alt
صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 120

موضوع: آیا میدانستید؟؟؟

1. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    62% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 232
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 1,571 بار در 567 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آیامیدانستید۷

#111 1393/08/02, 16:58
    آیامیدانستیدخوک‌ها بخاطر اندام فیزیکی خود قادر بدیدن آسمان. نیست آیامیدانستید قلب شما دریک
    روز ۱۰۱۰۰۰بار تپش دارد آیامیدانستید آقایون روزی۴۰تار مو خود رااز دست می دهند خانمها روزی۷۰تارمو آیامیدانستید علت پر مویی خانمها مغز سرد سبک خانمها است آیامیدانستید علت کم مویی یا کچلی بعضی آقایون گرمی سنگینی مغز آقایوناست آیامیدانستید خورشید۳۳۰۳۳۰برابر زمین
    است آیامیدانستید ناخن دست۴برابر ناخن پاه رشد می کند آیامیدانستید ۱درصد کمبود آب دربدن باعث تشنگی می شود آیامیدانستیدمورچه‌ها هنگام سقوط بسمت راست سقوط می کنند آیامیدانستید
    وقتی بشدت عطسه میکنید ممکن یه دنده شمابشکند آیامیدانستید اگر عطسه خود را حبس می کنید ممکن است یه رگ خونی مغز یا گردن شما پاره شه منجرب مرگ شود آیامیدانستید در۴۰۰۰هزار سال پیش هیچ حیوانی اهلی نبوده آیامیدانستید قدیم ترین منشور حقوق بشر متعلق به امپراتوری کورش کبیر بوده آیامیدانستید لباس ضد گلوله برف پاکن اتومبیل لباس ضد حریق مخترعش خانمها بوده اند
    آیامیدانستید یک چهام استخوان بدن درپاه میباشد آیامیدانستید تنها غذایی که خراب نمی شود عسل
    هست آیامیدانستید سرعت عطسه شما۱۲۰کیلومتر است آیامیدانستید ایسکیموها از یخچال استفاده
    می کنن اونم بخاطر اینکه غذا یخ نزند آیامیدانستید قدیمترین آدامس جویده شده متعلق به ۹۰۰۰هزار
    سال پیش بوده آیامیدانستید زنها ۲برابر مردها چشمک میزنن آیامیدانستید انسانها سالی۱۰میلیون بار پلک میزند
    کاربر مقابل از roz dj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: omid92
    خدایا در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم وتو چون خود نداری
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

2. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    0% فعالیت
    سطح
    26
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آیا میدانستید ۸

#112 1393/08/05, 13:48
    [/quote]
    باسلام خدمت سروران اسپیشالی
    آیامیدانستید طول عمر زنها از مردها بیشتر است آیامیدانستید زعفران باعث خنده می شود آیامیدانستید ایران در کشورهای مختلف اکتشاف نفت می کند آیامیدانستید مخترع ساعت آبی مصریان بوده‌اند آیامیدانستید مورچه‌های آسیاب کننده ای وجود دارد که درطول زمان جمع آوری دانه دانهارا آسیاب میکنن ووقتی فصل جمع آوری دانها تمام می شود توسط دیگر مورچه‌ها به قتل می رسند
    آیامیدانستید نوعی زنبورزرد وجود دارد که طول عمرشان به یکسال نم رسد باشروع فصل سرما همشون میمیرن اله ملکه زنبور عسل آیامیدانستید ایران برای اولین بار در دنیا از ضایعات نخل خرما چوب مصنوعی تولید کرد آیامیدانستید دومین کتابی که در اروپا، چاپ شد کتاب قانون ابوعلی سینا بوده آیامیدانستید مختره دندان مصنوعی درجهان مصریان بوده‌اند آیامیدانستید خانمهایی که مشکل کوررنگی دارن فرزند پسرشان هم کوررنگ می شود آیامیدانستیدایران دومین کشور تولید کننده انجیر درجهان است آیامیدانستید ایران۱۴دهمین تولید کننده برق جهان است آیامیدانستید نوعی زنبور اجتماعی وجود دارد که کندوی خودرابا کاغذ میسازد وکاغذ موجودرا باجویدن چوب الیاف گیاهی بدست می آورد آیامیدانستید اسبهای اولیه طول۵۰ سانت وقد۴۰سانت داشتن آیامیدانستید تا ۴۰۰هزارسال پیش هیچ حیوانی اهلی نبوده آیامیدانستید در فلسطین دریایی وجود دارد بنام بحرالمیت
    بخاطر نمک زیاد شوری بیش از اندازه هیچ موجودی درآن زندگی نمی کند
    تمام
    کاربر مقابل از roz dj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: omid92
    خدایا در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم وتو چون خود نداری
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

3. 10,707 امتیاز ، سطح 31
    23% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 543
    0% فعالیت
    سطح
    31
    تشکر شده 173 بار در 69 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#113 1393/08/05, 20:53
    دست شما درد نکنه مطالب خیلی جالب بود
    کاربر مقابل از HONAR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: omid92
    HONAR آنلاین نیست.

