برگشت   انجمن معلولین اسپیشال > كيلينيك تخصصي Special > معرفی بيمارستان مطب و دكترهاي متخصص

توجه

پاسخ
 
امکانات جستجوی این موضوع امتیاز: ( 3.77میانگین:  )22:رتبه بندی حالات نمایش
Old يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۸۸, ۰۹:۰۶   #11
navid
مدیرکل سایت
امتیازها: 8,904, سطح: 28 امتیازها: 8,904, سطح: 28 امتیازها: 8,904, سطح: 28
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
 
آواتار navid
 

تاریخ عضویت: مهر ۱۳۸۴
موقعیت: يزد
ارسالها: 532
تشکر: 166
914 تشکر در 241 ارسال
navid is a splendid one to beholdnavid is a splendid one to beholdnavid is a splendid one to beholdnavid is a splendid one to beholdnavid is a splendid one to beholdnavid is a splendid one to beholdnavid is a splendid one to behold
پیشفرض

دوست عزيزی پيامی برای من فرستاده و نحوه ارتباط با پروفسور سمیعی پرسيده. کسی ميتونه کمکی کنه؟


__________________
کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها...
navid آفلاین است   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از navid برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۸۸, ۱۶:۰۷   #12
حسين
مدیر بازنشسته
امتیازها: 61,024, سطح: 76 امتیازها: 61,024, سطح: 76 امتیازها: 61,024, سطح: 76
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
دستاوردها
 
آواتار حسين
 

تاریخ عضویت: آذر ۱۳۸۵
موقعیت: مرکز خلیج فارس
ارسالها: 2,939
تشکر: 5,745
11,791 تشکر در 2,863 ارسال
حسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond repute
حسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond reputeحسين has a reputation beyond repute
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط navid مشاهده موضوع
دوست عزيزی پيامی برای من فرستاده:کسی ميتونه کمکی کنه؟


اطلاعات تماس با پروفسور سمیعی ، آدرس ، تلفن و ایمیل :
Name: Madjid Samii, MD PhD Read Bio
Address: International Neuroscience Institute
Rudolf-Pichlmayr-Str. 4
Hannover 30625
Country: Germany
Telephone: (51) 127092700
Fax: (51) 127092706
E-mail: samii@ini-hannover.de
website:http://www.ini-hannover.de/en/home.html
bio:http://www.societyns.org/society/bio...MemberID=15543

یه سرچ هم توی اینترنت کردم ....

فکر کنم اگر این دوستمون به بیمارستان میلاد مراجعه کنند بتونن به نتیجه ای برسن ...
انشالله ...
دوست عزیز ... توکلتون به خدا باشه ... قوی باش !


