alt
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43

موضوع: کسادی این روزای انجمن« ایده ، پیشنهاد »

1. 19,634 امتیاز ، سطح 42
    76% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 216
    0% فعالیت
    سطح
    42
    تشکر شده 2,941 بار در 817 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1393/05/10, 13:16
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه58 نمایش پست ها

بعدش (درجواب سوالات بعضی از دوستان)من از طرف خودم یکی بعنوان یه مدیر دارم حرف میزنم..وقتی یه کاربریکبار اون قوانین سایت رو نمیخونه و نمیدونه چطوری تاپک بزنه وکامنت بذاره، مام مجبور به حذف اسپم هستیم وبه محض حذف کردن تو خصوصی توهین میکنند خوب اینم انگیزه رو از بین میبره..(البته من دلسرد نمیشم چون واقعا به اینجا عشق می ورزم)و علارغم مشغولیات زندگیم هر روز سر میزنم وتاجایی که بتونم فعالیت میکنم..
    !
    انشاالله موفق باشید. ولی این ره که میروید به ترکستان است
    2 کاربر مقابل از almasshahr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV
    آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
    بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا
    نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی
    سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا
    عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست
    من که یک امروز مهمان توام فردا چرا
    almasshahr آنلاین نیست.

2. 41,972 امتیاز ، سطح 63
    25% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 978
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه هنری مذهبی رمضان 92نفر اول مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر دوم مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه داستانک نویسینفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    63
    تشکر شده 9,558 بار در 2,137 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1393/05/10, 13:56
    با دوران امتحانات ،ماه رمضان و تعطیلات موافقم ..اما

به نظر من دلیل اصلیش همون حرف ِ الماسشهر میتونه باشه..صمیمیت کم شده..البته به هیچ وجه منظورم این نیست که یه تاپیک جدی با کل کل کردن یا شوخی های بی جا منحرف بشه

صمیمیت کمتر شده و اینطور که دوستان میگن شاید به وایبر و جاهای دیگه کشیده شده و اینجا فقط تبدیل شده به جایی که اکثریت آنلاین میشند اما چه فایده که ساکتند و عده ای دیگه هم مخفی میاند که نظاره گره این سکوت باشند و این اصلا خوب نیست..

به نظر من پیشنهاد عضویت تو اسکایپ قبلا توسط شکیب داده شده بود که استقبال نشد.. و اگه میشد ایده ی جالبی بود و میتونستیم گروه های مختلفی اونجا برای اسپشل بسازیم که هم میتونست صمیمیت رو بیشتر کنه و هم از طریق اون میشد اکثر برنامه ها ،کارها و حتی بازیها رو اموزش داد

یکی دیگه از دلایل این کسادی رو من در این میبینم که دیگه بازی یا مسابقه ی جذابی نیست

خیلی ممنونم از تیم مدیریت ولی میخوام بگم تعدادیشون زیادی ساکت هستند
    اگه خودتون هم دقت کنید متوجه میشید که هر وقت یک مدیر تو یه تاپیک شرکت کنه دیگران بیشتر علاقه نشون میدند به مشارکت و گفتمان و برعکس... و اگه مدیر در برخی جاها بتونه با شوخ طبعیش صمیمیت رو هم بیشتر کنه که دیگه بارکلا داره
    19 کاربر مقابل از Niloof@r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, almasshahr, eBRAHIMV, laleh6, Mohammad, Mojtaba, montazer65, moon & star, pooya, sarv, soheilaa, _MehrabaN_, امیرمهدی, سنگ صبور, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر, نیلوفر28
    Niloof@r آنلاین نیست.

3. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    20% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,606
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه ی بهترین اثر به یاد نویدنفر دوم مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    96
    تشکر شده 22,565 بار در 6,017 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1393/05/10, 14:33
    الماس شهر چرا این ره به ترکستانه؟؟؟دارم روابط بین مدیر وکاربر وبالعکسشو توضیح میدم،وقتی یادبگیریم چطوری صحبت کنیم واحترام متقابل باشه حس دوستی بیشتری دیده میشه فکر نکنم ترکستانی دیده بشه!!
    11 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, Jahan, laleh6, Niloof@r, pooya, soheilaa, امیرمهدی, سنگ صبور, شکیب, نیلوفر28
    شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    فاطمه58 آنلاین نیست.

4. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1393/05/10, 16:12
    سلام
    من دو تا راه رو پیشنهاد می کنم
    یکی خیلی کم هزینه و راحت اما زیاد جواب گو نیست
    دوم هم خیلی وقت گیر ولی با ارزش که صد درصد جواب میده

آقا مجتبی من دلم برای اون چت باکس اولیه خیلی تنگ شده اونو که داشتیم خداییش حالی که به من یکی می داد وایبر توی واتس آپ و لاین و این کوفت وزهر مارا نمی ده اصلا اونجاها زیاد نمیرم بچه ها میدونن زیاد اهل وایبر نیستم
    دوم آقا مجتبی میشه یه موبایل اپلیکیشن برای اسپیشال ساخت ؟؟
    توی این سایت ماشالله برنامه نویس زیاد داریم یه گروه رو تشکیل بدن به نظرم این کار جواب گو میشه صد در صد این طوری تمام کسانی که رفتن رو دوباره بر می گردونید اما وقت گیره شدیدا
    آقا مجتبی ی عزیز این وب سایت باید بروز بشه متاسفانه منو ها شکلک ها و کلی چیزای دیگه این وب سایت مال دوره بوقه خب بچه ها نصفیشون رفتن تو بال پرواز من راستش به خاطر محیطش که راحت تر میشه کار کرد اونجا بیشتر این روزا فعالیت داشتم
    محیط سایت رو کلا قالبش رو همه رو باید عوض کرد به نظر من یه چی مثل twiter بشه تا با محیط بال پرواز یکی نباشه
    در کل بگم خداییش این سایتو بیش از بال پرواز دوست دارم

---------- Post added at ۱۵:۰۰ ---------- Previous post was at ۱۴:۴۶ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط almasshahr نمایش پست ها
    و اما پیشنهاد من:

یکی از این لباس عروسکیا خروسیشو بگیرید تن شکیب کنید وایسته دم در اسپشیال بالا و پایین بپره جذب کاربر میکنه

بجان پسر کوچکم ساسان برا خودمم خریدم وایستم جلو سایتم
    برا ممد مخفی هم لباس شیر خریدم تنش نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا پیشنهاد یه کم جدی تر:
    از وقتی شوخی ها تو تاپیکهای عمومی توسط مدیرها حذف بشه دوستیهای همیشگی جاشو میده به روابط معمولی( اینطوری میشه سلام حسن سلام رضا سلام تقی - خداحافظ حسن خداحافظ رضا ...)
    یه روابط خشک ایجاد میشه وقتی مدیریت حذف تاپیک ها اشتباه باشه.

اما اگه بچه ها سربه سر هم بذارند شوخی کنند دوستی های همیشگی بوجود میاد به همدیگه وابسته میشن و بخاطر همدیگه هر روز با کله میان سایت.
    اصلا تقصیر تو و اون مدیر بال پروازه
    قشنگ مثل بچه گل میومدید توی این سایت فعالیت می کردید حالا مثلا یه سایت زدید که بچه هارو از اینجا کش برید ببرید اونجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حالا که خب سایت دارید که چی ؟؟؟
    راستش رو بخواید از سایت بال پرواز محیطش رو خیلی دوست دارم اما خوشم نیست برم اونجا زیاد یه جوریه

بعدشم اون اوایل مدیر بال پرواز میومد اینجا میگفت که نوید زنده یاد رو من میشناختم و بهم گفت بیا سایت بزنیم من نرفتم زنده یاد نوید خودش تنها دست به کار شد این این سایتو زد بعدشم که این زنده یاد از دنیا رفت خودش اومده بود سایت زده بود هیچی مبارکش باشه
    یه متر امضاش اینجا بود که فقط تبلیغ سایتشو می کرد بعدشم یکی عین من رو شیفته اونجا کرد از اینجا پروند راستش رو بخواید

