alt
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27

موضوع: به مناسبت پنجمین سالگرد نوید مجاهد...

1. 18,675 امتیاز ، سطح 41
    70% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 275
    0% فعالیت
    سطح
    41
    تشکر شده 3,105 بار در 871 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

به مناسبت پنجمین سالگرد نوید مجاهد...

#1 1393/05/19, 11:15
    سلام نوید...
    هر سال در همین زمان، در مردادماه سوزانی که آتش در دل ساکنان سرزمینت افکند، از تو می نویسم. از تو، از پادشاه سرزمین باور ها. از مالک این عمارت باشکوهی که ما در آن همه مستاجران یاد تو ایم. کبوتران بی بال و پری که لانه کرده ایم در شاخساران درخت تنومد باوری که باغبانش تو بودی. دانه ای که کاشتی، همتی که به پای آن ریختی، نور ایمانی که بر آن تاباندی، درختی شد پر شاخ و برگ و رفیع، مأمن کبوتران خسته ای که در آشیانه های بذل تو، در اوج سکنی گزیدند و بی رنج پرواز پنجه بر عرش زدند...
    اما این بار می خواهم نه از تو، بلکه برای تو بنویسم. به تو... چشم بدوزم به چشمانت در آن عکسی که بر سر در خانه ات حک شده است. همان عکسی که هر روز می بینم و چشم می دُزدم از آن؛ نگاهت نمی کنم، از دیدت می گریزم... قرار ما هر باوری بود جز باور به رفتن تو؛ عکست می خواهد که باور کنم نبودنت را...
    ولی اکنون چشم دوخته ام در نگاهت، می خواهم از عمق آن بخوانم حرف دلت را. به من بگو، تو اینچنین با سرزنش نگاهم می کنی یا این منم، ناراضی از خود که تاب نگاه کردنت را ندارم؟
    می دانم... تو حرفی نداشتی. تو املاک باورت را بخشیدی و ماندن و رفتن را به اختیار گذاردی. این منم که پایبند شدم و احساس تعلق یافتم. در این خاک ریشه کردم، بزرگ شدم، از خانه رفتم و در آن نزدیکی ها، در همان خاک، مسکنی ساختم. دلخوش به این بودم که قلمرو ات را وسعت می بخشم، حومه اش را آباد می سازم، آوازه ات را به دور دست ها می برم؛ اما دریغا که خانه را از یاد بردم...
    و اما روزی بازگشتم؛ دایره و دمبک زنان، گوش ساکنان را کَر کردم از ندای آمدنم؛ که من برگشتم، من اینجا هستم، منِ قدرشناس، من آمدم تا بمانم، من...
    چقدر نفرت بار است این مَن مَن کردن ها... این منی که منیت اش را حواله می داد، حمیت اش آنقدر بود که تنها بیاید و فاتحه ای بخواند برایت...
    حال چه نگاه کنم در چشمان تویی که فارغ از هرچه من بودی...
    ولی نوید... برایت گفته بودم از راز اسپشیال؛ که سکویی است برای پرش، تا که خاکمالان حوادث، به عزت عرش رسند. گفتم که غمینم از خود، از همه ی کسانی که پر گرفتند و رفتند، و آن جا بود که خواستم با بازگشتنم نشان دهم عِرق و وطن پرستی ام را. اما ناکام ماندم، چرا که من اغیار بودم در آن منزلگاه عشق و ناتوان از هم پیمانه شدن با عشاق...
    می دانی، از چشمانت از آن جهت گریزانم که چون آیینه ای است صاف و بی خش، که با نگاه کردن به آن با خودم چشم در چشم می شوم؛ منی که از خود گریزانم و از منیتم خجل...
    ولی اکنون که جرأت نگاه یافته ام بگمانم در آینه ی نگاهت چیز دیگری هم پیداست. آری، دارم می بینم. تو، تو داری راز دیگری را بر من فاش می کنی! آه، نوید، انعکاس آسمان در چشمانت... می بینی؟
    نمی توانم این را باور کنم؛ هیچ کس نرفته است. همه اینجایند. در وطن. در آسمان وطن...
    آن بالا را ببین! چه باشکوه؛ مملو از کبوترانی که بی بال، عظمت پرواز را به نمایش گذارده اند. از آشیانه به آسمان؛ کوچ در وطن؛ فاصله ی رفتن ها تنها همینقدر بود؟
    وا اسفا... این تنها من بودم که بند منیت به پا داشتم و اوج پروازم تا ارتفاع خویشتن بود. اکنون نه در خانه جایم است و نه در آسمانش. پس من چه آموختم در این مکتب پرواز؟ همه فارغ بال گشتند و من درجا زدم. شاید این تقدیر من است که در برزخی میان فرش و عرش بمانم و طعم تعالی را نچشم... نه، تا زمانی که نتوانم از قید من رها شوم، هر چه بال و پر زنم باز هم به خاک می رسم...
    نوید... گنجینه ی رازی به رویم گشودی و من را به من شناساندی. حالا بیا و آموزگارم باش. این قلم همت، این دفتر سپید تمنا؛ بگو رهایی را چگونه بنویسم...

