alt

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام کاربر فاتح و قهرمان جام شطرنج آنلاین 2 خواهد شد؟

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کاربر نیلوفر

5 29.41%
  • کاربر Habibi

2 11.76%
  • کاربر Marieh

5 29.41%
  • کاربر Mohammad

5 29.41%
صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 65

موضوع: نود شطرنجی (ارزیبابی کاربران،کارشناسی بازی ها، بحث و گپ و گفت پیرامون جام شطرنج)

1. 6,372 امتیاز ، سطح 23
    65% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 178
    0% فعالیت
    سطح
    23
    تشکر شده 875 بار در 212 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

نود شطرنجی (ارزیبابی کاربران،کارشناسی بازی ها، بحث و گپ و گفت پیرامون جام شطرنج)

#1 1393/10/28, 23:34
    سلام دوستان شطرنجی
    میدونم که قبلش لازم بود از شرکت کننده ها اجازه بگیرم اما به علت فشردگی بازیها و کمبود وقت بدون اجازه شروع میکنم
    اینجا به ارزیابی شرکت کننده ها، کارشناسی بازیها و کلا گپ و گفت های پیرامون بازی های جام شطرنج توسط خود شرکت کننده ها می پردازیم ، صرفا برای هیجان و گرمتر شدن تنور بازی ها
    در ضمن کاری می کنیم که دوستان حریفای آینده شون رو بهتر بشناسن

خب از بازی امروز خودم با آقا محمد براتون می نویسم بخونید از دست ندید
    ما بازی رو شروع کردیم
    بازی با حمله غافلگیرانه محمد شروع شد
    و ما هم پرس سنگین رو در دستور کار قرار دادیم
    بعد از چند دقیقه دیدم خواهرم صدام میزنه
    گفت آب برات بیارم ؟، آب قند بیارم؟
    گفتم نه چی شده مگه ؟!
    گفت رنگ به صورتت نمونده!1!!!
    محمد با یه اشتباه کوچیک کلی مهره از دست دادن
    شاید هرکی صفحه رو میدید بازی رو تمام شده میدونس(باور کنید!!!)
    خلاصه کلی دور مهره های هم مانور زدیم و از اونجایی که من هوش شطرنج ندارم و محمد با تفکر عمیق و تجربه خوبی که داشتن و با تک و توک مهره هایی که داشتن موفق شدن و بازی رو پیروز شدن
    واقعا از مهره هاشون بهترین استفاده کردن
    صعودشون رو هم تبریک میگم
    از نکته جالب بازی ما این بود ک هر دو وزیرامون رو تا آخر حفظ کردیم
    عه عجب نکته جالبی در بازی اول هم من و هادی وزیرامون رو تا آخر داشتیم(چه نکته بیخودی)

منتظر نوشته های شماییم
    با احترام
    14 کاربر مقابل از adam55 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, eBRAHIMV, habibi, hadi123, marieh, Mohammad, Mojtaba, montazer65, sarv, shahrashub, نارون, نیلوفر, کوثر, یاحسین
    adam55 آنلاین نیست.

2. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 243
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    تشکر شده 9,350 بار در 2,438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/10/28, 23:54
    سلام ممنون از تگ
    بازی من و نیلوفر جان تو یه محیطی برگزار شد که من اصلا باهاش آشنایی نداشتم.
    نمیدونم چطور بود که هر 10 ثانیه یک بار هم یه چیزی میومد رو صفحه بازی و من هی کنسل میزدم
    فک کنم دانلودم کامل نبوده تازه یکبارم دان کردم برای صداش بود، اما باز میومد
    با یک اشتباه بزرگ همون اول بازی وزیرم رو از دست دادم
    وزیر و شاه رو اشتباه گرفته بودم

ضمن اینکه از بازی خوب و هدفمند نیلوفر نباید گذشت
    در کل تجربه خوبی بود
    سپاس از برگزار کننده، حریفم و شرکت کنندگان و تشویق کنندگان
    9 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, eBRAHIMV, hadi123, marieh, Mohammad, Mojtaba, shahrashub, کوثر, یاحسین
    سنگ ها را بگو که چه اندیشه میکنند
    حتی بدون بال نیز کبوتر، کبوتر است..
    nazdel آنلاین نیست.

