alt
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41

موضوع: موضوع جن

1. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    47% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 107
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    8
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#21 1393/12/29, 01:09
    یک مطلب جالب براتون میگم باوراین قضیه باخودتون نکته مهم این استکه درقران ارتباط باجن نهی نشده بلکه پرستش اونها ازاین جهت که جن ها توانایی زیادی دارن درانجام برخی امورلزااگرانسان خداوندرافراموش نموده وازقدرت جنها جهت براوردن حاجتهای خوداستفاده کند دچارشرک شده واین موجودات راهم ردیف خداوند قرارمیدهد لزا درقران بشدت نسبت به این کارنهی شده ونیزموضوع مهم این قضیه این است که اونهایی که به دنبال استفاده ازنیروهای جنیان میرونددراصل یک بده بستان خواسته برای هم انجام داده ودوطرف ازهم استفاده میکنندبه این صورت که شخص باگرفتن چله وخواندن اورادوازکارخاص اصطلاحازجرنامه تمام جن هایی که دراطراف اوهستن جزب اوشده وتلاش میکنندتااوراازادامه کارمنصرف نمایندبنا به دلایلی ازاشاره به ریزقضیه پرهیز میکنم وروش دیگراستفاده ازحروف ابجد وقراردادن طلسم برای به دام انداختن جنهاکه اگراین قضیه رودرست انجام نشودمنجربه اسیبهای جبران ناپزیری میشود حالا اگرازاین دومقوله بگزریم وکسی ازروی کنجکاوی بخواهد موجودات نامرعی راببیندراهای کم خطری وجوددارد
    ezadtavakole آنلاین نیست.

2. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#22 1394/01/01, 01:11
    به چندروش جهت دیدن موجودات ماورایی(جن)اشاره کلی خدمت شما دوستان عرض میکنم اولا اگداراری ناراحتی اعصاب یااسترس هستیدبی خیال این قضیه بشیدحتماازکسی که اهل فن هست کسب اجازه کنیدوازاوبخواهیدمراقب شما باشد چهل روزرعایت کامل مساعل شرعی ازجمله بوقت نماز خواندن ونماز شب ونیزسوره جن راچهل بارهرشب تلاوت کنید سپس خودراحصارنموده(داخل دایره ای نشسته بارعایت اداب خاص برای جلوگیری ازحمله جن)سپس دعای زجر رابخوانید قابل توجه بهیچ عنوان داخل خونه انجام ندهیدحتما حتما درمحیطی خلوت ودنج انجام دهیدمعمولادرطی انجام کارافکارعجیب وغریبی به زهن شماحمله ورمیشه بایدارامش خودراحغظ کرده باتوکل به خدا ادامه دهیدتقریبا ازروزبیست به بعدحین انجام کارسروصداهای عجیب وخش وپش میشنوید ویواش یواش ترس وحشتناکی که تابه حال تجربه نکردید به سراغتان می اید دراین زمان حفظ ارامش وعدم خروج ازحصارضروری است این عمل هرشب حدود سه الی چهارساعت به طول میانجامدهرچقدربه چهل شب نزدیک میشویدبرفشارکارافزوده میشودچراکه اونهایی که شماقصدتسخیرشون رادارید به شدت تلاش میکنند تامانع کارشما بشوند بجاست تاخاطره یکنفررادرشب سی ونهم تعریف کنم نقل میکند که احساس کردم دورم پرازجوجه شده که حمشون به شکل خاصی به من خیره شدن یک دفعه غیب شدن بعدصدای پسرم راشنیدم که ازمن کمک میخواست ویواش یواش بلندترشد تااین که دیدم چند مردقوی هیکل موی سر بچمو تودستشون گرفتن ودارن روزمین میکشن وباخشم دارن به من نگاه میکنن تااین صحنه رودیدم طاقتم تموم شد وازحصارخارج شدم وبه سمت خونه دویدم وزمانی که باوحشت به خونه رسیدم همسروفرزندم ودیدم که درخواب هستن تازه متوجه شدم اینها همه القاعاتی بصورت رویا بوده تا مانع تمام شدن چله من بشوند بعداین قضیه من تامدتها بافشارهای شدیدعصبی درگیربودم لزا قابل توجه دوستان باید عرض کنم کنجکاوی دربرخی مساعل بهایی داره که درانتهاافسوس وپشیمانی به دنبال داشته باشه

3. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#23 1394/01/01, 01:38
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد حشمتی فر نمایش پست ها
    هر جا این جن ها رو دیدید سلام من رو بهشون برسونید. یک تحقیق هم بکنید ببینید با این همه شباهتی که با ما مسلمانان زیبا رو و کفار بی ریخت دارند؛ آیا معلول و بیماراشون هم فقط کافرند؟! اگه این طور باشه خیلی در حق ما مسلمونای معلول ظلم شده.

