alt
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 87

موضوع: خدمات و تسهیلات سازمان بهزیستی

1. 19,634 امتیاز ، سطح 42
    76% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 216
    0% فعالیت
    سطح
    42
    تشکر شده 2,941 بار در 817 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1393/05/15, 10:25
    بچه بودم مدرسه میرفتم هزینه تحصیلی 2 هزار 500 تومان بهم میدادن میگفتن بودجه نداریم
    مدرسه دیگه نرفتم هزینه نگهداری برجی 30 بهم میدادم الان شده 48 هزار تومان

الانم دارم 48 هزار تومان هامو دارم پس انداز میکنم میخوام خونه بخرم از این خونه ویلایی ها

بابا چرا به بهزیستی گیر میدین خوب بیچاره ها بودجه ندارن

فقط نمیدونم چرا میریم بهزیستی 100 تا کارمند شکم گنده اونجا بیکار نشستنذ . فکر کنم این بیچاره ها حقوق نمیگیرنند مفتی کار میکنند برا خدا
    16 کاربر مقابل از almasshahr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, adam55, eBRAHIMV, faeze hajizade, hadi123, lale_golii, Mohammad, Mojtaba, najmeh69, Niloof@r, sarab, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر
    آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
    بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا
    نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی
    سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا
    عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست
    من که یک امروز مهمان توام فردا چرا
    almasshahr آنلاین نیست.

2. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    38% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 755
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکینفر دوم مسابقه شعر و گرافیبرگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    58
    تشکر شده 7,798 بار در 1,595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1393/05/15, 11:14
    سلام
    به نظرمن هر مجموعه ای شامل یه سری حسن و یه سری معایب هست
    و باید کسرت مدد جو و کم بودن امکانات و بودجه ...رو در نظر گرفت .
    خلاصه نباید یه طرفه به قاضی رفت اما...
    باید انتظار رعایت عدالت و درست و با برنامه عمل کردن سازمان رو داشت .

من حدودا یه ساله عضو بهزیستی شدم با اینکه از بچه گی یه مشکل خفیف جسمی حرکتی داشتم اما خب خونواده ام برای عضو کردنم اقدامی نکردن .
    تا اینکه بعد تموم کردن دانشگام متوجه کم شنوایم شدم و چون دنبال یه کار مناسب بودم
    یکی از آشناین پیشنهاد کرد حالا که درستم تموم شده و مشکل جسمی هم داری چرا نمیری بهزیستی دنبال کار خلاصه منم رفتم .
    تقریبا پارسال همین موقع بود اولش که رفتم گفتن تا حالا کجا بودی ما تو رو کم داشتیم تحصیل کرده و ... بعد کم کم هفت خان رستم شروع شد ...
    _ تو که عضو نیستی برو کمیسیون بده تا عضو بشی....
    _ کمسیون که دادم چون 2مشکل خفیف داشتم ... نمی دونم بگم خوشبختانه یا بد بختانه
    شدم معلولیت شدید
    _ کارت عضویت رو گرفتم و یه تقاضای کار ( حتی گفتم حاضرم چند ماه مجانی بیام ) رفتم این درو اون در سازمان هیچی گفتم عزیز شما باید وایستی آزمون استخدامی برگزار بشه اگه حد نصاب رو آوردی ..... هیچی یکم روحیم در هم شکست فعلا که صرف نظر کردم
    البته پیگرش هستم
    اما خدمات :
    مستمری نمی گیرم اما جالبش اینجاست چند روز پیش از بخش مددکاری که پرونده ام اونجاست پرسیدم شرایط چه طور هست تا من برای گرفتنش اقدام کنم گفت : اتفاقا اسمت تو لیست هست اما ... باید منتظر باشی از مجموعه ما یکی متاسفانه فوت کنه تا ما تو رو جایگزین کنیم

من سمعکهام رو قبلا گرفته بودم از طرفی متاسفانه سمعکی که بهزیستی میده از نوع آنالوگ هست و خیلی کیفیتش پایینه تازه مسئولش میگفت حداقل یک سال برا گرفتن همونم باید نوبت واستین.