3. 27,525 امتیاز ، سطح 50
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 25
    58.0% فعالیت
    سطح
    50
    تشکر شده 9,082 بار در 1,823 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/10/29, 01:06
    پیشنهاد:
    مسابقه رو دو روز متوقف کنید و یه فرصت بذارید واسه پیش بینی اینکه کی اول میشه و به کسی که درست پیش بینی کرد جایزه بدین(الته به شرطی که اون فرد از شرکت کنندگان مسابقه نباشه) اگه تعداد افرادی که درست پیش بینی کردن زیاد بود قرعه کشی کنید
    اینم واسه هیجان تماشاچیا ب نیست
    7 کاربر مقابل از sarv عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, bnm, eBRAHIMV, hadi123, marieh, Mohammad, کوثر
    تا درودی دیگر،بدرود
    sarv آنلاین نیست.

4. 5,910 امتیاز ، سطح 22
    72% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 140
    0% فعالیت
    سطح
    22
    تشکر شده 545 بار در 189 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/10/29, 01:37
    سلام خسته نباشید
    جونم براتون بگه که من متاسفانه همون بازی اول که با خانم ساحل 27 داشتم حذف شدم و بازیمون به این صورت بود که من زیادی دلو به دریا زدم و وزیرمو از دست دادم و یک مقدار با عجله بازی می کردم و باز هم چند تا مهره از دست دادم ولی کم کم به بازی مسلط شدم و آخراش من و حریفم تقریبا مساوی شدیم و هر دو یک رخ و چند تا سرباز داشتیم ولی باز یک مقدار عجله کردم و حریفم از موقعیتاش بهتر استفاده کرد و چند تا از سربازاشو تبدیل به مهره های درست و درمون کرد و ماتم کرد یک مقدارم تقسیر تیم داوری بود ولی از انجایی که هر شکست آغاز یک پیروزی هست ان شاء الله قول میدم اگر بازم مسابقه شطرنج بزارن رو سکو وایسم خدایش بازیم زیادم ضعیف نیست هرکسم باور نمی کنه می تونه باهام هماهنگ کنه یک دست آزمایشی بزنیم روحمون شاد بشه خواهشا کسانی که باعث و بانی این مسابقه شدند بازم از این جور مسابقه ها بزارن چون هم خرجی نداره هم باعث دوستی بیشتر و هیجان بین بچه ها می شه.
    8 کاربر مقابل از yamahdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, bnm, eBRAHIMV, hadi123, marieh, Mohammad, ساحل27, کوثر
    خدا کافیست و وافیست
    yamahdi آنلاین نیست.

5. 97,623 امتیاز ، سطح 97
    29% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,427
    0% فعالیت
    سطح
    97
    تشکر شده 12,675 بار در 3,339 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/10/29, 02:10
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazdel نمایش پست ها
    سلام ممنون از تگ
    بازی من و نیلوفر جان تو یه محیطی برگزار شد که من اصلا باهاش آشنایی نداشتم.
    نمیدونم چطور بود که هر 10 ثانیه یک بار هم یه چیزی میومد رو صفحه بازی و من هی کنسل میزدم
    فک کنم دانلودم کامل نبوده تازه یکبارم دان کردم برای صداش بود، اما باز میومد
    با یک اشتباه بزرگ همون اول بازی وزیرم رو از دست دادم

ضمن اینکه از بازی خوب و هدفمند نیلوفر نباید گذشت
    در کل تجربه خوبی بود
    والا تمام این چیزایی که گفتید توی همه بازی های شطرنج اتفاق میفته دیگه تا کسی اشتباه نکنه طرف مقابل پیروز نمیشه و
    اما به قول نازدل خانم نیلوفر حساب شده بازی میکنه وعجله هم نداره
    5 کاربر مقابل از bnm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, eBRAHIMV, hadi123, Mohammad, کوثر

صداي خنده ي خدا را میشنوی؟
    دعايت راشنيده وبه آنچه محال ميـپنداري،ميخندد!
    bnm آنلاین نیست.

