alt
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: تبادل نظر در مورد سمعک

1. 17,768 امتیاز ، سطح 40
    65% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 282
    0% فعالیت
    سطح
    40
    تشکر شده 1,509 بار در 419 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1392/07/21, 20:46
    سلام
    نه اصلا هیچ مشکلی ندارم حتی باموبایل یا باتلفن هم که صداهاروخوب تشخیص می دم توی کلاسم نه اصلا هیچ مشکلی ندارم درسته مثلا توی جزوه نویسی عقب می افتم اونم خیلی کم
    درکل خیلی خوب وراحتم ازوقتی ازهردوطرف گوشم استفاده می کنم خیلی بهترشده ولی اون موقع ها که من ازیه طرف استفاده می کردم خیلی خیلی مشکل شنوایی داشتم شاید بارها به خاطرنشنیدن درست دوستام خندیده باشن ولی الان خیلی راحتم
    مثلا قبلا بلند حرف میزدم تادوستام صداهارو خوب بشنوند درحالیکه این مشکل اصلی من بود ولی الان خیلی اروم صحبت میکنم شمرده شمرده صخبت می کنم می دونین وقتی سمعک عالی باشه وعالیم بشنوین خیلی روی چهرتون تاثیرمی ذاره چهرتون ارومترمی شه چون شما همه صداهارو خوب می شنوین
    به نظرمن شمام اگه ازاین نوع سمعک (اتیکن )استفاده کنین خیلی توی کارتون پیشرفت می کنین
    2 کاربر مقابل از نیلوفر28 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, Jahan
    نیلوفر28 آنلاین نیست.

2. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    38% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 755
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکینفر دوم مسابقه شعر و گرافیبرگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    58
    تشکر شده 7,798 بار در 1,595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1392/07/22, 09:41
    [QUOTE=Jahan;474831]راستش درست می فرمایید اما من نوار های گذشته رو دارم نسبت به نوار های گذشته افت شنوایی دارم خیلی هم شدید دکتر ها تائیدم کردن حتی نامه هم دارم ازشون دوست عزیز
    میگم دوستان به نظر شما من الان که میخوام سمعک مجدد بخرم چی رو بهم پیشنهاد میدید؟

---------- Post added at ۱۹:۱۶ ---------- Previous post was at ۱۹:۱۴ ----------

من بهتون سمعک هوشمند پشت گوشی شرکت زیمنس آلمان رو پیشنهاد میکنم البته هزینه ش بالاست اما اگه ادیولوژیست تون بهاتون راه بیاد قسطی هممیشه خرید.
    من واقع ازش راضیم
    فقط یه نکته مهم اینکه انتخاب نوع سمعک به میزان افت شنوایی هم بستگید اره مثلا اونایی که افت شنوایی زیادی دارند خیلی کم بهشون توصیه میشه که از داخل گوشی استفاده کنند
    یه سوال مشکل شنوایی شما هم حسی و عصبی هستش؟؟
    2 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, Jahan
    montazer65 آنلاین نیست.

3. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکینفر دوم مسابقه شعر و گرافیبرگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    58
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1392/07/22, 10:06
    نقل قول نوشته اصلی توسط کم شنوا 28 نمایش پست ها
    سلام برهمگی امیدوارم حالتون خوب باشه
    من ازسال اول دبیرستان ازنوع سمعک پشت گوشی استفاده می کردم نمیشه گفت خوب بود ولی ازهیچی بهتربودمن ازسمت راستش استفاده می کردم ولی فایده ای نداشت بازم من مشکل شنوایی داشتم وقتی وارد دانشگاه شدم ازیه نوع سمعک دیگه استفاده کردم البته داخل گوشی بود بازم این نوع سمعک اونقدرها که بتونه توی درسم کمک کنه نکرد تااینکه ازنوع هوشمندی که اسمشم اتیکن بود که توی تلویزیون تبلیغشو کردن به هردردسری وبه زورتخفیف تونستیم بخریم البته خود پزشک گفتن باید ازهردوطرف استفاده کنین گرچه اونقدرهام گوش سمت چپم مشکل نداشت ولی دکتربهم گفت فکرکنین یه طرف چشمتون ازش زیاد استفاده کنین ناخدااگاه اون سمت دیگه ازچشمتون ضعیف خواهدشد به خاطرهمین گوشم مثله چشمه اگه ازیه طرف گوش زیاد کاربکشین ناخدااگاه گوش سمت چپتون هم تنبل خواهد شدبرای همین من سمت دیگه ازسمعک هم خریدم خداروشکرخیلی عالیه به نظرمن شما هم باید ازهمین سمعک خرید کنین بهترتره می دونین خیلی جاها مشکل گفتاریتون واعتماد به نفستون هم بهترمی شه حتی من که اززبان انگلیسی که فرارمی کردم الان باکمک همین سمعک هوشمند خیلی پیشرفت کردم
    ازیه نوع دیگه م اومده حدودا باید خونه تونو بفروشین تااون نوع سمعک بخرین اونم ازداخل گوشی وپشت گوشیه ولی کیفیت ده برابرسمعکی که من استفاده می کنم البته توی ایران فکرنمی کنم باشه باید سفارش بکنین تااونا واستون درست کنند وصادرکنند به شما
    سمعکی که من الان استفاده می کنم اینم ازکشورالمان ساخته شده بود به خاطرهمین هزینه ش زیاد بود
    دراخرمن ازاین سمعکم خیلی خیلی راضیم مشکل گفتاریم به حد عالی بهترشده مثل ادمای عادی می تونم صحبت کنم واعتماد به نفسم هم خیلی عالی شده
    سلام عزیزم
    شما که ازسمعک داخل گوشی استفاده میکنید مشکل سوت کشدن سمعک روندارید مثلا وقتی روسری یاچادر سر میکنید؟؟
    برای گوش سمت راستم که نسبت به چپ ضعیف تره ازنوع سمعک داخل گوشی استفاده می کنم البته ازنوع خوبش نیست( شرکت برنافن) واسه همون یکی از دغه دغه هام سوت کشیدن سمعکمه بخصوص وقتی چادر سر می کنم کلی اذیت میشم به احتمال زیاد باید این سمعکم رو هم عوض کنم
    شما که از نوع داخل گوشی استفاده میکنید چنین مشکلی رو ندارید؟؟
    راستی مریم جان خیلی شبیه همیم چون من هم سن سال شمام و هم رشته هم هستیم
    3 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, Jahan, نیلوفر28
    montazer65 آنلاین نیست.

4. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    58
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1392/07/23, 09:03
    [QUOTE=Jahan;474831]راستش درست می فرمایید اما من نوار های گذشته رو دارم نسبت به نوار های گذشته افت شنوایی دارم خیلی هم شدید دکتر ها تائیدم کردن حتی نامه هم دارم ازشون دوست عزیز
    میگم دوستان به نظر شما من الان که میخوام سمعک مجدد بخرم چی رو بهم پیشنهاد میدید؟

من که از سمعک هوشمند پشت گوشی شرکت زیمنس آلمان استفاده میکنم خیلــــــــــــــی راضیم وبه نظرم محصولات زیمنس عالیند فقط هزینه شون بالاست اگه بتونید قسطی بخرید که خیلی خوب میشه
    راستی مشکل شنوایی شما حسی وعصبی یا مشکل جسمی گوشه؟
    2 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, Jahan
    montazer65 آنلاین نیست.

5. 20,861 امتیاز ، سطح 44
    13% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 789
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,293 بار در 545 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1392/07/27, 23:17
    [QUOTE=montazer65;474978]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jahan نمایش پست ها
    راستش درست می فرمایید اما من نوار های گذشته رو دارم نسبت به نوار های گذشته افت شنوایی دارم خیلی هم شدید دکتر ها تائیدم کردن حتی نامه هم دارم ازشون دوست عزیز

---------- Post added at ۱۹:۱۶ ---------- Previous post was at ۱۹:۱۴ ----------

من بهتون سمعک هوشمند پشت گوشی شرکت زیمنس آلمان رو پیشنهاد میکنم البته هزینه ش بالاست اما اگه ادیولوژیست تون بهاتون راه بیاد قسطی هممیشه خرید.
    من واقع ازش راضیم
    فقط یه نکته مهم اینکه انتخاب نوع سمعک به میزان افت شنوایی هم بستگید اره مثلا اونایی که افت شنوایی زیادی دارند خیلی کم بهشون توصیه میشه که از داخل گوشی استفاده کنند
    یه سوال مشکل شنوایی شما هم حسی و عصبی هستش؟؟
    سلاام دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی ت بنده عصبی هستم
    کاربر مقابل از Jahan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: bahar72
    برای یوسف شدن باید قید زلیخا را زد عزیز خــــــدا شدن بها دارد
    http://fercloob.ir/i/attachments/1/1...70423_orig.jpg
    Jahan آنلاین نیست.