برای گرفتن باطری هم اولش قبول نکردن بهم بدن اما بعدش چون دیدن 2 تا سمعک دارم قبول کردن اونم هر 2ماه در میون تازه سایز باطریش به سمعکم نمی خوره و مجبورم ببرم بیرون تعویض کنم اونم 2تا بسته در مقابل یه بسته این اوایل دارو خونه ها قبول نمی کنند تعویض کنند.

همه اینا به کنار
    من نوعی فقط و فقط برای اشتغال تو بهزیستی عضوش شدم
    اما خب یه جورایی اونقد برخوردشون سرد بود ... کم کم دارم دلسرد میشم
    وقتی میرم بهزیستی و کارمنداش رو میبینم کارمندایی که شاید میانگین سنی شون 45 سال برسه
    خیلی داغون میشم چرا نباید از نیروهای جوان معلول مون که پر از استعداد هستن استفاده کنند
    چرا باید به جای اینکه به هشون ماهیگری یاد بدن بهشون ماهی بدن (مستمری کم )

به نظر من تمام کارمندان بهزیستی باید افراد معلول و توانای جامعه باشن .

اوه اوه مثل اینکه پر حرفی کردم
    حالا خوبه یه سال عضو شدم این همه نوشتم
    13 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, adam55, eBRAHIMV, hadi123, lale_golii, Mojtaba, najmeh69, Niloof@r, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر
    ""الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم""

ای پادشــه خــوبــان داد از غــم تنــهایی
    دل بی تو به جان آمد وقتست که باز آیی
    montazer65 آنلاین نیست.

3. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1393/05/15, 13:53
    ایول استقبال چه خوب بود
    ممنون دوستان

الان که شما گفتید یادم اومد که منم هم بریس گرفتم هم فیزیوتراپی رفتم. یادش بخیر بیمارستان شفا. عجب بویی داشت
    البته چون بیست و خورده ای سال پیش بود و منم جقل بودم نمیدونم هزینه شو میگرفتن یا نه

و اینکه منم بهه این نتیجه رسیدم که اگر پیگیر باشی بیشتر و بهتر میتونی خدمات بگیری چون قبلا حداقل یه ویلچیر برقی با دریافت هزینه (البته ارز دولتی) تونستیم وارد کنیم.
    13 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, adam55, eBRAHIMV, hadi123, Mohammad, Mojtaba, montazer65, Niloof@r, sarab, فاطمه58, نارون, نیلوفر
    شکیب آنلاین نیست.

4. 108,905 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    100
    تشکر شده 11,129 بار در 2,777 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1393/05/15, 15:04
    منم مستمری نمیگیرم چون بیمه تامین اجتماعی بهم حقوق میده

ولی دمشگرم 4میلیون کمک هزینه مسکن مهرو بحسابم واریز کردند
    14 کاربر مقابل از ***رضـا*** عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, adam55, bnm, eBRAHIMV, hadi123, lale_golii, Mohammad, Mojtaba, Niloof@r, sarab, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر
    ***رضـا*** آنلاین نیست.

5. 20,914 امتیاز ، سطح 44
    19% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 736
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,732 بار در 880 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1393/05/15, 18:31

منم فقط شهریه دانشگامو کامل میدن . حدود 1 تومنه

چیز دیگه ندادن . 5 ساله هم میخان ویلچر بدن

البته من زیاد سر نمیزنم . حوصله پوصله ندارم همون شهریه رو بدن بسه . من قانعم
    16 کاربر مقابل از hadi123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, adam55, bnm, eBRAHIMV, lale_golii, Mohammad, Mojtaba, montazer65, Niloof@r, sarab, شکیب, فاطمه58, نارون, نیلوفر, نیلوفر آبی

hadi123 آنلاین نیست.

6. 3,480 امتیاز ، سطح 17
    8% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 370
    0% فعالیت
    سطح
    17
    تشکر شده 125 بار در 39 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1393/05/15, 21:33
    یکبار مشگل حقوقی داشتم بهزیسنی بهم وکیل معرفی کرد تا نیمه های کارم یعنی یک سوم کارم که پیش رفت وکیل گفت قرارداد من با بهزیستی تا اینجا بوده وادامه آن را باید خودت پیگیری کنی.... واینکار باعث شد کاملا حقوقم را ازدست بدم چون خانم وکیل خیلی کار را طول داد فکر میکنم حدود 8 ماه و هر موقع هم مراجعه میکردم میگفت سرش شلوغه والبته روال اداری هم هست ولی خب یکبار هم متوجه شدم اصلا فراموش کرده وهمیشه باید با رفت وآمد ویادآوری پرونده را به جریان بیندازد .... نمیدونم چی بگم احساس میکردم چون کار ایشون برای من رایگان هست به تعویق می اندازد ..... اما دیگه دیرشده بود وزمانش گذشته بود.... ..که از خیر حقوقم گذشتم .....هر موقع یاد این خانم وکیل میفتم با اون حجاب وادعا ها خیلی متاثر میشم !!