---------- post added at ۲۰:۳۷ ---------- previous post was at ۲۰:۳۰ ----------

گل گفتی رفیق. من هم بیماری صرع دارم. خانوادم 3سالی دکتر نبردن. به جن که اعتقاد نداشتم اما فکر می کردم رو به قبله ام. گاه تصاویری هم برام به نظر می رسید که فکر می کردم قبلا دیدم! این سال سوم نزدیک بود به این چرند باور پیدا کنم که دکتر رفتم و با قرصی مشکل حل شد.
    حالا هر کی جن دید سلام من رو بهشون برسونه و بگه اون موقع از جونم چی می خواستن؟؟؟!!!

---------- post added at ۲۰:۳۹ ---------- previous post was at ۲۰:۳۷ ----------

این توهین نبود. فریادی از درد بود.

---------- post added at ۲۰:۴۶ ---------- previous post was at ۲۰:۳۹ ----------

نویسنده این قصه کیه؟؟؟ باید قصه هاش رو بخونم. چون این قصه خیلی از شنگول و منگول قشنگتره. آره. خیلی!
    جنها باکسی کارندارن این ماانسانها هستیم که بااونهاکارداریم ودربعضی مواقع ندانسته وناخواسته ضمینه اثرگزاری انهارودرزندگی خودفراهم مینماییم اگربیماری شما بگونه ای بوده زمان حمله عصبی احساس برق گرفتگیوادراکات فراحسی یابگونه ای احساس شنیدن نجواهایی ازپیرامون خودمیشدی خوب احتمال دخالت نیروهای ماورایی بوده وگرنه مسلم بیماری بوده که خوشبختانه رفع شده باداروانشاالله همیشه سلامت باشی

4. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#24 1394/01/01, 01:49
    دوست عزیز شما جریان الکتریسیته رومیبینی,نیروی مغناطیسی رومیبینی یااونهاروازروی اثاروجودی اونها احساسشون میکنی همکنون دانشمندای امریکا به صورت کاملا سری درمبحث متافیزیک وماوراالطبیعه سالهاست مشغول تحقیق هستند توصیه میکنم به سایت حقیقت خاموش یک سری بزن

5. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#25 1394/01/02, 17:13
    درنگاه عموم جن به موجودی شبیه انسان ولی نامرعی اطلاق میشود ولی دراصل جن یک گونه ازموجودات نامرعی میباشدبه طورمثال مادردنیای پیرامون انواع موجودات مانند پرندگان خزندگان وغیره تقسیم بندی میکنیم درخصوص موجودات ماورایی نیزانواع تیره های مختلف باتوانایی های گوناگون وجوددارندازانجایی که خداوندانسان رااشرف مخلوقات عالم قراردادبه واین برتری بخاطردمیدن ازروح الهی درکالبد خاکی انسان رادارای توانایی خاصی مینماید لزاخداوندازهمه موجودات عالم دربرابرانسان سجده کنندبنابراین انسان این توانایی بالقوه راداردتاباذن پروردگارهمه چیزرامسخرخودگرداندرازاین کارفقط وفقط استفاده ازنیروی لایزال الهی است واین امرباعبادت وتزکیه نفس میسرمیشودواین امرتنهامربوط به مامسلمانها نیست دیگراقوام هم به این اصل پی بده مانند شمن های سرخپوست,مرتاضهای هندی وغیره البته درقران ذکرشده ابتدای ان,این کتابی است بی هیچ شک وشبهه ای برای هدایت کسانی که بهعالم غیب ایمان اورند (ایااین عالم غیب خالی است یادران موجودات مختلف مثل مادرحال زندگی اند)ونیزخداونددرقران اشاره میکند مابه انسان علم لسان اموختیم علمی که درحقیقت قدرت امروبرتری به انسان میدهدوازاین روست که علم جفروحروف ابجد درنمودی پایین ترملموس میشودودرادامه علوم غریبه یاپنهان اشکارمیشود ونیز خداوند درقران میفرماییدگرفتاری انسان ازانجا اغازشد که به اوعلم اموختیم علم قدرت است بنابراین درطول تاریخ این علوم مخفی وسینه به سینه نزدبرخی افرادمحدودگشته تاموردسواستفاده قرارنگیرد

6. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#26 1394/01/02, 17:56
    اگربخواهیم یک تقسیم بندی کلی راجب نیروهای ماورایی داشته باشیم انها روشامل,فرشتگان که پرقدرت ترین انها فرشتگان مقرب هستن,ملک :نگهبانان درقران اشاره شده مابرای انچه افریدیم موکلانی قراردادیم تاجایی که حتی برای انسان موکلینی درپس وپیش او قرارگرفته است,دیوها :موجوداتی بسیارقدرتمندومتهد به عهدوپیمان هرچند درباور عوام اینها موجوداتی زشت وکریه بیان شده اند,جنیان :که شامل دوتیره کافر(پیروان ابلیس که غربیهااونهاروبه عنوان ارواح پلید میشناسند )ومسلمان که ازانسانها دروی میکنند البته به علماوعرفا جهت پرسش وخدمت حاضر میشوند البته درمصرزمان فراعنه مردم به پرستش جنیان مشغول بودن وقربانی براشون انجام میدادندونیزقربانی کردن انسان دربسیاری اداب ورسوم انهامرسوم بوده ونیز استفاده ازطلسم که دراین خصوص باید عرض کنم طلسم عبارت است ازتهیج وبه جریان انداختن نیروهای ماورایی برای انجام خواسته موردنظرکه بسیارخطرناک است چراکه حتی موبدان مصری برای انجام بهترطلسم تاجایی پیش میرفتن که کودکان بی گناه راقربانی میکردن

7. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#27 1394/01/02, 20:41
    چشم سوم یاچشم برزخی بایدگفت این دوماهم متفاوت هستند چراکه چشم سوم برای دیدن طیفهای مختلف انرژی(منظورانواع مختلف موجودات ماورایی) راشامل میشودکه برای دیدن انها چاکراه ششم رابایدفعال کردوبعضیهاهم به طورخدادای این توانایی راداراهستن البته بایدگفت مضراتش به مراتب ازمحاسنش بیشتراست درنظربگیرید شما موجوداتی باشکلهای عجیب غریب بعضا هولناک ووحشت اور که به شمازل زده (موجودات ماورایی کسانی که چشمهایشان بازاست تشخیص میدهند بعضاموجبات وحشت ازارانها میشوند) میبینیدونمیتوانید راجب انهاباکسی سخن گفته چراکه دیگران شمارادیوانه یاتوهمی به حساب می اورندومجبوریدبه تنهایی بااین قضیه کنارامده معمولاعرفانهای شرقی,کابالا,شمن های سرخ پوست به دنبال این توانایی برای پیروان خودهستندکه اکثرتعالیم انهانهایتن منجربه دیدن موجودات تاریکی نظیرجن میشود ولی کسانی که چشم برزخی انها بازمیشود اکثرادراثرتهزیب نفس وتمیزی روح پدیدمیاید که بسته به ضعف وقدرت شامل دیدن درون افراد یاموجودات روحانی نظیرفرشته ها میشود ودراثرکمی غفلت این موهبت الهی ازانسان سلب میشود معمولا برای بازکردن چشم سوم روشهای مختلفی ازجمله استفاده ازفیروزه برروی پیشانی,ذکریونسیه,نمازشب,تل وت مکررسوره الرحمان,سوره جن,استفاده نکردن ازگوشت قرمز وغیره

8. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#28 1394/01/03, 13:44
    یکی ازمباحثی که اصل واساس مسلمانی ماراتشکیل میدهدولی هیچ چیزی راجبش نمیدانیم بحث توحید خدا است براستی خداوند چیست؟چگونه است؟کجاست؟وهزاران سوال مشابه درگزشته پاسخ به این مباحث راعرفاوفیلسوفان اسلامی به روشهای مختلف پاسخ گفته اند ولی اکنون باتوجه به نیاززهن های مطالبه گرامروزبجاست تعاریف جدیدبیان شود به نظرمن خدا یک واحد ابرفکراست که قدرت کن داردونیزدربرگیرنده کلیه صفات است که سبقت بعضی بربعضی دیگرسبب پیدایش خلقت گردیدیعنی افرینش دراثرانفجارعشق پدیدامد عشقی که ماروازنبود به بود وازعدم به وجود پدیداوردنمیخواهم باورود به مباحث فلسفی زهن عزیزان روخسته کنم فقط میخواهم اشاره ای کنم تا اصل رافراموش نکنیم واین واقعیتی است که هرکس به تنهایی باید حقیقت ان پی ببرد

9. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#29 1394/01/03, 17:10
    ال یابختک مشکلی که برخی افراد درحالت خواب یاچرت زدن احساس سنگینی درقفسه سینه میکنندبگونه ای که انگارشخصی تنومند وقوی روی سینه اونشسته که بیشتربرای افراددرسنین کم وخانومهای جوان یاکسانی که دچاراسترس هستنداتفاق می افتدواین وضعیت حدود۴الی٢٠ثانیه شخص بدون حرکت یاتوان صداکردن کسی خودراتحت فشارسنگینی احساس میکندمعمولا این حملات ازچندبارتانهایتا چندیدن ماه به طول خواهد انجامید راه های مقابله؟ استفاده ازدوداسپنددرفضای داخل خونه ,تلاوت ایت الکرسی حداقل ١۵مرتبه پشت سرهم ,تلاوت چهارقل حداقل١۵مرتبه
    کاربر مقابل از ezadtavakole عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: ***رضـا***

10. 1,043 امتیاز ، سطح 8
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    سطح
    8
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#30 1394/01/03, 17:46
    تحلیل چرایی استفاده ازاسپند؟ اززمانهای گزشته تاکنون مردم عقیده داشتند سپند عامل دورکردن بدیها, چشم زخم ازخانواده است حال به دونکته پیرامون این قضیه توجه کنید طبق تحقیقات دانشمندان تابت شده که سپند عاملی است ضدباکتری که برای استریل کردن محیط بسیارمناسب است ازطرفی سپند دارای بوی خاصی است (برخی ازموجودات تاریکی همانندقانون جنگل دشمنانی دارند لزادوست ندارندردی ازبوازخودشون به جابزارن )بنابراین ازنزدیک شدن به محیطهایی که بدنشون بوی خاصی بگیرد دوری میکنند
    کاربر مقابل از ezadtavakole عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: ***رضـا***

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)