6. 17,768 امتیاز ، سطح 40
    65% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 282
    0% فعالیت
    سطح
    40
    تشکر شده 1,509 بار در 419 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1392/07/27, 23:37
    نقل قول نوشته اصلی توسط montazer65 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    شما که ازسمعک داخل گوشی استفاده میکنید مشکل سوت کشدن سمعک روندارید مثلا وقتی روسری یاچادر سر میکنید؟؟
    برای گوش سمت راستم که نسبت به چپ ضعیف تره ازنوع سمعک داخل گوشی استفاده می کنم البته ازنوع خوبش نیست( شرکت برنافن) واسه همون یکی از دغه دغه هام سوت کشیدن سمعکمه بخصوص وقتی چادر سر می کنم کلی اذیت میشم به احتمال زیاد باید این سمعکم رو هم عوض کنم
    شما که از نوع داخل گوشی استفاده میکنید چنین مشکلی رو ندارید؟؟
    راستی مریم جان خیلی شبیه همیم چون من هم سن سال شمام و هم رشته هم هستیم
    سلام
    نه اینجوری که شما می گین سوت می کشه اصلا نیست قبلا که پشت گوشی یا یه نوع داخلی که استفاده می کردم یا سوت می کشیدن یا اینکه ازداخل گوشم درمی اومدن ولی ازوقتی که ازنوع هوشمنده اتیکن استفاده کردم یه بارم سوت نکشید یا اینکه ازداخل گوشم خارج نشده خیلی خیلی راحتم اینگاری گوش خودمه
    راستی اسمتونم که نمی دونم چی هست ولی ازاشنایی باشما خوشوقتم
    2 کاربر مقابل از نیلوفر28 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, Jahan
    نیلوفر28 آنلاین نیست.

7. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    58
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

شنوایی‌شناسان تا ۲ سال پس از تجویز سمعک بدون هیچ هزینه‌ای بیمار را ویزیت می‌کنند

#17 1394/03/07, 13:41
    سلام ....
    دوستانی که سمعک دارن یا قراره بگیرن مطلبی می خوندم برام جالب بود گفتم اینجا بزارم چون بعضا دیدم دوستان در مورد انتخاب سمعک دچار مشکل میشن
    خواهشا هم نوعان عزیز برای خرید سمعک عجله نکنید سعی کنید درست تحقیق کنید
    و از همه مهم تر حتما در انتخاب شنوایی شناس که قرار ست برایتان سمعک تجویز کند دقت کنید
    سعی کنید به چندین شنوایی شناس مراجعه کرده و تشخیص شان را مقایسه کنید
    و تشخیصی و تجویز سمعکی که بیشترین اجماع را دارد انتخاب کنید

امیدوارم با تجویز و داشتن سمعکی مناسب راحتر و با دغ دغه کمتر به صدها گوش فرا دهید

رئیس انجمن شنوایی‌شناسان ایران:
    شنوایی‌شناسان تا ۲ سال پس از تجویز سمعک بدون هیچ هزینه‌ای بیمار را ویزیت می‌کنند
    رئیس انجمن شنوایی‌شناسان ایران با اشاره به تخصص شنوایی‌شناسان در تجویز سمعک گفت: شنوایی‌شناسان پس از تجویز سمعک تا دو سال بدون دریافت هیچ هزینه‌ای فرد را از نظر کاربرد سمعک پشتیبانی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، خسرو گورابی رئیس انجمن شنوایی‌شناسان ایران در نشست خبری جامعه شنوایی‌شناسان ایران اظهار کرد: هر شنوایی‌شناس که سمعکی را به فرد دارای اختلال شنوایی تجویز می‌کند دو سال تعهد دارد بدون اخذ هیچ هزینه‌ای خدمات مورد نیاز فرد را در هر زمان در اختیار وی قرار دهد.
    وی تصریح کرد: متأسفانه بیماران به این حقوق خود واقف نیستند بنابراین از آنجا که آموزش ندیده‌اند سمعک را دریافت می‌کنند و پس از مدتی آن را کنار می‌گذارند و این سیکل معیوبی ایجاد می‌کند و فرد نمی‌تواند شنوایی خوبی داشته باشد.

