alt
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 87

موضوع: خدمات و تسهیلات سازمان بهزیستی

1. 41,972 امتیاز ، سطح 63
    25% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 978
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه هنری مذهبی رمضان 92نفر اول مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر دوم مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه داستانک نویسینفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    63
    تشکر شده 9,558 بار در 2,137 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#21 1393/05/16, 14:03
    من دو تا کارت دارم با شدت معلولیت متفاوت.. میفروشم
    4 کاربر مقابل از Niloof@r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, f7970, hadi123, نارون
    Niloof@r آنلاین نیست.

2. 154,642 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    27.0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره دوMost PopularCommunity Award
    سطح
    100
    تشکر شده 39,768 بار در 9,699 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#22 1393/05/16, 19:35
    نقل قول نوشته اصلی توسط f7970 نمایش پست ها
    با تشکر زهرا جان خیلی خوب بیان کردی ولی این گزینه آخری بیشترمصداق کسانی هستش که رشته هاشون مرتبط به بهزیستی باشه ولی هنوز از سال 92 پذیرش نداشتن
    اره فرزانه جان کسانی که مدرک علوم اجتماعی،علوم تربیتی و مشاوره و توانبخشی ،کامپیوتر و حسابداری داشته باشند...که در شهر ما از اونجایی که رئیس اداره بهزیستی فردی کاری و دلسوز هست از خود بچه های معلول درخواست داده بود و اداره کل قبول کرده و بچه ها استخدام شدند.‏

هر سازمانی برای افرادی از جامعه ایجاد شده ...مثلأ سازمان اموزش و پرورش برای معلمان هست .سازمان بهزیستی برای معلولین و زنان بی سرپرست ایجاد شده...دلیل نیست که هرکسی عضو بهزیستی هست یعنی پول نداره...و باعث کسرشأن بشه...ازقدیم گفتند حق گرفتنی هست
    و برای حق باید تلاش کنی...

و اگه قرار باشه معلول توی خونه باشه و مددکار به فکر حل مشکلاتش باشه...اینجاست که معلول تنبل میشه و عاشق خونه نشینی میشه...اما با رفت و امد باعث میشه معلول در جامعه حضورش پررنگ تر بشه و امکانات مناسب سازی بیشتر بشه...و فرهنگ جامعه عوض بشه ...که با دیدن یک معلول تعجب نکنند ...

و حقوق ثابت هست واسه همه...اما حق پرستاری بر اساس درجه معلولیت میدند...

نقل قول نوشته اصلی توسط almasshahr نمایش پست ها
    فرق معلولی که برای زخم های بسترش مجبوره هر هفته پماد و باند و... با قیمت های بالا بگیره با معلولی که یه معلولیت اندک داره چیه؟؟؟؟؟
    برای معلولی که زخم بستر بگیره...
    گاز استریل،سرم نمکی،چسپ،بتادین میدند...
    10 کاربر مقابل از 1228 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, f7970, hadi123, lale_golii, Mojtaba, Tavarish, فاطمه58, نارون, نیلوفر

هـیچ چـیز بـهتر از کـارکـردن بـه جـای غـصه خـوردن ،
    ادمـی را بـه خـوشـبختی نـزدیـک نـمی کـند.
    ‎‏‎
    1228 آنلاین نیست.

3. 62,753 امتیاز ، سطح 77
    69% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 497
    53.0% فعالیت
    جایزه ها:
    برگزار کننده مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    77
    تشکر شده 6,321 بار در 1,259 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#23 1393/05/16, 20:26
    سلام

من تقریبا از همون موقع که ویلچری شدم، یعنی از حدود نه سالگی عضو بهزیستی شدم. یادمه چند وقت یه بار میگفتن ویلچر میدیم ولی فکر کنم سه چهار باری بیشتر ندادن. یه مدتم میگفتن که خودتون بخرید رسیدش رو بیارید. اونم یه بار گرفتیم ولی پولشو ندادن.

