگیره
    شاید بتونم از دلایل منع این مسائلو به این موارد اشاره کنم
    مثلا شخصی که در یک محیط پر سروصدا و پرازدحام و استرسزا زندگی میکنه انرژی و مدتیشنی که ارامش بخش باشه بنظر من وجود نداره حالا در مقاطعی این متود میتونه بشکل مسکنهای موقت قابل اجرا باشه ولی رسیدن به ارامش و دفع استرس در این موارد تغییر محل زندگی به مکانی مناسب و ارامه
    مثالی دیگه انسانی که در سن جوانی و ازدواجه تجرد و عدم تاهل باعث اضطراب و دپرشن اون فرد میشه و این بواسطه تغییرات متابولیسمی و سرکوب غرایض و احساسات و عدم رفع تنشهای روحی اون فرد بوجود میاد در این مورد صورت مسئله با مدتیشن پاک یا اصلاح نمیشه و قبلا هم گفتم مدتیشن فقط میتونه مکانیزم تسکین موقت داشته باشه و در هر صورت تجرد عوارض و مشکلاتش پابرجاست
    یک مثال دیگه شخصی که دچار پرخوری اضافه وزن و عدم تحرکه بجز موارد چاقی ژنتیکی این افراد بعلت پرخوری در هر وعده بلافاصله دچار نوعی سنگینی میشن و بعد از مدتی افکار ناسالم بسراغون میاد و در طولانی مدت دچار استرس مزمن و تغییر افکار به سمت یاس و عدم نشاط میشن حال مدتیشن باز در مواردی میتونه همون نقش موقتو داشته باشه و با تداوم این حالات و مثالها شخص این تکنیکهارو ناکارامد میدونه شخصی که دچار چاقی و این عوارض هستش تنها با تغییر فکر و تغغیر سبک زندگی میتونه با پرخوری و عدم تحرک مبارزه کنه و بنده واقفم برای تغییر نوع نگرش مدتیشن این پتانسلو نداره
    5 کاربر مقابل از سپیدار999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, kavirdell59, papulah, shahrashub, فریبا59
    سپیدار999 آنلاین نیست.

6. 2,885 امتیاز ، سطح 15
    0% فعالیت
    سطح
    15
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1392/04/12, 12:22
    البته منظورمن به هیچ وجه وارد شدن به آیینهایی مثل اک و..............نبود واتفاقا صددرصدبا همه ی اونها مخالفم البته من مثل شما غرقشون نشدم فقط مطالعه کردم واصلن جذب نشدم.ولی مدیتیشن هیچ کدوم از این آیینها .منسک نیست جز ورود به درون ،به همین سادگی.واینکه ذهن دراختیار ما باشه نه ..............
    6 کاربر مقابل از mahvash seraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. *hadis*57*, bnm, kavirdell59, namo, فریبا59, سپیدار999

7. 17,803 امتیاز ، سطح 40
    0% فعالیت
    سطح
    40
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1392/04/12, 15:51
    بله برام مشخصه تقاوت بین مدتیشن و اون مسائل فقط عنوانش بمنظور نحوه و مقداراشنائی با این مسائل بود
    منم مدتیشنو رد نمیکنم و به اثارش واقفم فقط یک مسئله در ذهنم است و اون تبلیغات بیشتر از واقعیت و توان مدتیشنه معمولا تو جامعه ما افراد زیادی هستن که بنا به دلایل مختلف دچار استرس و اشفتگی هستن و شاید عدم شناخت کافی از مدتیشن باعث میشه این روش رو راه درمان خود بدونن و از حل و رفع مشکل اصلی خود غافل بشن
    مسئله دیگه این هست که گروهها یا افرادی که عضویت و فعالیت در گروههای مثلا عرفانهای غربی و نوظهور دارن به بهانه فرادرمانی و انرزی درمانی و سواستفاده از نام مدتیشن افراد رو تحت تاثییر به نیت عضو گیری و القا تفکرات خود دارن
    مدتیشن در حد منطقی و واقعی تقریبا یک روش علمیه البته با کارائی محدود
    یادمه حدود دوازده سیزده سال پیش کتابی بنام ارامش بیکران خوندم که پرفروشترین کتاب در امریکا شده شده و موضوعش افزایش فشار خون و سکته در بین مردم بود و علتش رو اضطراب بیان کرده بود و راه حل رو مدتیشن بیان کرده بود
    جالبه چند ماه پیش نتیجه یک تحقیق علمی که تو امریکا انجام شده بود و میخوندم که نتیجه اون تحقیق حاکی از این بود که مدتیشن تاثییری در کاهش اضطراب و فشار خون نداره و بهنرین حالت روانی برای کاهش اضطراب و خصوصا کنترل فشار خون همکاری و فعالیت در گروهای امدادی و خیرخوانه هست
    باور کنید در مورد واقعیت مدتیشن انرژی وووو سواستفاده و تبلیغات بیشتر از حد معمول صورت گرفته
    یا حق
    5 کاربر مقابل از سپیدار999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. *hadis*57*, bnm, kavirdell59, shahrashub, فریبا59
    سپیدار999 آنلاین نیست.

8. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    91% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 63
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 2,120 بار در 531 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

مدیتیشن و یوگا و کلاً ورزش و دیگر روشها را در حد اعتدال باید انجام داد

#8 1392/05/30, 13:37
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahvash seraji نمایش پست ها
    پایه و اساس تمام بیماریهارا اضطراب و استرس و افسردگى ، تشکیل مى دهند . تکنیکهاى مدیتیشن بطور کلى با کم کردن اضطراب و استرس بیماران نقش قابل توجهى در بهبودى آنان ایفا مى کنند ، به شرطیکه این تکنیکها مداوم و با اصول به اجرا در آیند
    بر طبق نظریات "خوان بوریسنکو" که یکى از پیشگامان طب فکرى بدنى در مدیتیشن است، مدیتیشن مى تواند بطور وسیعى مغز را راهنمایى نماید و این راهنمایى در تضاد متقابل با خاطراتى است که در گذشته مغز را بطور کامل اشباع کرده و عامل بروز استرس مى باشند . از نظر خوان بوریسنکو مدیتیشن بطور کلى باعث حرکت و پرواز فکر مى شود
    آسانترین و ساده ترین روش براى این نوع مدیتیشن آن است که بطور آرام بنشینیم و روى تنفس خود دقت کنیم .
    بطور کلى اجراکنندگان یوگا و مدیتیشن عقیده دارند که یک ارتباط مستقیم بین ریتم تنفس و فکر شخص وجود دارد . براى مثال هنگامى که یک شخص عصبى ،‌ وحشتزده و مضطرب است تنفس شخص کوتاه و سریع مى شود. از طرف دیگر، هنگامى که فکر آرام است، تنفس منظم و عمیق است .

نتیجتاً تمرکز روى تنفس آنرا آرام و عمیق تر مى سازد و باعث آرام بخشى فکر مى شود

یکتکنیک بسیار ساده بوده و باعث پاسخ آرام بخش خوبى در بدن خواهد شد . سعى کنید این روش را بصورت منظم به عنوان یکى از برنامه هاى دراز مدت خود قرار داده و به مدت ٢٠-١٠ دقیقه هر روزدر زمان مشخصى ترجیحاً قبل از صبحانه انجام دهید .

یک نقطه آرام را انتخاب کنید ، بطوریکه توسط مردم و یا تلفن تمرکزتان بهم نخورد .

بطور آرام در این نقطه و در وضعیت بسیار راحت بنشیند .

هر گونه عامل مزاحمت آمیز را در طول زمانى که نشسته اید از خود دور سازید .

خود را ملزم سازید که در این زمان مشخص این اعمال را انجام دهید .

یک لغت یا یک جمله کوتاه که در خانواده شما ریشه دارد و یا با اعتقادات شما هماهنگى دارد انتخاب نمایید .

چشمان خود را ببندید، این به تمرکز شما کمک مى کند .

عضلات خود را به ترتیب از سر به پا آرام و ریلکس کنید . این اعمال رشته ارتباطات یک فکر مغشوش و مشوش را با عضلات قطع مى کند .

نفس عمیقى بکشید . سعى کنید افکار مشوش را با بازدم خود بیرون نمایید .

سعى کنید در تنفسهاى عمیق عضلات تک تک بدنتان را شل و آرام سازید .

اینکار را به ترتیب از گردن ، چانه ها ، چشمها ، شانه ها و بازوها و دستها و عضلات قفسه سینه ، پشت بدن ، کمر ، شکم و لگن و باسن و پاها انجام دهید .

در ضمن تنفس آرام ، لغت مخصوص را تکرار نمایید و یک بازدم عمیق انجام دهید .

