PDA

مشاهده نسخه کامل : دكترهاي متخصص + آدرس و شماره تلفن مطب

حسين
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۸۷, ۱۲:۴۶
دكتر رضا شهريار كامراني
جراح و متخصص استخان و مفاصل ( ارتوپد )
فوق تخصص جراحي دست و اعصاب محيطي
نظام پزشكي : 29112
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

آدرس : تهران - خیابان کارگر شمالی - خیابان شهید خسروی - پلاک 16 - واحد سوم شرقی

تلفن :
021
88631110

---------------------
قابل توجه بازدید کنندگان محترم ، من توسط آقای دکتر کامرانی جراحی شدم و خوشبختانه بدون بریس قادر به راه رفتن هستم ... قبل از جراحی ، برای راه رفتن بدون بریس ، نیاز به گذاشتن دست بر روی زانو بود ....

حسين
شنبه ۴ خرداد ۱۳۸۷, ۱۵:۱۸
بیمارستان شفا
(موقوف توسط مرحومه زیور یحیائیان)

آدرس :
تهران، خیابان بهارستان- خیابان مجاهدین اسلام- بیمارستان شفا یحیائیان

بیمارستان ارتوپد ... از گردن تا نوک انگشت پا !! ;)

یکی از بچه ها که پولیو داشت توسط متخصصین این بیمارستان معاینه و در سه مرحله جراحی شد که الحمدالله الان بدون نیاز به بریس روی پای خودش و خیلی خوب داره راه میره ...
قبلا با استفاده از بریس و گذاشتن دست بروی زانوش راه میرفت .
این بیمارستان تقریبا با همه ی بیمه ها قرارداد داره ...

برای مراجعه روز های سه شنبه و چهار شنبه باید به کلینیک اولیه مراجعه و نوبت بگیرید ....
ساعت 5-6 برید که خیلی شلوغ میشه !! یه کاغذ میزنن روی در .... اسمتونو روش بنویسین ... در این مرحله شما توی بیمارستان پرونده تشکیل میدین و یک دکتر شما رو میبینه که کارش تشخیص اینه که به کدوم دکتر متخصص مراجعه کنید ... ظاهرا بیمار خودش نمیتونه دکتر معالجش رو انتخاب کنه ...
بعد از تشخیص وضعیت جسمیتون و مشخص شدن دکتر معالج ، برای مراجعه به دکتر متخصص بهتون وقت میدن ... مثلا یک هفته بعد .... و الی آخر ...

taraneh
جمعه ۱۲ مهر ۱۳۸۷, ۲۲:۰۱
اول سلام دوم اينكه منم يك دكتر ارتوپد ديگه سراغ دار كه خيلي تو كارش استاده اسمش دكتر محمد امامي هست خود منو يكبار عمل كرده و من الان خيلي بهتر شدم مشكل من علاوه بر سيپي در رفتگي لگن هست كه بعد از اين عمل يه سري تواناييها رو كه نداشتم به دست اوردم مطبش تو پل روميه البته روزهاي يكشنبه تو بيمارستان امام حسين ويزيت ميكنه

dana
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷, ۱۰:۱۵
اول سلام دوم اينكه منم يك دكتر ارتوپد ديگه سراغ دار كه خيلي تو كارش استاده اسمش دكتر محمد امامي هست خود منو يكبار عمل كرده و من الان خيلي بهتر شدم مشكل من علاوه بر سيپي در رفتگي لگن هست كه بعد از اين عمل يه سري تواناييها رو كه نداشتم به دست اوردم مطبش تو پل روميه البته روزهاي يكشنبه تو بيمارستان امام حسين ويزيت ميكنه

وقثی داشتم این متن رو میخوندم یه کمی جا خوردم چون من از دکتر امامی خاطره بدی دارم واون غیر از گچ گرفتن کار دیگه ای بلد نیست وقتی دیدم یکی ازش تعریف کرده خیلی عجیب بود ولی مثل اینکه یه دکتر دیگه است
من یه ارتوپد بد میشناسم که اسمش دکتر امامیه توی بیمارستان رسالت کار میکنه

taraneh
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۷, ۱۱:۱۷
وقثی داشتم این متن رو میخوندم یه کمی جا خوردم چون من از دکتر امامی خاطره بدی دارم واون غیر از گچ گرفتن کار دیگه ای بلد نیست وقتی دیدم یکی ازش تعریف کرده خیلی عجیب بود ولی مثل اینکه یه دکتر دیگه است
من یه ارتوپد بد میشناسم که اسمش دکتر امامیه توی بیمارستان رسالت کار میکنه

دانا جان توی ایران یا كلا دنیا تشابه اسمی فراوونی هست پس مطمئن باش توی دنیای پزشكی هم تشابه اسمی هست من به شما قول میدم كه یه دكتر دیگه ای رو گفتم :-*

(علی)
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷, ۲۳:۱۲
ادس و شماره تلفن دکتر ستون فقرات:
دکتر میر مصطفی سادات ارتوپد و فوق تخصص جراحی ستون فقرات شماره نظام پزشکی 21221
آدرس و شماره تلفن مطب: خیابان سهروردی شمالی بالاتر از هویزه ساختمان پزشکان سهروردی 0218739822و0218849822
هم تو بیمارستان خصوصی و هم دولتی عمل میکنه منو تو بیمارستان سینا عمل کرد که دولتی بود و روزای شنبه و یکشنبه و چهارشنبه تو درمانگاه بیمارستان ویزیت میکنه روزای یکشنبه حتما هست

victoryaaa
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۷, ۱۳:۴۳
سلام

كسي آدرس دكتر معتمد كلانتر ميدان هفت تير متخصص مغز و اعصاب رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقيقا نميدونم معتمد كلانتر هست يا كلانتر معتمد

ممنون ميشم سريع جواب بديد

حسين
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۷, ۱۳:۵۲
سلام

اگر كارت خيلي فوري هست پيشنهاد ميكنم يه امتحان كن زنگ بزن 118 .. ببين ميتوني شماره مطبشو گير بياري يا نه ..

حسين
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۷, ۱۳:۵۴
سلام

توي گوگل سرچ كردم انگار دكتر به اين اسم زياده !! ... اسم كوچيكشو نميدوني ؟ معتمد كلانتر فاميليشه

papar
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۷, ۰۰:۳۹
دکتر غلامرضا شیخ

متخصص ارتوپدی

متخصص و جراح بیماری های استخون و شکسته بندی

جراحی فلج اطفال

پاچمبری
کوتاهی پا

کمر درد های مزمن

دارای بورد تخصصی در جراحی استخون

آدرس . . . تهران : توحید اول ستارخان - نبش کوثر 3 - پلاک 10

ساعت 5 - 8 شب بغیر از پنجشنبه

تلفن

021

66422025

navid
يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۸۸, ۱۰:۰۶
دوست عزيزی پيامی برای من فرستاده و نحوه ارتباط با پروفسور سمیعی پرسيده. کسی ميتونه کمکی کنه؟

حسين
يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۸۸, ۱۷:۰۷
دوست عزيزی پيامی برای من فرستاده:

کسی ميتونه کمکی کنه؟

http://www.miladhospital.com/html/images/Pics/Hospital%20News/sam_maghzoasab86/ProfSamii.jpg

اطلاعات تماس با پروفسور سمیعی ، آدرس ، تلفن و ایمیل :
Name: Madjid Samii, MD PhD Read Bio
Address: International Neuroscience Institute
Rudolf-Pichlmayr-Str. 4
Hannover 30625
Country: Germany
Telephone: (51) 127092700
Fax: (51) 127092706
E-mail: samii@ini-hannover.de
website:http://www.ini-hannover.de/en/home.html
bio:http://www.societyns.org/society/bio.aspx?MemberID=15543

یه سرچ هم توی اینترنت کردم ....