4. 7,995 امتیاز ، سطح 26
    75% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 155
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره یک
    سطح
    26
    تشکر شده 905 بار در 228 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#114 1393/08/06, 00:42
    آیامیدانیدازنظرامام حسین(ع)بهترین عبادت چیست؟

امام حسین (ع) می فرماید: جمعی خدا را از شوق بهشت می پرستند، این عبادت سوداگران است و گروهی خدا را از بیم دوزخ می پرستند، این عبادت بردگان است و مردمی هم خدا را از روی شکر می پرستند. این عبادت آزادگان و بهترین عبادت است.

آیامیدانیدازنظرامام حسین(ع)ادب چیست؟

از امام حسین (ع) پرسیدند: ادب چیست؟ فرمود: این است که از خانه خود بیرون آیی و با هیچ کس برخورد نکنی مگر آنکه او را برتر از خود ببینی..

آیامیدانیدازنظرامام حسین(ع)بخیل کیست؟

امام حسین (ع) فرمود: بخیل کسی است که از سلام کردن بخل ورزد.

· آیامیدانیدازنظرامام حسین(ع) نشانه های خائن و بدکارچیست؟

امام حسین می فرماید: « درستکار آسوده است، بی گناه بی باک، خیانتکار ترسان و بدهکار هراسان است. هرگاه آشفتگی و بلا بر عاقلی روی آورد اندوه خود را با دور اندیشی می زداید و برای چاره جویی در خانه عقل را می کوبد.
    کاربر مقابل از omid92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: یاحسین
    omid92 آنلاین نیست.

5. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    0% فعالیت
    سطح
    26
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آیامیدانستید۸

#115 1393/08/06, 18:28
    آیامیدانستید زنها زودتر ازمردها یخ میزنند آیامیدانستید سوسکها منبع پروتیین هستن آیامیدانستید یک گرم سم مار کبری قادر بکشتن۱۵۰نفر است آیامیدانستید خمیازه باعث آرامش مغز می شودآیامیدانستید ۱۲درصد مردم جهان خواب سیاه سفید میبینند آیامیدانستید بعداز۱۱روز خوابتان نبرد بعد خوابتان ببرد خواهید مرد آیامیدانستید فیلها ازموش زنبور می ترسند آیامیدانستید انسانها متوسط روزی۴دوروغ
    میگوید آیامیدانستید رکرد حبس نفس در زیر آب ۲۲دقیقه میباشد آیامیدانستید رکرد طول مو گوش ۲۵
    سانت است آیامیدانستید انسانها میانگین۲سال پای تلفن‌ هستن آیامیدانستید طولانیترین مودت سک سکه ۶۹سال بوده آیامیدانستید سخت کارترین عضو انسان چشمانش است
    آیامیدانستید فقط۳درصد کشور ترکیه در اروپا، میباشد آیامیدانستید کشور ایالت آمریکا دارای زبان رسمی نم باشد آیامیدانستید شترمرغ قادر است در۳دقیقه ۹۵لیتر آب بخورد آیامیدانستید اخم ایجاد شده در ابرو نتیجه۲۰۰۰۰۰هزار اخم است آیامیدانستید چهارپنجم جانوران را حشرات تشکیل دادن آیامیدانستید در هریک گرم خاک ۱۰میلیون باکتری موجود است آیامیدانستید دندان تنها عضم بدن انسان است که ترمین نم شود آیامیدانستید مرغها براثر استرس موهای خودرا از دست میدهد آیامیدانستید زبان مردم بوگاندا در اوگاندا لوگاندا است، آیامیدانستید اجداد خفاشها موشها بودن آیامیدانستید بینایی خفاشها۸۰برابر قویتر از انسان است آیامیدانستید ریحان خاصیت زد پیری دارد آیامیدانستید گردو با چربی ناسالم مبارزه می کند آیامیدانستید نوزاد خرس پاندا سورتی رنگ
    ازاسپیشالیای عزیز بخاطر مطالعه این پست متشکرم
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

6. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    0% فعالیت
    سطح
    26
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آیا می دانستید ۹

#116 1393/08/26, 11:12
    آیامیدانستید اگر اولین اشک چشم از چشم راست باشد گریه انسان از خوشحالی، واگر از چشم چپ باشد از ناراحتی گریه میکند
    آیامیدانستید روزانه۶۰هزار فکر به سر انسان خطور می کند که ۸۰درصدش منفی
    آیامیدانستید فیلها از زنبور وموش می ترسند
    آیامیدانستید۸۰درصد مردم برای رفع استرس روزانه از موسیقی استفاده میکنن
    آیامیدانستید دست خط بد دکترها سالیانه ۷۰۰هزار نفر بیمار را بکام مرگ میبرد
    آیامیدانستید رکورد حبس کردن نفس در زیر آب ۲۲دقیقه بوده،
    آیامیدانستید سخت کار ترین عضو بدن چشم است؟
    آیامیدانستید انسان برای یک قدم باید۲۰۰عضله خود رو راه بیندازد
    آیامیدانستید گربها ۱۰۰تار صوتی دارن ولی سگها فقط ۱۰تارصوتی
    آیامیدانستید رکرد تار مو گوش ۲۵سانتی متر بوده،
    کاربر مقابل از roz dj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: bnm
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

7. 6,058 امتیاز ، سطح 23
    2% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 492
    19.0% فعالیت
    سطح
    23
    تشکر شده 577 بار در 156 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#117 1393/09/28, 13:40
    danestania دانستنیهای کوتاه علمی

چهار قاشق غذا خوری از سس گوجه فرنگی دارای همان مقدار مواد مغذی است که داخل یک گوجه فرنگی رسیده وجود دارد.
    جویدن آدامس در حین پیاز پوست کندن ، باعث می شود که اشک از چشمان جاری نشود.
    هر ساعت خراب یا خوابیده ، دست کم روزی دو مرتبه زمان را درست نشان می دهد.
    96درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد.
    مخترع صندلی الکتریکی یک دندانپزشک بوده است.
    الماس داخل اسید نیز حل نمی شود . تنها چیزی که می تواند الماس را از بین ببرد گرما و حرارت شدید است.
    اثر انگشت جنین انسان در ماه سوم بارداری مادر شکل می گیرد.
    ماه کامل ، 9مرتبه درخشانتر و پرنورتر از ماه نیمه است.
    تخم مرغ کاملا پخته به چرخش در می آید ، در حالی که تخم مرغ خام یا عسلی نمی چرخد.
    انسان هایی که کمبود خواب دارند زود تر از افرادی که دچار مشکل گرسنگی هستند می میرند پس از ده روز بی خوابی مرگ به سراغ افراد می آید ، در حالی که چندین هفته به طول می انجامد تا گرسنگی انسانی را از پای در آورد.
    اگر شبها یک چهارم سیب زمینی خام را داخل کفشها قرار دهید چرم نرم میشود و روز بعد تمیز خواهد بود و بویی خوب می دهد.
    بررسی های جدید نشان می دهد که وقتی مردها گرسنه هستند تمایل زیادی به خوردن مواد غذایی شور و چرب از خود نشان می دهند در حالی که زن ها در حین گرسنگی ، تمایل بیشتری به خوردن شکلات دارند.
    قرار دادن چند دانه برنج در نمکدان ، مانع چسبیدن نمکها به هم می شود .
    بزرگترین عامل چربی خون کشیدن سیگار است .
    روزانه با غذای معمولی به ویژه صبحانه مقداری مغز گردو بخورید . نه تنها خطر ابتلا به بیماری قلب و عروق را در تمامی طول عمر به کمترین درجه یا صفر کاهش
    خواهد داد بلکه میزان کلسترول خون را نیز تحت کنترل در خواهد آورد .
    آیا می دانستید که برج ایفل 1792پله دارد .
    برای گرفتن زیادی نمک غذا می توان قطعه ای سیب زمینی میان آن گذاشت و بیست ثانیه صبر کرد تا نمک زیادی را به خود جذب کند .
    افزایش میزان فسفر در خون میتواند باعث جدا شدن کلسیم از استخوان ها شود که در نهایت باعث ضعیف شدن استخوانها و شکسته شدن آنها میشود .
    دوش گرفتن در بعد از ظهر مفرح و نیرو بخش است . این زمانی است که رگ های شما بیشتر برای گشاد شدن مستعدند . بنا بر این بهترین زمان برای دفع سموم بدن است .
    دو کشور چین و آمریکا بیشترین تولید کننده سیــــر در دنیا را دارند .
    مطالعات جدید نشان میدهد مصرف همزمان ویتامین های” ای و سی ” ممکن است در کاهش ابتلای افراد به بیماری آلزایمر موثر است .
    هر 186 هزار سال یکبار ، کره زمین کاملا” به زیر آب فرو میرود و تمامی زمین پوشیده از آب میشود و دوباره بعد از مدتی سر از آب بیرون می آورد .
    فرو کردن چند حبه سیر خام در خاک گلدان باعث دور کردن حشرات از دور گلدان می شود .
    یک بررسی نشان داده خانواده‌هایی که در آنها مصرف روزانه یک لیوان شیر به صورت عادت درآمده است، فرزندانی شاداب و باهوش دارند .
    تخم مرغ را در ظرف آب نمک قرار می دهیم . اگر ته نشین شد سالم است . در غیر اینصورت خراب است .
    عسل به کمک دیاستازهایش چربی‌های اطراف قلب را آب می‌کند به همین دلیل مصرف آن به سالخوردگان و بیماران قلبی توصیه می‌شود .
    خوردن روزانه چهار قاشق عسل باعث ایجاد آنتی اکسیدان بیشتری در خون می شود و در نتیجه از گرفتگی رگها جلوگیری می شود .
    کاربر مقابل از NAZ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: bnm
    عشق ان نیست که یک دل به صد یار دهیgolعشق ان است که صد دل یه یک یار دهیgol
    NAZ آنلاین نیست.

8. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    0% فعالیت
    سطح
    26
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آیامیدانستید10

#118 1393/11/13, 18:39
    آیامیدانستید بسیاری از کلماتی که در زبان پارسی وجود دارد فرانسوی می باشد هیچ رگوریشه فارسی ندارد?
    مثلا
    آمپور۰باسن۰کت۰تیپ۰دکتر۰آس انسور۰شوفاژ۰سرامیک۰دیکته۰ کمیته۰کنسرو۰کنسرت۰کنسول۰
    املت۰آلیاژ۰پتو۰پیک نیک۰بیسکویت۰بیلیت۰بتون۰پل اک۰پوره۰پودر۰پماد۰
    تابلو۰تراس۰تراخم۰تمبر۰تیر اژ۰تور۰خاویار۰دلیجان۰دیپل م۰رژ۰دوش۰دوجین۰
    رمان۰رله رگل۰زیکزاک۰زینگ۰یفون۰سوس۰ سوسیس۰سمینار۰سندیکا۰سرامی ک۰سیمان۰سن۰سیلو۰سنا۰سلول۰
    شیمی۰شیک۰شوسه۰صابون
    فلش فیله۰فیلسوف۰فامیل۰فیبر۰فر ۰فیوز
    کت۰کتلت۰کامیون۰کافه۰کاعوچ و۰کمد۰کارتون۰ کابل۰کادو۰کرست۰کروات۰کلاس ۰ کنکور۰کنسرت۰کیوسک۰کنگره۰ک نسول۰کمپوت ۰کیشه۰کمپرس۰کمپ۰کوپه۰کوپن ۰کودتا۰کوسن۰
    گیومه۰گیشه۰گاراج۰گارسون۰گ ریس
    لامپ۰لاستیک۰لیمونات۰لیسان س۰لیست
    مامان۰مغازه۰مبل۰موزائیک۰م اشین۰مرسی۰ماساژ۰مایو۰مانت و۰مینیاتور۰مین
    ۰موزه۰متر۰ماتیک۰ماش۰مدال۰ مات
    نفت۰نمره
    وازلین۰واریس۰واگن۰ویترین۰ وافور۰ویلگور
    هورا۰هاشور
    وبسیاری دیگه ازاین کلمات
    نتیجه
    اگر خاستیم زبان باکلاس خارجکی یاد بگیریم
    بزبان زیبای فرانسوی علاقهمندیم خخخخخخ
    کاربر مقابل از roz dj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: bnm
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

9. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    0% فعالیت
    سطح
    26
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آیامیدانستید11

