alt
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: تبادل نظر در مورد سمعک

1. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    38% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 755
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکینفر دوم مسابقه شعر و گرافیبرگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    58
    تشکر شده 7,798 بار در 1,595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

تبادل نظر در مورد سمعک

#1 1392/07/11, 10:41
    سلام به همه
    می خواستم از دوستان کم شنوا و نیمه شنوایی که از سمعک استفاده می کنند بخوام با تبادل نظر از تجربیات همدیگه در جهت استفاده و نگهداری سمعک استفاده کنیم و هم یه جورایی
    یه بانک اطلاعاتی داشته باشیم برا اونایی که تازه می خواند سمعک دار بشن

شرکت سازنده: راست برنا فن__چپ زیمنس
    مدت استفاده:راست یکسال ونیم___چپ 3ماه
    ویژگیها و میزان رضایت:
    همون طور که خودتون هم میدونید محصولات شرکت زیمنس خیلی عالیند البته هزینه شون چه از نظر قیمت اولیه و چه از نظر خدمات نسبت
    به بقیه شرکتها بالا تر اما تواین مدت سه ماهه که من از این سمعک استفاده می کنم از نظر
    شفافیت صدا عالیه
    سمعک برنا فن هم سمعک بدی نیست اما کارش به نظر من فقط بلند کردن صداست!!!البته به گفته ادیولوژیستم چون محل زندگیم آب هوای مرطوبی داره کارایی سمعک پایین میاد بخصوص سمعکهای برنا فن تو مناطق گرمو خشک بهتر جواب میدن
    مشکلات و دردسر ها:
    خوب هیچ وسیله ای حتی اگه از بهترینش هم باشه نمی تونه شنیدن یه کم شنوا رو به حالت اول برگردونه !!
    صوت کشیدن سمعک در مواقعی مثل بد جا خوردن یا مواردیکه خیلیییییی واسم پیش میاد بخصوص از نوع سمعکهای داخل گوشی اینکه وقتی از پوشش استفادهمیشه مثل( روسری و چادر...) هم کارایی سمعک میاد پایینتر و هم صدای گوش خراش سوت..
    و از همه مهمتر صحبت کردن با تلفن حتی اگه برنامه صحبت کردن با تلفن هم داشته باشه بازم دردسر مخصوص خودش رو داره من خودم کلی کلانجار رفتم تا قلق سمعکهای عزیزم دستم بیاد
    پیشنهاد میکنم برا اونایی که کارشون با تلفنه حتما در خرید سمعک به این نکته توجه ویژه کنند سمعکی بخرند که حتما برنامه صحبت کردن با تلفن رو داشته باشه.

8 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. $Nafa, azunited, bahar72, Jahan, moj1575, سوته دلان, نشاط, نیلوفر28
    montazer65 آنلاین نیست.

2. 6,416 امتیاز ، سطح 23
    74% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 134
    0% فعالیت
    سطح
    23
    تشکر شده 86 بار در 21 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1392/07/19, 18:02
    منم حدود سه ساله از سمعک استفاده میکنم ...

تعداد : 2
    شرکت سازنده : اتیکن ( هر دوتاش)

ویژگی ها و میزان رضایت :

هر دوتا سمعکها تو گوشی هستن .. سمتی چپی تقریبا نامرئی هست ولی سمت راستی به خاطر داشتن داشتن نمیدونم یه سیستمی برای بهتر شنیدن صدای موبایل طراحی شده یه خورده بزرگتره ...

از نظر کیفیت صدا عالی هستند و منی که بدون سمعک صداها رو خیییلیییی ضکم میشنوم با گذاشتن این سعکها صدا رو به وضوح بهتری میشنوم .. کلا ازش راضی هستم

مشکل اصلی ماهایی که کم شنوا هستیم عادت به لب خونیه ... ! که حتی با گذاشتن سمعک هنوز تو صحبت کردن با موبایل و شنیدن برنامه های رادیوو و صوتی بدون تصویر مشکل داریم ...
    9 کاربر مقابل از azunited عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. $Nafa, bahar72, Jahan, moj1575, monako, montazer65, سوته دلان, نشاط, نیلوفر28
    azunited آنلاین نیست.

3. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکینفر دوم مسابقه شعر و گرافیبرگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    58
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1392/07/20, 08:59
    ممنون دوست عزیز که نظر گذاشتید
    اتفاقا منم همین مشکل رودارم البته بااینکه مدتی میشه از سمعک استفاده می کنم اما هنوز نمی تونم لب خونی کنم اصلا استعداد لب خونی ندارم!!!
    جالبش اینه که هر موقع هم لب خونی می کنم زمین تا آسمون با اون چیزی که طرف گفته فرق میکنه
    6 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, Jahan, moj1575, سوته دلان, نشاط
    montazer65 آنلاین نیست.

4. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1392/07/20, 19:06
    سلام من حدود ده سال فکر کنم بشه که دارم از سمعک استفاده می کنم اولین سمعکم رو اول دبیرستان گرفتم که از نوع درون گوشی آنالوگ بود دومیش رو هم از نوع دیجیتالی که بعد دیپلم گرفتم و سومیش رو هم از نوع دیجیتالی که دیگه اون آنالوگه رو انداختم اون طرف دیگه اصلا باهاش نمی شنوم الانم این دو تا دیجیتالی رو فکر کنم هشت سالی میشه دارم که دیگه عمر مفیدش گذشت راستش دوستان من خودم از تجربیاتم میگم که تا می تونید از سمعک های پشت گوشی استفاده کنید الان من این ده سالی ککه سمعک گذاشتم خیلی سخت بود برام اما خدا را شکر ارتباطم رو بهتر کرد خیلی باعث پیشرفتم شد . . . .
    من نمی دونم چرا توی این ده سالی که سمعک استفاده کردم افت شنوایی پیدا کردم بعضی ها میگن از سمعک درون گوشی هستش درون گوشی باعث افت شنوایی میشه به مرور حالا نمی خوام خدای نکرده کسی رو بترسونم یا نا امید کنم از اینکه این سمعک رو گرفته اما یه معایبی رو در کل خودم توی این سمعک ها حس می کنم
    معایبش :
    *گوش بیشتر عرق میکنه نسبت به پشت گوشی چون بیشتر سمعک به داخل گوش هستش
    *تعریق باعث کثیف شدن بیشتر سمعک شده و در صورتیکه زود به دادش نرسی سریع باید بره تعمیر تا دو سه هفته معطل میشی اما سمعک های پشت گوشی دیگه نهایتش لوله شو عوض میکنی که تو بازار پره
    *از یه استاد دانشگاه که سمعک می فروخت پرسیدم من افت شنوایی دارم و این حرفا گفتش که از سمعک های پشت گوشی استفاده کنی صد در صد جواب کارت رو میده اما درون گوشی هفتاده درصد
    8 کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, moj1575, monako, montazer65, سوته دلان, نشاط, نیلوفر28
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

5. 6,416 امتیاز ، سطح 23
    74% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 134
    0% فعالیت
    سطح
    23
    تشکر شده 86 بار در 21 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1392/07/20, 20:59
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahan نمایش پست ها
    سلام من حدود ده سال فکر کنم بشه که دارم از سمعک استفاده می کنم اولین سمعکم رو اول دبیرستان گرفتم که از نوع درون گوشی آنالوگ بود دومیش رو هم از نوع دیجیتالی که بعد دیپلم گرفتم و سومیش رو هم از نوع دیجیتالی که دیگه اون آنالوگه رو انداختم اون طرف دیگه اصلا باهاش نمی شنوم الانم این دو تا دیجیتالی رو فکر کنم هشت سالی میشه دارم که دیگه عمر مفیدش گذشت راستش دوستان من خودم از تجربیاتم میگم که تا می تونید از سمعک های پشت گوشی استفاده کنید الان من این ده سالی ککه سمعک گذاشتم خیلی سخت بود برام اما خدا را شکر ارتباطم رو بهتر کرد خیلی باعث پیشرفتم شد . . . .
    من نمی دونم چرا توی این ده سالی که سمعک استفاده کردم افت شنوایی پیدا کردم بعضی ها میگن از سمعک درون گوشی هستش درون گوشی باعث افت شنوایی میشه به مرور حالا نمی خوام خدای نکرده کسی رو بترسونم یا نا امید کنم از اینکه این سمعک رو گرفته اما یه معایبی رو در کل خودم توی این سمعک ها حس می کنم
    معایبش :
    *گوش بیشتر عرق میکنه نسبت به پشت گوشی چون بیشتر سمعک به داخل گوش هستش
    *تعریق باعث کثیف شدن بیشتر سمعک شده و در صورتیکه زود به دادش نرسی سریع باید بره تعمیر تا دو سه هفته معطل میشی اما سمعک های پشت گوشی دیگه نهایتش لوله شو عوض میکنی که تو بازار پره
    *از یه استاد دانشگاه که سمعک می فروخت پرسیدم من افت شنوایی دارم و این حرفا گفتش که از سمعک های پشت گوشی استفاده کنی صد در صد جواب کارت رو میده اما درون گوشی هفتاده درصد
    خب سمعک پشت گوشی هم یه قالبی داره که میره توگوش و وصل میشه به سمعک پشت گوش !! اندازه سمعک تو گوشی هم چندان با قالب سمعک پشت گوشی فرقی نداره !!!