من کارشناسیم و دکترام دولتیه ولی ارشدمو رو مجبور شدم به دلایلی پیام نور بخونم. من هزینه ای پرداخت نکردم به دانشگاه ولی نمیدونم پولش رو بهزیستی داد یا نه! من فقط ثبت نام میکردم و کپی قانون رایگان بودن تحصیلات رو هم میزاشتم و اونا هم حرفی از پول نمیزدن

یکی دو بار بن دادن. یه بارم زنگ زدن گفتن به دانشجوهای دکتری لپ تاپ میدیم که ندادن.
    مستمری هم که نمیگیرم. یه بارم اومدن خونمون که نفهمیدیم واسه چی بود...

دیگه چیزی یادم نیست. البته شاید دلیلش پیگیری نکردن خودم باشه. راستش من تا حالا خودم نرفتم پیگیری کنم چون نمیتونستم. به قول آقا شکیب، ساختمانی که خودش پله داره اونم چه پله‌هایی من چطوری تنها برم؟ همیشه مامانم پیگیر بودن و الان خودشون پا درد دارند، کجا پاشن برن؟

یه بار رفتم بهزیستی تا ببینن معلولم یا نه! ساختمونش پله داشت ناجور. ملت اومدن کمک کردن. حالا یه آقایی که خودشونم معلول بودن، گیر داده بود که پاشو وایسا!!! میگفتم نمیتونم! میگفت پس چرا کفش پوشیدی؟؟؟؟

یه بار دیگه هم رفتم انجمن معلولان واسه کاری. یه مامانه اومده بود بن بگیره بعد مسؤولش نبود. التماس میکرد که من پام درد میکنه و بچه ام خودش که نمینونه بیاد. این همه راه رو اومدم. خلاصه! کلی التماس کرد که رفتن براش اوردن (نفهمیدم چرا وقتی میتونستن همون اول ندادن تا مامانه جلوی جمعیت اون همه التماس کنه!!!!)

درسته که باید ما خودمون پیگیر باشیم ولی وقتی نمیتونیم! خود آدم درد داره دیگه، گاهی دیگه واسه آدم اعصاب پیگیری و کل کل کردن نمیمونه.

الان خیلی از سازمانها کاراشون رو الکترونیکی انجام میدن... مثلا همین سازمان سنجش! مگه تا حالا ما پاشدیم بریم دم درش. همه کارا رو الکترونیکی انجام میدیم و کارتمون رو هم میگیریم.

برام جالبه که بعضی مددکارا خودشون معلولن ولی بازم درک نمیکنند آدم رو ...

البته قبول دارم وظایف سازمان بهزیستی خیلی زیاده و خود کارمندها و مددکارا هم مشکل دارند ولی کسی که در چنین سازمانی استخدام میشه باید ادب و فهم و درک برخورد با انسان‌های دردمند رو هم داشته باشه...

خدا به اون کسانی که وظیفه‌اشون رو درست انجام میدن سلامتی بده
    9 کاربر مقابل از نارون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, eBRAHIMV, f7970, Mojtaba, Niloof@r, فاطمه58, مرغ حق, نیلوفر
    ===============================
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

امام علی (ع): اندیشیدن به خوبیها، آدمی را به انجام دادن آن برمی‌انگیزاند.
    نارون آنلاین نیست.

4. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#24 1393/05/16, 20:57
    معلول اگه میتونست پیگیری کنه و بره و بیاد که اسمش معلول نبود و نیاز به مساعدت نداشت
    منظورم معلولای شدید هست که مشکل جابجایی دارن.
    8 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, eBRAHIMV, f7970, hadi123, مجید, نارون, نیلوفر
    Mojtaba آنلاین نیست.

