alt
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آموزش ابزار جستجو در اسپیشال

1. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

آموزش ابزار جستجو در اسپیشال

#1 1391/08/07, 15:22
    به درخواست برخی از دوستان در این پست، ی آموزش مختصر از کار با ابزار جستجو رو میذارم،
    امید که مفید باشه، و دیگه کمتر شاهد تاپیک های تکراری باشیم،
    کاستی هاشو هم به بزرگی خودتون ببخشید.

.................................................. .................................................. ...

عکس اول :
    از نوار بالای صفحه گزینه جستجو و سپس طبق فلش، جستجوی پیشرفته رو انتخاب
    کنید.البته در اکثر مواقع همون جستجوی ساده جوابگو هست و نیازی به جستجوی پیشرفته نیست
    به این شکل که عنوان تاپیکی که میخاید ایجاد کنید یا بخش مهمی از عنوان یا قسمت کلیدی متن
    تاپیک رو در اون فیلد سفید کپی کنید و سپس گزینه ی جستجو رو بزنید، اکثر اوقات جواب میده ولی
    خب جستجوی پیشرفته دقیق تر هست.
    .................................................. .................................................. .

عکس دوم :
    پس از زدن گزینه جستجوی پیشرفته این پنجره باز میشه.
    عکس دوم رو با یک مثال توضیح میدم البته با اجازه ی صاحب تاپیک مثال زده شده

فلش 1 : عنوان تاپیک یا بخشی از عنوان یا کلمه ای کلیدی از متن تاپیک رو در این فیلد قرار میدیم.
    من در این مثال عنوان کامل تاپیک رو در فیلد مربوطه کپی کردم.

فلش 2 : در این گزینه دو حالت وجود داره، "جستجوی تمام متون" و "جستجوی فقط عناوین"
    همونطور که از اسمشون پیداست اولی تمام متون رو جستجو میکنه و دومی فقط عناوین موضوعات
    رو جستجو میکنه که انتخاب هر کدوم بستگی به نظر خودتون داره پیشنهاد من اینه که هر دو رو
    امتحان کنید.

فلش 3 و 4 : بازم همونطور که خودش معلومه برای اینه که فقط تاپیک ها رو نمایش بده یا تمام ارسال
    ها.

فلش 5 : فلش 5 هم که جستجو هست

فلش 6 : در صورتی که بخاید در انجمن خاصی جستجو کنید از این قسمت استفاده کنید، پیشنهاد
    من اینه که این گزینه رو دست نزنید و بگذارید رو همون حالت پیش فرض "جستجوی تمام انجمن ها"
    بمونه.
    .................................................. .................................................. ........

عکس سوم :

پس از زدن گزینه جستجو این پنجره باز میشه که نتایج جستجو هست.
    18 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ساحل27, 1228, 4566, delghir, فاطیما, $Nafa, Mohammad, Maroot, mehri61, Jahan, rayhaneh, royaaa, Niloof@r, saeid_daryaei1350, ho$$ein, شکیب, مهین, یوسف محسنی
    Mojtaba آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)