فکر کنم اگر این دوستمون به بیمارستان میلاد مراجعه کنند بتونن به نتیجه ای برسن ...
انشالله ...
دوست عزیز ... توکلتون به خدا باشه ... قوی باش !

تهران‎‎ ـ پروفسور مجید سمیعی‎ مشهـورتـریـن پزشك‎ متخصص‎ مغز و اعصـاب‎ ایرانی‎ در آلمان‎ و رئیـس‎ انـجمـن‎‎ جـراحـان مغـز و اعصــاب‎ جهـان‎ بـا امضـای‎‎‎ قراردادی همكاری خود را بـا بـیمـارستـان‎‎ میلاد تهران آغاز كرد. به‎ گزارش‎ واحد مركزی‎ خبر, پـرفـسـور سمیعی‎ روز پنج‎ شنبه‎‎ در حاشیه مراسم‎ تحویل‎ دپـارتمـان‎‎ جـراحـی‎ مغـز و اعصــاب‎ ایــن بیمارستان‎‎, بزرگترین آرزوی‎ خود را خـدمـت‎ به‎ مردم‎ ایران‎‎ دانست‎ و تصریح‎ كرد: از این پس‎ بیمارانی‎‎‎ كه‎‎ توان‎ مالی برای‎ دسترسی به پزشكان‎ خارجی‎‎ نـدارنـد, مـی تـواننـد بـا مراجعه‎‎ به بیمارستان‎ میلاد و بخـش‎ جـراحـی‎ های‎ مغز و اعصاب‎ از خدمات‎ درمانی‎ این‎ بخش‎ استفاده‎ كنند. وی‎ زمان‎‎ آغاز به‎ كـار ایـن بـخـش‎ را شهریور ماه‎ اعـلام‎ كـرد و گفـت‎: تـا زمـان‎ پذیرش‎‎ بیمار در این‎ بخـش تجـهیـزات‎ مـورد نیاز خریداری‎ و به‎ این‎‎ بیمارستان منتـقـل‎ می‎ شود. پروفسور سمیعی‎ انتقال‎ دانش‎ مربوط به‎ جراحی‎‎ مغز و اعصاب‎ به‎ جراحان‎ ایـرانـی را یكی‎ دیگر از اهـداف‎ خـود از هـمكـاری‎ بـا بیمارستان‎ میلاد دانست‎ و افـزود: بـه‎ زودی‎ شرایطی‎‎‎ فراهم‎ می شود تا پزشكان‎ ایرانی با این‎ دانش‎ از راه‎‎ جراحی‎ هـای‎ زنـده آشـنـا شوند. پروفسور سمـیعـی‎ هـرمـاه‎‎ سـه روز در ایران‎ فعالیت‎ می‎ كند و در سایر روزهـا از طریق‎ تلویزیون‎ مدار بسته‎, بخش‎ جراحی‎ مغـز و اعصاب‎ بیمارستان‎ میلاد را هدایت‎ می‎ كند. همچنیـن‎ دكتـر غـلامـرضـا سلـیمـانـی‎ مدیرعامل‎ سازمان‎‎ تامین اجتماعـی‎ نـیـز در سخنانی‎‎ ظرفیت‎ بخش‎ جـراحـی مغـز و اعـصـاب‎ بیمارستان‎ میلاد را 70 تخت‎‎‎ دانست و گـفـت: در مرحله‎ نخست‎‎‎ این‎ بخش‎ با 35 تخت فعالیـت خود را آغاز می‎ كند. وی‎‎ هزینه‎‎ تكمیل‎ و بهره برداری بـخـش‎ جراحی‎ مغز و اعصاب‎ این‎‎ بیمارسـتـان را 50 میلیارد ریـال‎ دانسـت‎ و افـزود: بـه‎ زودی‎ تجهیزات‎ مورد نیاز خریداری‎ خواهد شد. سلـیمـانـی‎‎ گفـت‎‎: خـدمـات درمـانــی بیمارستان‎‎ میلاد برای‎ همه‎‎ مردم‎ ایـران بـه ویژه‎‎ بیمه شدگان‎‎ تحت‎ پوشش‎ تامین اجتماعـی‎ است‎.

http://www.iranlinked.com/files/image/prof_%20majid%20samii.jpg

رئیس بیمارستان میلاد گفت: به زودی پروفسور سمیعی، یکی از بزرگترین جراحان دنیا در بیمارستان میلاد برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی عمل جراحی رایگان انجام می دهد.

دکترعلی فتاحی افزود: حدود یک سال پیش با امضای قرارداد همکاری بین بیمارستان میلاد تهران و پروفسور مجید سمیعی، رئیس مرکز بین المللی علوم اعصاب کشور آلمان و رئیس جامعه جهانی جراحان مغز و اعصاب، بخش ویژه جراحی مغز و اعصاب برای توسعه و تسریع امر درمان بیماران مغز و اعصاب راه اندازی شد و در این مدت پروفسور سمیعی یک ماه از سال را با حضور در کشور ایران و بیمارستان میلاد به پذیرش بیماران مغز و اعصاب می پردازد و برای جراحی به پزشکان دیگر معرفی می‌ کند. وی در ادامه با بیان اینکه پروفسور سمیعی در آخرین سفر خود به ایران حدود 70 بیمار مغز و اعصاب را ویزیت کرده است، گفت: بیمارستان میلاد درصدد تهیه امکانات و وسایل مورد نیاز اعمال جراحی پیچیده‌ای که توسط پروفسور سمیعی صورت می‌گیرد است که به زودی با تهیه این تجهیزات خود پروفسور سمیعی نیز در کشور، می تواند جراحی های سنگین مغز و اعصاب را انجام دهد. رئیس بیمارستان میلاد اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی با انعقاد این قراردادهای همکاری درصدد است اولین قدم در راستای دعوت از نخبگان مقیم خارج از کشور و استفاده از تخصص آنها را برداشته و علاوه بر انتقال دانش و علوم نوین جراحی مغز و اعصاب در ایران، به بیماران بیمه شده این سازمان به نحو مطلوب خدمات درمانی ارائه دهد. به گزارش فارس، هزینه جراحی های مغز و اعصاب در مراکز درمانی خارج از کشور به بیش از 40 هزار یورو می رسد که با این عمل تامین اجتماعی، بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی به صورت رایگان از خدمات آنها استفاده خواهند کرد.