ضمن اینکه اکثر کم شنوایان به خاطر نامرئی بودن سمعکها توگوشی از اون استفاده میکنند و برای خیلی ها استفاده از سمعک پشت گوشی سخته ( یه جورای خجالت میکشیم ) ! ..
    8 کاربر مقابل از azunited عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, Jahan, moj1575, monako, montazer65, سوته دلان, نشاط, نیلوفر28
    azunited آنلاین نیست.

6. 17,768 امتیاز ، سطح 40
    65% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 282
    0% فعالیت
    سطح
    40
    تشکر شده 1,509 بار در 419 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1392/07/20, 22:22
    سلام برهمگی امیدوارم حالتون خوب باشه
    من ازسال اول دبیرستان ازنوع سمعک پشت گوشی استفاده می کردم نمیشه گفت خوب بود ولی ازهیچی بهتربودمن ازسمت راستش استفاده می کردم ولی فایده ای نداشت بازم من مشکل شنوایی داشتم وقتی وارد دانشگاه شدم ازیه نوع سمعک دیگه استفاده کردم البته داخل گوشی بود بازم این نوع سمعک اونقدرها که بتونه توی درسم کمک کنه نکرد تااینکه ازنوع هوشمندی که اسمشم اتیکن بود که توی تلویزیون تبلیغشو کردن به هردردسری وبه زورتخفیف تونستیم بخریم البته خود پزشک گفتن باید ازهردوطرف استفاده کنین گرچه اونقدرهام گوش سمت چپم مشکل نداشت ولی دکتربهم گفت فکرکنین یه طرف چشمتون ازش زیاد استفاده کنین ناخدااگاه اون سمت دیگه ازچشمتون ضعیف خواهدشد به خاطرهمین گوشم مثله چشمه اگه ازیه طرف گوش زیاد کاربکشین ناخدااگاه گوش سمت چپتون هم تنبل خواهد شدبرای همین من سمت دیگه ازسمعک هم خریدم خداروشکرخیلی عالیه به نظرمن شما هم باید ازهمین سمعک خرید کنین بهترتره می دونین خیلی جاها مشکل گفتاریتون واعتماد به نفستون هم بهترمی شه حتی من که اززبان انگلیسی که فرارمی کردم الان باکمک همین سمعک هوشمند خیلی پیشرفت کردم
    ازیه نوع دیگه م اومده حدودا باید خونه تونو بفروشین تااون نوع سمعک بخرین اونم ازداخل گوشی وپشت گوشیه ولی کیفیت ده برابرسمعکی که من استفاده می کنم البته توی ایران فکرنمی کنم باشه باید سفارش بکنین تااونا واستون درست کنند وصادرکنند به شما
    سمعکی که من الان استفاده می کنم اینم ازکشورالمان ساخته شده بود به خاطرهمین هزینه ش زیاد بود
    دراخرمن ازاین سمعکم خیلی خیلی راضیم مشکل گفتاریم به حد عالی بهترشده مثل ادمای عادی می تونم صحبت کنم واعتماد به نفسم هم خیلی عالی شده
    7 کاربر مقابل از نیلوفر28 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, Jahan, moj1575, monako, montazer65, نشاط
    نیلوفر28 آنلاین نیست.