---------- Post added at ۱۵:۱۲ ---------- Previous post was at ۱۵:۰۰ ----------

منم خیلی وقته روش فکر کردم چند تا دلیل داره دلیل اصلیش وایبر وواتس اپ ه که اکثریت بچه ها شماره همدیگرو دارند وکمتر مایل به سر زدن هستند(متاسفانه الانه مشخص شد که دنبال سرگرمی ووقت گذرونی بودند)و به ارزش این سایت واقف نیستند!
    بعدش (درجواب سوالات بعضی از دوستان)من از طرف خودم یکی بعنوان یه مدیر دارم حرف میزنم..وقتی یه کاربریکبار اون قوانین سایت رو نمیخونه و نمیدونه چطوری تاپک بزنه وکامنت بذاره، مام مجبور به حذف اسپم هستیم وبه محض حذف کردن تو خصوصی توهین میکنند خوب اینم انگیزه رو از بین میبره..(البته من دلسرد نمیشم چون واقعا به اینجا عشق می ورزم)و علارغم مشغولیات زندگیم هر روز سر میزنم وتاجایی که بتونم فعالیت میکنم..

و اما ایده...باید اون حس رفاقت و دوستی برگرده ..نه من بلکه همه تو مباحث شرکت کنندو فقط بسنده نکنند به چت کردن..همه زحمت میکشن و نباید نادیده گرفته بشه!
    نیلوفر خانم به اکثریت مشکلات اشاره کرد ومنم باش موافقم فقط اون حس دوستی باید بوجود بیاد!
    ..

فاطمه خانم عزیز شرمنده من یه حرفی میزنم امیدوارم خیلی ببخشید به شما و سایر مدیران عزیز بر نخوره
    اولش از شما عزیزان بابت این زحماتی که می کشید تشکر می کنم بلاخره دستتون به این سایت بنده دارید وقت میذارید سایتو منظم و مرتب نگه دارید خداییش حق دارید
    بحث پست ها رو من حق رو کاملا به شماها می دم
    اما فاطمه خانم کدوم این مدیرا رو تو طول هفته میبینید مخفی نباشند؟؟؟
    خداییش ؟؟
    یه بار شد از حالت مخفی تو طول هفته در بیاید بیاید عین بچه خوب بشینید دور و بر بچه ها ؟
    من که هیچ کدومو ندیدم
    مثل مدیر شدن شمماها مثل نماینده های مجلس شورای اسلامی ماست که هیچ وقت ما این ها رو نمی بینیم با ماشین های شاسی بالندشون قیژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ از کنار آدم رد میشن
    شما هم دقیقا همینطورید..... همه تون
    در ضمن یه جورایی هم حق میدم چون خداییش باید وقت بذارید رو سایت کار کنید اما کاشکی یه وقتم میتونستید بذارید با هم گفتگو کنیم دسته جمعی شاید منم جای شما بودم همین کارو می کردم
    13 کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, laleh6, Mohammad, Mojtaba, Niloof@r, pooya, soheilaa, امیرمهدی, سنگ صبور, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر28
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

5. 7,890 امتیاز ، سطح 26
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 260
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 1,812 بار در 484 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1393/05/10, 18:55
    من با نرم افزار موبایل یا ایجاد گروه تو برنامه های دیگه مخالفم: اولا همه بچه ها شاید گوشیون قابل نصب نرم افزار رو نداشته باشه دوما اگه بریم تو نرم افزار یا گروه های دیگه ، باید اسپیشال تعطیل بشه و خیلی خیلی خلوت تر از این، همینطوریشم چندنفر به زور میان سایت، باید یکمقدار فعالیت و جذابیت و صمیمیت بیشتری باشه تو سایت
    13 کاربر مقابل از moon & star عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, laleh6, Mohammad, Mojtaba, Niloof@r, soheilaa, امیرمهدی, سنگ صبور, سیدرضا, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر28
    به پای هم پیر شدیم !

من ، و خیال تو . .
    moon & star آنلاین نیست.

6. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه ی بهترین اثر به یاد نویدنفر دوم مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    96
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1393/05/10, 20:39
    ممنون اقا محسن عزیز منم ایراداتی دارم که با کمال میل از انتقاد استقبال میکنم منکه از 24ساعت روز شاید 7یا6ساعتشو تو سایت اونم انلاین هستم..اگه بحث چت باکس رو میفرمایید من زیاد اهلش نیستم وگرنه تا اونجایی که تونستم درقبال سوالات ومشکلات جوابگو بودم!
    این ایرادات به من مدیر هم برمیگرده واینکه باید هرساعت درخدمت اعضا باشیم!
    9 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, Jahan, Mohammad, Mojtaba, moon & star, Niloof@r, soheilaa, امیرمهدی, شکیب, نارون
    شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    فاطمه58 آنلاین نیست.

7. 27,525 امتیاز ، سطح 50
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 25
    58.0% فعالیت
    سطح
    50
    تشکر شده 9,082 بار در 1,823 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1393/05/10, 22:16
    بالبخند بخونید
    یه متن روآماده کرده بودم که خصوصی به مدیران و اعضای شورا بگم در این مورد اما خب اینجا یه نمه میگم(آخه دیدم تایپیک دراین مورد زدین):
    یه طرف قضیه کم کاری مدیران هست:

به جز فعالیت 1228من فعالیت مفیدی از طرف مدیران نمیبینم

همنین آقاناظم خودمون مجیروس جان،همیشه هست اما نیست!!!

یا اون ناظم دیگه آقاسیدرضا هست وولی هیچ تحرکی نداره،

ماروت میاد فقط میگه این فیلم رو دیدم ،خب بابا چارتا لینک دانلود بزاری هم خداقبول میکنه

ماریه:من تاحالا هیچ فعالیت مدیرانه ایی از ایشون ندیدم

سهیلا:میاد تو تایپیک احوال روزانه میگه خوب نیستم و یه سری هم به دست خط میزنه و میره

فاطمه58:فقط عکس تقدیم میکنه ومیره

نارون:خدایی فعالیتشو خوبه،اما این دوستانی که من میبینم،حس و حال دنبال کردن آموزش پایتون رو ندارن

هستی:ایشون عذرشون موجه هست،نت ندارن(به ایشون گیرندینا)

اما کاربرا:
    من میبینم کاربرایی که 3-4ساله فعالیت دارن،اما ارسال هاشون 50تا هم نیست
    افرادی رو انجمن داریم،که توانایی زیادی دارن،اما لال هستن (منظورم اینایی که نمیخان صحبت کنن هست نه افرادی که از صحبت کردن برخوردار نیستن) و هیچی نمیگن،نمیدونم زیر لفظی میخان؟اصن واسه چی اومدن اینجا؟

یه چندتا کاربر هم داریم،صبحا میان شرکتشون و میان تو انجمن،تا بعدازظهر آنلاین هستن و اصن نگاه نمیکنن به انجمن

خودم دلسرد شدم از فعالیت تو انجمن(اینقدری که حرف واسم گفتین و گفتن بهم تو خصوصی ،توی هیچ انجمن بهم نگفته بودن و سرکوفتم نکرده بودن،خدایی بعضی از عکس العمل ها ازصدتا فحش بدتر واسه آدم)،اماخب دوست دارم درجمع دوستان باشم و فعالیت کنم ،

پیوست:
    1-واسه تمام حرفایی که زدم،سند دارم
    2-اگه جدی گرفتین و از حرفام ناراحت شدی،به من ربطی نداره،چون من منظوری نداشتم و قصد ناراحتی نداشتم

اول کاستی ها مشخص بشه تا پیشرفت ها حاصل بشه
    14 کاربر مقابل از sarv عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, almasshahr, Mohammad, Mojtaba, montazer65, Niloof@r, pooya, salviya.am, soheilaa, امیرمهدی, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر
    تا درودی دیگر،بدرود
    sarv آنلاین نیست.

8. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1393/05/10, 22:43
    در مورد خودم انتقادت کاملا وارده محمود جان ولی من روحیات و اخلاقم همینجوریه و کلا از اول عضویتم همینجوری
    بودم البته اگر ی نگاه به تعداد تشکرا و ارسالا و تاپیکام بندازین میبینین همچینم کم نیس ولی قبول دارم که زیادم نیست.
    9 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, Mohammad, Niloof@r, sarv, امیرمهدی, سنگ صبور, شکیب, نارون, نیلوفر
    Mojtaba آنلاین نیست.

9. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    96
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1393/05/10, 23:16
    جالبه من هی امروز اینجا باید از خودم دفاع کنماقا سرو عزیز همون عکس تقدیم کردن منم بخاطر دور هم جمع شدن بچه هاست که بگم بیادشونم!و من تو حوزه ی خودم فعالیت میکنم وتاپیکایی مرتبط به خودم بیشتر فعالیت میکنم واین طبیعیه فکر نکنم فعالیت من خیلی تو سایت کم باشه!
    اگه زیاد تو حوزه ی معلولیت شرکت نمیکنم بنابر شرایط منه که الکی نمیخوام نظر بدم که میتونم درک درستی از معلولیت زیاد داشته باشم وگرنه تا جایی که تونستم شرکت کردم و نظر دادم!بهرحال بازم ممنون از انتقادتون
    9 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, Jahan, Mohammad, Mojtaba, moon & star, امیرمهدی, سنگ صبور, شکیب, نارون
    فاطمه58 آنلاین نیست.

10. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#20 1393/05/11, 00:19
    ممنون اقا محسن عزیز منم ایراداتی دارم که با کمال میل از انتقاد استقبال میکنم منکه از 24ساعت روز شاید 7یا6ساعتشو تو سایت اونم انلاین هستم..اگه بحث چت باکس رو میفرمایید من زیاد اهلش نیستم وگرنه تا اونجایی که تونستم درقبال سوالات ومشکلات جوابگو بودم!
    این ایرادات به من مدیر هم برمیگرده واینکه باید هرساعت درخدمت اعضا باشیم!

سلام نه شما هم حق دارید ما ازتون توقع نداریم هر روز به ما پاسخ بدید هر روز از حالت مخفی در بیاید خداییش نمیشه این طوری شما ظرفیت زمانیش رو ندارید خداییش ام حداقل تو هفته مدیر ها یه بار هم که شده باید از حالت مخفی بیان بیرون یه بار هم که شده خودشون رو تو عمومی حاضر کنند این طوری جذابیت بالا میره بخصوص اگر زمان احضارشون رو اعلام کنن تو هفته مثلا تو پروفایل بنویسن مراجعات حضوری پنجشنبه ها همین

---------- Post added at ۲۳:۱۹ ---------- Previous post was at ۲۳:۱۶ ----------

جالبه من هی امروز اینجا باید از خودم دفاع کنماقا سرو عزیز همون عکس تقدیم کردن منم بخاطر دور هم جمع شدن بچه هاست که بگم بیادشونم!و من تو حوزه ی خودم فعالیت میکنم وتاپیکایی مرتبط به خودم بیشتر فعالیت میکنم واین طبیعیه فکر نکنم فعالیت من خیلی تو سایت کم باشه!
    اگه زیاد تو حوزه ی معلولیت شرکت نمیکنم بنابر شرایط منه که الکی نمیخوام نظر بدم که میتونم درک درستی از معلولیت زیاد داشته باشم وگرنه تا جایی که تونستم شرکت کردم و نظر دادم!بهرحال بازم ممنون از انتقادتون
    من اینجا جناب سرو عزیز از فاطمه خانم گلایه ای ندارم وقتی عکس می ذارن کلی خوشحال میشم دست گلشون هم درد نکنه همین کارشون یعنی من به یادتونم خداییش حالا ما یه گلایه ای از مدیرا کردیم کشش ندید گناه دارن بنده خداها
    10 کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, Mohammad, Mojtaba, moon & star, sarv, امیرمهدی, سنگ صبور, شکیب, فاطمه58, نارون
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)