این هم یک سری توضیحات در ویکی پدیا .... کلیک کنید (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF_%D8%B3%D9%85%DB%8C%D8%B9% DB%8C)

lilisamsam
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۸, ۰۶:۳۸
با سلام لطفا یک دکتر متخصص خوب ارتوپد به من معرفی کنید..خیلی از درد پا رنج میبرم:)

hassansood
پنجشنبه ۵ شهريور ۱۳۸۸, ۱۱:۲۴
با سلام و خسته نباشی.
من در سال 65 متولد شدم در همان روزهای بعد ازتولدم مبتلا به بیماری یرقان (زردی) شدم .
بعد چند ماه پدر ومادرم متوجه به پهن شدن مچ دست و انحراف پاهای من شدند وبعد از مراجعه به دکتر انها راشیتیسم را اسم بیمار من نام گذاری کردند.وبعد از درمان های بیخود وعکسهای رادیولوژی فراوان و دلسرد شدن ما زمان گذشت تا سال 74 که مادرم متوجه به انحراف درکمر من شد و بعداز مراجعه به دکتر سزار قباد که در بیمارستان شرکت نفت بود که من به این دکتر ارتوپد نمی گم شکسته بند تجربی میگم که بعد از معاینه و عکس به بیماری اسکولیوز نظر داد ومن را بدون معرفی به دکتر متخصص ستون فقرات وحتی دادن یک بریس ساده که در ان موقع درجه انحراف کمرم بین10-20 درجه بود به حال خودم وا گذار کرد.
و من وخانوادم هم به دلیل اطلاع کم ، مسئله را سرسری گرفتیم.تاسال77 که درجه انحراف کمرم به 50 درجه رسید و بعداز مراجعه به دکتر بهرام مبینی متخصص ستون فقرات دستور عمل داد واز عوارض عمل که ممکن است قطع نخاع شوم ودر مدت 6 ماه در گچ بخابم ومن به دلیل ترس وسن کم و ندونستن اینکه اگر عمل نشم بدتر میشم عمل نکردم. تا الان که سال 88 که یه دکتر خوب به نام محمد صالح گنجویان پیدا کردم که در سه مرحله عمل انحراف را از 128درجه به 50-60 درجه که به گفته خود شاید به50 درجه برسونم و از طرفی چون این دکتر با هیچ بیمه و بیمارستان دولتی کار نمی کنه و فقط در بیمارستان مهراد عمل میکنه هزینه هر مرحله عمل من 8 میلیون تیم جراحی و 8 میلیون بیمارستان و به علاوه خرید میله های تیتانیومی که 7میلیون اون میشه و که بیمه من شرکت نفت هستش و منو دوباره به دکتر مبینی معرفی کرده و دکتر مبینی هم میگه که سه مرحله عمل داری و یک رضایت نامه که اگه بعد از عمل قطع نخاع شدی از من هیچ شکایتی نداشته باشی . این داستان من بود می خواستم بپرسم شما هم برای جراحی اسکولیوز رضایت نامه دادید؟
و اگر دکتر بهتری از دکتر مبینی که با بیمارستان دولتی کار بکنه سراغ دارید لطفا به من بگید چون به دلیل هزینه بالایی که دکتر گنجویان گفته من توانایی پرداخت 55 میلیون رو ندارم.
و درباره اسکولیوز های با درجه انحراف بالا مطلب داری برام لطفا به میلم بفرست.
hassan.soodbakhsh@gmail.com
خیلی خیلی منو ببخش به خاطر این که سرتو درد اوردم.
منتظر جوابت هستم.
با تشکر فراوان
خداحافظ.

delnia
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸, ۱۶:۵۰
کسی دکتر مغز و اعصاب خوب سراغ داره؟برای سردرد؟خیلی فوریه:-s

مبین
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۳:۰۷

دوستان گل اسپشیالی اگه کسی در مورد این سوال دوست تازه واردمون اطلاعاتی دارن لطف کنید اعلام کنید .
خیلی فوریه مرسی

طه
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۳:۱۳
با سلام لطفا یک دکتر متخصص خوب ارتوپد به من معرفی کنید..خیلی از درد پا رنج میبرم:)

سلام . پروفسور محمد حلاج مقدم فوق تخصص ارتوپد از دانشگاههاي آمريكا و كانادا .
خيلي پزشك هاذقي هست . من تجربه ايشون رو دارم پزشك معالج پدرم بودند ايشون . اهل زير ميزي گرفتن و پول پرستي هم نيست . تا بتونه هم خودش سر عملش حاظر ميشه.
آدرس ايشون هم مشهد - ميدان بيمارستان امام رضا(ع) حاشيه ميدان . مطب دكتر محمد حلاج مقدم
هر وقت بتوني بري مشهد بايد يك هفته زودتر نوبت بگيري .تا اونجا معطل نشي . يا ايشون در سفر نباشند .

طه
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۳:۱۷

آقاي دكتر كاظم قائمي . متخصص مغز و اعصاب متبحر و مجربيه كه خود دكتر سميعي هم ايشون رو ميشناسن و قبولش دارن . معروف ترين و متبحرترين متخصص در شرق كشور . مطبشون در بيرجند هست .
آدرسش هم بيرجند - خيابان طالقاني - ابتداي خيابان شهيد مفتح - كلنيك قائم .

در مورد ايشون همين قدر رو ميتونم بگم كه يه جووني تصادف كرده بود و مغزش از كاسه سرش ريخته بود بيرون ايشون مغز رو جا اسزي كرد و اون فرد رو سالم تحويل خانوادش داد .
ضمنا اهل پول و زير ميزي هم نيست .

refigh
يکشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۸, ۰۰:۴۷
سلام
کسی ادرس فوق تخصص یا متخصص ارتوپد سراغ داره ادرس بده

همین پنجشنبه که گذشت پای خانمم پیچید بردم بیمارستان معیری پشت مجلس
بعد از گرفتن عکس گچ گرفت
ولی از اون لحظه تا امروزه بصورت شدیدی درد داره یک لحظه هم دردش کم نمیشه
دوباره امروز رفتم معیری دکترش میخنده میگه معمولیه دردش چون در رفته
بنظر شما این درد طبعی است >؟
من پشت برگه سبز برگ گچ گیری دیدم نوشته اگه درد شدیدی داشته باشد سریعا" به اورژانس انتقال داده شود
ولی دکترش اینو میگه ؟×!

راستی یه جای دیگه ببرم دکتر دیگه قبول میکنه یا نه ؟

طه
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸, ۱۵:۲۲
سلام
کسی ادرس فوق تخصص یا متخصص ارتوپد سراغ داره ادرس بده

همین پنجشنبه که گذشت پای خانمم پیچید بردم بیمارستان معیری پشت مجلس
بعد از گرفتن عکس گچ گرفت
ولی از اون لحظه تا امروزه بصورت شدیدی درد داره یک لحظه هم دردش کم نمیشه
دوباره امروز رفتم معیری دکترش میخنده میگه معمولیه دردش چون در رفته
بنظر شما این درد طبعی است >؟
من پشت برگه سبز برگ گچ گیری دیدم نوشته اگه درد شدیدی داشته باشد سریعا" به اورژانس انتقال داده شود
ولی دکترش اینو میگه ؟×!

راستی یه جای دیگه ببرم دکتر دیگه قبول میکنه یا نه ؟

سلام . پروفسور محمد حلاج مقدم فوق تخصص ارتوپد از دانشگاههاي آمريكا و كانادا .
خيلي پزشك هاذقي هست . من تجربه ايشون رو دارم پزشك معالج پدرم بودند ايشون . اهل زير ميزي گرفتن و پول پرستي هم نيست . تا بتونه هم خودش سر عملش حاظر ميشه.
آدرس ايشون هم مشهد - ميدان بيمارستان امام رضا(ع) حاشيه ميدان . مطب دكتر محمد حلاج مقدم
هر وقت بتوني بري مشهد بايد يك هفته زودتر نوبت بگيري .تا اونجا معطل نشي . يا ايشون در سفر نباشند .

mehregan
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸, ۱۶:۲۶
دوست عزیز دکتر فیروز مددی جراحی ارتوپد هست اما من آدرسی یا شماره از ایشون ندارم اگر پیداشون کردن شماره ایشون رو به من هم بدین

shahramt
جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۸۸, ۱۷:۴۱
با سلام و خسته نباشید.واقعا سایت جالبیه.من چندین ساله از سرگیجه رنج میبرم دکترهای مختلفی هم رفتم از نوار مغز تا ام آر آی و دکتر گوش و.....نیز انجام دادم و مشکلی نداشتم اما همچنان سرگیجه امانم رو بریده اگه کسی میتونه کمک کنه و یه دکتر خوب معرفی کنه همیشه دعالش میکنم واز خدا می خوام هر چی میخواد بهش برسه ممنون.

