alt
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 54

موضوع: مزاحمت....

1. 29,667 امتیاز ، سطح 52
    93% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 83
    0% فعالیت
    سطح
    52
    تشکر شده 3,476 بار در 729 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#21 1391/10/20, 14:59
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    يعني يكي بار اول مياد به شما پيام ميده مخوايد بيايد اينجا آبروشو ببريد؟
    من اون شخص. بار اول ميگم سلام يتونم باهاتون آشنا شم ميگيد نه. اگر مودبانه گفته بودم كه خوب تموم ميشه ميره منم ميرم پي كارم. اگر كمي پسر خاله شدن توش بود كه مسدود ميشم و ميرم پي كارم. اگر توهي آميز بود كه گزارش ميشه به مديرا و كلا بن ميشم ميرم پي كارم
    نقش ايتثن تاپيك چيه؟

من نمیگم بار اول آبروشو میبرم . ولی جناب شکیب باید افراد خودشون حد خودشونو حفظ کنن نه اینکه بخوایم به زور جلوشونو بگیریم .اگه هر کسی بفهمه که مزاحم شدن چیز خوبی نیست نیازی به مسدود کردن هم نیست . شاید من بخوام از نظرات همین جناب مزاحم استفاده کنم ولی به دوستیش جواب رد دادم . چون پا فشاری برای مزاحمت داره نباید از نظراتش هم تو تاپیکها استفاده کنم ؟ یه مزاحمی هست که مغزش خوب کار میکنه برای نظردادن و اطلاعات عمومی ولی در عین حال خیلی جلف و سبکسر هست. پس چون نباید یاد بگیره مزاحم نشه من باید مسدودش کنم ؟؟؟؟؟
    باید همه یاد بگیرن مزاحمت چیه و ارزش خودشونو بالا ببرن.نه اینکه با مسدود شدن دهنشو ببندن.
    10 کاربر مقابل از royaaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, hasti63, Maroot, mehri61, Jahan, najmeh69, شبنم, طه, هستی, ‏‏‏tadi
    با عرض سلام!

به دلیل بی احتیاطی و جعل امضا
    از دادن امضا به هر بنی بشری معذرویم!

بدرود!
    royaaa آنلاین نیست.

2. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 243
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    تشکر شده 9,350 بار در 2,438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#22 1391/10/20, 16:23
    من تا حدودی با حرف های آقا شکیب موافقم. منم یه دخترم و میفهمم مزاحمت تو دنیای مجازی یعنی چی؟!
    ولی مهم اینه که ما باید یاد بگیریم چطور بی اعتنا باشیم
    دخترای گل ِ اسپشیال، خانوم های محترم، خواهرای عزیزم چرا پیام ها رو اینقدر جدی میگیرین؟
    والا الآن دوره و زمونه ای شده که تو دنیای حقیقی چند بار که جواب یک مزاحم رو ندی دیگه نمیاد سراغت! چه برسه به دنیای مجازی!
    مگه یه پیام مثلاً پیشنهاد دوستی؛ درخواست شماره؛ درخواست آیدی و حتی پیشنهاد ازدواج چه آزاری ممکنه برسونه؟
    اگه محترمانه باشه = محترمانه جواب ِ منفی میدیم
    اگه با بی احترامی و توهین همراه باشه = جواب نمیدیم
    اگه با سماجت هِی تکرار کنه = پیاممون رو میبندیم
    اگه باز تکرار شد تو پیام عمومی = گزارش میکنیم
    به همین راحتی چرا سخت میگیریم؟ چرا از سایت بریم؟ چرا صورت مسأله رو پاک کنیم؟
    24 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, soheilaa, asal58, BAAGHE BI BARGI, Davod, elahee, hasti63, l0ov3, mehri61, Jahan, papulah, pari, r8041, royaaa, shirmard, Niloof@r, Mohammad, حسين, شبنم, شکیب, هستی, کوثر, ‏‏‏tadi
    سنگ ها را بگو که چه اندیشه میکنند
    حتی بدون بال نیز کبوتر، کبوتر است..
    nazdel آنلاین نیست.