رئیس انجمن شنوایی‌شناسان ایران تصریح کرد: سمعک وسیله‌ای تقویت‌کننده است که ساختاری بسیار پیچیده دارد چرا که علاوه بر تقویت صدا باید صدا را به شکلی تغییر دهد که پس از رسیدن صدا به مراکز بالاتر در مغز قابلیت پردازش داشته باشد.
    وی افزود: سمعک در درجه اول باید متناسب با میزان کم شنوایی تنظیم شود و سپس به طور مرتب و دوره‌ای کنترل شود که این کنترل گاهی تا چند سال طول می‌کشد و از آنجا که سمعک‌ها پروتزهای گران‌قیمت هستند باید درست تجویز و استفاده شود.

گورابی خاطرنشان کرد: وقتی سمعک به فردی تجویز می‌شود آن فرد باید ۱۵ روز بعد، ۲ ماه بعد، ۴ ماه بعد، ۶ ماه بعد، یک سال بعد، ۱۸ ماه بعد و ۲ سال بعد به شنوایی‌شناسی که سمعک را تجویز کرده است مراجعه کند و معاینه شود چرا که شنوایی‌شناس هنگام ارائه سمعک گارانتی آن را بر عهده گرفته و چنانچه در این مدت اتفاقی بیفتد شنوایی‌شناس موظف به رفع آن است.
    رئیس انجمن شنوایی‌شناسان ایران خاطرنشان کرد: شنوایی‌شناسان شعاری دارند مبنی بر آنکه هر کسی که از سمعک استفاده می‌کند و به نتیجه موردنظر در رسیدن به شنوایی مناسب دست پیدا نمی‌کند تقصیر کار نیست بلکه مقصر شنوایی‌شناس است که یا سمعک مناسب را تجویز نکرده است و یا آن را درست تنظیم نکرده و آموزش کافی به فرد نداده است.

وی گفت: آموزش سمعک دقیقاً‌ مانند دوز دارویی است یعنی برای مثال فرد باید روزی خاص تنها نیم ساعت استفاده کند و دو ساعت استفاده نکند یا اینکه هفته اول فقط در منزل استفاده کند یا در مدتی معین در برخی فضاها از سمعک استفاده نکند.

گورابی افزود: فقط آموزش استفاده از سمعک مهم نیست بلکه این سمعک باید تنظیم شود چرا که علاوه بر افزایش صدا باید تربیت شنوایی و زبان‌آموزی فرد نیز مورد نظر قرار گیرد.

منبع
    5 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, HoPe, خزون, نارون
    ""الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم""

ای پادشــه خــوبــان داد از غــم تنــهایی
    دل بی تو به جان آمد وقتست که باز آیی
    montazer65 آنلاین نیست.

8. 304 امتیاز ، سطح 3
    54% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 46
    29.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Got three Friends
    سطح
    3
    تشکر شده 16 بار در 5 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1395/03/14, 23:35
    یه گوشم از سمعک درون گوشی استفاده میکنم شرکت widex حدود سه سالی میشه راضی بودم ازش
    یه گوش دیگم هم سمعک کاشتی استفاده کردم بازم خوب بوده ولی عادت به لبخونی نمیذاره خوب ازش استفاده کنم سمعک هم میذارم بعد از مدتی سردرد میگیرم
    3 کاربر مقابل از hhh2000 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, bahar72, خزون
    hhh2000 آنلاین نیست.

9. 5,005 امتیاز ، سطح 20
    89% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 45
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    Frequent Poster
    سطح
    20
    تشکر شده 1,112 بار در 404 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1395/03/15, 11:30
    سلام
    من هر دو تا گوشم سمعک دارم و از نوع سمعک هوشمند وایرلس استفاده میکنم وخیلی خوبه و ازشان راضیم و از ویژگیهاشان اینه:
    وقیمتشان حدود 2 میلیون است.و قتی چادر و روسری سرم است کمی افت میکنه شنوایم که طبیعی ومانعی نداره..
    سمعک های وایرلس یا بلوتوث دار با شبیه سازی عملکرد گوش طبیعی از پیشرفت ترین تکنولوژی ساخته سمعک برخوردار هستند.
    این گروه از سمعکها علاوه بر برخورداری از ویژگی پیشرفته سمعکهای هوشمند مانند ردیاب های سیگنال گفتار و مدارات پردازشی پر سرعت قابلیت برقراری ارتباط همزمان بین دو سمعک (در موارد تجویز دو گوشی سمعک ) امکان برقراری ارتباط با موبایل و تلویزیون را نیز از طریق بلوتوث دارا هستند.
    4 کاربر مقابل از bahar72 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. azunited, mf1127, خزون, نشاط
    bahar72 آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)