5. 27,884 امتیاز ، سطح 51
    31% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 766
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    51
    تشکر شده 5,743 بار در 1,389 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#25 1393/05/16, 21:29
    نقل قول نوشته اصلی توسط almasshahr نمایش پست ها
    آره حواسم نبود بهزیزستی برا بعضی ها ارگان خوبیه.
    برا کسانی خوبه که 24 ساعت تو بهزیزستی ولوو هستند و کاسه نداریم نداریم به دست میگیرن تا بهشون کمک کنند . کسی و میشناسم رفته بهزیستی بهش ویلچر برقی چند میلونی دادند . اومده بود پیش من میگفت انقدر رفتم و رفتم بهزیستی تا بالاخره بهم ویلچر برقی دادن.پسر خوب حرفشونو باور نکن اگه هم گرفتن حتما واجد شرایط بودن به همین راحتی نمیدن ا باید برن بازدید و یه سری مراحل بعدی

ارگان بهزیستی باید فرقی بین مددجوهای با معلولیت یکسان خودش نگذاره . نه هر کسی که بیشتر مراجعه کنه به بهزیستی بیشتر سهم بگیرهرقی نمیزاره . هیج فرقی نمیزاره این طوری برداشت نکن از بهزیستی
    معلولهایی هستن تو این مملکت که خودشون یا خانواده هاشون با وجود معلولیت و مشکلاتشون خودشون و عضو بهزیستی نکردن یا عضو هستن ولی خجالت میکشند هر روز پاشند برند التماس کنند به ما کمک کنید . خب حتما مشکلی ندارن که نرفتن و در ضمن خجالت نداره رفتن تو بهزیستی مگه کسانی که اونجا کار میکن کی هستن مثل ما انسان هستن

درصورتیکه بعضی ها به خاطر اشتغالشون کوچکترین نقص بدنشون و بهانه میکنند و خودشون عضو بهزیستی میکنند تا به خواسته هاشون برسند . ببین این طوریاهم که میگی نیستا اااااااا

طرف اومده بود پیش من میگفت گفتن به مددجوهای بهزیزستی وام اشتغال میدن منم یه کم یه کم گوشم نمیشنوه میخوام برم عضو بشم وام بگیرم. اره میدن اگه واجد شرایط باشه وام خوداشتغالی و غیره هم میدن

من بیشتر ثبت نامهای مربوط به بهزیستی و برا مددجوهای تحت بهزیستی شهرمون و انجام میدم همه فکر میکنند من مسئول بهزیستی شهرمون هستم بخاطر همین هر روز یه مدل از مردم با معلولیت کم و زیاد به من مراجعه میکنند برا عضویت . ای جان موفق باشی

بعضی ها واقعا حق عضویت دارند اما بعضی ها واقعا بی انصافیه که خودشون و الکی عضو میکنند . هیچی الکی نیست داداشییییییی

فرزانه خانم بنظرت آیا بهزیستی عدالت و رعایت میکنه؟؟ (کسی که سو استفاده میکنه و معلولی که خجالت میکشه هر روز بره بهزیستی)بله رعایت میکنه چرا نکنه مگه کسانی که میان فک و فامیل هستن خجالت معنا نداره کسی که مشکل داشته باشه باید بره تا
    مورد حمایت قرار بگیره

-------------------------------------------------------------------------------

مساله دیگه فرزانه خانم آیا این عدالته که همه معلولها 48 ت یا بقول شما 53 تومان دریافت کنند؟؟
    فدات شم فکر میکنی چقدر باشه خوبه
    فرق معلولی که روزانه یک قرص 1500 تومانی باید مصرف کنه که بتونه یه کم زندگی کنه که در ماه فقط 45 هزار تومان هزینه یک نوع داروشه.
    فرق اون معلول با معلولی که با یک پرس ساده میتونه راه بره و حرکت کنه چیه؟ آیا هر دو باید 53 ت دریافت کنند ؟؟؟حرفات درست هر کس با هر معلولیتی برای خودش یه مشکلی داره اوناهم یه سری هزینه دارن

فرق معلولی که برای زخم های بسترش مجبوره هر هفته پماد و باند و... با قیمت های بالا بگیره با معلولی که یه معلولیت اندک داره چیه؟؟؟؟؟پسر خوب یکی دو نفر نیستن اگه باشه میدن اونم به تعداد اماری که دارن نه بیشتر میدن نه کمتر

یک کلام : عدالت در بهزیستی نیست
    ای جان این طوری فکر نکن عدالت دارن خیلی ها هستن شده از فک و فامیل از دوست اشنا پول میگیرن تا بتونن مشکل یه مدد جو رو هر جند کوچیک حل کنن و خیلی موردای دیگه خیلی از کارمندای بهزیستی از قصه و مشکلات مددجوها مریض شدن صداشون در نمیاد بازم کارشونو انجام میدن یکی از دوستای من تو بهزیستی مشغوله حرفای که میزنه رو باور دارم چون میشناسم دروغم نمیگه بنده خدا
    4 کاربر مقابل از f7970 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, hadi123, مرغ حق
    goبا خودت بمان . هر چه كه هستي آن را بپذير .

f7970 آنلاین نیست.

