alt
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33

موضوع: ویلچر تراکتوری!

1. 15,416 امتیاز ، سطح 37
    71% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 234
    0% فعالیت
    سطح
    37
    تشکر شده 1,948 بار در 532 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#31 1393/02/27, 00:00
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین نمایش پست ها
    آقا واقعاً آفرین، جداً مبتکر و مخترع هستی‌. اون پرده ریموت دار خیلی‌ ایده خوبی‌ است، برای از خواب بیدار شدن کمک میکنه. چطور ساختینش ؟

این سایت رو من بیشتر گذاشتم که ایده بگیرید، چون تمام قطعاتی که در انواع ویلچر و دوچرخه برقی‌ به کار میره را داره. حالا اگر حتما بخواهید از همین سایت یا یک جایی‌ در آمریکا خرید کنید، بهترین راه اینکه که یک نفر در آمریکا ازشون خرید کنه بعد خودش براتون پستش کنه. اینجوری اگه قطعه گرون و بزرگی‌ نباشه گمرک هم چیزی نمیگیره.
    ممنون من ی مدت رفتم تهران تو پاساژ امجد عباسیان و... گشتم با هزار زحمت و....گشتم ی سری قطعات گرفتم ولی موتوری که به کارم بیاد گیر نیوردم ولی بازهم خوب بود راستی دارم ی خانه هوشمند برای خودم درست میکنم ی مدت دیگه عکساش میزنم تو سایت
    کاربر مقابل از zahabimahdi@gmail.com عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: masoudmoosavy
    zahabimahdi@gmail.com آنلاین نیست.

2. 15,416 امتیاز ، سطح 37
    71% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 234
    0% فعالیت
    سطح
    37
    تشکر شده 1,948 بار در 532 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#32 1393/02/27, 04:06
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین نمایش پست ها
    آقا واقعاً آفرین، جداً مبتکر و مخترع هستی‌. اون پرده ریموت دار خیلی‌ ایده خوبی‌ است، برای از خواب بیدار شدن کمک میکنه. چطور ساختینش ؟

این سایت رو من بیشتر گذاشتم که ایده بگیرید، چون تمام قطعاتی که در انواع ویلچر و دوچرخه برقی‌ به کار میره را داره. حالا اگر حتما بخواهید از همین سایت یا یک جایی‌ در آمریکا خرید کنید، بهترین راه اینکه که یک نفر در آمریکا ازشون خرید کنه بعد خودش براتون پستش کنه. اینجوری اگه قطعه گرون و بزرگی‌ نباشه گمرک هم چیزی نمیگیره.

ببخشید من هنوز تو این سایت غریبم و گم شدم میشه بفرمایید کجا میتونم سوال بطرح کنم یا چیزی رو به اشتراک بزارم مثلا میخوام میز عسلی که درست کردم نشون بدم ولی نمیدونم باید چی کنم
    zahabimahdi@gmail.com آنلاین نیست.

3. 8,968 امتیاز ، سطح 28
    37% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 382
    0% فعالیت
    سطح
    28
    تشکر شده 514 بار در 154 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#33 1393/02/27, 17:55
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahabimahdi@gmail.com نمایش پست ها
    ببخشید من هنوز تو این سایت غریبم و گم شدم میشه بفرمایید کجا میتونم سوال بطرح کنم یا چیزی رو به اشتراک بزارم مثلا میخوام میز عسلی که درست کردم نشون بدم ولی نمیدونم باید چی کنم
    در یکی‌ از تاپیک‌ها یکی‌ از مدیران نحوه عکس گذاشتن رو خیلی‌ دقیق توضیح داده بودند که من هم از همون روش یاد گرفتم و استفاده می‌کنم. متاسفانه الان نمیدونم کدوم تاپیک بود، یک نگاهی‌ به تاپیک‌ها بکنید.
    کاربر مقابل از امیرحسین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: masoudmoosavy
    امیرحسین آنلاین نیست.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)