6. 58,510 امتیاز ، سطح 74
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 40
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نایب قهرمان جام بیلیاردنفر اول مسابقه اسنوکرایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    74
    تشکر شده 6,333 بار در 1,107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1393/10/29, 02:11
    درود

بله بنده در این مسابقات از ابتدا با قرعه های شانس جلو اومدم امیدوارم که بعدش هم خدا همینطور شانس رو چاشنی کارمون قرار بده

بازی اول که با سرکار خانم، کاربر یا حسین بازی داشتم که متاسفانه نت ایشون قطع شد و من صرفا به همین خاطر و با شانس به مرحله بعدی رفتم. به احتمال زیاد اگر بازی میکردم میباختم. چون من هیچ وقت بازی اول رو در هیچ مسابقه ای نمیتونم خوب شروع کنم

در هر حال برای این دوست خوبمون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در جام های بعد خوش بدرخشند

اما بازی بعد که واسه من اولی حساب میشد با آقا سامانِ بود. به خیال خودم اول بازی رو هجومی آغاز کردم اما چون حرکات فکر شده و کامل نبودن زود به بن بست میخوردم. علتش این بود که مدام به دیوار بسته و فکر شده ی آقا سامان میخوردم ( ایشون تمام حرکات بعد من رو پیش بینی میکردن و خوب هم سد میکردن )
    اکثرا هم با یه تیر دو نشون میزدن. هم دفاع هم حمله که باعث شد من چند تا از مهره های کارآمد مثل اسب و رخ رو از دست بدم.

به نظر خودم آخر بازی شانس باهام یار شد. در یه حرکت ایشون مهره اسبشون رو بدون هیچ بازخوردی از دست دادن و نبض حملات ( اینکه من یه حرکت جلو افتادم . تا قبل از اون مدام در حال عقب نشینی و نجات مهره ها بودم ) مجدد به دست من افتاد و خوب چون صفحه بازی کمی خلوت تر شده بود جولان دادن وزیر کمی ساده تر صورت گرفت.

بازی آقا سامان واقعا خوب بود و خودم فکر نمیکردم که دوام چندانی بیارم. و تنها با شانس تونستم این بازی رو ببرم.

برای ایشون هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در جام های بعدی باز هم بتونم با ایشون بازی کنم.

ممنون سامان جان

یا حق
    6 کاربر مقابل از Mohammad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, bnm, eBRAHIMV, hadi123, marieh, کوثر
    .

ما گذشتیم و گذشت . . .

این نیز بگذرد . . .

Mohammad آنلاین نیست.

7. 97,623 امتیاز ، سطح 97
    29% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,427
    0% فعالیت
    سطح
    97
    تشکر شده 12,675 بار در 3,339 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1393/10/29, 02:27
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarv نمایش پست ها
    پیشنهاد:
    مسابقه رو دو روز متوقف کنید و یه فرصت بذارید واسه پیش بینی اینکه کی اول میشه و به کسی که درست پیش بینی کرد جایزه بدین(الته به شرطی که اون فرد از شرکت کنندگان مسابقه نباشه) اگه تعداد افرادی که درست پیش بینی کردن زیاد بود قرعه کشی کنید
    انوقت کی جایزشو میده اصل کاری اینه داداش
    4 کاربر مقابل از bnm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, hadi123, Mohammad, کوثر

صداي خنده ي خدا را میشنوی؟
    دعايت راشنيده وبه آنچه محال ميـپنداري،ميخندد!
    bnm آنلاین نیست.