روحش شاد، یادش گرامی، و راهش مستدام
    دست از طلب ندارم تا کام من برآید ...

http://www.aida.special.ir
    آیدا آنلاین نیست.

2. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/05/19, 13:17
    چقدر زیبا حق مطلب رو ادا کردین
    ازتون سپاسگزارم، شاید نتونم به زیبایی شما بنویسم ولی تمام حرف هاتون رو کاملا می فهمم و تایید میکنم
    خدا میدونه که چقدر اسپیشال و نوید در زندگی من موثر بوده، چقدر اعتماد بنفسمو بالابرده، چقدر یاد گرفتم
    چقدر دوست پیدا کردم، البته نمیگم که هرکسیکه اینجا میاد باید به پاس چیزهایی که ازینجا دریافت میکنه همیشه
    اینجا بمونه، بلکه اگر مدت کوتاهی هم اینجا باشه توشه ای رو برمیداره که تا پایان، همیشه ازش بهره میبره.
    و باید بخاطر یک همچین مکانی همیشه از نوید سپاسگزار بود.
    نوید جان ممنونم و روحت شاد
    18 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, baran2910, dj hamed, eBRAHIMV, laleh6, Mohammad, montazer65, najmeh69, آیدا, امیرمهدی, سنگ صبور, سیدرضا, شکیب, فاطمه58, نارون, نشاط, نیلوفر, کوثر
    Mojtaba آنلاین نیست.

3. 58,565 امتیاز ، سطح 75
    1% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,485
    0% فعالیت
    سطح
    75
    تشکر شده 17,504 بار در 5,769 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/05/19, 14:08
    ممنون ایدا بخاطر این همه حس مسعولیت پذیر وقدردان

منهم حرفهاتو کاملا احساس کردم وخیلی قشنگ تزریق

شد بازهم ممنون

نویدجان روحت شاد ویادت لحظه ای ازقلب مادورنمیشه
    14 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, baran2910, dj hamed, Mohammad, Mojtaba, montazer65, najmeh69, zohair2765, آیدا, سنگ صبور, فاطمه58, نشاط, نیلوفر, کوثر
    فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ
    امیرمهدی آنلاین نیست.

4. 18,675 امتیاز ، سطح 41
    0% فعالیت
    سطح
    41
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/05/19, 14:11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojyross نمایش پست ها
    چقدر زیبا حق مطلب رو ادا کردین
    ازتون سپاسگزارم، شاید نتونم به زیبایی شما بنویسم ولی تمام حرف هاتون رو کاملا می فهمم و تایید میکنم
    خدا میدونه که چقدر اسپیشال و نوید در زندگی من موثر بوده، چقدر اعتماد بنفسمو بالابرده، چقدر یاد گرفتم
    چقدر دوست پیدا کردم، البته نمیگم که هرکسیکه اینجا میاد باید به پاس چیزهایی که ازینجا دریافت میکنه همیشه
    اینجا بمونه، بلکه اگر مدت کوتاهی هم اینجا باشه توشه ای رو برمیداره که تا پایان، همیشه ازش بهره میبره.
    و باید بخاطر یک همچین مکانی همیشه از نوید سپاسگزار بود.
    نوید جان ممنونم و روحت شاد
    ممنونم مجتبی عزیز
    چقدر زیبا حق مطلب رو ادا کردید.
    همین توشه، همین بهره ی همیشگی، اینجا رو ماندگار می کنه...
    روحش شاد...
    10 کاربر مقابل از آیدا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, dj hamed, Mohammad, Mojtaba, najmeh69, zohair2765, سنگ صبور, نشاط, نیلوفر, کوثر

آیدا آنلاین نیست.

5. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/05/19, 15:02
    آیدا جان ممنون بخاطر مطلب زیبات و اینکه باعث شدی حداقل من بیشتر احساس مسئولیت کنم
    13 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, baran2910, dj hamed, Mohammad, Mojtaba, najmeh69, sarv, zohair2765, آیدا, سنگ صبور, نشاط, نیلوفر, کوثر
    شکیب آنلاین نیست.

6. 46,271 امتیاز ، سطح 66
    52% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 679
    0% فعالیت
    سطح
    66
    تشکر شده 8,241 بار در 2,208 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1393/05/19, 18:47
    ممنون آیدا جان خیلی زیبابود

روحش شـــــاد
    10 کاربر مقابل از کوثر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, baran2910, dj hamed, Mojtaba, najmeh69, zohair2765, آیدا, سنگ صبور, نشاط, نیلوفر
    کوثر آنلاین نیست.