حسين
شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۸, ۱۵:۰۴
از دوستان كسي هست اين دوستمون رو راهنمايي كنه ؟؟

shahramt
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۸, ۰۰:۳۵
چرا کسی جواب نمیده یعنی از تهران کسی تو این سایت نمیاد؟دکتر خوب اونجا زیاده اینقدر سخت نیست که یه دکترو معرفی کنید ثواب داره.بالاخره هرکی بگی دکترای معروف و خوب شهر خودش رو میشناسه لطف کنید جواب بدید من منتظر هستم.ممنون

shahramt
شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۸, ۱۵:۰۸
میگفتن تهرانی ها بد جنس هستند باورم نمی شد اما الان فهمیدم درست میگن.خوبه حالا فقط تقاضای اسم کردیم.خدا را شکر اونجا زندگی نمیکنیم.

طه
شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۸, ۱۵:۱۴
با سلام و خسته نباشید.واقعا سایت جالبیه.من چندین ساله از سرگیجه رنج میبرم دکترهای مختلفی هم رفتم از نوار مغز تا ام آر آی و دکتر گوش و.....نیز انجام دادم و مشکلی نداشتم اما همچنان سرگیجه امانم رو بریده اگه کسی میتونه کمک کنه و یه دکتر خوب معرفی کنه همیشه دعالش میکنم واز خدا می خوام هر چی میخواد بهش برسه ممنون.

در تهران نميدونم .
اما در شرق كشور معروف ترين دكتر مغز و اعصاب آقاي دكتر كاظم قائمي هستند . كه ميتوانيد از اطلاعات تلفني بيرجند 05613333333 شماره مطبشون رو بگيريد .
ايشون بسيار متبحر و در كارخود خبره هستند .

mehregan
شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۸, ۱۵:۱۵
دوست عزیز این طورتصور نکن ممکنه کسی با واقعا دکتره خوبی نمیشناسه اگر نه این که آدم بتونه به کسی کمکی کنه که خیلی خوبه ما همه از یک آب و خاکیم تهرانو تبریزو مشهدو اصفهاننداره

amirrezaya
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۸, ۲۰:۳۵
من یک روانپزشک خوب تو شیراز میخوام
ترجیحا خانم باشه

1112
چهارشنبه ۱۶ تير ۱۳۸۹, ۰۲:۱۲
سلام،
ایا کسی ایمیل یا شماره تلفن یا یه راهی (حتی کبوتر نامه بر)برای ارتباط با پروفسور محمد نبی نعمتی را دارد؟
البته در حال حاظر خارج از کشور هستند،

رزینا
دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۸۹, ۱۷:۳۴
سلام اگه کسی ادرس منتخصص ارتوپد در مشهد داره لطفا بذاره ممنونم

5631
شنبه ۲۶ تير ۱۳۸۹, ۱۹:۳۰
پروفسور سمیعی کی میان ایران

mehregan
شنبه ۲۶ تير ۱۳۸۹, ۲۲:۳۵
پروفسور سمیعی در آلمان زندگی میکنند در شهر هانوفر
اگر براتون ضروری هست میتونم شماره ایشون رو براتون پیدا کنم

mehregan
شنبه ۲۶ تير ۱۳۸۹, ۲۲:۳۹
سلام،
ایا کسی ایمیل یا شماره تلفن یا یه راهی (حتی کبوتر نامه بر)برای ارتباط با پروفسور محمد نبی نعمتی را دارد؟
البته در حال حاظر خارج از کشور هستند،
پرفسور نعمتی در آلمان هستند در شهر بن میتونم شماره ایشون رو براتون پیدا کنم

MSHADroo
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۳
سلام

دیدم اینجا همه دارن دنبال دکتر متخصص می گردن، گفتم یه چند تا از خوباشونو بهتون معرفی کنم!
این دکترا رو معرفی می کنم که جواب این دوستمونم باشه!

میگفتن تهرانی ها بد جنس هستند باورم نمی شد اما الان فهمیدم درست میگن.خوبه حالا فقط تقاضای اسم کردیم.خدا را شکر اونجا زندگی نمیکنیم.

1- دکتر محمود جبل عاملی
متخصص ارتوپدی، فوق تخصص جراحی زانو و آرتروسکوپی
دکتر جبل عاملی از بهترین ارتوپدا هستند که تو بیمارستان شفایحیا ئیان که دولتی هستش عمل می کنن.
آدرس مطب: تهران - سهروردی شمالی - هویزه غربی - ساختمان 117 تلفن 88758884
البته بگم وقت گرفتنش کاره حضرته فیله!

MSHADroo
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴
2-دکتر منصور ابولقاسمیان
متخصص ارتوپدی،جراحی مفصل ران
ایشونم دکتره عالی هستند ولی فقط بیمارستانهای خصوصی هستند.
آدرس مطب: تهران - خیابان استاد مطهری - خیابان میر عماد - ساختمان پزشکان مهداد - طبقه هفتم روزهای یکشنیه و سه شنبه تلفن 88732577

MSHADroo
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۵
3-پرفسور عیسی نواب شیخ الاسلام
متخصص ارتوپد، جراحی ران
میگن ایشون از بهترین ارتوپدهای ایران هستن و اگه اشتبان نکنم جراحی ران و ستون فقرات انجام میدن. البته من پیشش رفتم ولی کارشو تست نکردم! ایشون در بیمارستان شریعتی هستن و در بیمارستان خصوصی سجاد عمل می کنن.
آدرس و شماره مطب : تهران ، خ ولیعصر کوچه شهید رحیمی پلاک 7

MSHADroo
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۷
خوب حالا بریم دنباله روماتولوژ
1-دکتر فرهاد غریب دوست
فوق تخصص روماتولوژی ، استاد مرکز تحقیقات روماتولوژی بیمارستان شریعتی
ایشون از درجه یکای روماتولوژی هستند. و زمینه پژوهشیشون بیماریهای سیستم ایمنی و آرتروز و صفت شدگی بافتها می باشد .برنامه درمانگاه : دوشنبه و چهارشنبه صبح - درمانگاه روماتولوژی بیمارستان شریعتی
آدرس و شماره مطب : تهران خ کارگر شمالی ، کوچه شهید خسروی پ 16- تلفن 88006611 یا 88006511

MSHADroo
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۸
2-دکتر علی بیداری
فوق تخصص روماتولوژی و عضو هیئت علمی
از اساتید بیمارستان رسول اکرم (ص)
بزرگراه کردستان (شمال به جنوب) خروجی همت شرق خیابا شهید علیخانی پلاک 37 طبقه دوم تلفن 88042075

MSHADroo
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۳۰
3-دکتر جواد زاده
فوق تخصص روماتولوژی
از اساتید بیمارستان رسول اکرم (ص)
آدرس مطبشون طرفای توانیر بود کاملشو نمیدونم از 118 بپرسید

دکتر جواد زاده و دکتر بیداری دکترایی بودن که منو به زندگی برگردوندن. خدا بهشون خیر بده!