7. 17,768 امتیاز ، سطح 40
    0% فعالیت
    سطح
    40
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1392/07/20, 22:32
    من ازسال اول دبیرستان ازنوع سمعک پشت گوشی استفاده می کردم نمیشه گفت خوب بود ولی ازهیچی بهتربودمن ازسمت راستش استفاده می کردم ولی فایده ای نداشت بازم من مشکل شنوایی داشتم وقتی وارد دانشگاه شدم ازیه نوع سمعک دیگه استفاده کردم البته داخل گوشی بود بازم این نوع سمعک اونقدرها که بتونه توی درسم کمک کنه نکرد تااینکه ازنوع هوشمندی که اسمشم اتیکن بود که توی تلویزیون تبلیغشو کردن به هردردسری وبه زورتخفیف تونستیم بخریم البته خود پزشک گفتن باید ازهردوطرف استفاده کنین گرچه اونقدرهام گوش سمت چپم مشکل نداشت ولی دکتربهم گفت فکرکنین یه طرف چشمتون ازش زیاد استفاده کنین ناخدااگاه اون سمت دیگه ازچشمتون ضعیف خواهدشد به خاطرهمین گوشم مثله چشمه اگه ازیه طرف گوش زیاد کاربکشین ناخدااگاه گوش سمت چپتون هم تنبل خواهد شدبرای همین من سمت دیگه ازسمعک هم خریدم خداروشکرخیلی عالیه به نظرمن شما هم باید ازهمین سمعک خرید کنین بهترتره می دونین خیلی جاها مشکل گفتاریتون واعتماد به نفستون هم بهترمی شه حتی من که اززبان انگلیسی که فرارمی کردم الان باکمک همین سمعک هوشمند خیلی پیشرفت کردم
    ازیه نوع دیگه م اومده حدودا باید خونه تونو بفروشین تااون نوع سمعک بخرین اونم ازداخل گوشی وپشت گوشیه ولی کیفیت ده برابرسمعکی که من استفاده می کنم البته توی ایران فکرنمی کنم باشه باید سفارش بکنین تااونا واستون درست کنند وصادرکنند به شما
    سمعکی که من الان استفاده می کنم اینم ازکشورالمان ساخته شده بود به خاطرهمین هزینه ش زیاد بود
    دراخرمن ازاین سمعکم خیلی خیلی راضیم مشکل گفتاریم به حد عالی بهترشده مثل ادمای عادی می تونم صحبت کنم واعتماد به نفسم هم خیلی عالی شده قبلا که من ازسمعکای قدیمی که استفاده می کردم عادت به لب خونی داشتم ولی الان اصلا
    8 کاربر مقابل از نیلوفر28 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, banoo61, Jahan, moj1575, montazer65, سوته دلان, نشاط
    نیلوفر28 آنلاین نیست.

8. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    58
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1392/07/21, 09:29
    نقل قول نوشته اصلی توسط azunited نمایش پست ها
    خب سمعک پشت گوشی هم یه قالبی داره که میره توگوش و وصل میشه به سمعک پشت گوش !! اندازه سمعک تو گوشی هم چندان با قالب سمعک پشت گوشی فرقی نداره !!!

ضمن اینکه اکثر کم شنوایان به خاطر نامرئی بودن سمعکها توگوشی از اون استفاده میکنند و برای خیلی ها استفاده از سمعک پشت گوشی سخته ( یه جورای خجالت میکشیم ) ! ..
    در مورد افت شنوایی به نظر من و البته پرس و جویی که کردم ربطی به استفاده سمعک نداره؛ مسئله اینکه چون وقتی از سمعک استفاده میشه گوش ها به اون عادت می کنند و یه جورایی تنبل میشند و زمانی که سمعکتون رو بر می دارید احساس می کنید که نسبت به گذشته ضعیفتر می شنوید در صورتی که این طور نیست قدرت شنوایی همونه البته به احتمال زیاد اونایی که مشکل کم شنوایی دارند بیشتر شون هر چه سنشون میره بالا افت شنوایی هم بیشتر میشه.
    اما در مورد سمعکهای پشت گوشی منم با دوستمون jahan موافقم چون خودم در حال استفاده هردو نوع سمعک هستم از نظر سوت کشیدن و عرق نکردن و وو خیلی چیزای دیگه پشت گوشی رو ترجیع میدم.
    در ضمن سمعکهای دیجیتال پشت گوشی جدید بعضیا شون حتی از داخل گوشی هم نامرئی ترن.
    همه این موارد البته به مجرای گوش هم بستکی داره اگه مجرای گوش باریکی داشته باشید مطمئن باشید حتی سمعکهای نامریی هم قابل دید هستند.

8 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, banoo61, Jahan, moj1575, سوته دلان, نشاط, نیلوفر28
    montazer65 آنلاین نیست.

9. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1392/07/21, 20:25
    نقل قول نوشته اصلی توسط montazer65 نمایش پست ها
    در مورد افت شنوایی به نظر من و البته پرس و جویی که کردم ربطی به استفاده سمعک نداره؛ مسئله اینکه چون وقتی از سمعک استفاده میشه گوش ها به اون عادت می کنند و یه جورایی تنبل میشند و زمانی که سمعکتون رو بر می دارید احساس می کنید که نسبت به گذشته ضعیفتر می شنوید در صورتی که این طور نیست قدرت شنوایی همونه البته به احتمال زیاد اونایی که مشکل کم شنوایی دارند بیشتر شون هر چه سنشون میره بالا افت شنوایی هم بیشتر میشه.
    اما در مورد سمعکهای پشت گوشی منم با دوستمون jahan موافقم چون خودم در حال استفاده هردو نوع سمعک هستم از نظر سوت کشیدن و عرق نکردن و وو خیلی چیزای دیگه پشت گوشی رو ترجیع میدم.
    در ضمن سمعکهای دیجیتال پشت گوشی جدید بعضیا شون حتی از داخل گوشی هم نامرئی ترن.
    همه این موارد البته به مجرای گوش هم بستکی داره اگه مجرای گوش باریکی داشته باشید مطمئن باشید حتی سمعکهای نامریی هم قابل دید هستند.

راستش درست می فرمایید اما من نوار های گذشته رو دارم نسبت به نوار های گذشته افت شنوایی دارم خیلی هم شدید دکتر ها تائیدم کردن حتی نامه هم دارم ازشون دوست عزیز
    میگم دوستان به نظر شما من الان که میخوام سمعک مجدد بخرم چی رو بهم پیشنهاد میدید؟

---------- Post added at ۱۹:۱۶ ---------- Previous post was at ۱۹:۱۴ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط کم شنوا 28 نمایش پست ها
    دراخرمن ازاین سمعکم خیلی خیلی راضیم مشکل گفتاریم به حد عالی بهترشده مثل ادمای عادی می تونم صحبت کنم واعتماد به نفسم هم خیلی عالی شده قبلا که من ازسمعکای قدیمی که استفاده می کردم عادت به لب خونی داشتم ولی الان اصلا
    تو کلاس درس هم مشکل داشتید ؟؟؟؟ الان با این سمعک های جدید سر کلاس درس اذیت نمی شید ؟؟خوب می شنوید ؟

---------- Post added at ۱۹:۲۵ ---------- Previous post was at ۱۹:۱۶ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط azunited نمایش پست ها

خب قالب سممعک های پشت گوشی کوچیکتره سمعک های درون گوشی کل سیستم درون گوش قرار گرفته جنسش هم خب خشکه یا به عبارتی جامده خب اذیت می کنه اما حداقل جنس لوله سمک های پشت گوشی نرم هستش بعدشم خرابی پشت گوشی کمتر هست تا درون گوشی
    خب من یه عمری خجالت می کشیدم خیلی سختم بود اما کم کم عادت کردم بعدشم الان دارم می گم کاش خجالت نمی کشید م تا الان از زندگی عقب نیوفتاده بودم الان من همین مشکل رو پیدا کردم من از زندگی به خاطر گوشه گیری ها م عقب افتادم
    7 کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, moj1575, monako, montazer65, سوته دلان, نشاط
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

10. 17,768 امتیاز ، سطح 40
    0% فعالیت
    سطح
    40
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1392/07/21, 20:45
    سلام
    نه اصلا هیچ مشکلی ندارم حتی باموبایل یا باتلفن هم که صداهاروخوب تشخیص می دم توی کلاسم نه اصلا هیچ مشکلی ندارم درسته مثلا توی جزوه نویسی عقب می افتم اونم خیلی کم
    درکل خیلی خوب وراحتم ازوقتی ازهردوطرف گوشم استفاده می کنم خیلی بهترشده ولی اون موقع ها که من ازیه طرف استفاده می کردم خیلی خیلی مشکل شنوایی داشتم شاید بارها به خاطرنشنیدن درست دوستام خندیده باشن ولی الان خیلی راحتم
    مثلا قبلا بلند حرف میزدم تادوستام صداهارو خوب بشنوند درحالیکه این مشکل اصلی من بود ولی الان خیلی اروم صحبت میکنم شمرده شمرده صخبت می کنم می دونین وقتی سمعک عالی باشه وعالیم بشنوین خیلی روی چهرتون تاثیرمی ذاره چهرتون ارومترمی شه چون شما همه صداهارو خوب می شنوین
    به نظرمن شمام اگه ازاین نوع سمعک (اتیکن )استفاده کنین خیلی توی کارتون پیشرفت می کنین
    6 کاربر مقابل از نیلوفر28 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, Jahan, moj1575, montazer65, نشاط
    نیلوفر28 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)