alt
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54

موضوع: چگونه با دختری دوست شویم؟(خیلی جالبه!حتما بخونیدش)

1. 6,829 امتیاز ، سطح 24
    56% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 221
    0% فعالیت
    سطح
    24
    تشکر شده 1,029 بار در 325 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#51 1391/12/11, 16:24
    پسرهای محترم که به دخترها میگن دوستت دارم وعاشقتم ولی پای عمل می بینی همش حرف وشعاره...
    میدان عمل ثابت کن آقا پسر................
    2 کاربر مقابل از 7022 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Jahan, سیده فاطمه
    طرف یک من ریش گذاشته و پشت ماشینش و توی فضای مجازی نوشته: یا زینب ...یا حسین.

بعد آنوقت دنبال آرمینا و یلدا تو خیابان و فضای مجازی میگرده...

تاسف آوره...تظاهر آفت ایمانه.
    7022 آنلاین نیست.

2. 13,715 امتیاز ، سطح 35
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 335
    13.0% فعالیت
    سطح
    35
    تشکر شده 2,054 بار در 710 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#52 1394/02/09, 23:36
    الان دقیقا چند ماه من هروقت میرم
    تو لیست افراد آنلاین
    که ببینم چ کسی هست و چه کسی نیست
    این پست و یا مطالب توسط (بازدید کننده مهمان)
    در حال مطالعه بود
    واسم سوال شد که مگر دوستی هم آموزش داره

دخترا یه سری فن دارن که خدارو شکر من بلدم کلی هم سینه زن دارم با فنی که بلدم
    آخ
    یاداشتم (* اسپم *) هست؟؟
    ببخشید حذف کنید
    ""الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم""

میدونی قشنگ ترین هدیه چیه؟
    این که الان روی این قلب ها کلیک کنی
    و از وبلاگ عاشقانم دیدن کنی

رضاقلیخانی آنلاین نیست.

3. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    9% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 735
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 1,671 بار در 426 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#53 1394/04/19, 18:09
    زنها هوشمندترین موجودات جهان انند، اگر عاشق یکی از آنها شدید لازم نیست بهش بگید او قبلاً خودش فهمیده است، اگر نظرش با تو باشد نگاهش عاشقانه است پس بهتره به جای این خاله زنک بازیها، ننه رو بفرستید خواستگاری، در غیر این صورت خودتون رو سبک نکنید، نا سلامتی شما مردید.
    6 کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. faeze hajizade, habibi, khu, montazer65, سیده فاطمه, هرو
    saleh آنلاین نیست.

4. 760 امتیاز ، سطح 7
    5% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 190
    0% فعالیت
    سطح
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#54 1394/05/25, 16:39
    هرگز متوجه نخواهید شد چه وقت می تواند اتفاق بیفتد. ممکن است درحال گذر از یک خیابان، مشغول غذا خوردن در یک رستوران، قدم زدن در یک باشگاه شبانه و یا درحال خوش و بش با دوستتان باشید که ناگهان او پیدایش می شود. دختری زیبا که حسابی نظر شما را جلب کرده و دوست دارید با او صحبت نمایید. پس برای این منظور چه کاری خواهید کرد؟ باید قدم پیش گذاشته و با او حرف بزنید. اگر یاد نگرفته اید که چگونه به دختر مورد علاقه خود نزدیک شوید، ما در این قسمت چندین روش عملی به شما ارائه میدهیم تا به راحتی بتوانید با همسر دلخواه خو ارتباط برقرار نمایید. به این روشها در اصطلاح "یخشکن" اطلاق خواهیم کرد. سلاح اصلی همواره هنر سازگاری و انطباق پذیری خواهد بود. پیش از شروع باید تشخیص دهید که در چه شرایطی قرار دارید: "گرم" یا "سرد". موقیعت گرم هنگامی است که او شما را مورد توجه قرار داده و با یک سری از علائم (مانند حرکات چشم و زبان جسمانی ) چراغ سبز را نشان داده است. موقیعت سرد زمانی است که آشنایی قبلی با هم نداشته و این اولین برخورد شما محسوب می گردد. این موقیعت کمی مشکل تر به نظر میرسد چرا که به علاقمندی او نسبت به خود مطمئن نیستید. اکنون به یخشکن ها میپردازیم: شماره 10 خودتان را معرفی کنید بسیار واضح است. تا زمانی که خود را به او معرفی نکنید، متوجه وجود شما نخواهد شد. همیشه دوستی ها با یک معرفی ساده و صمیمی شروع می گردند. تصادفا" بسمت وی قدم برداشته و خود را معرفی نمایید. بگویید " من آرش هستم. از دیدنتون خوشحالم"من آرش هستم. فکر نمیکنم همدیگرو بشناسیم." شماره 9 برایش آبمیوه بخرید چه در رستوران باشید، چه در رستوران و چه در باشگاه شبانه، یکی از یخشکنهای معروف، خریدن یک نوشیدنی خنک برای او میباشد. از گارسون بخواهید یک نوشیدنی دیگر مشابه با آنچه که قبلا روی میزش در حال نوشیدن آن بوده ( و یا اگر می خواهید خیلی پر جنب و جوش باشید مشابه با نوشیدنی که خود شما در حال خوردن آن هستید ) برایش بیاورد. سینی این نوشیدنی را با تکه ای کاغذ حاوی مطلبی با مزه به همراه شماره تلفن خود مزین کنید. از گارسون بخواهید که حتما به او اطلاع دهد که آن نوشیدنی از طرف کیست. هنگام خارج شدن از محل کنار میز او توقفی کوتاه نموده و خود را به می معرفی کنید.

طراحی سایت شرکتی
    ahmadi22 آنلاین نیست.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)