MSHADroo
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۳۳
دکتر مینو محرز
متخصص بیماریهای عفونی و تب دار
استاد دانشگاه پزشکی تهران- ایشون یکی از بزرگترین محقق ها درباره بیماری ایدز در ایران هستند. ایشون بیمارستان دی و بیمارستان فوق اشغال خصوصی لاله هستن!
تهران میدان سنائی روبروی بیمارستان تهران شماره 49 تلفن 88303413

یه دوجین دکتر دیگه میشناسم ایشالا اگه بودیم اوناروهم معرفی می کنم! :-?

kimia
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۹, ۱۳:۲۶
سلام.وقتتون بخیر .من میخواستم اسامی متخصصین بیهوشی در بیمارستان میلاد رو چطوری میتونم پیدا کنم؟ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید...

sabuha
شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲
سلام
متخصص اورتپد خوب در تبریز برای جراحی رباط صلیبی(acl) میشناسید؟

EmpTy
يکشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۳۶
سلام من تاندونا دستم کووتاه شده دستام 90 درجه بیشتر باز نمیشن !!!!
چه دکتری باید برم؟؟؟؟؟؟؟:-s
فکر کنم تاندون اشیل میگن بهش

EmpTy
يکشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰
واسه کوتاهی تاندون اشیل باید پیش کی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسين
يکشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۰, ۱۵:۲۸
سلام من تاندونا دستم کووتاه شده دستام 90 درجه بیشتر باز نمیشن !!!!
چه دکتری باید برم؟؟؟؟؟؟؟:-s
فکر کنم تاندون اشیل میگن بهش

سلام
دکتر کامرانی فوق تخصص دست هست ... فکر کنم گزینه خوبی باشه .
البته پای من رو ایشون عمل کرد و خدارو شکر بعد عمری بدون بریس راه میرم ...

به ارسال اول همین تاپیک مراجعه کنی آدرس موجود هست .

paramont88
چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۴:۰۳
دوستان اگر کسی متخصص خوبی در شیراز برای بیماریهای دستگاه گوارش خصوصا سیروز کبدی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه و آدرس ایشون رو هم اگه میدونه اعلام کنه.

مرسی.

Mojyross
چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴
دوستان اگر کسی متخصص خوبی در شیراز برای بیماریهای دستگاه گوارش خصوصا سیروز کبدی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه و آدرس ایشون رو هم اگه میدونه اعلام کنه.

مرسی.

من برای کبدآقای دکترملک حسینی ودکتر نیک اقبالیان روبهتون توصیه میکنم
وبرای دستگاه گوارش دکترلنکرانی
دکترمک حسینی ونیک اقبالیان توبیمارستان نمازی عمل میکنن
ودکتر لنکرانی هم بیمارستان فقیهی

Amirmahdi
چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹
سلام.وقتتون بخیر .من میخواستم اسامی متخصصین بیهوشی در بیمارستان میلاد رو چطوری میتونم پیدا کنم؟ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید...

سلام دوست عزیز به سایت زیر (سایت بیمارستان میلاد) برو هر اطلاعاتی خواستی در این سایت هست

http://www.miladhospital.com/html/index.php?newlang=far

امیر12
دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۰:۲۸
n;jv

paramont88
شنبه ۴ تير ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷
من برای کبدآقای دکترملک حسینی ودکتر نیک اقبالیان روبهتون توصیه میکنم
وبرای دستگاه گوارش دکترلنکرانی
دکترمک حسینی ونیک اقبالیان توبیمارستان نمازی عمل میکنن
ودکتر لنکرانی هم بیمارستان فقیهی

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما
میشه خواهش کنم اگر آدرس مطب دکتر ملک حسینی و یا دکتر نیک اقبالیان رو میدونید اعلام بفرمایید.
با تشکر

امیر12
شنبه ۴ تير ۱۳۹۰, ۲۰:۴۱
سلام اگه کسی ادرس منتخصص ارتوپد در مشهد داره لطفا بذاره ممنونم

دکتر سید جواد موسوی

متخصص ارتوپدی وتروماتولوژی

آرتروز مفاصل مصنوعی اعصاب محیطی

دیسک سیاتیک

نقایص مادر زادی

مشهد پرستار 1 ساختمان سماء تلفن 8460196

ریحانا
چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۵:۱۴
سلام.من تو بچگیم یه تصادفی کردم که انگشت ÷ام شکست.از اون سال تا حالا انگشتم هیچ رشدی نکرده کوتاه مونده.خیلی دکتر رفتم ونمیتونستند عمل کنند.یه دکتر خیلی خوب میخواستم حالا تو شهر خودم که اصفهان یا یه شهر دیگه فرق نمیکنه.فقط می خوام بهترین دکتر باشه

m123
يکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱
سلام

سلام
خواهشن از رفتن پيش دكتر كلانتر معتمد بيخيال بشيد
اين دكتر و خانوادش فقط دنبال پول هستند نه جون انسانها
من پدرم در اثر قصور پزشكي دكتر محمد رضا كلانتر معتمد از دست دادم
فقط به دنبال پول و از اعتباراتش استفاده ميكنه
تورو خدا بيخيال اين دكتر بشيد

m123
يکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳
سلام

خواهشن از رفتن پيش دكتر كلانتر معتمد بيخيال بشيد

من پدرم در اثر قصور پزشكي دكتر محمد رضا كلانتر معتمد و پسرش عليرضا كلانتر معتمد از دست دادم

m123
يکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸
سلام

اگر كارت خيلي فوري هست پيشنهاد ميكنم يه امتحان كن زنگ بزن 118 .. ببين ميتوني شماره مطبشو گير بياري يا نه ..

سلام
خواهشن از رفتن پيش دكتر محمد رضا كلانتر معتمد بيخيال بشيد
من پدرم در اثر قصور پزشكي دكتر محمد رضا كلانتر معتمدو پسرش عليرضا از دست دادم

آواز قو
دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۲۱:۵۰
سلام. ميخواستم بپرسم اگر بيماري اي داشته باشيم كه در صورت درمان نشدن امكان معلوليت وجود داشته باشه ؛آيا با ارايه ي مدارك پزشكي جايي هست كه وام بدن براي درمان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

حسين
دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۲۲:۳۰
سلام. ميخواستم بپرسم اگر بيماري اي داشته باشيم كه در صورت درمان نشدن امكان معلوليت وجود داشته باشه ؛آيا با ارايه ي مدارك پزشكي جايي هست كه وام بدن براي درمان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

سلام
پیشنهاد میکنم سری به بهزیستی محل سکونتتون بزنید . تحت پوشش بهزیستی باشید میشه یه کمک های مالی دریافت کرد . البته + بیمه خدمات درمانی و بیمه مکمل ممکن هست هزینه های درمان تامین بشه . بهتره حتماً یه سر به بهزیستی بزنید .

آواز قو
پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۹:۲۴
سلام
پیشنهاد میکنم سری به بهزیستی محل سکونتتون بزنید . تحت پوشش بهزیستی باشید میشه یه کمک های مالی دریافت کرد . البته + بیمه خدمات درمانی و بیمه مکمل ممکن هست هزینه های درمان تامین بشه . بهتره حتماً یه سر به بهزیستی بزنید .

