alt
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 63

موضوع: این هم از پایان داستان محمدرضا شجریان

1. 10,377 امتیاز ، سطح 30
    72% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 173
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 1,674 بار در 385 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1393/02/05, 11:52
    مشکل ما اینه که حق و باطل رو با آدما اندازه میگیریم. بعد میشه این چون فلان آدم که ادعای اسلامش میشه فلان کارو کرده پس فاتحه اسلامو بخونیم. یا فلانی چون محبوبه اگه فلان حکم شرعی رو رعایت نکرد ایراد نداره چون محبوبه. اسلام مرزاش مشخصه هر کسی در هر پستی در هر لباسی در هر شرایطی با هر ادعایی این مرزا رو رعایت نکرد کار بدی کرده حالا میخواد در کسوت یه روحانی باشه میخواد در کسوت یه خواننده محبوب باشه. و اینکه ما اون آدمو دوس داریم یا نداریم دلیل بر توجیه این مطلب نمیشه. به سلیقه ما هم ربطی نداره. من البته روی صحبتم با فرد خاصی نیست این فرد هر کسی میتونه باشه.
    انشالا ما جزو اون سته از آدمایی نباشیم که قرآن در موردشون فرموده تؤمنوا ببعض و تکفروا ببعض "به یکسری از احکام ایمان آوردند و به یکسری کافر شدند".

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
    7 کاربر مقابل از baran2910 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, montazer65, rita, saleh, Tavarish, ساحل27, مرغ حق
    baran2910 آنلاین نیست.

2. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1393/02/05, 12:16
    جناب صالح عزيز شما مطلبتون رو ارسال كرديد و نظر بچه ها رو خواستيد. بچه ها هم دارن نظر ميدن. ديگه فكر نكنم لزومي داشته پشت هر نظر پست بزنيد و تفسير بفرماييد

گذشت آن زمان هايي كه با چنتا عكس بشه نظر مردم رو زيركانه تغيير داد
    براي بنده و خيلي هاي مثل من هنوز هم افطار با ربناي اين آقا افطار ميشه
    12 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, Davod, esteghlal, f7970, nazdel, Niloof@r, sarab, ابراهیم, امیرحسین, خان دایی, مرغ حق
    شکیب آنلاین نیست.

3. 17,516 امتیاز ، سطح 40
    34% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 534
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    40
    تشکر شده 3,211 بار در 859 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1393/02/05, 12:58
    خوب نیست ...
    2 کاربر مقابل از rita عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, ساحل27
    ✔ یـــــا مـــــن ارجـــــوه لڪــــــــــل خـــــــــــــــــــــیــ ــــر ♥
    rita آنلاین نیست.

4. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    9% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 735
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 1,671 بار در 426 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1393/02/05, 20:59
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    جناب صالح عزيز شما مطلبتون رو ارسال كرديد و نظر بچه ها رو خواستيد. بچه ها هم دارن نظر ميدن. ديگه فكر نكنم لزومي داشته پشت هر نظر پست بزنيد و تفسير بفرماييد

گذشت آن زمان هايي كه با چنتا عكس بشه نظر مردم رو زيركانه تغيير داد
    براي بنده و خيلي هاي مثل من هنوز هم افطار با ربناي اين آقا افطار ميشه
    اولاً این مطلب من نیست، فقط یک لینک به عین مطلب در وبسایت رجانیوز هست.
    اینکه من نظر بچه ها را خواستم درست است! نظر هر کسی محترم است ولی نقد از نظر هم مجاز و خوب است و فکر نمیکنم قانونی را نقض کند، اتفاقاً به پربار بودن و ثمر بخش شدن مطلب کمک زیادی می کند.
    فکر نکنم هدف رجانیوز با گذاشتن چند تا عکس تغییر دادن زیرکانه نظر مردم باشد! آن چیز که دیدنی است قضاوت را سخت نمیکند بلکه به شنیده ها عینیت می بخشد، "شنیدن کی بود مانند دیدن" !!! آن چیزی که شما می فرمایید در مورد شنیدن است که میشود زیرکانه با شایعه پراکنی کسی را نزد مردم، هرچند موقتی از اعتبار انداخت.

اینکه افطار شما بی ربنای او افطار نمیشود کاملاً شخصی و مربوط به خودتان است، من نیز به ایشان احترام میگذارم، آهنگهایش را دوست دارم و گوش میکنم، ولی این اعتقاد و اعتماد من به او فقط در این سطح است که او را آوازه خوانی خوب میدانم، نه به عنوان الگویی فرهنگی مذهبی یا اجتماعی! بنابراین افطار من بی ربنای او نیز افطار می شود. عاقلانه نیست مثل آن دختر انگلیسی رفتار کرد که با شنیدن صدای اذانی لذت بخش مسلمان شده و یک هفته بعد با شنیدن اذانی باصدای زمخت پیرمرد عربی از اسلام برگشته است!! لابد یارو موذن های مسلمان را با جنیفر یا تاتلس اشتباهی گرفته بود.