یک رفتار منفعل را در پیش گیرید. از اینکه چقدر بهبود پیدا مى کنید اصلاً نگران نباشید و هر زمان که افکار نگران کننده به شما هجوم آوردبگو "خوب"
    همچنین روش بسیار مناسبی است برای کاهش انواع درد از هرنوعی البته به شرط تمرین مداوم.
    شاااااااااااااااااااااااا ااااد باشید.
    مهوش جان ممنون از اطلاعات مفید و زیباتون

---------- Post added at ۱۲:۳۷ ---------- Previous post was at ۱۲:۲۱ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن اعتمادی نمایش پست ها
    بله برام مشخصه تقاوت بین مدتیشن و اون مسائل فقط عنوانش بمنظور نحوه و مقداراشنائی با این مسائل بود
    منم مدتیشنو رد نمیکنم و به اثارش واقفم فقط یک مسئله در ذهنم است و اون تبلیغات بیشتر از واقعیت و توان مدتیشنه معمولا تو جامعه ما افراد زیادی هستن که بنا به دلایل مختلف دچار استرس و اشفتگی هستن و شاید عدم شناخت کافی از مدتیشن باعث میشه این روش رو راه درمان خود بدونن و از حل و رفع مشکل اصلی خود غافل بشن
    مسئله دیگه این هست که گروهها یا افرادی که عضویت و فعالیت در گروههای مثلا عرفانهای غربی و نوظهور دارن به بهانه فرادرمانی و انرزی درمانی و سواستفاده از نام مدتیشن افراد رو تحت تاثییر به نیت عضو گیری و القا تفکرات خود دارن
    مدتیشن در حد منطقی و واقعی تقریبا یک روش علمیه البته با کارائی محدود
    یادمه حدود دوازده سیزده سال پیش کتابی بنام ارامش بیکران خوندم که پرفروشترین کتاب در امریکا شده شده و موضوعش افزایش فشار خون و سکته در بین مردم بود و علتش رو اضطراب بیان کرده بود و راه حل رو مدتیشن بیان کرده بود
    جالبه چند ماه پیش نتیجه یک تحقیق علمی که تو امریکا انجام شده بود و میخوندم که نتیجه اون تحقیق حاکی از این بود که مدتیشن تاثییری در کاهش اضطراب و فشار خون نداره و بهنرین حالت روانی برای کاهش اضطراب و خصوصا کنترل فشار خون همکاری و فعالیت در گروهای امدادی و خیرخوانه هست
    باور کنید در مورد واقعیت مدتیشن انرژی وووو سواستفاده و تبلیغات بیشتر از حد معمول صورت گرفته
    یا حق
    محسن جان افراط در هر چیزی باعث هرز رفتن نیروهای مثبت آدمی است
    از تکنیک ها و روشهای متفاوت باید در حد معقول و در جهت اهداف مثبت زندگی استفاده کرد
    و غرق شدن در یک یا دو روش مایه خسران و پشیمانی است
    از اعمال مذهبی گرقته تا ورزش رقص شعر موسیقی آواز خنده و گریه نوشتن خواندن و ...... باید اعتدال به خرج داد در غیر اینصورت فرد خود را غرق در یک موضوع خاص میکند و از بقیه مواهب و انرژی ها خود را محروم و آنوقت دچار رکود فکری میشود چون فقط قادر به دیدن زندگی از یک زاویه خاص است و نمیتواند تمام ابعاد آن را ببیند و بدرستی از مواهب الهی و زندگی بهرمند شود
    با درودی فراوان
    فردین داوری
    2 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. mahvash seraji, سپیدار999
    gol
    خوشبختى در دستان من توست اى دوست بدنبال چه هستى
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

9. 17,803 امتیاز ، سطح 40
    0% فعالیت
    سطح
    40
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1392/05/31, 00:11
    نظرت منطقی و قابل قبوله
    کاربر مقابل از سپیدار999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: shahrashub
    سپیدار999 آنلاین نیست.

10. 2,885 امتیاز ، سطح 15
    0% فعالیت
    سطح
    15
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1392/06/01, 23:34
    [QUOTE=shahrashub;458006]
    مهوش جان ممنون از اطلاعات مفید و زیباتون

---------- Post added at ۱۲:۳۷ ---------- Previous post was at ۱۲:۲۱ ----------

محسن جان افراط در هر چیزی باعث هرز رفتن نیروهای مثبت آدمی است
    از تکنیک ها و روشهای متفاوت باید در حد معقول و در جهت اهداف مثبت زندگی استفاده کرد
    و غرق شدن در یک یا دو روش مایه خسران و پشیمانی است
    از اعمال مذهبی گرقته تا ورزش رقص شعر موسیقی آواز خنده و گریه نوشتن خواندن و ...... باید اعتدال به خرج داد در غیر اینصورت فرد خود را غرق در یک موضوع خاص میکند و از بقیه مواهب و انرژی ها خود را محروم و آنوقت دچار رکود فکری میشود چون فقط قادر به دیدن زندگی از یک زاویه خاص است و نمیتواند تمام ابعاد آن را ببیند و بدرستی از مواهب الهی و زندگی بهرمند شود
    با درودی فراوان
    فردین داوری[/QU
    عالی بوذ آقا فردین.سپااااااااااااااااا س
    کاربر مقابل از mahvash seraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Behz@d

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)