واما 6 ترم شهریه دانشگاهی را در سال 83 دریافت کردم .... از بیمه ی تکمیلی فکر کنم سال 90 استفاده کردم .... اما مستمری بهم تعلق نگرفته چون میگن باید ویلچری باشی ومعلولیت من 50 درصد هست.... سال 89 هم برای رفت وآمد به فیزیوتراپی هفته ای دوروز هزینه ی دریافت میکردم............. وجالبه کارتم را آقای راننده گرفته بود وپس نمیداد البته با توجیهات مختلف........
    13 کاربر مقابل از نیلوفر آبی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, adam55, bnm, eBRAHIMV, hadi123, Mohammad, Mojtaba, Niloof@r, sarab, شکیب, فاطمه58, نارون
    نیلوفر آبی آنلاین نیست.

7. 27,884 امتیاز ، سطح 51
    31% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 766
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    51
    تشکر شده 5,743 بار در 1,389 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1393/05/16, 01:18
    نقل قول نوشته اصلی توسط almasshahr نمایش پست ها
    بچه بودم مدرسه میرفتم هزینه تحصیلی 2 هزار 500 تومان بهم میدادن میگفتن بودجه نداریم
    مدرسه دیگه نرفتم هزینه نگهداری برجی 30 بهم میدادم الان شده 48 هزار تومان

الانم دارم 48 هزار تومان هامو دارم پس انداز میکنم میخوام خونه بخرم از این خونه ویلایی ها

بابا چرا به بهزیستی گیر میدین خوب بیچاره ها بودجه ندارن

فقط نمیدونم چرا میریم بهزیستی 100 تا کارمند شکم گنده اونجا بیکار نشستنذ . فکر کنم این بیچاره ها حقوق نمیگیرنند مفتی کار میکنند برا خدا

شایان ذکر باشه مجردها 48 تومن نیست حسابتونو چک کنید 53 تومن شده از عید 93 به این ور بهزیستی تا جای که در توانش باشه کمک میکنه در ضمن مددجوها یه نفر دو نفر که نیستن خیلی هستن تا حد امکان بودجه باشه دریغ نمیکنن از کجا میدونی بهزیستی 100 تا کارمند شکم گنده داره و بیکار نشستن هیچ وقت ظاهر قضیه رو نگاه نکن خیلی ها هستن تو بهزیستی مشغولن و با جون دل تو توانشون باشه کمک میکنن شده از حقوقشون دادن تا یه مشکل یه مددجو رو حل کنن لطفا طرز فکرتونو عوض کنید بهزیستی یه ارگانیه که تا اونجای که بتونه کمک میکنه با تشکر اینقدر م این سازمانو نکوبید

---------- Post added at ۰۰:۱۸ ---------- Previous post was at ۰۰:۱۰ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط 1228 نمایش پست ها
    امکاناتی که بهزیستی برای یک معلول ضایعه نخاعی مجرد ارائه میده...

حقوق از شروع سال 93...
    53 هزار تومن.

حق پرستاری هر سه ماه یکبار...
    120 هزار تومن.

بن کالا هر سه ماه 30 هزار تومن ...که کارت خرید دادند که چهار سال اعتبار داره.

وسایل بهداشتی و توانبخشی هر سه ماه یکبار..

دفترچه بیمه ،استفاده از امکانات فیزیوتراپی به صورت رایگان،چند سال قبل تر کارت بنزین هر ماه 30 لیتر،

دادن شهریه دانشگاه .بیمه تکمیلی تا سال90، دادن وام برای ایجاد اشتغال ،یا خرید وسایل ورزشی...

و موارد دیگه که بر اساس درخواستی که کنی ...اگه شرایطش داشته باشی بهت تعلق میگیره ...‏

این یک مورد دیگه یادم رفت بگم...