سلام.ممنون. ولي من تحت پوشش هيچ نهادي نيستم. نميدونم وضعيت زانوي من بهش معلوليت گفته ميشه يانه...و يك بيماري قوز قرنيه چشم دارم كه نمره ي آستيگمات چشم رو بالا ميبره و اگر ميزان قوز قرنيه بالاتر بره ممكنه قرنيه پاره بشه و نياز به عمل پيوند قرنيه خواهد داشت.درمان پيشگيرانه اي هست كه عمل مخصوصي براي قوز قرنيه قبل از پاره شدن قرنيه است كه هزينه ي يكي دو ميليوني داره به نظرم.هنوز تحقيق نكردم و دكتر خيلي توضيح نداد.فعلا از عينك استفاده ميكنم ولي شماره عينكم بالاست. اگر مدارك پزشكي رو ارائه بدم نميدونم آيا معرفي ميكنن به بانك براي وام با درصد سود پايين يا نه...تحت هيچ بيمه اي هم نيستم.يدفعه از كسي در بهزيستي-كه نميدونم اونجا چيكاره بود!!_ براي چشمم پرسيدم گفتن فقط به كساني كه تحت پوشش بهزيستي باشند وام داده ميشه. ...يعني حتما بايد كارم به اون حد بكشه..؟!!!!!!!! نوشدارو بعد مرگ سهراب!

حسين
پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۲۲:۳۹
سلام.ممنون. ولي من تحت پوشش هيچ نهادي نيستم. نميدونم وضعيت زانوي من بهش معلوليت گفته ميشه يانه...و يك بيماري قوز قرنيه چشم دارم كه نمره ي آستيگمات چشم رو بالا ميبره و اگر ميزان قوز قرنيه بالاتر بره ممكنه قرنيه پاره بشه و نياز به عمل پيوند قرنيه خواهد داشت.درمان پيشگيرانه اي هست كه عمل مخصوصي براي قوز قرنيه قبل از پاره شدن قرنيه است كه هزينه ي يكي دو ميليوني داره به نظرم.هنوز تحقيق نكردم و دكتر خيلي توضيح نداد.فعلا از عينك استفاده ميكنم ولي شماره عينكم بالاست. اگر مدارك پزشكي رو ارائه بدم نميدونم آيا معرفي ميكنن به بانك براي وام با درصد سود پايين يا نه...تحت هيچ بيمه اي هم نيستم.يدفعه از كسي در بهزيستي-كه نميدونم اونجا چيكاره بود!!_ براي چشمم پرسيدم گفتن فقط به كساني كه تحت پوشش بهزيستي باشند وام داده ميشه. ...يعني حتما بايد كارم به اون حد بكشه..؟!!!!!!!! نوشدارو بعد مرگ سهراب!

خوب بالاخره بهزیستی رو درست کردن واسه خدمت به همه شهروندانی که احتیاج دارند . هزینه هایی هم که پرداخت میکنند مال باباشون نیست ، این پولا خاک مملکی هست که دارید توش زندگی میکنید ، اونها فقط باید پرداخت کنند ;) خدماتی هم که انجام میدند بابتش دارند حقوق و اضافه کاری و بیمه و ... میگیرند . پس بهتره از این امکانات که برای شما هست استفاده کنید .... حالا یه سر بزنید ضرری نداره ...

F598
شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۴:۵۶
دکترمحمد تلک آبادی متخصصی گوارش است ایشان در بیمارستان نیرو دریایی کار میکند بسیار دکتر مهربان و خوش برخود هستند ایشان بیماری معده منو معلج کردند من از موقعی که داورهای ایشان را مصرف مکنم حالم بتر شده دوست محمدی golgolgol

یاسمن 467
جمعه ۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۲۰:۵۶
سلام من تیک عصبی پلک زدن دارم لطفا ادرس یه دکتر خوب که تا به حال بیماری مثل من رو مداوا کرده باشه و تیک اون خوب شده باشه را قرار دهید متاسفانه تا حالا هر دکتری رفتم خوب نشدم.بسیار سپاس .

parnian16345
دوشنبه ۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵
این روزها دکترا با آدم حرف نمی زنند با مریضها قهرند یکی ش همین دکتر معروف زانو ست که رفتم پیشش نه ارتباط کلامی نه ارتباط نگاهی درست نه معاینه درست فقط سریع بدو برو ام ار ای تازه تو دستم دو سری عکس و یک سری ام ار ای جدید بود .
پس کو حکیمان قدیم که حکمت را با طبابت توامان داشتند
حالا نتیجه ام ار ای راکه گرفتم مو نمی زد با ام ار ای قبل
خدا بخیر کند می اییم ابروش درست کنیم چشمش کور می کنیم ا ین اشعه های کذایی هی می ره تو بدنمون غده های لامصب سرطانی هم منتضر یه چو ش هستند

amatis
شنبه ۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۰:۲۱

من سالهاست تحت نظر جناب آقای دکتر تقی بغدادی هستم.
ایشون روزهای دوشنبه در درمانگاه ارتوپدی بیمارستان امام خمینی تهران مشغول هستند.
ایشون استاد دانشگاه و رئیس بخش ارتوپدی همون بیمارستان هم هستند.
در تمام مدتی که تحت نظر ایشون بوده ام حتی یکبار هم نشد از ایشون ناراحت و یا ناراضی باشم. بسیار دکتر ماهر و بااخلاقی هستند. و جا داره ازشون بخاطر اینهمه تلاش و صمیمیتی که در حق من داشتن تشکر بکنم.

tooto
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۳:۲۷
سلام کسی دکتر ارتوپد حاذقی برای جراحی کوتاهی پا سراغ نداره

پرستو
يکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۸:۳۷
دوستاااان....من دنبال یه ارتوپد خوب میگردم که تخصصش دست باشه.
لطفا اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید...ضروریه!
ممنونgol

حسين
يکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۲۱:۳۵
دوستاااان....من دنبال یه ارتوپد خوب میگردم که تخصصش دست باشه.
لطفا اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید...ضروریه!
ممنونgol

اگر تهران هستین دکتر کامرانی یکی از بهترین هاست ، البته پای من رو آقا دکتر کامرانی عمل کرده ( بعد از 17-18 سال بدون بریس راه رفتم ) اما فوق تخصص ایشون دست هست .... آدرس مطب در پست اول همین تاپیک ذکر کردم .