3. 31,650 امتیاز ، سطح 54
    73% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 300
    0% فعالیت
    سطح
    54
    تشکر شده 5,567 بار در 1,100 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#23 1391/10/20, 16:59
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazdel نمایش پست ها
    من تا حدودی با حرف های آقا شکیب موافقم. منم یه دخترم و میفهمم مزاحمت تو دنیای مجازی یعنی چی؟!
    ولی مهم اینه که ما باید یاد بگیریم چطور بی اعتنا باشیم
    دخترای گل ِ اسپشیال، خانوم های محترم، خواهرای عزیزم چرا پیام ها رو اینقدر جدی میگیرین؟
    والا الآن دوره و زمونه ای شده که تو دنیای حقیقی چند بار که جواب یک مزاحم رو ندی دیگه نمیاد سراغت! چه برسه به دنیای مجازی!
    مگه یه پیام مثلاً پیشنهاد دوستی؛ درخواست شماره؛ درخواست آیدی و حتی پیشنهاد ازدواج چه آزاری ممکنه برسونه؟
    افرين نازدل من با نازدل موافقم بيخودي موضوعو بزرگش نكنيم
    17 کاربر مقابل از شبنم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, soheilaa, BAAGHE BI BARGI, ehsan69, elahee, hasti63, l0ov3, mehri61, Jahan, najmeh69, nazdel, royaaa, Mohammad, هستی, کوثر, ‏‏‏tadi
    زندگی حکمت اوست
    زندگی دفتری از خاطره هاست
    چند برگی را تو ورق خواهی زد
    ما بقی را قسمت
    شبنم آنلاین نیست.

4. 59,699 امتیاز ، سطح 75
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 351
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    75
    تشکر شده 10,054 بار در 2,010 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#24 1391/10/20, 17:14
    رویا جون این جور مسائل و مزاحمت ها تو دنیای واقعی و مجازی زیاده
    دختر و پسر هم نداره.
    با رفتن شما و امثال شما این مشکلات حل نمی شه.
    حالا شما نباشی یکی دیگه. به هر حال هست.
    نازدل عزیز تمام مطالب رو کامل و جامع بیان کرد.
    اصل مطلب همه همینه.
    پیام های از این دست راه حل داده. خیلی راحت میشه جلوی این جور ادما رو گرفت.
    فقط به طرز برخورد خود ادم بستگی داره.
    سعی کن طوری برخورد کنی که طرف دیگه پیام نده. و اگه خیلی ناراحت می شی پیاماشو باز نکن.

من با قضیه اعلام پیام ها موافق نیستم.
    اعتقاد دارم بیان بعضی مسائل قبح اونو می شکنه.
    دیگه اون زشتی اول را نداره.
    15 کاربر مقابل از hasti63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, soheilaa, ehsan69, elahee, l0ov3, mehri61, Jahan, royaaa, Niloof@r, Mohammad, شکیب, هستی, کوثر, ‏‏‏tadi
    hasti63 آنلاین نیست.

5. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#25 1391/10/20, 17:26
    مارت جان داداش با هم صحبت كرديم فكر كنم نظرم كاملا واضحه و ميدوني من نگرانيم از اينه كه واسه اون يه عده كه تاپيك زدنشون هم از رو نيت قبليه اين تاپيك خانم رويا كه قصدشون خيره (البته از نظر من اشتباه) هم مورد تهاجم قرار بگيره

به هرحال لازمه با تاكيد خيلي زياد بگم كه اگر بحث آبروي كسي در ميون بياد و ثابت بشه اشتباه بوده، با فرد خاطي كه با پستش تو اين تاپيك باعث هتك حرمت شده شديدا برخورد ميشه. چون فكركنم بي دليل با آبروي كسي بازي كردن از شماره خواستن و گير دادن خيلي بدتر باشه

مرسي
    13 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, soheilaa, BAAGHE BI BARGI, l0ov3, mehri61, Jahan, najmeh69, royaaa, Niloof@r, هستی, کوثر, ‏‏‏tadi
    شکیب آنلاین نیست.

6. 39,745 امتیاز ، سطح 61
    54% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 605
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه تابستانه داستانک نویسی
    سطح
    61
    تشکر شده 9,854 بار در 2,533 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#26 1391/10/20, 21:17
    جلوی مزاحمت رو براحتی میشه گرفت چه از نوع پسرونه اش چه دخترونه اش

اول طبق قوانین انجمن با مزاحمین برخورد کنین اگه جواب نداد اونوقت خودتون قیصر بازی در بیارین

آبروی افراد خیلی مهمه ******
    10 کاربر مقابل از BAAGHE BI BARGI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, hasti63, mehri61, Jahan, najmeh69, royaaa, هستی, کوثر, ‏‏‏tadi
    [CENTER][B][COLOR="DarkGreen"]سال فقط 93...[/COLOR][/B][/CENTER]
    BAAGHE BI BARGI آنلاین نیست.