از سال92 اداره بهزیستی از معلولان برای استخدام در خود اداره استفاده کرده و کارکنانش معلولین هستند...
    ‎‏‎

با تشکر زهرا جان خیلی خوب بیان کردی ولی این گزینه آخری بیشترمصداق کسانی هستش که رشته هاشون مرتبط به بهزیستی باشه ولی هنوز از سال 92 پذیرش نداشتن
    12 کاربر مقابل از f7970 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, adam55, bnm, eBRAHIMV, hadi123, Mojtaba, Niloof@r, sarab, شکیب, فاطمه58, نارون
    goبا خودت بمان . هر چه كه هستي آن را بپذير .

f7970 آنلاین نیست.

8. 19,634 امتیاز ، سطح 42
    76% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 216
    0% فعالیت
    سطح
    42
    تشکر شده 2,941 بار در 817 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1393/05/16, 10:36
    شایان ذکر باشه مجردها 48 تومن نیست حسابتونو چک کنید 53 تومن شده از عید 93 به این ور بهزیستی تا جای که در توانش باشه کمک میکنه در ضمن مددجوها یه نفر دو نفر که نیستن خیلی هستن تا حد امکان بودجه باشه دریغ نمیکنن از کجا میدونی بهزیستی 100 تا کارمند شکم گنده داره و بیکار نشستن هیچ وقت ظاهر قضیه رو نگاه نکن خیلی ها هستن تو بهزیستی مشغولن و با جون دل تو توانشون باشه کمک میکنن شده از حقوقشون دادن تا یه مشکل یه مددجو رو حل کنن لطفا طرز فکرتونو عوض کنید بهزیستی یه ارگانیه که تا اونجای که بتونه کمک میکنه با تشکر اینقدر م این سازمانو نکوبید
    آره حواسم نبود بهزیزستی برا بعضی ها ارگان خوبیه.
    برا کسانی خوبه که 24 ساعت تو بهزیزستی ولوو هستند و کاسه نداریم نداریم به دست میگیرن تا بهشون کمک کنند . کسی و میشناسم رفته بهزیستی بهش ویلچر برقی چند میلونی دادند . اومده بود پیش من میگفت انقدر رفتم و رفتم بهزیستی تا بالاخره بهم ویلچر برقی دادن.

ارگان بهزیستی باید فرقی بین مددجوهای با معلولیت یکسان خودش نگذاره . نه هر کسی که بیشتر مراجعه کنه به بهزیستی بیشتر سهم بگیره.

معلولهایی هستن تو این مملکت که خودشون یا خانواده هاشون با وجود معلولیت و مشکلاتشون خودشون و عضو بهزیستی نکردن یا عضو هستن ولی خجالت میکشند هر روز پاشند برند التماس کنند به ما کمک کنید .

درصورتیکه بعضی ها به خاطر اشتغالشون کوچکترین نقص بدنشون و بهانه میکنند و خودشون عضو بهزیستی میکنند تا به خواسته هاشون برسند .

طرف اومده بود پیش من میگفت گفتن به مددجوهای بهزیزستی وام اشتغال میدن منم یه کم یه کم گوشم نمیشنوه میخوام برم عضو بشم وام بگیرم.

من بیشتر ثبت نامهای مربوط به بهزیستی و برا مددجوهای تحت بهزیستی شهرمون و انجام میدم همه فکر میکنند من مسئول بهزیستی شهرمون هستم بخاطر همین هر روز یه مدل از مردم با معلولیت کم و زیاد به من مراجعه میکنند برا عضویت .

بعضی ها واقعا حق عضویت دارند اما بعضی ها واقعا بی انصافیه که خودشون و الکی عضو میکنند .