پرستو
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۹:۲۳
مرسی از راهنماییتون.ممنون

1196
پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۷:۱۳
سلام دوستان کسی ادرس یا شماره تلفن دکتر حسینعلی اسماعیل اف را دارد وخیلی وقت هست که دنبال ایشان میگردم ،قبلا در بیمارستان میلاد بودند ،ولی الان ..... ؟

ssmmoo
چهارشنبه ۲۱ دي ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶
سلام
من مصطفام از هشتگرد مادرزاد دچار معلولیت دست وپا هستم البته پاها به مراتب شدیدتر.
پای راستم امیدی نیست حتما باید مصنوعی بشه اما پای چپم هم رشدش کمه هم چنبره ماننده هم ماهیچه هاش ضعیفه امیدی هست .البته امید همیشه هست منظورم اینه که اگه پزشکی رو میشناسید لطفا معرفی کنید واقعا لطف بزرگی میکنید
آیا کسی با دکتر اسماعیلف آشناست....از دکتر کیکاووس حیدریان چی؟خبی دارید؟
ممنون از همه دوستان

mahsan
جمعه ۲۳ دي ۱۳۹۰, ۱۵:۱۰
سلام
لطفا اگر کسی فوق تخصص چشم و جراح پلاستیک میشناسه بهم معرفی کند
با تشکر

Mojyross
جمعه ۲۳ دي ۱۳۹۰, ۱۵:۲۱
سلام
برای چشم شما می تونید به مجتمع دکتر خدادوست درشیراز
مراجعه کنید.

shapooredovom
چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۰, ۲۰:۲۹
حتماعضو بهزيستي شو
چون حداقل بيمه مكمل ووام بهت تعلق ميگيره وبيمه عادي كه كمكت ميكنه
موفق باشي

niloofarabi02
جمعه ۷ بهمن ۱۳۹۰, ۲۱:۰۳
سلام كسي كاردرماني حاذق براي تجويز ويلچر در مشهد سراغ داره؟

nissi
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸
دكتر رضا شهريار كامراني
http://tinypic.info/files/9edtcg3yir5mebiuw7v8.jpg
جراح و متخصص استخان و مفاصل ( ارتوپد )
فوق تخصص جراحي دست و اعصاب محيطي
نظام پزشكي : 29112
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

آدرس : تهران - خیابان کارگر شمالی - خیابان شهید خسروی - پلاک 16 - واحد سوم شرقی

تلفن :
021
88631110

---------------------
قابل توجه بازدید کنندگان محترم ، من توسط آقای دکتر کامرانی جراحی شدم و خوشبختانه بدون بریس قادر به راه رفتن هستم ... قبل از جراحی ، برای راه رفتن بدون بریس ، نیاز به گذاشتن دست بر روی زانو بود ....

دکتر کامرانی ایشان بهترین پزشکی که در تخصص دست دارند منو عمل کرده و بعد از 5 سال انگشت شصت من کار نمی کرد ایشان دستم را به حالت اول برگرداند و من خیل از ایشان متشکرم goltashvigh

نسیم
يکشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۰, ۲۳:۳۹
سلام
من مصطفام از هشتگرد مادرزاد دچار معلولیت دست وپا هستم البته پاها به مراتب شدیدتر.
پای راستم امیدی نیست حتما باید مصنوعی بشه اما پای چپم هم رشدش کمه هم چنبره ماننده هم ماهیچه هاش ضعیفه امیدی هست .البته امید همیشه هست منظورم اینه که اگه پزشکی رو میشناسید لطفا معرفی کنید واقعا لطف بزرگی میکنید
آیا کسی با دکتر اسماعیلف آشناست....از دکتر کیکاووس حیدریان چی؟خبی دارید؟
ممنون از همه دوستان
سلام آقا مصطفی من هم مادرزادی مشکل داشتم و چند بار عمل کردم که بعد از چند مدت بر می گشت اما زمانی که اول راهنمایی بودم دکتر اسماعیل اف منو عمل کرد اول پای راستم که یکسال طول کشید و بعد پای چپ خیلی سخت بود اما الان که 5سال میگذره پاهای من نه تنها برنگشته بلکه روز به روز هم بهتر شده اگه ایرانه حتما دنبالشو بگیر پشیمون نمیشی امیدوارم زود وضعیت مناسبی پیدا کنی خدانگهدار:)

3855053
يکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۲۱:۵۸
سلام من پای چپم کوتاه خیلی ضعیفه به طوری که برای راه رفتن باید دستم رو بالای زانوم فشار بدم تا راه برم.به نظر شما میشه با عمل جراحی درستش کرد یا حداقل بهتر بشه؟خواهشن اگه کسی رو سراغ دارین که بتونه این کار رو بکنه به من آمار بدین.09375277391

حسين
يکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۲۳:۰۴
سلام من پای چپم کوتاه خیلی ضعیفه به طوری که برای راه رفتن باید دستم رو بالای زانوم فشار بدم تا راه برم.به نظر شما میشه با عمل جراحی درستش کرد یا حداقل بهتر بشه؟خواهشن اگه کسی رو سراغ دارین که بتونه این کار رو بکنه به من آمار بدین.09375277391

سلام ، شما از بریس استفاده نمیکنید ؟ یک راه حل استفاده از بریس هست که پاتون رو صاف نگه میداره تا نیازی نباشه خم بشید و دست روی زانوتون بزارید .

راه حل دیگه بستگی به ماهیچه های شکم ، باسن ،ران و ... داره . اگر ماهیچه های چهار سر رانت قوی باشه ، میشه یه کارایی کرد ، و یا میشه با شکستن استخوان بالای زانوت هم یه کارایی کرد ... به هرحال بهتر هست شما به یک متخصص ارتوپد مراجعه کنین .... توکل به خدا یک راه حلی پیدا میکنی بالاخره . شما بنویس از کجا هستین و چند سالتونه تا بتونیم بیشتر کمکت کنیم .

آواز قو
دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۸:۱۱
حتماعضو بهزيستي شو
چون حداقل بيمه مكمل ووام بهت تعلق ميگيره وبيمه عادي كه كمكت ميكنه
موفق باشي
واقعا؟!!!شاهرود كه به اين سادگيها نيست و تا نابينا نباشي تحت پوشش بهزيستي نميري!يا اگرم بري هيچ بيمه يا مقرري نخواهي داشت

s9372123522
دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰
سلام خسته نباشيد لطفا اگر ممكن است بفرماييد دكتر انوري فوق تخصص كودكان چه روزهايي در بيمارستان ميلاد ويزيت مي كنند

متشكرم

ali1378
جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲
آدرس مطب اساتید دانشگاه تهران بیمارستان فیروزگر (http://rehab.blogfa.com/post/317)
داخلـی
دکتر هاشم فخریاسری
خیابان شریعتی – بالاتر از ایستگاه یخچال – ابتدای خیابان شهید کدوئی – پلاک 4 – طبقه دوم – تلفن: 22909562 - 22275836
دکتر محمدحسین هاشمی
خیابان شهید مدنی – نظام آباد شمالی – نبش وحیدیه – ساختمان 530 – تلفن: 77814120
دکتر محمد محیط
چهاراه لشکر – کلینیک تخصصی لشکر- تلفن: 55411488
عباس آباد – خیابان مهناز سلبق – نبش هویزه – ساختمان پزشکان ایران پزشک – تلفن: 5- 88766331
دکتر فرهاد زمانی فوق تخصص گوارش
چهاراه ولیعصر –کوچه شهید نیکویی- کلینیک فولاد – تلفن: 8- 66469246
دکتر میترا عاملی
خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – کوچه نعمتی – کلینیک افق- تلفن: 8887046
دکترسیدکامران سلطانی عربشاهی
شهرک غرب – خیابان شهید دادمان غربی – انتهای بلوار درختی شمالی – پلاک 1 – تلفن: 8-22377250

دکتر اژدرکش فوق تخصص گوارش
امیرآباد شمالی- خیابان شکراله- ساختمان سبز- پلاک 134- طبقه سوم- واحد 8- تلفن: 88005901- یکشنبه ها
فوق تخصص روماتولـوژی
دکتر هادی پورمقیم
خیابان قائم مقام فراهانی – نرسیده به خیابان مطهری – ساختمان 139 – تلفن: 88833162