نقل قول:
تهران‎‎ ـ پروفسور مجید سمیعی‎ مشهـورتـریـن پزشك‎ متخصص‎ مغز و اعصـاب‎ ایرانی‎ در آلمان‎ و رئیـس‎ انـجمـن‎‎ جـراحـان مغـز و اعصــاب‎ جهـان‎ بـا امضـای‎‎‎ قراردادی همكاری خود را بـا بـیمـارستـان‎‎ میلاد تهران آغاز كرد. به‎ گزارش‎ واحد مركزی‎ خبر, پـرفـسـور سمیعی‎ روز پنج‎ شنبه‎‎ در حاشیه مراسم‎ تحویل‎ دپـارتمـان‎‎ جـراحـی‎ مغـز و اعصــاب‎ ایــن بیمارستان‎‎, بزرگترین آرزوی‎ خود را خـدمـت‎ به‎ مردم‎ ایران‎‎ دانست‎ و تصریح‎ كرد: از این پس‎ بیمارانی‎‎‎ كه‎‎ توان‎ مالی برای‎ دسترسی به پزشكان‎ خارجی‎‎ نـدارنـد, مـی تـواننـد بـا مراجعه‎‎ به بیمارستان‎ میلاد و بخـش‎ جـراحـی‎ های‎ مغز و اعصاب‎ از خدمات‎ درمانی‎ این‎ بخش‎ استفاده‎ كنند. وی‎ زمان‎‎ آغاز به‎ كـار ایـن بـخـش‎ را شهریور ماه‎ اعـلام‎ كـرد و گفـت‎: تـا زمـان‎ پذیرش‎‎ بیمار در این‎ بخـش تجـهیـزات‎ مـورد نیاز خریداری‎ و به‎ این‎‎ بیمارستان منتـقـل‎ می‎ شود. پروفسور سمیعی‎ انتقال‎ دانش‎ مربوط به‎ جراحی‎‎ مغز و اعصاب‎ به‎ جراحان‎ ایـرانـی را یكی‎ دیگر از اهـداف‎ خـود از هـمكـاری‎ بـا بیمارستان‎ میلاد دانست‎ و افـزود: بـه‎ زودی‎ شرایطی‎‎‎ فراهم‎ می شود تا پزشكان‎ ایرانی با این‎ دانش‎ از راه‎‎ جراحی‎ هـای‎ زنـده آشـنـا شوند. پروفسور سمـیعـی‎ هـرمـاه‎‎ سـه روز در ایران‎ فعالیت‎ می‎ كند و در سایر روزهـا از طریق‎ تلویزیون‎ مدار بسته‎, بخش‎ جراحی‎ مغـز و اعصاب‎ بیمارستان‎ میلاد را هدایت‎ می‎ كند. همچنیـن‎ دكتـر غـلامـرضـا سلـیمـانـی‎ مدیرعامل‎ سازمان‎‎ تامین اجتماعـی‎ نـیـز در سخنانی‎‎ ظرفیت‎ بخش‎ جـراحـی مغـز و اعـصـاب‎ بیمارستان‎ میلاد را 70 تخت‎‎‎ دانست و گـفـت: در مرحله‎ نخست‎‎‎ این‎ بخش‎ با 35 تخت فعالیـت خود را آغاز می‎ كند. وی‎‎ هزینه‎‎ تكمیل‎ و بهره برداری بـخـش‎ جراحی‎ مغز و اعصاب‎ این‎‎ بیمارسـتـان را 50 میلیارد ریـال‎ دانسـت‎ و افـزود: بـه‎ زودی‎ تجهیزات‎ مورد نیاز خریداری‎ خواهد شد. سلـیمـانـی‎‎ گفـت‎‎: خـدمـات درمـانــی بیمارستان‎‎ میلاد برای‎ همه‎‎ مردم‎ ایـران بـه ویژه‎‎ بیمه شدگان‎‎ تحت‎ پوشش‎ تامین اجتماعـی‎ است‎.


نقل قول:
رئیس بیمارستان میلاد گفت: به زودی پروفسور سمیعی، یکی از بزرگترین جراحان دنیا در بیمارستان میلاد برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی عمل جراحی رایگان انجام می دهد.دکترعلی فتاحی افزود: حدود یک سال پیش با امضای قرارداد همکاری بین بیمارستان میلاد تهران و پروفسور مجید سمیعی، رئیس مرکز بین المللی علوم اعصاب کشور آلمان و رئیس جامعه جهانی جراحان مغز و اعصاب، بخش ویژه جراحی مغز و اعصاب برای توسعه و تسریع امر درمان بیماران مغز و اعصاب راه اندازی شد و در این مدت پروفسور سمیعی یک ماه از سال را با حضور در کشور ایران و بیمارستان میلاد به پذیرش بیماران مغز و اعصاب می پردازد و برای جراحی به پزشکان دیگر معرفی می‌ کند. وی در ادامه با بیان اینکه پروفسور سمیعی در آخرین سفر خود به ایران حدود 70 بیمار مغز و اعصاب را ویزیت کرده است، گفت: بیمارستان میلاد درصدد تهیه امکانات و وسایل مورد نیاز اعمال جراحی پیچیده‌ای که توسط پروفسور سمیعی صورت می‌گیرد است که به زودی با تهیه این تجهیزات خود پروفسور سمیعی نیز در کشور، می تواند جراحی های سنگین مغز و اعصاب را انجام دهد. رئیس بیمارستان میلاد اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی با انعقاد این قراردادهای همکاری درصدد است اولین قدم در راستای دعوت از نخبگان مقیم خارج از کشور و استفاده از تخصص آنها را برداشته و علاوه بر انتقال دانش و علوم نوین جراحی مغز و اعصاب در ایران، به بیماران بیمه شده این سازمان به نحو مطلوب خدمات درمانی ارائه دهد. به گزارش فارس، هزینه جراحی های مغز و اعصاب در مراکز درمانی خارج از کشور به بیش از 40 هزار یورو می رسد که با این عمل تامین اجتماعی، بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی به صورت رایگان از خدمات آنها استفاده خواهند کرد.
این هم یک سری توضیحات در ویکی پدیا .... کلیک کنید