7. 8,885 امتیاز ، سطح 28
    23% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 465
    0% فعالیت
    سطح
    28
    تشکر شده 1,495 بار در 384 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#27 1391/10/20, 23:48
    ‏ نمی‏ ‏دانم‏ ‏‏ ‏چرا یاد‏ ‏‏ ‏تکزاس‏ ‏‏ ‏می‏ ‏افتم‏ ‏‏ ‏‏ ‏هر‏ ‏کس‏ ‏‏ ‏خود‏ ‏‏ ‏‏ ‏اسلحه‏ ‏‏ ‏می‏ ‏کشد‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏و‏ ‏فرد‏ ‏‏ ‏خاطی‏ ‏‏ ‏از‏ ‏‏ ‏نظر‏ ‏‏ ‏خود‏ ‏‏ ‏‏ ‏را‏ ‏مجازات‏ ‏‏ ‏می‏ ‏کند‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏\‏‏ ‏‏ ‏نقش‏ ‏‏ ‏‏ ‏مدیران‏ ‏‏ ‏‏ ‏هم‏ ‏‏ ‏هیج‏ ‏در‏ ‏نظر‏ ‏‏ ‏گرفته‏ ‏‏ ‏میشود‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏|‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ سو‏ تفاهم‏ ‏‏ ‏‏ ‏نشود‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏این‏ ‏‏ ‏نظر‏ ‏‏ ‏است‏ ‏‏ ‏نه‏ ‏کسی‏ ‏را‏ ‏‏ ‏محکوم‏ ‏‏ ‏و‏ ‏نه‏ ‏از‏ ‏‏ ‏شخصی‏ ‏‏ ‏دفاع‏ ‏‏ ‏می‏ ‏کنم‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏فقط‏ ‏‏ ‏‏ ‏نظر‏ ‏‏ ‏‏ ‏است‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏یک‏ ‏مثال‏ ‏‏ ‏بزنم‏ ‏‏ ‏‏ ‏می‏ ‏دانم‏ ‏‏ ‏همه‏ ‏‏ ‏شما‏ ‏‏ ‏‏ ‏جمله‏ ‏‏ ‏معروف‏ ‏‏ ‏‏{‏‏ ‏بخشش‏ ‏‏ ‏،‏ ‏لازم‏ ‏‏ ‏نیست‏ ‏‏ ‏،اعدامش‏ ‏‏ ‏کنید‏}‏‏ ‏‏ ‏را‏ ‏‏ ‏‏ ‏شنیده‏ ‏‏ ‏اید‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏این‏ ‏‏ ‏مثال‏ ‏‏ ‏را‏ ‏‏ ‏گفتم تا‏ ‏‏ ‏مدیران‏ ‏‏ ‏منظورم‏ ‏‏ ‏را‏ ‏‏ ‏درک‏ ‏‏ ‏کنند‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏باز‏ ‏از‏ ‏برداشت‏ ‏مزاحمت‏ ‏‏ ‏در‏ ‏افراد‏ ‏‏ ‏یاد‏ ‏‏ ‏غصه‏ ‏وشعر‏ ‏مولا‏ ‏نا‏ ‏‏ ‏‏ ‏افتادم‏ ‏‏ ‏‏ ‏همان‏ ‏‏ ‏قضیه‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏افراد‏ ‏که‏ ‏دید‏ ‏‏ ‏نداشتند‏ ‏‏ ‏و‏ ‏با‏ ‏دست‏ ‏کشیدن‏ بر‏ ‏اندام‏ ‏فیل‏ ‏‏ ‏هر‏ ‏‏ ‏نفر‏ ‏‏ ‏تشخیص‏ ‏‏ ‏خود‏ ‏‏ ‏‏ ‏را‏ ‏‏ ‏‏ ‏باز‏ ‏گو می‏ ‏کرد‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏.‏ ‏‏ ‏
    5 کاربر مقابل از ‏‏‏tadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. BAAGHE BI BARGI, hasti63, mehri61, najmeh69, royaaa
    ‏‏‏tadi آنلاین نیست.