7. 62,753 امتیاز ، سطح 77
    69% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 497
    53.0% فعالیت
    جایزه ها:
    برگزار کننده مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    77
    تشکر شده 6,321 بار در 1,259 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1393/05/20, 15:15
    سلام

آیدا جان! مثل همیشه زیبا

شاید برای منی که به دلایل مختلف خیلی دوست نداشتم با جامعه معلولان ارتباط داشته باشم، آشنایی با این سایت باعث شد که احساس مسؤولیت بیشتری نسبت به هم‌دردانم حس کنم.
    از اینجا دوستان خیلی خوبی به دوستانم اضافه شد
    برای همین هم حتی اگر در هفته پنج دقیقه هم وقت خالی داشته باشم حتما اینجا سر میزنم.
    امیدوارم با کمک هم بتونیم این بادگار نوید را به خوبی حفظ کنیم
    12 کاربر مقابل از نارون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, baran2910, dj hamed, laleh6, Mojtaba, najmeh69, zohair2765, آیدا, سنگ صبور, نشاط, نیلوفر, کوثر
    ===============================
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

امام علی (ع): اندیشیدن به خوبیها، آدمی را به انجام دادن آن برمی‌انگیزاند.
    نارون آنلاین نیست.

8. 82,540 امتیاز ، سطح 89
    33% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,210
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر اول مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه شعر و گرافیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    89
    تشکر شده 20,783 بار در 4,222 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1393/05/20, 21:25
    سلام آیدای عزیز

خیلی خیلی ممنون بسیار قشنگ و روان حرف دل رو زدین (آنچه از دل بیاد به دل هم میشینه)
    ان شاالله که امانت داری یادمون نره و بتونیم درجهت هدف اصلی حرکت کنیم.

----------------
    خیلی معذرت میخوام بی نظمی من تو زدن تاپیک باعث شد اون تاپیک بیاد بالا کاش شکیب عزیز آدرس این تاپیک رو بالا میزدند تا به محض کلیک اینجا باز می شد و دوستان این متن برگرفته از دل رو میخوندند.تا بیشتر بتونیم قدردان باشیم.

امیدوارم منو حلال کنید عزیزم خیلی خیلی ببخشید

---------- Post added at ۲۰:۲۵ ---------- Previous post was at ۲۰:۰۵ ----------

آیدای عزیز با اجازتون من لینک تاپیک رو برای عده ایی از دوستان ارسال کردم.
    امیدوارم ازم راضی باشید حیفم اومد دوستان این متن زیبا وسراسر معنا رو بخاطر پست من نبینند
    12 کاربر مقابل از نیلوفر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, arash2, baran2910, dj hamed, Mojtaba, montazer65, najmeh69, zohair2765, آیدا, سنگ صبور, نشاط, کوثر

---------------

نیلوفر آنلاین نیست.

9. 18,675 امتیاز ، سطح 41
    0% فعالیت
    سطح
    41
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1393/05/20, 23:06
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر نمایش پست ها
    سلام آیدای عزیز

خیلی خیلی ممنون بسیار قشنگ و روان حرف دل رو زدین (آنچه از دل بیاد به دل هم میشینه)
    ان شاالله که امانت داری یادمون نره و بتونیم درجهت هدف اصلی حرکت کنیم.

----------------
    خیلی معذرت میخوام بی نظمی من تو زدن تاپیک باعث شد اون تاپیک بیاد بالا کاش شکیب عزیز آدرس این تاپیک رو بالا میزدند تا به محض کلیک اینجا باز می شد و دوستان این متن برگرفته از دل رو میخوندند.تا بیشتر بتونیم قدردان باشیم.

امیدوارم منو حلال کنید عزیزم خیلی خیلی ببخشید

---------- post added at ۲۰:۲۵ ---------- previous post was at ۲۰:۰۵ ----------

آیدای عزیز با اجازتون من لینک تاپیک رو برای عده ایی از دوستان ارسال کردم.
    امیدوارم ازم راضی باشید حیفم اومد دوستان این متن زیبا وسراسر معنا رو بخاطر پست من نبینند
    سلام عزیزم
    ممنون از محبتت. نگاه دلت زیباست...
    این چه حرفیه عزیزم. کدوم بی نظمی. خیلی هم خوب کردی تاپیک زدی. تو ببخش که اسم تاپیک من مشابه تو شد.
    خیلی هم لطف کردی. ممنون از محبتت...
    7 کاربر مقابل از آیدا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, dj hamed, najmeh69, zohair2765, سنگ صبور, نشاط, نیلوفر

آیدا آنلاین نیست.

10. 27,655 امتیاز ، سطح 51
    10% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 995
    0% فعالیت
    سطح
    51
    تشکر شده 4,097 بار در 1,065 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1393/05/21, 13:02
    ایدا جان خیلی متن قشنگی نوشته بودی.
    انشالله روح نوید عزیز هم شاد شده باشه.
    5 کاربر مقابل از najmeh69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, zohair2765, آیدا, سنگ صبور, نیلوفر
    انسانیت نه یک نمود جسمانی که مقصودی معنوی است.داده شدنی نیست کسب کردنیست.
    najmeh69 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)