فرزانه خانم بنظرت آیا بهزیستی عدالت و رعایت میکنه؟؟ (کسی که سو استفاده میکنه و معلولی که خجالت میکشه هر روز بره بهزیستی)

-------------------------------------------------------------------------------

مساله دیگه فرزانه خانم آیا این عدالته که همه معلولها 48 ت یا بقول شما 53 تومان دریافت کنند؟؟

فرق معلولی که روزانه یک قرص 1500 تومانی باید مصرف کنه که بتونه یه کم زندگی کنه که در ماه فقط 45 هزار تومان هزینه یک نوع داروشه.
    فرق اون معلول با معلولی که با یک پرس ساده میتونه راه بره و حرکت کنه چیه؟ آیا هر دو باید 53 ت دریافت کنند ؟؟؟

فرق معلولی که برای زخم های بسترش مجبوره هر هفته پماد و باند و... با قیمت های بالا بگیره با معلولی که یه معلولیت اندک داره چیه؟؟؟؟؟

یک کلام : عدالت در بهزیستی نیست
    11 کاربر مقابل از almasshahr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, eBRAHIMV, hadi123, lale_golii, Mojtaba, Niloof@r, شکیب, فاطمه58, مجید, نارون
    آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
    بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا
    نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی
    سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا
    عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست
    من که یک امروز مهمان توام فردا چرا
    almasshahr آنلاین نیست.

9. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1393/05/16, 13:10
    البته در اینکه تو بهزیستی هم کارمندان شریف و دلسوز هستند که شکی نیست. خیلی هاشون خوبن و معمولا تو همه جا اون چند نفر بی صلاحیت دیده میشن
    و راستش در این مورد من هم با مرتضی موافقم. البته این هیچ ربطی به کارکنان بهزیستی نداره. شیوه مدیریت غلطه
    این سازمان برای چه قشری ایجاد شده؟
    به من میگن بیا واسه تعیین سطح معلولیت. رفتم اونجا دیدم صد نفر جلو در ساختمان نشسته ن. اولش فکر کردم آخ جون مثکه همسایه بقلی بهزیستی ناهار میده. بعد متوجه شدم نه ساختمان بهزیستی همونه و برای تعیین سطح معلولیت باید بری طبقه چهارم (بدون آسانسور و با یه پاگرد نیم متری)

حالا همین مسئله در مورد همه چیزش همین طوره
    من اگر میتونستم تهران نوردی کنم که خب خودم 90% مشکلات رو میرفتم بیرون حل میکردم دیگه نیازی به بهزیستی نبود
    اون سرکار خانمی که بهشون میگن مددکار دقیقا کارشون چیه؟
    دو ساله یه کارت میخوان صادر کنن هربار زنگ میزنم میگن باید بیای اینجا خودت پیگیری کنی
    الان ایشون مددکار ان و من مدد جو یا من باید برم به ایشون مدد برسونم یه کارت صادر کنن؟
    من از پونک میتونستم ماهی ده بار برم یوسف آباد دیگه کارت معلولیت میخواستم چیکار؟

و خب از حق نگذریم. تشکر هم میکنم از کسانی که واقعا دل میسوزونن و با اینکه این نواقص هیچ ربطی بهشون نداره و خودشونم یجورایی قربانی این بی مدریتی ها هستند ولی بارم تا حد توان سعی میکنن کار راه انداز باشن
    10 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, almasshahr, eBRAHIMV, hadi123, Mojtaba, Niloof@r, sarab, فاطمه58, مجید, نارون
    شکیب آنلاین نیست.

10. 40,391 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,259
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 6,795 بار در 1,464 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#20 1393/05/16, 13:47
    كلا تو ايران بخواي خدماتي بگيري حتما بايد دوندگي كني فرقي هم نميكنه كدوم سازمان كلا همين مدلي هست
    اما خب تو سازمان بهزيستي اين روش خيلي بده و كسايي كه واقعا نيازمندن و نميتونن حتي از خونه بيرون برن به مشمكل ميخورن خيلي از خانواده ها هم اصلا خوششون نمياد التماس كنن و خودشون رو كوچيك كنن
    من خودم زماني كه پدرم دنبال كارام ميرفت اصلا خوشش نميومد بره بهزيستي كلا بدش ميومد از وقتي خودم ميتونم برم هم تو بهزيستي شناختنم هم اين كه زياد پيگير ميشم و بهتر نتيجه ميگيرم
    8 کاربر مقابل از eBRAHIMV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, almasshahr, hadi123, Mojtaba, Niloof@r, شکیب, فاطمه58, نارون

روزگارا
    تو اگر سخت به من میگیری،
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست؛
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گرچه فردای غم انگیز، مرا می خواند؛
    لیک باور دارم دلخوشی ها کم نیست.
    eBRAHIMV آنلاین نیست.

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)