6. 154,642 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    27.0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره دوMost PopularCommunity Award
    سطح
    100
    تشکر شده 39,768 بار در 9,699 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#26 1393/05/16, 21:56
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojyross نمایش پست ها
    معلول اگه میتونست پیگیری کنه و بره و بیاد که اسمش معلول نبود و نیاز به مساعدت نداشت
    منظورم معلولای شدید هست که مشکل جابجایی دارن.
    اقا مجتبی شخصی که معلولیت شدید داره که نمیتواند توی خونه باشه و منتظر باشه که دیگران مشکلش حل کنه...اینم در جامعه ای که همه به فکر خودشان هستند ...هر چند سخت هست اما بازم باید رفت . با اینکه در این هوای گرم و با نبودن مناسب سازی شرایط سخت تر میشه...

اما با چند بار بیرون رفتن مطمئنأ هم زودتر کارت انجام میشه و هم اعتماد به نفس بالاتر میره و هم خود معلول افتخار میکنه خودش کار انجام داده و هم دیگه والدین نیاز ندارند نگران اینده فرزندشان باشند.
    11 کاربر مقابل از 1228 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, eBRAHIMV, f7970, hadi123, montazer65, Tavarish, فاطمه58, مجید, مرغ حق, نارون, نیلوفر

هـیچ چـیز بـهتر از کـارکـردن بـه جـای غـصه خـوردن ،
    ادمـی را بـه خـوشـبختی نـزدیـک نـمی کـند.
    ‎‏‎
    1228 آنلاین نیست.

7. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#27 1393/05/17, 13:28
    راستش رو بخواید من توی شهریه دانشگاه بهم کمک می کردن حقیقت دانشگاه آزاد هم رشته فنی مهندسی شهریه هاش وحشت ناکه رشته ما ترمی نزدیک یه میلیون اون موقع بود که خب من حدودا 500 برام میریختن خدا رو شکر پنج ترمم حدوودا شد پنج میلیون که بهزیستی دو و نیمش رو بهم داد کلا حساب کنی
    اما در کل کمک دیگه ای نکرد مثلا سمعک میخواستم بخرم خدا شاهده بیکار بودم اون موقع در آمدی نداشتم حتی براش بهم وام هم میدادن خوب بود رفتم بهزیستی گفتن برو اول بخز بعد بیا کمکت کنیم بعدشم که 5 میلیون پول دادم فاکتورش رو بردم بهزیستی بهم گفتن کی گفت این همه پول بدی میخواستی یه ارزون تر برداری عصبی شدم دیگه بهشون گفتن بهزیستی هم بلده فقط حقوق مزایا شما رو بده بدوشون اومد گفتن نه خیلی به ما حقوق مزایا میده منم در اومدم گفتم آره از ماشینا تو حیاط پیداست چقدرر شما خانم ها بدبختید زنا مردم چی سوارن. . . .حالا ما که خدا رو شاهد بخیل نیستیم مبارکتون باشه خیرشو ببینید اما خب ما رو خر حساب نکنید .
    برا سمعک هیچی کمکم نکردن همه پولشو خودم دادم
    برای کار هم که رفتم کار پیدا کنم یه لیست جلوم گذاشتن نوشته بود پرستاری از سالمند منم داد و هوا کردم سرشون بردنم پیش رئیس بهزیستی به رئیس گفتم شما که نمی خواستید به ما کار بدید بیخود کردید پول دادید ما درس خوندیم خلاصه دیگه طفلکی ها همه منو میشناسن اونجا
    7 کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, hosssin, Niloof@r, فاطمه58, نارون, نیلوفر
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

8. 82,540 امتیاز ، سطح 89
    33% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,210
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر اول مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه شعر و گرافیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    89
    تشکر شده 20,783 بار در 4,222 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#28 1393/05/17, 20:34
    من تخصصی در این مورد ندارم اما فک کنم معنای مددکار خیلی گسترده تر از یک تلفن باشه وگاهی همین تماس تلفنی جهت اطلاع رسانی مددجو صورت نمیگیره.ودیدم بارها ناشی از سهل انگاری این افراد خسارات جبران ناپذیری برای مددجوها ایجاد شده وپیرو اون کسی جوابگو نبوده.

