alt
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چرا زنها گریه میکنند

1. 36,812 امتیاز ، سطح 59
    14% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,038
    0% فعالیت
    سطح
    59
    تشکر شده 3,399 بار در 860 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

چرا زنها گریه میکنند

#1 1391/11/13, 18:14
    يک پسر کوچک از مادرش پرسید؟ چرا گریه میکنی؟ مادرش گفت: چون من یک زن هستم. پسر بچه گفت: من نمی فهمم. مادر گفت: تو هیچگاه نخواهی فهمید. بعدها پسر کوچک از پدرش پرسید: چرا مادر بی دلیل گریه می کند؟ پدرش تنها توانست به او بگوید: تمام زنان برای هیچ چیز گریه می کنند. پسر کوچک بزرگ شد و به یک مرد تبدیل شد ولی هنوز نمیدانست که چرا زنها بی دلیل گریه می کننيک پسر کوچک از مادرش پرسید؟ چرا گریه میکنی؟ مادرش گفت: چون من یک زن هستم. پسر بچه گفت: من نمی فهمم. مادر گفت: تو هیچگاه نخواهی فهمید. بعدها پسر کوچک از پدرش پرسید: چرا مادر بی دلیل گریه می کند؟ پدرش تنها توانست به او بگوید: تمام زنان برای هیچ چیز گریه می کنند. پسر کوچک بزرگ شد و به یک مرد تبدیل شد ولی هنوز نمیدانست که چرا زنها بی دلیل گریه می کنند.
    بالاخره سوالش را برای خدا مطرح کرد و مطمئن بود که خدا جواب را می داند. او از خدا پرسید چرا زنان به آسانی گریه می کنند؟
    خدا گفت: زمانی که زن را خلق کردم میخواستم موجود بخصوصی باشد بنابراین شانه های او را آنقدر قوی آفریدم تا بار همه دنیا را به دوش بکشد. و همچنین شانه هایش آنقدر نرم باشد که به بقیه آرامش بدهد. من به او توانایی دادم که در جایی که همه از جلو رفتن ناامید شده اند او تسلیم نشود و همچنان پیش برود. به او توانایی نگهداری از خانواده اش را دادم حتی زمانی که پیر شده است بدون این که شکایتی بکند. به او عشقی داده ام که در هر شرایطی بچه هایش را عاشقانه دوست داشته باشد حتی اگر آنها به او آسیبی برسانند.
    به او توانایی دادم که شوهرش را دوست داشته باشد و از تقصیرات او بگذرد و همیشه تلاش کند تا جایی در قلب شوهرش داشته باشد. به او این شعور را دادم که درک کند یک شوهر خوب هرگز به همسرش آسیب نمی رساند اما گاهی اوقات توانایی همسرش را آزمایش میکند و به او این توانایی را دادم که تمامی این مشکلات را حل کرده و با وفاداری کامل در کنار شوهرش باقی بماند. و در آخر به او اشکهایی دادم که بریزد. این اشکها فقط مال اوست و تنها برای استفاده اوست در هر زمانی که به آنها نیاز داشته باشد. او به هیچ دلیلی نیاز ندارد تا توضیح دهد چرا اشک می ریزد. خدا گفت: می بینی پسرم. زیبایی یک زن در لباسهایی که می پوشد نیست. درظاهر اويک پسر کوچک از مادرش پرسید؟ چرا گریه میکنی؟ مادرش گفت: چون من یک زن هستم. پسر بچه گفت: من نمی فهمم. مادر گفت: تو هیچگاه نخواهی فهمید. بعدها پسر کوچک از پدرش پرسید: چرا مادر بی دلیل گریه می کند؟ پدرش تنها توانست به او بگوید: تمام زنان برای هیچ چیز گریه می کنند. پسر کوچک بزرگ شد و به یک مرد تبدیل شد ولی هنوز نمیدانست که چرا زنها بی دلیل گریه می کنند
    .
    بالاخره سوالش را برای خدا مطرح کرد و مطمئن بود که خدا جواب را می داند. او از خدا پرسید چرا زنان به آسانی گریه می کنند؟