__________________
از سادگی برخی دختر خانومای سایت خیلی دلخورم .... بیشتر دقت كنید .
حسين آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از حسين برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۸, ۰۵:۳۸   #13
lilisamsam
 
عضو آزمايشی
امتیازها: 1,397, سطح: 10 امتیازها: 1,397, سطح: 10 امتیازها: 1,397, سطح: 10
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
 

تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۸۸
ارسالها: 1
تشکر: 0
1 تشکر در 1 ارسال
lilisamsam در مسير محبوب شدن قرار دارد
پیشفرض

با سلام لطفا یک دکتر متخصص خوب ارتوپد به من معرفی کنید..خیلی از درد پا رنج میبرم
lilisamsam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران زیر از lilisamsam برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old پنجشنبه ۵ شهريور ۱۳۸۸, ۱۰:۲۴   #14
hassansood
 
عضو آزمايشی
امتیازها: 1,396, سطح: 10 امتیازها: 1,396, سطح: 10 امتیازها: 1,396, سطح: 10
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
 

تاریخ عضویت: شهريور ۱۳۸۸
موقعیت: iran-tehran
ارسالها: 1
تشکر: 0
1 تشکر در 1 ارسال
hassansood در مسير محبوب شدن قرار دارد
پیشفرض salam

با سلام و خسته نباشی.
من در سال 65 متولد شدم در همان روزهای بعد ازتولدم مبتلا به بیماری یرقان (زردی) شدم .
بعد چند ماه پدر ومادرم متوجه به پهن شدن مچ دست و انحراف پاهای من شدند وبعد از مراجعه به دکتر انها راشیتیسم را اسم بیمار من نام گذاری کردند.وبعد از درمان های بیخود وعکسهای رادیولوژی فراوان و دلسرد شدن ما زمان گذشت تا سال 74 که مادرم متوجه به انحراف درکمر من شد و بعداز مراجعه به دکتر سزار قباد که در بیمارستان شرکت نفت بود که من به این دکتر ارتوپد نمی گم شکسته بند تجربی میگم که بعد از معاینه و عکس به بیماری اسکولیوز نظر داد ومن را بدون معرفی به دکتر متخصص ستون فقرات وحتی دادن یک بریس ساده که در ان موقع درجه انحراف کمرم بین10-20 درجه بود به حال خودم وا گذار کرد.
و من وخانوادم هم به دلیل اطلاع کم ، مسئله را سرسری گرفتیم.تاسال77 که درجه انحراف کمرم به 50 درجه رسید و بعداز مراجعه به دکتر بهرام مبینی متخصص ستون فقرات دستور عمل داد واز عوارض عمل که ممکن است قطع نخاع شوم ودر مدت 6 ماه در گچ بخابم ومن به دلیل ترس وسن کم و ندونستن اینکه اگر عمل نشم بدتر میشم عمل نکردم. تا الان که سال 88 که یه دکتر خوب به نام محمد صالح گنجویان پیدا کردم که در سه مرحله عمل انحراف را از 128درجه به 50-60 درجه که به گفته خود شاید به50 درجه برسونم و از طرفی چون این دکتر با هیچ بیمه و بیمارستان دولتی کار نمی کنه و فقط در بیمارستان مهراد عمل میکنه هزینه هر مرحله عمل من 8 میلیون تیم جراحی و 8 میلیون بیمارستان و به علاوه خرید میله های تیتانیومی که 7میلیون اون میشه و که بیمه من شرکت نفت هستش و منو دوباره به دکتر مبینی معرفی کرده و دکتر مبینی هم میگه که سه مرحله عمل داری و یک رضایت نامه که اگه بعد از عمل قطع نخاع شدی از من هیچ شکایتی نداشته باشی . این داستان من بود می خواستم بپرسم شما هم برای جراحی اسکولیوز رضایت نامه دادید؟
و اگر دکتر بهتری از دکتر مبینی که با بیمارستان دولتی کار بکنه سراغ دارید لطفا به من بگید چون به دلیل هزینه بالایی که دکتر گنجویان گفته من توانایی پرداخت 55 میلیون رو ندارم.
و درباره اسکولیوز های با درجه انحراف بالا مطلب داری برام لطفا به میلم بفرست.
hassan.soodbakhsh@gmail.com
خیلی خیلی منو ببخش به خاطر این که سرتو درد اوردم.
منتظر جوابت هستم.
با تشکر فراوان
خداحافظ.
hassansood آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران زیر از hassansood برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸, ۱۵:۵۰   #15
delnia
 