من دوست ندارم یک طرفه به قاضی برم
    به نظرمن لازمه مددکار هرچند وقت به مددجو سر بزنه به مشکلاتش رسیدگی کنه واقعیتش من ندیدم نه در مورد خودم ونه درمورد افرادی که میشناسم وتحت نظر بهزیستی اند نمیدونم شاید تو ایران همچین وظیفه ایی ندارند.در خیلی از مواقع بوده خیلی ها تسهیلات گرفتن و بعد از تاریخ انقضا متوجه شدم که شامل حال من می شده و به من اطلاع ندادند.حالا نمی دونم مقصر منم یا مددکارم،اما وقتی من یک استان دیگه دارم درس میخونم وبرام مقدور نیست به بهزیستی محل سکونتم سر بزنم آیا این انصافه که از حقوق ومزایام بی بهره بشم ومددکار زحمت یک تماس تلفنی رو به خودشون ندند.

در مورد اینکه عدالت برقرار نمیشه موافقم و این هم قبول دارم که برای گرفتن حق باید تلاش کرد متاسفانه تو ایران ما قانونی وجود نداره مددکار رو مجبور کنه به وظایفش درست عمل کنه و در صورت تخلفش باید مسئولیت داشته باشه

اینو هم قبول دارم خیلی ها از موقعیتشون سواستفاده می کنند من جایی زندگی می کنم که تقریبا همه همدیگرو می شناسند 1سال پیش رفتم بهزیستی دیدم یک بنده خدایی رو از کلینیک فیزیوتراپی آوردن بیرون ومن کاملا می شناختم عضو بهزیستی نیست و از لحاظ اقتصادی هم زندگی مرفهی داره اما چون خواهر خانمشون کارمند اونجا هستند بجا اینکه به زحمت و هزینه بیفتند از تسهیلات اعضای بهزیستی استفاده کردند و این جای تاسف داره یا یک مورد که تو دوره دولت قبل که خیلی از استخدامی ها بدون آزمون صورت میگرفت یکی از مسئولین کلی از نزدیکانش رو که معلولیت هم نداشتن مشغول به کار کرد.درحالیکه کلی معلول تحصیل کرده در همون رشته های تحصیلی داشتیم.البته این در هر ارگانی امکان رخدادنش هست و کلا جای تاسف داره.

همسایه ما 4تا بچه داره که فلج کامل هستند هم مغزی هم جسمی،مادرشون هم یه خانم بیسواده که نه از کار اداری سر درمیاره و نه میتونه از حق و حقوقش دفاع کنه شوهرش هم رفت دنبال زندگی خودش و اینا تو خونه پدرش که کارگره زندگی می کنن آیا این خانواده نیاز به یه مسکن مستقل نداره؟ آیا مستمری 53تومنی جواب زندگی این خانواده رو میده؟این خانواده چطور می توانند حق خودشون رو بگیرند آیا مددکار اینجا هیچ وظیفه ایی نداره؟