همه اینها به کنار !!! محرز و ثابت شده که شبکه من و تو یک شبکه بهایی است! شما آقای محترم! آوازه خوان محبوب مردم 90 درصد شیعی ایران!!! تو را با دست اندر کاران شبکه بهاییت چه کار؟ چرا با مجریان آنها عکس میگیری حالا بی حجاب یا با حجاب!!!؟

در عکس زیر واژه بهاییت را خوب ببینید!!! شزط استخدام در شبکه من و تو...

دوستان عزیز واقع بین بوده و مستند نظر و جواب دهند.... صرف علاقه به یک شخصیت قدرت تفکر و خرد خود را زیر سوال نبرید.
    5 کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, esteghlal, montazer65, rita, قــدرت خــان
    saleh آنلاین نیست.

5. 19,361 امتیاز ، سطح 42
    46% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 489
    0% فعالیت
    سطح
    42
    تشکر شده 2,174 بار در 578 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1393/02/05, 21:20
    به نظر من هرکس هرجور دوست داره میتونه باشه بعدم آقای شجریان فقط یه عکس یادگاری گرفتن مشکلش چیه که بخوایم ازشون ایراد بگیریم
    2 کاربر مقابل از sarab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی/ولی با ذلت وخاری پی شبنم نمیگردم
    sarab آنلاین نیست.

6. 19,634 امتیاز ، سطح 42
    76% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 216
    0% فعالیت
    سطح
    42
    تشکر شده 2,941 بار در 817 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1393/02/05, 21:29
    نقل قول نوشته اصلی توسط saleh نمایش پست ها
    اولاً این مطلب من نیست، فقط یک لینک به عین مطلب در وبسایت رجانیوز هست.
    اینکه من نظر بچه ها را خواستم درست است! نظر هر کسی محترم است ولی نقد از نظر هم مجاز و خوب است و فکر نمیکنم قانونی را نقض کند، اتفاقاً به پربار بودن و ثمر بخش شدن مطلب کمک زیادی می کند.
    فکر نکنم هدف رجانیوز با گذاشتن چند تا عکس تغییر دادن زیرکانه نظر مردم باشد! آن چیز که دیدنی است قضاوت را سخت نمیکند بلکه به شنیده ها عینیت می بخشد، "شنیدن کی بود مانند دیدن" !!! آن چیزی که شما می فرمایید در مورد شنیدن است که میشود زیرکانه با شایعه پراکنی کسی را نزد مردم، هرچند موقتی از اعتبار انداخت.

اینکه افطار شما بی ربنای او افطار نمیشود کاملاً شخصی و مربوط به خودتان است، من نیز به ایشان احترام میگذارم، آهنگهایش را دوست دارم و گوش میکنم، ولی این اعتقاد و اعتماد من به او فقط در این سطح است که او را آوازه خوانی خوب میدانم، نه به عنوان الگویی فرهنگی مذهبی یا اجتماعی! بنابراین افطار من بی ربنای او نیز افطار می شود. عاقلانه نیست مثل آن دختر انگلیسی رفتار کرد که با شنیدن صدای اذانی لذت بخش مسلمان شده و یک هفته بعد با شنیدن اذانی باصدای زمخت پیرمرد عربی از اسلام برگشته است!! لابد یارو موذن های مسلمان را با جنیفر یا تاتلس اشتباهی گرفته بود.

همه اینها به کنار !!! محرز و ثابت شده که شبکه من و تو یک شبکه بهایی است! شما آقای محترم! آوازه خوان محبوب مردم 90 درصد شیعی ایران!!! تو را با دست اندر کاران شبکه بهاییت چه کار؟ چرا با مجریان آنها عکس میگیری حالا بی حجاب یا با حجاب!!!؟

در عکس زیر واژه بهاییت را خوب ببینید!!! شزط استخدام در شبکه من و تو...

دوستان عزیز واقع بین بوده و مستند نظر و جواب دهند.... صرف علاقه به یک شخصیت قدرت تفکر و خرد خود را زیر سوال نبرید.
    سایت من وتو با وردپرسه؟؟؟؟؟؟؟ چه سوتی خنده داری
    4 کاربر مقابل از almasshahr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, bnm, sarab, شکیب
    آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
    بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا
    نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی
    سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا
    عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست
    من که یک امروز مهمان توام فردا چرا
    almasshahr آنلاین نیست.

7. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    0% فعالیت
    سطح
    38
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1393/02/05, 21:57
    نقل قول نوشته اصلی توسط almasshahr نمایش پست ها
    سایت من وتو با وردپرسه؟؟؟؟؟؟؟ چه سوتی خنده داری
    بپا غش نکنی، این وبلاگ رها اعتمادی از مجریان شبکه "من و توست" که توی وبلاگش اطلاع رسانی کرده، تازه سوتی هم باشه سوتی من نیست، سوتیه رجانیوز یک خبرگزاری معتبر است!!!!!. در ضمن در کجای مطلب فوق ذکر شده که وبسایت مذکور مال شبکه "من و تو" میباشد؟ مَثَل شما دقیقاً مَثَل اون بابایی است که از هول حلیم افتاد تو دیگ... حالا بخند.

لینکهای زیر را بعنوان منابع معتبر مطالعه کن دوست من :

مطلب رجا نیوز
    وبسایت گرداب

پ ن:
    به هیچ وجه هم مهم نیست ماهیت تصویر وبلاگ رها اعتمادی صحیح است یا جعلی، ماهیت بهایی شبکه "من و تو" ثابت شده است، با کمی تحقیق و تفحص پی به صحت آن می برید.
    3 کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, rita, قــدرت خــان
    saleh آنلاین نیست.

8. 108,905 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    100
    تشکر شده 11,129 بار در 2,777 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1393/02/05, 23:29
    جوادیسـاری وحبیـــــب هم ازایــــــــن عکسهـاگــرفتند پس چــــــــــــرا

بـااینکـه الان تـوی ایـراننــــدولـی هیچکســــــــــی هیــچ اعتــراضی بهــــــشون نـــــــــــــــــمیکنه!!!
    کاربر مقابل از ***رضـا*** عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: ابراهیم
    ***رضـا*** آنلاین نیست.

9. 10,377 امتیاز ، سطح 30
    72% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 173
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 1,674 بار در 385 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1393/02/05, 23:55
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضـا نمایش پست ها

بـااینکـه الان تـوی ایـراننــــدولـی هیچکســــــــــی هیــچ اعتــراضی بهــــــشون نـــــــــــــــــمیکنه!!!
    میدونی آقا رضا گاهی بحث اعتراض نیست، اصلا طرف اختیار خودشو داره. گاهی بحث گلایه هست. به بعضی از آدم ها. مثلا گاهی به دوستت میگی من از تو انتظار نداشتم.
    گاهی هم به این استاد میگی استاد عزیز! من بچه شیعه که عاشق تو بودمو با صدای تو صفا میکردم، منی که عاشق ربنای تو بودم و اصلا ربنای تو به افطارا یه حالو هوای دیگه میداد، من از تو انتظار نداشتم. و الا استاد شما اختیار خودتو داری هر کاری هم بکنی از اون صدای مخملیت و شیش دنگت چیزی کم نمیشه
    7 کاربر مقابل از baran2910 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. montazer65, rita, saleh, ساحل27, قــدرت خــان, مرغ حق, کام
    baran2910 آنلاین نیست.

10. 15,715 امتیاز ، سطح 38
    0% فعالیت
    سطح
    38
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#20 1393/02/06, 00:10
    ارسالی توسط رضـا

نقل قول نوشته اصلی توسط baran2910 نمایش پست ها
    میدونی آقا رضا گاهی بحث اعتراض نیست، اصلا طرف اختیار خودشو داره. گاهی بحث گلایه هست. به بعضی از آدم ها. مثلا گاهی به دوستت میگی من از تو انتظار نداشتم.
    گاهی هم به این استاد میگی استاد عزیز! من بچه شیعه که عاشق تو بودمو با صدای تو صفا میکردم، منی که عاشق ربنای تو بودم و اصلا ربنای تو به افطارا یه حالو هوای دیگه میداد، من از تو انتظار نداشتم. و الا استاد شما اختیار خودتو داری هر کاری هم بکنی از اون صدای مخملیت و شیش دنگت چیزی کم نمیشه
    آفرین، حرف حساب همینه! اتفاقاً آقای شجریان مورد مواخذه یا بازجویی در این مورد نشدند، تنبیهی هم از طرف دولت برای اینکه به میهمانی شبکه ای رفته که کاملاً ضد نظام است، متوجه وی نشده است.

آری اینها فقط گلایه است.... استاد از شما انتظار نداشتیم، فقط همین.
    4 کاربر مقابل از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. montazer65, rita, ساحل27, قــدرت خــان
    saleh آنلاین نیست.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)