عضو آزمايشی
امتیازها: 1,241, سطح: 9 امتیازها: 1,241, سطح: 9 امتیازها: 1,241, سطح: 9
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
 

تاریخ عضویت: آبان ۱۳۸۸
ارسالها: 1
تشکر: 2
2 تشکر در 1 ارسال
delnia در مسير محبوب شدن قرار دارد
پیشفرض

کسی دکتر مغز و اعصاب خوب سراغ داره؟برای سردرد؟خیلی فوریه
delnia آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از delnia برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۲:۰۷   #16
مبین

گنج سايت
امتیازها: 61,072, سطح: 76 امتیازها: 61,072, سطح: 76 امتیازها: 61,072, سطح: 76
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
دستاوردها
 
آواتار مبین
 

تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۸۸
موقعیت: همدان
ارسالها: 1,268
تشکر: 15,937
11,964 تشکر در 4,495 ارسال
مبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond repute
مبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond reputeمبین has a reputation beyond repute
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط delnia مشاهده موضوع
کسی دکتر مغز و اعصاب خوب سراغ داره؟برای سردرد؟خیلی فوریه
دوستان گل اسپشیالی اگه کسی در مورد این سوال دوست تازه واردمون اطلاعاتی دارن لطف کنید اعلام کنید .
خیلی فوریه مرسی


__________________
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه

که من در ترک میخانه دلی پیمان شکن دارم
مبین آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از مبین برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۲:۱۳   #17
طه

گنج سايت
امتیازها: 85,948, سطح: 91 امتیازها: 85,948, سطح: 91 امتیازها: 85,948, سطح: 91
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
دستاوردها
 
آواتار طه
 

تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۸۸
موقعیت: بيرجند
ارسالها: 4,135
تشکر: 20,292
15,931 تشکر در 6,862 ارسال
طه has a reputation beyond repute
طه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond repute
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط lilisamsam مشاهده موضوع
با سلام لطفا یک دکتر متخصص خوب ارتوپد به من معرفی کنید..خیلی از درد پا رنج میبرم
سلام . پروفسور محمد حلاج مقدم فوق تخصص ارتوپد از دانشگاههاي آمريكا و كانادا .
خيلي پزشك هاذقي هست . من تجربه ايشون رو دارم پزشك معالج پدرم بودند ايشون . اهل زير ميزي گرفتن و پول پرستي هم نيست . تا بتونه هم خودش سر عملش حاظر ميشه.
آدرس ايشون هم مشهد - ميدان بيمارستان امام رضا(ع) حاشيه ميدان . مطب دكتر محمد حلاج مقدم
هر وقت بتوني بري مشهد بايد يك هفته زودتر نوبت بگيري .تا اونجا معطل نشي . يا ايشون در سفر نباشند .


طه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از طه برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۲:۱۷   #18
طه

گنج سايت
امتیازها: 85,948, سطح: 91 امتیازها: 85,948, سطح: 91 امتیازها: 85,948, سطح: 91
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
دستاوردها
 
آواتار طه
 

تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۸۸
موقعیت: بيرجند
ارسالها: 4,135
تشکر: 20,292
15,931 تشکر در 6,862 ارسال
طه has a reputation beyond repute
طه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond repute
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط delnia مشاهده موضوع
کسی دکتر مغز و اعصاب خوب سراغ داره؟برای سردرد؟خیلی فوریه
آقاي دكتر كاظم قائمي . متخصص مغز و اعصاب متبحر و مجربيه كه خود دكتر سميعي هم ايشون رو ميشناسن و قبولش دارن . معروف ترين و متبحرترين متخصص در شرق كشور . مطبشون در بيرجند هست .
آدرسش هم بيرجند - خيابان طالقاني - ابتداي خيابان شهيد مفتح - كلنيك قائم .

در مورد ايشون همين قدر رو ميتونم بگم كه يه جووني تصادف كرده بود و مغزش از كاسه سرش ريخته بود بيرون ايشون مغز رو جا اسزي كرد و اون فرد رو سالم تحويل خانوادش داد .
ضمنا اهل پول و زير ميزي هم نيست .