قلب
دکتر فریدون یوسفی
خیابان قائم مقام فراهانی – ساختمان 139 – طبقه دوم – تلفن: 88830288
دکتر علیرضا کلانی
ضلع جنوبی بلوار میرداماد – جنب دارائی – ساختمان 106 – طبقه چهارم – واحد 22 – تلفن: 23-22229339
دکتر محمدعلی باغی
خیابان استاد مطهری – نرسیده به دکتر شریعتی – پلاک 13 – ساختمان پزشکان ابن سینا- تلفن: 88432622

دکتر بهزاد فراهانی
خیابان شریعتی – نرسیده به تجریش – نبش خیابان شهید رفعت – پلاک 2/1919 – تلفن: 22720628
دکتر آزاده طاهونی
کرج – خیابان شهید بهشتی – چهارراه طالقانی – جنب بانک سپه – مجتمع پزشکی ایران زمین – تلفن: 2247991-0261
دکتر نصرت آزاد
خیابان آزادی – اول خیابان آذربایجان – روبروی کارون – شماره 1139 – تلفن: 66874968
دکتر رامین اسکندری
یوسف آباد- بین کوچه 15 و 17 – پلاک 157 – واحد 3 – تلفن: 88705143
فوق تخصص ریـه
دکتر نادر رضائی امیراباد – تقاطع بزرگراه جلال آل احمد و کارگر شمالی – جنب بزرگراه – کوچه چهارم – پلاک 13 – واحد 14 – تلفن: 88631158-88638190
دکتر شیرین ایزدی شهرری- خیابان 24 متری – کوچه کاشان – آزمایشگاه دکتر
رفعت – طبقه دوم – تلفن: 55909230

فوق تخصص نفرولوژی دکتر شکوفه ساوج
خیابان شریعتی – ابتدای ظفر – ساختمان سبز – واحد 29 – تلفن: 22276951-22900008
داخلی اعصاب
دکتر محمدرضا معتمد خیابان شریعتی – ابتدای ظفر – ساختمان سبز – واحد 29 –تلفن: 22250657
دکتر منصور شیخ السلام میدان ونک – چهرراه جهان کودک – پلاک 51 – تلفن: 88782698
دکتر مسعود مهرپور 88322520 خیابان کریم خان زند – بالاتر از میدان سنائی – شماره 118– طبقه 3 – تلفن: 88322520
فوق تخصص غدد
دکتر محمدابراهیم خمسه
خیابان قائم مقام فراهانی ح- بالاتر از مطهری – کوچه دوم – پلاک 16 – ساختمان سینا – طبقه چهارم- 88738950
دکتر منیژه مشایخی
بیمارستان آریا – بلوار کشاورز – تقاطع وصال شیرازی – تلفن: 5-88967181
دکتر صدیقه مرادی
شهرک غرب – کلینیک تابان – تلفن: 22377250
دکتر ایرج حیدری
خیابان کارگر شمالی – روبروی درب غربی پارک لاله – کوی همدان – طبقه همکف – تلفن:66932737-66939154
ارولوژی
دکتر اسعد مرادی فوق تخصص اورولوژی
سعادت آباد – میدان کاج – ابتدای سرو شرقی – مجتمع پایدار – واحد 503 – تلفن: 22363336-22373980
دکتر سخی پور
کرج- نرسیده به میدان شهدا- روبروی بانک پاسارگاد- ساختمان پزشکان 110- طبقه 5- تلفن:02612248219
جراحی اعصاب
دکتر عنایت ا.. عباس نژاد
بلوار کشاورز – خیابان دهکده – کوچه رستاک – شماره 24 – تلفن: 88966600
دکتر شریف شیبانی نژاد
عباس آباد – خیابان مهناز ( شهید صابونچی ) – مجتمع ایران پزشک – تلفن: 6- 88766331
دکتر سید محمود رمک هاشمی
خیابان کریم خان زند – خیابان سنائی – بالاتر از میدان سنائی – ساختمان 118 – طبقه 2 – تلفن: 2-88306198
دکتر رضا ملا حسینی
خیابان شریعتی – روبروی دولت – جنب مسجد قلهک – پلاک 1656 – طبقه اول – واحد 1 – تلفن: 22001120
دکتر مصطفی راعی
خیابان شریعتی – نرسیده به ظفر – روبروی پمپ بنزین داوودیه – ساختمان پزشکان مینا – پلاک 1334 – تلفن: 22275313

ارتوپدی
دکتر مرتضی کلهر
خیابان ملاصدرا – بین شیراز و شیخ بهائی –جنب بانک پارسیان – پلاک 127 – طبقه دوم – تلفن: 88608055
کرج: چهاراه طالقانی – جنب دارو خانه دکتر چلنگر – شماره 366 – تلفن: 4428932-0261
دکتر محمدعلی حاج قاسم
خیابان دکتر شریعتی – بین میرداماد و ظفر – مقابل پمپ بنزین داوودیه – پلاک 1334 – تلفن: 22271636
دکتر ابراهیم زنوزی
بلوار کشاورز – جنب بیمارستان ساسان - تلفن:88969555
دکتر علی ترکمان
خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – بین کوچه چمن و زندیه – ساختمان پارسه - پلاک 1184 – تلفن : 88678570
دکتر سید عباس مدنی
تلفن: 88438875
دکتر قندهاری فوق تخصص ستون فقرات
خیابان شریعتی – دوراهی قلهک – جنب بیمارستان ایرانمهر – کوچه نوری – ساختمان جهان مهر – واحد 4 – تلفن:26600456- 0912765500
جراحی عمومی

دکتر شهرام ناظرانی
خیابان شریعتی – بین میرداماد و ظفر – ساختمان 1240– تلفن: 22279425 - 22250728

younis
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۴:۳۷
فوری :
سلام
من سرباز هستم و ساکن بوشهر

رباط صلیبی زانوم پاره شده و قصد داشتم که توی بیمارستان بقیه الله اعظم تهران که زیر نظر سپاه و نیرو های مسلح است عمل کنم. توی سایت بیمارستان بقیه الله اسامی حدودا 13 دکتر نوشته شده . میخواستم ببینم کدوم یکی بهتر و توی کارش مهار تره.
ممنون
در ضمن با دفتر چه نیروهای مسلح توی بیمارستان اختر و امام خمینی (ره) اگر عمل کنم هزینه های عمل چند درصدش با بیماره. و بهترین دکتر های اختر و امام خمینی برای زانو کدوما هستن.

از بیمارستان مسلمین شیراز و چمران اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بگه

و اینه چه جوری نوبت اورژانسی بگیرم که سریع عمل کنم

در ضمن من سربازم و بیش از 30 روز نمی تونم مرخصی داشته باشم.

خواهشا بهم کمک کنید

Maroot
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲
خوب عزیز لیست دکترا رو بده ما در حد شناختمون بگیم کدومشون بهتره

Reihane
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱, ۲۱:۲۵
اگر یه نفر لطف کنه و یه ارتوپد خیلی خوب تو تهران رو معرفی کنه ممنون می شم...gol

بردیا
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰
دوست عزیز بیمارستان بقیه اله یکی از بهترین و مجهز ترین بیمارستانهاس-نگران نباش همه پزشکهاش خوب هستند-انشاله شفای عاجل-اگر مشکل هزینه نداری بیمارستان مهراد و آسیا و ساسان و کسری و اراد بهترین پزشکان رو داره