alt
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: زهرا نعمتی در فکر تاسيس "انجمن توانمند سازی معلولان از طريق ورزش"

1. 26,740 امتیاز ، سطح 50
    19% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 810
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه شعر و گرافینفر دوم مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    50
    تشکر شده 4,935 بار در 1,544 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

زهرا نعمتی در فکر تاسيس "انجمن توانمند سازی معلولان از طريق ورزش"

#1 1394/09/02, 12:50
    زهرا نعمتی در فکر تاسيس "انجمن توانمند سازی معلولان از طريق ورزش"
    بانوی طلايی رقابت‌های پارالمپيک لندن از تاسيس "انجمن توانمند سازی معلولان از طريق ورزش" خبر داد.
    به گزارش ايسنا، زهرا نعمتی در اين باره گفت: اين انجمن در تهران تاسيس خواهد شد و تلاش می کنيم که در همه شهرهای کشور فعاليت آن را گسترش دهيم. قصد داريم با کمک بزرگان ورزش کشور و حمايت فدراسيون ورزش های جانبازان و معلولين اقداماتی را برای جذب، معرفی و هدايت افراد دارای معلوليت به سمت ورزش داشته باشيم و با همکاری فدراسيون می توانيم گامهای موثری در اين زمينه برداريم.
    وی در خصوص انگيزه اش از تاسيس اين انجمن گفت: جرقه ی تاسيس اين انجمن زمانی زده شده که به سازمان ملل دعوت شدم. آنجا شاهد بودم که سازمان های مردم نهاد زيادی از سراسر دنيا حضور دارند که به صورت اختصاصی در حوزه ورزش معلولين فعاليت می کنند. آنجا بود که ديدم جای خالی چنين سازمان هايی در کشورمان چه قدر زياد است و تصور می کنم با شروع فعاليت انجمنی که در فکر راه اندازی آن هستيم موج خوبی به راه خواهد افتاد.
    نعمتی خاطرنشان کرد: خوشحالم که در سالهای اخير با افتخاراتی که در رشته تير و کمان جانبازان و معلولين به سبب زحمات همه ملی پوشان کسب شد، اين اعتماد به وجود آمد و اکنون کمانداران دارای معلوليت نيز جايگاه خود را در ميان کمانداران غير معلول يافته اند. اينکه کمانداران دارای معلوليت با وجود محدوديت های جسمی هميشه دست پر از مسابقات برون مرزی بازگشته اند باعث ايجاد انگيزه و فضای اعتماد برای حضور آنها در عرصه های ورزش غير معلولان نيز بود.
    دارنده نشان طلای رقابت های قهرمانی آسيا گفت: با هماهنگی های انجام شده بين دو فدراسيون تير و کمان و جانبازان و معلولين، به زودی تمريناتم را برای بازی های المپيک آغاز می کنم و با تعامل خوبی که ميان اين دو فدراسيون برقرار شده، اميدوارم به نتايج خوبی هم در المپيک و هم در پارالمپيک دست يابم. البته کار در المپيک بسيار سخت و دشوار است و بايد در نظر گرفت که با افرادی روبرو هستم که از نظر جسمی شرايط بهتری دارند اما من تمام تلاشم را می کنم تا در اين عرصه نيز بهترين عملکردم را به نمايش بگذارم.
    وی در پايان افزود: در طول ايامی که همراه با تيم ملی افراد غير معلول در مسابقات مختلف شرکت می کردم، تجربيات خوبی بدست آوردم. در سه مسابقه توانستم به مرحله يک هشتم راه پيدا کنم، در مسابقات شانگهای رکورد پارالمپيک را ارتقا دادم و در مجموع شرايطم در هر مرحله بهتر از پيش شده است. اينها همه نشان می دهد که کسب مدال المپيک دور از دسترس نيست، اما قول نمی دهم و تنها تمام تلاشم را برای اين اتفاق به کار خواهم گرفت.
    6 کاربر مقابل از habibi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, mahdisorimoon, Niloof@r, pooya, محمد حشمتی فر, نارون
    خدایا چنان کن سرانجام کار
    توخشنود باشی ومارستگار
    habibi آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)