طه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از طه برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
Old شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۸, ۲۳:۴۷   #19
refigh
 
عضو آزمايشی
امتیازها: 1,091, سطح: 8 امتیازها: 1,091, سطح: 8 امتیازها: 1,091, سطح: 8
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
 

تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۸۸
ارسالها: 2
تشکر: 0
0 تشکر در 0 ارسال
refigh در مسير محبوب شدن قرار دارد
پیشفرض

سلام
کسی ادرس فوق تخصص یا متخصص ارتوپد سراغ داره ادرس بده

همین پنجشنبه که گذشت پای خانمم پیچید بردم بیمارستان معیری پشت مجلس
بعد از گرفتن عکس گچ گرفت
ولی از اون لحظه تا امروزه بصورت شدیدی درد داره یک لحظه هم دردش کم نمیشه
دوباره امروز رفتم معیری دکترش میخنده میگه معمولیه دردش چون در رفته
بنظر شما این درد طبعی است >؟
من پشت برگه سبز برگ گچ گیری دیدم نوشته اگه درد شدیدی داشته باشد سریعا" به اورژانس انتقال داده شود
ولی دکترش اینو میگه ؟×!

راستی یه جای دیگه ببرم دکتر دیگه قبول میکنه یا نه ؟
refigh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸, ۱۴:۲۲   #20
طه

گنج سايت
امتیازها: 85,948, سطح: 91 امتیازها: 85,948, سطح: 91 امتیازها: 85,948, سطح: 91
فعالیت: 0% فعالیت: 0% فعالیت: 0%
دستاوردها
 
آواتار طه
 

تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۸۸
موقعیت: بيرجند
ارسالها: 4,135
تشکر: 20,292
15,931 تشکر در 6,862 ارسال
طه has a reputation beyond repute
طه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond reputeطه has a reputation beyond repute
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط refigh مشاهده موضوع
سلام
کسی ادرس فوق تخصص یا متخصص ارتوپد سراغ داره ادرس بده

همین پنجشنبه که گذشت پای خانمم پیچید بردم بیمارستان معیری پشت مجلس
بعد از گرفتن عکس گچ گرفت
ولی از اون لحظه تا امروزه بصورت شدیدی درد داره یک لحظه هم دردش کم نمیشه
دوباره امروز رفتم معیری دکترش میخنده میگه معمولیه دردش چون در رفته
بنظر شما این درد طبعی است >؟
من پشت برگه سبز برگ گچ گیری دیدم نوشته اگه درد شدیدی داشته باشد سریعا" به اورژانس انتقال داده شود
ولی دکترش اینو میگه ؟×!

راستی یه جای دیگه ببرم دکتر دیگه قبول میکنه یا نه ؟
سلام . پروفسور محمد حلاج مقدم فوق تخصص ارتوپد از دانشگاههاي آمريكا و كانادا .
خيلي پزشك هاذقي هست . من تجربه ايشون رو دارم پزشك معالج پدرم بودند ايشون . اهل زير ميزي گرفتن و پول پرستي هم نيست . تا بتونه هم خودش سر عملش حاظر ميشه.

آدرس ايشون هم مشهد - ميدان بيمارستان امام رضا(ع) حاشيه ميدان . مطب دكتر محمد حلاج مقدم
هر وقت بتوني بري مشهد بايد يك هفته زودتر نوبت بگيري .تا اونجا معطل نشي . يا ايشون در سفر نباشند .


طه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از طه برای ارسال مفید تشکر نموده اند:
پاسخ


کاربرانی که در حال مطالعه این موضوع هستند: 2 (0 عضو و 2 مهمان)
 
امکانات جستجوی این موضوع
جستجوی این موضوع:

جستجوی پیشرفته
حالات نمایش امتیاز این موضوع
امتیاز این موضوع:

قوانین ارسال
نمی‌توانید مبحث جدید ارسال کنید.
نمی‌توانید به مباحث پاسخ دهید.
نمی‌توانید فایل پیوست ضمیمه کنید.
نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید.

BB code فعال است
شکلک‌ها فعال هستند
[IMG] فعال است
HTML غیرفعال است

مراجعه سریع


ساعت: ۱۰:۲۴ بوقت GMT +4.5


Powered by: vBulletin Version 3.8.2
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.

vBFarsi Language Pack Version 3.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2016 DragonByte Technologies Ltd.
سایت اسپیشال در قبال تبلیغات نمایش داده شده و مطالب ارسالی کاربران هیچ مسئولیتی ندارد.Ad Management plugin by RedTyger