8. 27,946 امتیاز ، سطح 51
    36% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 704
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر سوم مسابقه عکاسی زمستان 92نفر اول مسابقه شطرنج
    سطح
    51
    تشکر شده 5,431 بار در 1,324 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1393/10/29, 02:28
    سلام مرسی آقا سامان از ایجاد این تاپیک.
    در مورد بازی آقا سامان و آقا محمد باید بگم من تا جایی که آقا محمد شروع کردن به مهره از دست دادن بازیو تماشا کردم بعد فک کردم شاید حضورم باعث حواس پرتی شه رفتم٫
    من احتمال میدادم آقا محمد ببازن روحیشونو ولی مثل اینکه خوب ادامه دادن.
    اشتباه فاحش کردن اصن من تعجب کردم٫ وقتی اسبشون تو معرض زدن قرار گرفتو از اونطرفم قلعشون٫ به جای اینکه قلعه ای که مرکز بودو بیارن اون وسطو اونم الکی زده بشه٫ میتونستن سرباز جلوی قلعه ی گوش رو بیارن جلو چون اسبم میشد محافظ سربازه٫ اینجوری فقط اسبشون از دست میرفت

آقا محمد تبریک. پیشرفت چشمگیری داشتین نسبت به دوره ی قبل. ایول

- - - - - -
    پیشنهاد آقای محمود هم خوب بود.ولی با ۲ روز وقت دادن مخالفم.زود تموم شه بره بابا استرس داریم
    تو تکمیل پیشنهادشون آقا سامان میتونین فردا که بازی آقای حبیبی و حسین انجام شد و ۴ نفر نیمه نهایی موندن به تاپیکتون نظرسنجی اضافه کنین و اسم چهار نفرو بنویسین واسه رای تا کاربرا به کسی که فکر میکنن قهرمان میشه رای بدن
    5 کاربر مقابل از marieh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, eBRAHIMV, hadi123, Mohammad, کوثر
    marieh آنلاین نیست.

9. 20,914 امتیاز ، سطح 44
    19% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 736
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,732 بار در 880 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1393/10/29, 03:52

یعنی روسری به اون گندگی رو ندیدی سرش؟

---------- Post added at ۰۲:۵۲ ---------- Previous post was at ۰۲:۴۷ ----------

بچه هایی که میرن بازی فینال. لطفاا به من خبر بدن ساعت برگزاریشونو که میخام بازیو ببینم.

یادتون بره حسابتون با منه
    2 کاربر مقابل از hadi123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. adam55, Mohammad

hadi123 آنلاین نیست.

10. 6,372 امتیاز ، سطح 23
    65% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 178
    0% فعالیت
    سطح
    23
    تشکر شده 875 بار در 212 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1393/10/29, 10:57
    سلام ممنون از تگ
    سلام ممنون از حضورتون
    بین ما آماتورها اشتباه رایجیه، غصه نخورید

صمیمانه از همه دوستان متشکریم

---------- Post added at ۰۹:۲۱ ---------- Previous post was at ۰۹:۱۹ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط sarv نمایش پست ها
    پیشنهاد:
    سلام آقا محمود، سرو راست قامت
    باور کن دلمون براتون تنگ شده ... کجایی مرد؟
    از پیشنهاد خیلی خوبت متشکرم

---------- Post added at ۰۹:۲۸ ---------- Previous post was at ۰۹:۲۱ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط yamahdi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    جونم براتون بگه که من متاسفانه همون بازی اول که با خانم ساحل 27 داشتم حذف شدم و بازیمون به این صورت بود که من زیادی دلو به دریا زدم و وزیرمو از دست دادم و یک مقدار با عجله بازی می کردم و باز هم چند تا مهره از دست دادم ولی کم کم به بازی مسلط شدم و آخراش من و حریفم تقریبا مساوی شدیم و هر دو یک رخ و چند تا سرباز داشتیم ولی باز یک مقدار عجله کردم و حریفم از موقعیتاش بهتر استفاده کرد و چند تا از سربازاشو تبدیل به مهره های درست و درمون کرد و ماتم کرد یک مقدارم تقسیر تیم داوری بود ولی از انجایی که هر شکست آغاز یک پیروزی هست ان شاء الله قول میدم اگر بازم مسابقه شطرنج بزارن رو سکو وایسم خدایش بازیم زیادم ضعیف نیست هرکسم باور نمی کنه می تونه باهام هماهنگ کنه یک دست آزمایشی بزنیم روحمون شاد بشه خواهشا کسانی که باعث و بانی این مسابقه شدند بازم از این جور مسابقه ها بزارن چون هم خرجی نداره هم باعث دوستی بیشتر و هیجان بین بچه ها می شه.
    آره دیگه غصه نخور
    از دوستی های ایجاد شده لذت ببر
    ایشالا با زحمت مدیران و استقبال کاربران شاهد این دست تفریحات بیشتر خواهیم بود