زمستان92رفتم دانشگاه زاهدان برا دیدن یکی از دکترین، چشمم به یک آقایی خورد یکی از دوستان گفتند ایشون دوره لیسانس همکلاسی من بوده الان وضعیتش خیلی خوبه اون دوره از وسیله کمکی استفاده نمیکرد وخودش رو روی زمین میکشید و میومد دانشگاه وبعضی کلاسهامون که طبقه سوم بوده رو ایشون با استفاده از دستهاشون ونشسته میومدن بالا،نمیخوام ناراحتتون کنم این آقا الان خیلی موفقند تشکیل زندگی دادند ورییس یکی از ادارات هستند . اما آیا بهزیستی درقبال همچین افرادی هیچ مسئولیتی نداره ؟زیر سوال بردن شآن و منزلت انسانی تا چه حد؟آیا بهزیستی نمی تونست به این آقا وسیله کمکی بده که در دانشگاه که یک مکان فرهنگیه اینطور ظاهر نشه؟این به نظر بی تفاوتی مسئولین مارو نشون میده.حالا درسته که من اطلاعی ندارم که این فرد از بهزیستی درخواست کمک کرده یا نه .اما هستند افرادی که در دورترین نقاط ایران زندگی میکنن یا سوادی ندارن یا اصلا دسترسی به رسانه های جمعی ندارن که مطلع بشند اما آیا مسئولین نباید پیگیر همچین افراد یا مکان هایی باشند؟شاید من اشتباه می کنم .

نیومدم همش بهزیستی و مسئولین رو بکوبونم می شناسم مسئولی رو که در شرف بازنشستگیه با اینکه خانوم و آقا شاغل بودند و الان نوه دار شدند هنوز منزل مستقلی از خودشون ندارن واجاره نشینند واقعا دستشونم درد نکنه که خدمت کردند وایثار کردند.

یک چیز خوبی هم که دیدم منشی مدیرکل بود که به همه نوع زبان و لهجه این استان تسلط داشت و تو ملاقات های مردمی که خیلی شلوغ میشه یه خانومی پاش مشکل داشت وصندلی ها پر بود خواست رو زمین بشینه با زبان محلی راهنمایش کرد و صندلی خودش رو بهش داد این هم یه نکته مثبت هست که من تو این شهر کم می بینم .

هدفم از این پست بیشتر تشکر بود هم از جناب شکیب بخاطر تاپیک و هم از بحث های دوستان،مثلا خود من درس خوندم وتو جامعه بودم اما از برخی از تسهیلات که دوستان اشاره کردند واقعا بی اطلاع بودم این کار شما باعث شد تا من بیشتر متوجه بشم که چقدر غافل بودم واین اصلا خوب نیست نه برای من نه برای مددکاری که منو بی اطلاع گذاشتند.واقعا متاسفم

ممنونم
    12 کاربر مقابل از نیلوفر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, almasshahr, asomeba, eBRAHIMV, hosssin, Jahan, Mojtaba, montazer65, Niloof@r, فاطمه58, نارون

---------------

نیلوفر آنلاین نیست.

9. 1,953 امتیاز ، سطح 12
    35% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 197
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Got three FriendsFirst 1000 Experience Points
    سطح
    12
    تشکر شده 75 بار در 26 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#29 1393/05/18, 18:16
    قرار بود برام کار جور کنن !نکردن که نکردن!یکی دو تا وام دادن و منم بیخیال شدم !الانم کارم سیمانکاری(بنایی)هست!! لیسانس مهندسی عمران هم دارم!خخخخخخخخخ
    شکر خدا دو سه روز پیش یه ساختمون خوب گیرم افتاد!میخاستم بگم منتظر بهزیستی نباشین خودتون برین ی چیزی یاد بگیرین
    ضمنا سیمانکار کسی خواست در خدمتم!تخفیف ویژه برای اسپیشیالی های عزیز!

