alt
صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 113

موضوع: راهنمايي براي خريد ويلچر برقي

1. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 243
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    تشکر شده 9,350 بار در 2,438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1389/07/14, 18:47
    مطالب این تاپیک واقعاً مفید و به درد بخوره . ممنونم از همگی

منم تو فکر تهیه یک ویلچر جدید هستم
    این توضیحات خیلی کمکم میکنه مرسیgol
    کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: omid92
    سنگ ها را بگو که چه اندیشه میکنند
    حتی بدون بال نیز کبوتر، کبوتر است..
    nazdel آنلاین نیست.

2. 12,577 امتیاز ، سطح 33
    90% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 73
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 317 بار در 119 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1389/08/29, 00:29
    خوب بعد هزار تا کش و قوس و پیدا نکردن گزینه مناسبتر از ویلچر shark یا فاتح (هم از نظر قیمت هم مشخصات فنی دستکم رو کاغذ) دیروز زفتم سوارش شدم یه کم اونجا چرخیدم باهاش و بیعانه رو دادم تا شنبه برم و ویلچر رو تحویل بگیرم
    هر چند محیط خیلی کوچیک بود برا تست اما تو همون تست کوچیک دوسه تا نکته به نظرم رسید اول اینکه برخلاف ظاهر و جثه بزرگش تو محیط بسته چندان هم بد نبود قدرت مانورش و دوم اینکه باز علیرغم جثه به نظر بزرگش خیلی هم برای من ریزجثه برا نشستن روش بد نبود
    اما دوتا نکته منفی که به نظرم اومد یکی نسبتا خشک بودنش تو حرکت نسبت به ویلچر خودم بود که شاید به خاطر جیر جیر پارکت و جای کوچیک برا تست بود و دوم اینکه نمیدونم چرا چرخ anti-tip ندیدم رو ویلچر
    کاربر مقابل از Mammad81 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: شکیب
    Mammad81 آنلاین نیست.

3. 4,184 امتیاز ، سطح 18
    84% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 66
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    18
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1389/08/29, 02:03
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mammad81 نمایش پست ها
    قبل از هر چيز اميدوارم اين تاپپيك بتونه يه مرجع خوب بشه براي مشاوره و بحث در مورد مدل هايي كه در ايران هست و بتونه به بچه ها كمك كنه براي انتخاب چيزي كه ميخوان

قبل از عيد دسته ويلچرم خراب شد و با كلي بدبختي يه دسته شبيه اون گير آورديم و با كمك يك از دوستان خورونديم بهش اما يه 1-2 هفته اي هست كه اين دسته هم شروع كرده به اذيت كردن برا همين به فكر افتادم كه يه ويلچر بگيرم كه :
    1- اگر هر 6 ماه بخواد اين 200-300 تومن خرج رو دستم بزاره اونم با مكافات اقلا لنگ نمونم وقتي خراب ميشه
    2- با توجه به اينكه ويلچرم كوچيكه و اصطلاحا indoor هست يه چيزي باشه كه تو اين خيابونا و پياده روهاي درب و داغون بشه تا يه جايي باهاش رفت و كارات رو تا حدي راه بندازه براي خارج از منزل