    خدا گفت: زمانی که زن را خلق کردم میخواستم موجود بخصوصی باشد بنابراین شانه های او را آنقدر قوی آفریدم تا بار همه دنیا را به دوش بکشد. و همچنین شانه هایش آنقدر نرم باشد که به بقیه آرامش بدهد. من به او توانایی دادم که در جایی که همه از جلو رفتن ناامید شده اند او تسلیم نشود و همچنان پیش برود. به او توانایی نگهداری از خانواده اش را دادم حتی زمانی که پیر شده است بدون این که شکایتی بکند. به او عشقی داده ام که در هر شرایطی بچه هایش را عاشقانه دوست داشته باشد حتی اگر آنها به او آسیبی برسانند.
    به او توانایی دادم که شوهرش را دوست داشته باشد و از تقصیرات او بگذرد و همیشه تلاش کند تا جایی در قلب شوهرش داشته باشد. به او این شعور را دادم که درک کند یک شوهر خوب هرگز به همسرش آسیب نمی رساند اما گاهی اوقات توانایی همسرش را آزمایش میکند و به او این توانایی را دادم که تمامی این مشکلات را حل کرده و با وفاداری کامل در کنار شوهرش باقی بماند. و در آخر به او اشکهایی دادم که بریزد. این اشکها فقط مال اوست و تنها برای استفاده اوست در هر زمانی که به آنها نیاز داشته باشد. او به هیچ دلیلی نیاز ندارد تا توضیح دهد چرا اشک می ریزد. خدا گفت: می بینی پسرم. زیبایی یک زن در لباسهایی که می پوشد نیست. درظاهر او نیست و در شیوه موهایش نیست و بلکه زیبایی یک زن در چشمهایش نهفته است. زیرا چشمهای او دریچه روح اوست. و در قلب او جایی است که عشق او به دیگران در آن قرار دارد. نیست و در شیوه موهایش نیست و بلکه زیبایی یک زن در چشمهایش نهفته است. زیرا چشمهای او دریچه روح اوست. و در قلب او جایی است که عشق او به دیگران در آن قرار دارد.
    12 کاربر مقابل از سنگ صبور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, 24143, BAAGHE BI BARGI, eBRAHIMV, f7970, khadijeh.y, Pgol92, sanasana, نیلوفر28, کام, ‏‏‏tadi
    خدایا دوستت دارم ...
    واسه , هر چی که بخشیدی
    همیشه , این تو هستی که
    ازم , حالم رو پرسیدی
    بازم چشمامو می بندم
    که خوبی هاتو بشمارم
    نمی تونم , فقط میگم
    خدایا دوستت دارم ...
    سنگ صبور آنلاین نیست.

2. 58,612 امتیاز ، سطح 75
    5% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,438
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه حضرت علی«ع»
    سطح
    75
    تشکر شده 12,864 بار در 3,733 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/03/14, 12:20
    متن قشنگی بود ! به فکر فرو رفتم ...

ولی من اصلا آسون گریه نمیکنم یعنی در خلقت من اشتباه شده؟

نه اینکه گریه نکنمااااا ولی در موقعی که واااااااقعا سخت و درد آور باشه برام
    کاربر مقابل از مهین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: نیلوفر28
    مهین آنلاین نیست.

3. 27,884 امتیاز ، سطح 51
    31% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 766
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    51
    تشکر شده 5,743 بار در 1,389 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/03/14, 15:12
    ای جانم یلدا چقدر زیبا بود مطلبت دوسش دارم عاشقتیم چاکرتیم پرفکت
    کاربر مقابل از f7970 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: نیلوفر28
    goبا خودت بمان . هر چه كه هستي آن را بپذير .

f7970 آنلاین نیست.

4. 15,822 امتیاز ، سطح 38
    22% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 628
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,172 بار در 595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/03/14, 21:22
    جالب بود متشکرم
    laleh6 آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)