alt
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: بنزین ایران یکی از گرانترین بنزین های جهان با مقایسه در امد سرانه

1. 4,129 امتیاز ، سطح 18
    70% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 121
    0% فعالیت
    سطح
    18
    تشکر شده 287 بار در 93 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1393/02/11, 16:51
    اره میبریم دیدیم که بردیمم درضمن خود من هم بورد

---------- Post added at ۱۵:۵۱ ---------- Previous post was at ۱۵:۲۹ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    اولا منبع خبرت تو حلقم
    blogsky

دوما من سوای این رو میگم. درسته میزان درآمد مردم در مقایسه با این موضوع واقعا کمتر از حدیه که نرخ بنزین رو مصوب میکنن اما من مطلب بالاتری رو میگم

گیریم ما هم همانند تمامی دنیا باشیم. آیا نباید خودرو های ما هم در قیاس با اونها یکی باشه ؟ نوع مصرف بنزین در خودروی ما با اونها تفاوتی نداشته باشه؟

اونها خودرو میسازن استهلاک خودرو و مصرف بنزینشون هم متناسب هست و جبران مافات میکنه. واسه ما قیمت بنزین قبول تازه به حد جهانی داره نزدیک میشه اما آیا خودروهامون هم متناسب با نیاز روز پیش میره؟

خودروی من توی شهر صدی 13 تا 14 میسوزونه. بگن بنزین لیتری صد تومن بازم به حال منِ مصرف کننده فرقی نداره چه برسه به الان که دیگه جای خود داره.

پس بهتره دید بازتری نسبت به قضیه داشته باشیم. کاش خودروهای تولیدی ما نیز هم پای تمام دنیا رو به سوی پیشرفت و ترقی بود.

این نیز بگذرد . . .

یا حق
    این لین همون خبر ماله تابناک

این لین همون خبره ماله بیتوته

همشون مثل هم هستن اما دقت کنین دوستان گرونی عادی هست اما زمانی که درامد من چندین برابر اون باشه.73 میلیون برا یارانه ثبت نام کردن انقاری غلبارگری کردن دوباره 10 میلیون نفرو حذف کردن اما بازم ایا این کفااف گرونیو میده او 15 میلیون نفری که از یارانه دولتی رفتن بیرون چرا رفتن چون میزان دارامدشون بالا بود!!!!؟؟؟ اگه اینطور بوو 2سال و اندی اینا یعنی داشتن یارانه میگرفتن؟!اگه اره که دمشون گرم اگه نه که بازم دمشون گرم!اما میگن قیمت بنزین ربطی به گرونی نداره من میگم باشه منتظر میشیم ببینیم ا.نا درست میگن یا ما بدبخت ها.اما قیمت ماشین تا نمایشگاه دار نباشی نمیفهمی چطور گرون میشه اون ماشین های شرکت سایپا خودرو وپارس خودرو که با هم دستشون تو یه کاسه هست.اما ایران خودرو !!!!!!ماشین کارتکسیی مد کردن میاد برا نماینده نماینده که اونارو باید به همون قیمت بده بیرون میدهمشتری سوری که همون نمایشگاه داریی که چی...... اونم چند میلیون میکشه روش میده به مشتری بدبخت جالب اینجاست مشتری میدونه طرف داره.... مکینتش اما مجوره نیازشه میخره البته بگم اون نمایینده ایران خودروییه پورسانتشو میگیره دیگه کافیه به نظرم انگشتام درد کردن
    2 کاربر مقابل از j4vicl عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, ابراهیم
    j4vicl آنلاین نیست.

2. 13,715 امتیاز ، سطح 35
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 335
    13.0% فعالیت
    سطح
    35
    تشکر شده 2,054 بار در 710 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1393/02/11, 20:16
    حالا چرا بنزین

میگفتی اینترنت تا همه لایک برنند

آخه میگن ایران گرون قیمت ترین اینترنت روتوکل دنیا داره
    3 کاربر مقابل از رضاقلیخانی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, j4vicl, ابراهیم
    رضاقلیخانی آنلاین نیست.

3. 97,623 امتیاز ، سطح 97
    29% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,427
    0% فعالیت
    سطح
    97
    تشکر شده 12,675 بار در 3,339 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1393/02/12, 01:34
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash2 نمایش پست ها
    برادر من تو آلمان حقوقش ماهی 3 هزار یورو هست تازه کارگر معمولی هست و با یورو 4500 تومانی تقریبا میشه 13 میلیون تومان در ماه و بنزین در كشور آلمان، عرضه هر گالن بنزين ۷.۸۶ دلار برابر با هر ليتر ۲ دلار و ۷ سنت يعني 6000 تومان هر ليتر تمام مي شود.بعد ما با حقوق 600 تومان میخواهیم بنزین را در حد المان بالا ببریم
    نقل قول نوشته اصلی توسط j4vicl نمایش پست ها
    اره میبریم دیدیم که بردیمم درضمن خود من هم بورد

---------- post added at ۱۵:۵۱ ---------- previous post was at ۱۵:۲۹ ----------

این لین همون خبر ماله تابناک

این لین همون خبره ماله بیتوته

همشون مثل هم هستن اما دقت کنین دوستان گرونی عادی هست اما زمانی که درامد من چندین برابر اون باشه.73 میلیون برا یارانه ثبت نام کردن انقاری غلبارگری کردن دوباره 10 میلیون نفرو حذف کردن اما بازم ایا این کفااف گرونیو میده او 15 میلیون نفری که از یارانه دولتی رفتن بیرون چرا رفتن چون میزان دارامدشون بالا بود!!!!؟؟؟ اگه اینطور بوو 2سال و اندی اینا یعنی داشتن یارانه میگرفتن؟!اگه اره که دمشون گرم اگه نه که بازم دمشون گرم!اما میگن قیمت بنزین ربطی به گرونی نداره من میگم باشه منتظر میشیم ببینیم ا.نا درست میگن یا ما بدبخت ها.اما قیمت ماشین تا نمایشگاه دار نباشی نمیفهمی چطور گرون میشه اون ماشین های شرکت سایپا خودرو وپارس خودرو که با هم دستشون تو یه کاسه هست.اما ایران خودرو !!!!!!ماشین کارتکسیی مد کردن میاد برا نماینده نماینده که اونارو باید به همون قیمت بده بیرون میدهمشتری سوری که همون نمایشگاه داریی که چی...... اونم چند میلیون میکشه روش میده به مشتری بدبخت جالب اینجاست مشتری میدونه طرف داره.... مکینتش اما مجوره نیازشه میخره البته بگم اون نمایینده ایران خودروییه پورسانتشو میگیره دیگه کافیه به نظرم انگشتام درد کردن

اگردردم یکی بودی چه بودی
    کاربر مقابل از bnm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: ابراهیم

صداي خنده ي خدا را میشنوی؟
    دعايت راشنيده وبه آنچه محال ميـپنداري،ميخندد!
    bnm آنلاین نیست.

4. 15,822 امتیاز ، سطح 38
    22% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 628
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,172 بار در 595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1393/02/12, 01:37
    دوستان غصه نخورید عادت میکنیم.
    کاربر مقابل از laleh6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: رضاقلیخانی
    laleh6 آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)