اولين و بزرگترين مشكلم اينه كه دوتا چيز ميخوام كه با هم تقريبا جمع نشدني هستن، توانايي حركت تو محيط ناهموار بيرون از خونه دوم كوچك بودن براي قابليت مانور بالا و جثه كوچكم
    ويلچر فعليم خيلي كوچيكه و قابليت مانور خيلي خوبي داره به عنوان مثال قطر چرخش در جاش زير 70 سانتي متر هست كه اين چند مدل ويلچري كه تو سايتا خوندم و هستن تو بازار همه بالاي يك متر بودن اما از اون ور بيرون تقريبا بغير از جاهاي نزديك جاي ديگه اي نميتونم برم باهاش
    البته پاي الويت كه باشه برام الويت بيرون رفتنه و البته ديگه اينقدر هم بزرگ نباشه كه از رو نصف پل ها رد نشه يا از در تو نره ولي رد كردن موانع مخصوصا مثلا اين اختلاف سطحي كه مغازه ها يا خونه ها با سطح خيابون و كوچه دارن رو (چي ميگن بهش اصلا؟) بتونه رد كنه
    مسئله دوم كيفيتشه كه واقعا انقدر پولدار نيستم كه سر سال نشده بخواد خراب بشه و كلي خرج رو دستم بزاره
    سوم قطعات يدكيش اعم از باتري و چرخ و ... اش گير بياد مثل اين ويلچرم نباشه بدبخت خوب هم تو دستم دووم آورد ولي خوب بعد 4 سال برا دسته اش خيلي اذيت شدم و گير نميومد
    از مسائل ديگه كه مد نظرم هست راحت بودن صندلي يرا نشستن بلند مدت، قابليت تنظيم ارتفاع ركاب ها به خاطر كوتاه بودن قدم، كنترل راحت دسته و خوب تند هم هر چي بيشتر بره چه بهتر
    فعلا همينا باشه كسايي كه تحقيقات كردن تو اين زمينه بيان راهنمايي كنن ممنون ميشم
    سلام
    من يه سالي ويلچر فاتح داشتم ولي اصلا ازش راضي نبودم چون هم خيلي گنده اس و اگه بخواي جايي يا مسافرتي باهاش بري بايد با وانت بري چون تو هيچ ماشيني جا نميشه
    تو خونه هم كه نميشه بردش چون تاشو كه نيست و خيلي جاگيره .از همه بدتر اينه كه هر 4 تا لاستيكش باديه و خدا نكنه يه جا باهاش پنچر بشي ...اگه 10 تا ادمم بيان كمكت نميتونن تكونش بدن بايد زنگ بزني جرثقيل بياد
    خلاصه عطاشو به لقاش يا لقاشو به عطاش يا نميدونم چيشو به چيش به هر مصيبتي كه بود با نصف قيمتي كه خريده بودمش فروختم به يه بنده خدايي (از اشنايان) و اونم يه 4 يا 5 ماهي سوارش شد و انداختش تو انباري رفت يه ويلچر Meyra مدل اپتيموس دست دوم تميز خريد و الانم خيلي ازش راضيه
    منم ايندفعه كلي تحقيق كردم و اخرش رفتم يه ويلچر GoldenWalker خريدم
    الان 3 ساله كه دارمش و خيليم ازش راضيم چون تا حالا يه بارم خراب نشده ..تاشو هم هست و در ضمن پايه هاش و دسته هاش هم متحركه هم بازشو (جون ميده بزاريش تو ماشين رنو 5 و بري مسافرت)
    لاستيكاشم تو پره و پنچري منچريم تعطيله
    خدماتشم خوبه..انصافا هر موقع زنگ زديم شركتش يا تلفني راهنماييمون كردن يا ديدن خيلي خنگم اومدن در خونه و واسم توضيح دادن كه اين چيه و اون چيه
    خلاصه اينكه تو خريد ويلچر عجله نكنيد
    والسلام و العليكم و خداحافظ
    4 کاربر مقابل از 4417 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Mammad81, nazdel, omid92, شکیب
    4417 آنلاین نیست.