---------- Post added at ۰۹:۴۰ ---------- Previous post was at ۰۹:۲۸ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    درود

بازی آقا سامان واقعا خوب بود و خودم فکر نمیکردم که دوام چندانی بیارم. و تنها با شانس تونستم این بازی رو ببرم.

برای ایشون هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در جام های بعدی باز هم بتونم با ایشون بازی کنم.

ممنون سامان جان

یا حق
    سلام
    شانس چندان دخیل نیست
    بازی منظم، حفظ آرامش و استفاده از موقعیت ها نتیجه رو رقم میزنه
    سپاسگزارم آقا محمد

---------- Post added at ۰۹:۴۳ ---------- Previous post was at ۰۹:۴۰ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط bnm نمایش پست ها
    انوقت کی جایزشو میده اصل کاری اینه داداش
    یه مدال کفایت میکنه
    البته اگه مدیران زحمتشو تقبل کنن

---------- Post added at ۰۹:۵۳ ---------- Previous post was at ۰۹:۴۳ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط marieh نمایش پست ها
    سلام مرسی آقا سامان از ایجاد این تاپیک.
    خواهش میکنم / ممنون از حضورتون
    در مورد بازی آقا سامان و آقا محمد باید بگم من تا جایی که آقا محمد شروع کردن به مهره از دست دادن بازیو تماشا کردم بعد فک کردم شاید حضورم باعث حواس پرتی شه رفتم٫
    من احتمال میدادم آقا محمد ببازن روحیشونو ولی مثل اینکه خوب ادامه دادن.
    اشتباه فاحش کردن اصن من تعجب کردم٫ وقتی اسبشون تو معرض زدن قرار گرفتو از اونطرفم قلعشون٫ به جای اینکه قلعه ای که مرکز بودو بیارن اون وسطو اونم الکی زده بشه٫ میتونستن سرباز جلوی قلعه ی گوش رو بیارن جلو چون اسبم میشد محافظ سربازه٫ اینجوری فقط اسبشون از دست میرفت

بله همینجور هم شد / کلی اتفاق جالب افتاد
    یاد بازی ایران و کره افتادم که نتیجه 6 به 2 شده بود

آقا محمد تبریک. پیشرفت چشمگیری داشتین نسبت به دوره ی قبل. ایول

- - - - - -
    پیشنهاد آقای محمود هم خوب بود.ولی با ۲ روز وقت دادن مخالفم.زود تموم شه بره بابا استرس داریم
    تو تکمیل پیشنهادشون آقا سامان میتونین فردا که بازی آقای حبیبی و حسین انجام شد و ۴ نفر نیمه نهایی موندن به تاپیکتون نظرسنجی اضافه کنین و اسم چهار نفرو بنویسین واسه رای تا کاربرا به کسی که فکر میکنن قهرمان میشه رای بدن

ممنون از پیشنهاد خوب شما
    چشم
    از آقا مجتبی هم کمک میگیرم

---------- Post added at ۰۹:۵۷ ---------- Previous post was at ۰۹:۵۳ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi123 نمایش پست ها

بچه هایی که میرن بازی فینال. لطفاا به من خبر بدن ساعت برگزاریشونو که میخام بازیو ببینم.

یادتون بره حسابتون با منه
    دقیقا اگه فینالیست ها رضایت دادن،
    بازی فینال رو اطلاعرسانی کنید که ما هم ببینیم
    بلیط فروشیش هم با خودمه
    چه بازیی شود ... پر تماشاگر
    ..................
    اگه هم رضایت به حضور تماشاگر ندین حسابتون با آقا هادیه
    8 کاربر مقابل از adam55 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, eBRAHIMV, hadi123, Mohammad, montazer65, nazdel, ساحل27, کوثر
    adam55 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)