alt
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 46

موضوع: گفتنی‌های مثبت از rozdjدر نورافشار

نمایش موضوع

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. 7,918 امتیاز ، سطح 26
    62% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 232
    0% فعالیت
    سطح
    26
    تشکر شده 1,571 بار در 567 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

گفتنی‌های مثبت از rozdjدر نورافشار

#1 1394/04/07, 21:41
    [COLOR="Blue"]باسلام عرض ادب خدمت سروران خودم
    من میثم جهدی قصد دارم از تجربیات. مثبت خودم از بهترین بیمارستان خاورمیانه برای دوستان اسپیشالی خودم بگم که مایه امید در دوستانم کا از بیماری لاعلاج. رنج میبرند بشه!???
    اینجانب دوهفته. پیش!به معرفی آسایشگاه کهریزک وراهنمایی دوست جدیدم بهنام پارسی عزیز که از بچهای نخاعی کهریزک است!?اونم ازگردن و کمر?!به این بیمارستان تخصصی مراجعه کردم?!
    که به محض ورود!به علت تازه واردیم!?با اتفاقات منفی ومثبت روبه‌رو شدم،
    که دراین پست قصد دارم اول از مثبتها بگم،
    یکشنبه بعداز ورودم !?عموم خودشو به من که به همراه خواهرم ومادرم باون شهرداری اومده!بودیم رسوند!?
    واز طرف دیگه؟بهنام عزیز که بعداز مدتها رفتامد !به نورافشار?در کمال ناباوری!دو دست وی راه افتاده !خودشو!به ما رسوند?که با دیدنه بهنام پارسی که مثله انسان سالم روی ویلچر نشسته بود،امیدی در دل من و اطرافیانم زنده کرد،!??
    دیدار با دکتر شاهرخ شاهی
    آقای شاهرخ شاهی رایس نورافشار مرد بسیار نازنین که به درستی آقایی ولطف به معلولین شهره بیمارستان است
    بستری شدن راین بیمارستان شبی یک میلیون پوله تخت بستری و فقط یک هفته به بیمارانی مثله من و بهنام پذیرش میدند!?براساس قانون بیمارستان!?اما وزیت بنده!?
    بعداز احوال پرسی یه مقدار صحبت راجب احوالات بنده!?
    بمن گفت چی می خواهی!???گفتم من فیزیوتراپی وکاردرمانی !آب درمانی !?ماساژ درمانی ?!که این نسخه از راهنمایی بهنام بود،!می خوام!?واز همه مهمتر من بخاطر آپارتمان نشینی بدونه آسانسور مشکلرفت وآمد دارم اگر میشه!زمان بستریم از امروز شروع بشه!?تا بیش از زمان قانونی?!
    موافقت کردند?گفتند!دوفته خوبه منم پروپرو گفتم یه مقدار بیشتر فرمودند!?سه هفته خوبه!!!منم بچه پرو گفتم?!چهارهفته!??
    گفتند قبول لی شما تنها کسی هستی؟که یکماه بستری میشی!??بابت مخارج بیمارستان چونه زدیم!گفتن۷۰درصد با بیمه شماست که تکمیلی هم داره?!۳۰درصد هم باشماست!?باپول همراه شبی۱۴۰هزارتومان!!!کمتراز یک دقیقه چونه زدیم!!تو دفترچم !?زد رایگان!!بستری شه??
    در بخشه ورزشکارها هم بستری !کرد،منو?کف بهنام بریده!بود،
    که میگفت!من چهارماه یکبار!یک هفته بستری میشدم!?
    چون نتیجه!گرفتم،دوماه یک هفته?!بستری میشم!!بابا دمت رم!!?
    روزه یکشنبه!بستری شدم?همون روز به فیزیوتراپی رفتم?!که دستگاهاش در خاورمیانه رودست نداره!?
    وکاردرمانی?که به علت شلوغی !گفتن ازفردا?!انشاالله
    یک هفته‌ای به این روال گذشت!چونه زدن،های من برای آب درمانی تا بعداز یک هفته به آب درمانی که جکوزی!که از فرانسه وارد!شده؟
    درازمیگشم?مثله آکواریوم از بقلها آب وارد پهلوکمرم میشه!(من اسمش روگذاشتم!لواشویی)که نیم ساعت به همین روال می گذره!?
    بعدازدوجلسه!باماساژ درمانی موافقت !شدکه درتخته ماساژقرارم میدند!?توسط توهیدکه شاگردآقای حبیبی که از بچهای سابق تیم ملی شناع بوده،ودرانگلیس?!دوره ماساژ درمانی دیده،توهیدوچندتااز بچهای دیگه آموزش?ماساژ!دیدند?که شروع ه ماساژ درمانی من میپردازند!?که ماساژی(موضعی)۵۷هزارتومان وماساژ کلی۱۲۰هزارتومان برای دفترچه بیمه وبیمارستان!آب میخوره
    ازکاردرمانی بگم!?
    که پولی(قرقره)هست!که وزنهای دوکیلویی یاتوانایی داشته باشی۴کیلویی?به بندش میبندن!?
    وزنه براساس توانایی?بیمار!که برای من دست راست۲کیلوودردست چپ۱کیلونیم!زمانیکه ?روی ویلچر نشستم?!ودرزمان درازکش۳کیلودست راست?!دوکیلوهم به دست چپ!?
    وموقع پولی زدن،۴کیلوبه قرقرمن میبندن!?
    وهمچنین از لامپهای ل ای دی که به رنگ قرمزهست برای!?شدت درجریان خون استفاده می شود!
    که ازاین لامپها در فیزیوتراپی هم استفاده میشود!
    حال عمومی داداش میثم شما سروران????
    هرنوبت که ازکلاسهای ورزشی ازصبح ظهر بعدازظهر استفاده می کنم؟!
    کلاس به کلاس!ازکلاس قبل?بهترم
    این تجربیات من تابعد متاسفانه ازمنفی هاهم بگم،تا مشکلاتی که برای
    من بوجودآمده
    برای شما نباش
    خدایا در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم وتو چون خود نداری
    امام زین العالمین
    roz dj آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)