4. 12,577 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1389/08/29, 11:54
    نقل قول نوشته اصلی توسط 4417 نمایش پست ها
    سلام
    من يه سالي ويلچر فاتح داشتم ولي اصلا ازش راضي نبودم چون هم خيلي گنده اس و اگه بخواي جايي يا مسافرتي باهاش بري بايد با وانت بري چون تو هيچ ماشيني جا نميشه
    تو خونه هم كه نميشه بردش چون تاشو كه نيست و خيلي جاگيره .از همه بدتر اينه كه هر 4 تا لاستيكش باديه و خدا نكنه يه جا باهاش پنچر بشي ...اگه 10 تا ادمم بيان كمكت نميتونن تكونش بدن بايد زنگ بزني جرثقيل بياد
    خلاصه عطاشو به لقاش يا لقاشو به عطاش يا نميدونم چيشو به چيش به هر مصيبتي كه بود با نصف قيمتي كه خريده بودمش فروختم به يه بنده خدايي (از اشنايان) و اونم يه 4 يا 5 ماهي سوارش شد و انداختش تو انباري رفت يه ويلچر Meyra مدل اپتيموس دست دوم تميز خريد و الانم خيلي ازش راضيه
    منم ايندفعه كلي تحقيق كردم و اخرش رفتم يه ويلچر GoldenWalker خريدم
    الان 3 ساله كه دارمش و خيليم ازش راضيم چون تا حالا يه بارم خراب نشده ..تاشو هم هست و در ضمن پايه هاش و دسته هاش هم متحركه هم بازشو (جون ميده بزاريش تو ماشين رنو 5 و بري مسافرت)
    لاستيكاشم تو پره و پنچري منچريم تعطيله
    خدماتشم خوبه..انصافا هر موقع زنگ زديم شركتش يا تلفني راهنماييمون كردن يا ديدن خيلي خنگم اومدن در خونه و واسم توضيح دادن كه اين چيه و اون چيه
    خلاصه اينكه تو خريد ويلچر عجله نكنيد
    والسلام و العليكم و خداحافظ
    غلیک سلام
    خوب دو سه تا مسئله هست ، اول اینکه شما حتما باید قبل گرفتن ویلچر نوع استفاده ات رو مشخص کنی، مسلمه که فاتح برا مسافرت فاجعه است ما از اونور من ویلچر تاشو بدردم نمیخورد از خیلی جهات، من الان خودم یه ویلچر Pride مدل Gochair داشتم چند سال با چرخای تو پر خیلی هم ازش راضی بودم توی خونه فوق العاده بود اما اینو برای بیرون گرفتم و برای رد کردن چاله چوله های اینجا باید چرخای بزرگی داشته باشه و چرخ تو پر هم فکر کنم برا بیرون و چاله چوله چندان جالب نباشه
    مسئله بعد اینکه شما ویلچر GoldenWalker خودتو چند خریدی؟ از کجا و کدوم مدلش رو؟ چون یکی از عواملی که برام مهم بود قیمت ویلچر بود
    بازم ممنون که تجریبیاتتون رو اینجا میاید میگید
    3 کاربر مقابل از Mammad81 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 4417, omid92, شکیب
    Mammad81 آنلاین نیست.

5. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1389/08/29, 21:39
    ممد جان مبارکه.
    این فاتح چند درومد؟ عکس ازش داری؟

4417 جان شما این ویلچرتو کی و از کجا و چند گرفتی؟
    کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Mammad81
    شکیب آنلاین نیست.

6. 4,184 امتیاز ، سطح 18
    84% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 66
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    18
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1389/08/29, 23:26
    بازم سلام
    در پاسخ به اقا محمد بايد بگم اينكه شما ميگيد چاله چوله من منظورتونو نمي فهمم چون تا حالا تو خيابون با ويلچر نشده كه تو چاله چوله يا چوله چاله گير كنم (چون هميشه بهترين مسيرو انتخاب ميكنم و ميدونم كه حركت با ويلچر چه محدوديت هايي داره ) و اگه چوله موله اي هم تو خيابون باشه چند سانت قطر بيشتر و يا كمتر فرقي نميكنه
    در مورد قيمتش هم كه اون موقع(چند سال پيش) كه من 2050000 خريدمش ولي الان فكر كنم يه دويست سيصد هزار تومني گرون شده باشه كه پيگير ميشم و خبر قيمت دقيقشو بهتون ميدم
    در مورد اينكه از كجا خريدم خدمتت عرض كنم از شركت پزشكي التيام و اينم ادرس سايتشه كه عكس ويلچرهاشم توش هست www.eltico.ir
    به نظر من از ويلچر فاتح خيلي سرتره و ...خلاصه اينكه جيگريه واسه من
    همين فعلا
    3 کاربر مقابل از 4417 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Mammad81, omid92, شکیب
    4417 آنلاین نیست.

7. 12,577 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1389/08/30, 01:12
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    ممد جان مبارکه.
    این فاتح چند درومد؟ عکس ازش داری؟

4417 جان شما این ویلچرتو کی و از کجا و چند گرفتی؟
    ممنون سلامت باشی، برا من یک و نهصد در اومد رنگ طوسیش، نامرد زرشکی متالیکش رو 150 گرونتر میگفت
    عکس هم نه متاسنه یعنی هنوز ندارم ا تو همون لینکا که پستهای اولیه گذاشتم میشه یه چیزایی در آورد