---------- Post added at ۱۷:۱۶ ---------- Previous post was at ۱۷:۰۳ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan نمایش پست ها
    راستش رو بخواید من توی شهریه دانشگاه بهم کمک می کردن حقیقت دانشگاه آزاد هم رشته فنی مهندسی شهریه هاش وحشت ناکه رشته ما ترمی نزدیک یه میلیون اون موقع بود که خب من حدودا 500 برام میریختن خدا رو شکر پنج ترمم حدوودا شد پنج میلیون که بهزیستی دو و نیمش رو بهم داد کلا حساب کنی
    اما در کل کمک دیگه ای نکرد مثلا سمعک میخواستم بخرم خدا شاهده بیکار بودم اون موقع در آمدی نداشتم حتی براش بهم وام هم میدادن خوب بود رفتم بهزیستی گفتن برو اول بخز بعد بیا کمکت کنیم بعدشم که 5 میلیون پول دادم فاکتورش رو بردم بهزیستی بهم گفتن کی گفت این همه پول بدی میخواستی یه ارزون تر برداری عصبی شدم دیگه بهشون گفتن بهزیستی هم بلده فقط حقوق مزایا شما رو بده بدوشون اومد گفتن نه خیلی به ما حقوق مزایا میده منم در اومدم گفتم آره از ماشینا تو حیاط پیداست چقدرر شما خانم ها بدبختید زنا مردم چی سوارن. . . .حالا ما که خدا رو شاهد بخیل نیستیم مبارکتون باشه خیرشو ببینید اما خب ما رو خر حساب نکنید .
    برا سمعک هیچی کمکم نکردن همه پولشو خودم دادم
    برای کار هم که رفتم کار پیدا کنم یه لیست جلوم گذاشتن نوشته بود پرستاری از سالمند منم داد و هوا کردم سرشون بردنم پیش رئیس بهزیستی به رئیس گفتم شما که نمی خواستید به ما کار بدید بیخود کردید پول دادید ما درس خوندیم خلاصه دیگه طفلکی ها همه منو میشناسن اونجا
    جهان دمت گرم
    خیلی خوشم اومد اونجا که گفتی چرا پول دادین درس بخونیم!منم دو سمعک جمعا 5 میلیون و خورده ای رو خودم دادم اونم با وام مشاغل خانگی!هنوز دارم قسطشو میدم!
    9 کاربر مقابل از hosssin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, eBRAHIMV, Jahan, Mojtaba, montazer65, Niloof@r, فاطمه58, مجید
    یا علی بگو و مرد باش
    hosssin آنلاین نیست.

10. 40,391 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,259
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 6,795 بار در 1,464 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#30 1393/05/18, 20:12
    من تا دو سال پيش اصلا نميدونستم مددكاري دارم و وقتي بهزيستي هم ميرفتم ميرفتم پيش يكي از كارمندا نميدونم معاون هست انگار
    تا اين كه يه روز رفتم گفت يه نامه بده مددكارت گفتم مددكارم كي هست؟ گفت اونجاست رفتم ديدم يه خانم پا به سن گذاشته هست تا حالا اصلا نديده بودمش خلاصه يه چند ماه بعد بازنشست شد دفه بعد ديدم مددكارم يكي ديگه هست و ايشون بهتر هست چند باري زنگ زده
    -----------------------------------------------------------------------------
    در مورد خدماتي كه ميدن من وام مشاغل خانگي رو يادم رفت بگم 5 ميلون بود كه بسختي تونستم بگيرم
    البته بهزيستي خبرم نكرد از بيرون فهميدم كه خيلي از ارگان ها دارن ميدن پيگير شدم ديدم بهزيستي هم ميده
    يه بارم براي مسكن مهر گفتن برم رفتم و بعد چند جلسه ديدم مسكن مهر رو تو يه شهر پرت و نا مناسب ميخوان بدن
    از اشناهام پيگير شدم ديدم اون مسكنا رو دستشون مونده ميخوان بدن به ماها بيخيالش شدم
    -------------------------------------------------------------------------------
    يك موردي كه من شاهدش بودم اين امكاناتي كه برا بهزيستي ها ميدن محدود هست
    مثلا در مورد شهريه دانشگاه يه بار دير كرده بودن رفتم پيگير شم گفت داريم كاراشو ميكنيم چون باهام اشنا هست
    يه ليست نشونم داد گفت اينقدر پول دادن و ما بايد بين اين تعداد دانشجو پخش كنيم
    ديدم كه مبلغ كمه نصبت به تعداد دانشجوها
    7 کاربر مقابل از eBRAHIMV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, hadi123, Mojtaba, فاطمه58, مجید, مرغ حق

روزگارا
    تو اگر سخت به من میگیری،
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست؛
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گرچه فردای غم انگیز، مرا می خواند؛
    لیک باور دارم دلخوشی ها کم نیست.
    eBRAHIMV آنلاین نیست.

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)