8. 29,667 امتیاز ، سطح 52
    0% فعالیت
    سطح
    52
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#28 1391/10/21, 09:37
    نقل قول نوشته اصلی توسط baaghe bi bargi نمایش پست ها
    جلوی مزاحمت رو براحتی میشه گرفت چه از نوع پسرونه اش چه دخترونه اش

اول طبق قوانین انجمن با مزاحمین برخورد کنین اگه جواب نداد اونوقت خودتون قیصر بازی در بیارین

آبروی افراد خیلی مهمه ******
    آقاسعید معذرت میخوام که اینجور جواب میدم ولی کسی نخواست قیصربازی دربیاره. اگه من این تاپیکو زدم چون واقعا ناراحت بودم وچون هیچ کس جای من نیست حال منو هم نمیفهمه .اگه اون دسته از افراد آبرو داشتن حتی یه پیام هم نمیدادن .پس آبرو رو نمیشناسن که بخواد براشون مهم باشه.

---------- Post added at ۰۸:۳۷ ---------- Previous post was at ۰۸:۳۲ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    مارت جان داداش با هم صحبت كرديم فكر كنم نظرم كاملا واضحه و ميدوني من نگرانيم از اينه كه واسه اون يه عده كه تاپيك زدنشون هم از رو نيت قبليه اين تاپيك خانم رويا كه قصدشون خيره (البته از نظر من اشتباه) هم مورد تهاجم قرار بگيره

به هرحال لازمه با تاكيد خيلي زياد بگم كه اگر بحث آبروي كسي در ميون بياد و ثابت بشه اشتباه بوده، با فرد خاطي كه با پستش تو اين تاپيك باعث هتك حرمت شده شديدا برخورد ميشه. چون فكركنم بي دليل با آبروي كسي بازي كردن از شماره خواستن و گير دادن خيلي بدتر باشه

مرسي
    جناب شکیب اگه از نظر شما اشتباهه این تاپیک حذفش کنید ولی منم همینجا حرف آخرمو میزنم من کاری به هیچکس ندارم ولی اگه کسی برای من پیام بده من گزارش میکنم و اگه اشتباه هم بود شما شدیدا با من برخورد کنید
    .هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم می ایسته
    6 کاربر مقابل از royaaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, BAAGHE BI BARGI, hasti63, mehri61, najmeh69, طه
    با عرض سلام!

بدرود!
    royaaa آنلاین نیست.

9. 3,702 امتیاز ، سطح 17
    63% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 148
    0% فعالیت
    سطح
    17
    تشکر شده 353 بار در 107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#29 1391/10/21, 09:37
    من با افسرده کاملا موافقم
    4 کاربر مقابل از HOMA2929 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 4566, mehri61, najmeh69, royaaa
    راجبه آدما راحت قضاوت نکنید
    HOMA2929 آنلاین نیست.

10. 29,667 امتیاز ، سطح 52
    0% فعالیت
    سطح
    52
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#30 1391/10/21, 09:46
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti63 نمایش پست ها
    سعی کن طوری برخورد کنی که طرف دیگه پیام نده. و اگه خیلی ناراحت می شی پیاماشو باز نکن.
    هستی جان من از محترمانه برخورد کردن جلو رفتم تا الان که اینجا هستم ولی خدا میدونه که حرف حالیشون نیست .هستی جان من خودم میدونم چه جوری برخورد کنم ولی اگه برای خود شما روزی چندتا پیام بیاد اونم از کسانی که تا حالا اسمشونو هم نشنیدی چیکار میکنی .؟ میتونی خونسرد باشی ؟ عصبی نمیشی؟

---------- Post added at ۰۸:۴۶ ---------- Previous post was at ۰۸:۴۱ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط nazdel نمایش پست ها
    نازدل عزیز من دقیقا همین کارها رو کردم وبه جای اینکه تو پیام عمومی گزارش کنم اینجا میخوام گزارش کنم وعکس پیام هم میزارم که بقیه بفهمن فراتر از یه دوستی پیش میرن بیشتر بچه ها منو میشناسن که متاهل هستم ولی تو پروفایلم قید نکرده بودم تا چندروز پیش آقاسید به من گفت پروفایلتو تغییر بده که بفهمن تو متاهلی منم تغییر دادم ولی مگه بعضی ها حرف حالیشونه ؟
    5 کاربر مقابل از royaaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, hasti63, mehri61, najmeh69
    با عرض سلام!

بدرود!
    royaaa آنلاین نیست.

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)