#119 1393/11/15, 17:02
    آیامیدانستید اولین کشوری که شیشه روساخت وآن را بر پنجره کار گذاشت ایران بود
    آیامیدانستید اولین ملتی که کشتی ساخت ودر دریا برای حملونقل استفاده کرد ایرانیان بودن این اتفاق در امپراطوری یک زن بود
    آیامیدانستید گریه وخنده هردو از یکجای مغز ناشی می شود و هردو به یه اندازه درتعادل سلامتی نقش مهمی دارد
    آیامیدانستید پنگوئنها جوجه های خودرااز روی صدا شناسی می کنن
    آیامیدانستید 50درصد آقایون10درصد خانمها جهان سیگار مصرف می کنند
    آیامیدانستید 100میلیون مین در 90کشور جهان کار گذاری شده
    آیامیدانستید انژی که در وسط روز در یک ثانیه از زمین خارج میشه معادل 000 000 000 000 000 6میباشد
    آیامیدانستید سفینه های فضایی رو با ماده‌ای بنام پاد بسازن سرعت سفینه های فضایی بسرعت نور میرسد
    آیامیدانستید دانشمندان اخیرا کشف کردن داخل مغز انسان قدرت ماورایی وجود دارد
    آیامیدانستیدوقطی انسان از خواب بیدار می شود؟مغز انسان مثله یه کامپیوتر بوت آماده انجام کارها می شود
    آیامیدانستید بیشترین چگالیهای در فضا کره زمین دارا هست
    2 کاربر مقابل از roz dj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, moon & star
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

10. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    0% فعالیت
    سطح
    26
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آیا نمی دانستید 1

#120 1393/12/03, 15:51
    باسلام خدمت سرورانه خودم عرضه ارادت خدمت اسپیشالی با عشق
    من خودم یه مشکل مهمی با اینترنت دارم،
    گاهی وقتها میمونم در چه خصوص در اینترنت تحقیق کنم؟
    اما با کتابی آشناشدم بنام عبرتهایی از گوشه کنار تاریخ جهان !
    در این کتاب گردشی به کوله تاریخ می کنید!واز هرکه وهرچه که تا بحال شنیده‌اید!مطلب داره،
    که من تصمیم گرفتم ۰ گزینه هایی از این کتاب را برای دوستان اسپیشالیم (پست)بزارم تادوستانم نیز با
    جستجو در اینترنت هم به مطالب جالب زیادی بربخورند وهم بامن در این کتاب شریک بشن
    از حضرت علی علیه السلام شروع می کنیم،
    که بفرزند خود حضرت مجتبی چنین فرمود?!
    برای امور واقع نشده، به آنچه واقع شده است،استدلال نما وبا مطالعه
    قضایای تحقق یافته حوادث یافت نشده،را پیش بینی کن زیرا امور
    جهان!همانند یکدیگرند۰ ازآن اشخاص نباش که موعظه سودش ندهد?
    مگر توام با آزارو رنج باشه،زیرا انسان عاقل باید از راه آموزش وفکر!
    پند پذیرد این بهاعم هستند که جز با کتک!فرمان نمی برند?!
    فهرست مندرج کتاب عبرتهای از گوشه کنار تاریخ جهان!
    ۱آشنائی با تندیس آزادی آمریکا ۲ آشنائی با برج پیزا ایتالیا. ۳تاریخچه فیدل کاسترو. ۴ناگفته‌ایی از
    مخوفترین بمب اتمی شوروی. ۵ قتل نیکلای دوم آخرین تزار روسیه ۶ ناگفته‌هایی از جنگ جهانی دوم. ۷ از بوخن والد مخوفترین اردوگاه کار اجباری نازیها چه می دانید. ۸ سلاح‌های کشنده جاسوسهای نازی در جنگ جهانی دوم ۹ آشنائی با ۶دیوار جداکننده در جهان. ۱۰ فجیعترین حوادث تاریخ جهان از جمله فاجعه سویو و بوبال کمینگاه مرگ !نشت نفت کش اکسون والدیز ۱۱ حادثه چرنوبیل ۱۲ بیماری می ناماتا ۱۳ زباله‌های لاوکانال ۱۴ خشکی دریای آرال (200 ۱۵ عجیب ترین سرقتهای تاریخ جهان از جمله سرقت از خزانه انگلستان !سرقت کاپ جام جهانی بابانوئل سارق
    3 کاربر مقابل از roz dj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bnm, moon & star, nazdel
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)