نقل قول نوشته اصلی توسط 4417 نمایش پست ها
    بازم سلام
    در پاسخ به اقا محمد بايد بگم اينكه شما ميگيد چاله چوله من منظورتونو نمي فهمم چون تا حالا تو خيابون با ويلچر نشده كه تو چاله چوله يا چوله چاله گير كنم (چون هميشه بهترين مسيرو انتخاب ميكنم و ميدونم كه حركت با ويلچر چه محدوديت هايي داره ) و اگه چوله موله اي هم تو خيابون باشه چند سانت قطر بيشتر و يا كمتر فرقي نميكنه
    در مورد قيمتش هم كه اون موقع(چند سال پيش) كه من 2050000 خريدمش ولي الان فكر كنم يه دويست سيصد هزار تومني گرون شده باشه كه پيگير ميشم و خبر قيمت دقيقشو بهتون ميدم
    در مورد اينكه از كجا خريدم خدمتت عرض كنم از شركت پزشكي التيام و اينم ادرس سايتشه كه عكس ويلچرهاشم توش هست www.eltico.ir
    به نظر من از ويلچر فاتح خيلي سرتره چون فاتح اكثر قطعاتش چيني و اينكه ميگن قطعاتش ساخت نيوزلند هستش الكيه خودت ميتوني بري تو سايت شارك (مارك كنترلر و دسته جويستيكشه ) و ببيني كه كمپانيش تو شهر فوشان چين هستش اما ويلچر GoldenWalker (كه خيلي گردن بنده حق داره) جويستيكش ساخت كمپاني GoldenMotorUSA امريكاست(www.GoldenMotorUSA.com ) و رينگ و لاستيكشم ساخت كمپاني Kenda امريكاست (www.KendaUSA.com ) و ...خلاصه اينكه جيگريه واسه من
    همين فعلا
    بازم علیک سلام
    خوب در مورد چاله چوله شاید بحثمون بر میگرده به هر کسی از ظن خود شد یار ویلچرش منم مسیرم رو قبلش چک میکنم اما وقتی میبینم یه نیم پله 4-5 سانتی رو ویلچرم توش گیر میکنه (چیزی که برام اتفاق افتاده) اونوقت میگم این فاتح برا بیرون خوبه به هر حال مقایسه ای هست من دوجای دیگه هم برا دیدن ویلچر رفتم اما بخاطر اینکه استفاده ام نشستن طولانی مدت بود و یکی دو مورد دیگه نمیخواستم ویلچرم تا شو و صندلی معمولی باشه و گزینه های این تیپی دیگه ای هم که دیدم همه با چرخ های کوچکتر از این و یمت 400-500 تومن گرونتر بودن

انشا... یه چند روزی که استفاده کردم ازش یه ریویو ازش میزارم به طور کامل
    2 کاربر مقابل از Mammad81 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 4417, شکیب
    Mammad81 آنلاین نیست.

8. 12,577 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1389/09/27, 13:52
    سلام عليكم، يه وقت نگيد خرش از پل گذشت ديگه نيومدا
    دارم يه ريويو اماده ميكنم از ويلچر فاتح كه اگه فرصت بشه همين يكي دو روزه ميزارمش رو سايت
    اميدوارم مابقي بچه ها هم يه ريويو و بررسي از ويلچرهاشون بزارن
    2 کاربر مقابل از Mammad81 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. nazdel, omid92
    Mammad81 آنلاین نیست.

9. 8,968 امتیاز ، سطح 28
    37% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 382
    0% فعالیت
    سطح
    28
    تشکر شده 514 بار در 154 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1390/04/19, 23:34
    سلام. من دنبال یک چیزی میگردم، گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی سراغ داشته باشه.
    یک سطح شیبدار یا رمپ آلمینیومی میخوام به طول تقریبا ۱ متر و عرض حدود ۵۰ سانتی متر برای اینکه بشه با ویلچر از یک ارتفاع حدود ۳۰ سانتی متر بالا رفت. اگر حاضریش نباشه میشه داد یکی بسازه ولی گفتم شاید حاضری و تر تمیزش موجود باشه.
    امیرحسین آنلاین نیست.

10. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#20 1390/04/20, 12:24
    چاره ش دو تا یه متر در 20 سانت صفحه آهنه که باید بدید لبه هاشو خم کنن برای استحکام و امنیت. لبه هاشم دو تا لوله ی خیلی باریک جوش بدید که موقع حمل و نقل دستو زخمی نکنه. فکر کنم از یه تیکه سبک تر و راحت تر در میاد
    کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: امیرحسین
    شکیب آنلاین نیست.

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)