PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روژ لب

mehregan
1389/01/26, 00:29
متوسط ميزاني كه يك خانم در طول عمرش روژ لب ميخوره چقدره ؟؟؟ 2 كيلو
يك زن در زندگيش 2 كيلو روژ لب ميخوره و اين روژ لب حاوي 300 گرم سرب مي باشد. كه 68 درصد ميزان سرطان را در خانم ها افزايش ميدهد.
75 درصد روژ لب هاي وارداتي از كشور تركيه داراي مواد اكسيد آهن, پلي اتيلن ,دي اكسيد تيتانيوم هستند و خطر ريسك ابتلا به سرطانهاي ريوي و سينه را تا 55 درصد بالا ميبريد.
براي اينكه مطمئن بشيد كه روژه لب شما حاوي سرب نيست و سالم است كافيست مقداري از آن را روي پوست
دست خود بكشيد و با طلاي زرد محكم چند بار روي آن بكشيد .. اگر روژ لب به رنگ سياه و تيرگي متمايل شد
حاوي سرب است و آن را دور بريزيد

اين مطلب را حتما براي بانواني كه دوستدار آنها هستيد ارسال نماييد

hadinaseh
1389/01/26, 00:50
ممنون کیانا جان کاملا درست میگی

دوستان میتونید از گلاس بوستر استفاده کنید هم لب شما رو براق میکنه و هم رنگ میده به لب های شما و خاصیت ویتامین هم داره و بیشتر به عنوان تع=غذیه کننده استفاده میشه.من به خانوم هایی که لب های خشک داند توصیه می کنم که مانع از ترک خوردن لبشون میشه.هر چی هم بخوریدش مشکل که ایجاد نمی کنه هیچ تازه خوشمزه هم هست دوامش هم زیاده و تا لبتون رو نشورید اثرش هست

موفق باشید

hamideh
1389/01/26, 11:07
ممنون خیلی مفید بود

Shabgard
1389/01/26, 11:15
اصلا این رژ لب چیه دیگه آخه، انقدر تابلو هست که سریع آدمو لو میده این رژ لب:d

hamideh
1389/01/26, 13:34
با این مطلب کیانا من 5 تا رژ لب با مارکهای مختلفا تست کردم.
2 تاش مارکهای معروف بودن و 3تا ش نه
فکر میکنم اکثرا مارک myرا میشناسین. اینروزا بازار خوبی در ایران داره
متاسفانه از بین این رژ لبها my واقعا تیره شد. خودم تعجب کردم چون فکر میکردم خوب باشه.
البته یه جا خوندم هر چی ماندگاری رژ لب بیشتر باشه سرب بیشتری داره ولی آخه my که ماندگاری هم نداره.
دوستان شما هم امتحان کنید

hadinaseh
1389/01/26, 13:39
من رژ لب oriflame رو پیشنهاد می کنم علی رقم اینکه خودم نمایندگی my رو دارم ولی اصلا پیشنهاد نمی کنم حمیده جان کاملا درست میگه.ولی oriflame رو تضمین می کنم.
دوستان برای اینکه رژ اضافه روی لبتون پاک بشه انگشت اشارتون رو توی دهانتون ببرید و محکم و سریع از داخل دهانتون حارج کنید تا اضافه رژ داخل دهانتون نره.

موفق باشید

نيكی
1389/01/26, 13:45
ممنون کیانا جان کاملا درست میگی

دوستان میتونید از گلاس بوستر استفاده کنید هم لب شما رو براق میکنه و هم رنگ میده به لب های شما و خاصیت ویتامین هم داره و بیشتر به عنوان تع=غذیه کننده استفاده میشه.من به خانوم هایی که لب های خشک داند توصیه می کنم که مانع از ترک خوردن لبشون میشه.هر چی هم بخوریدش مشکل که ایجاد نمی کنه هیچ تازه خوشمزه هم هست دوامش هم زیاده و تا لبتون رو نشورید اثرش هست

موفق باشید

هادی مطمئنی مشکل نداره ؟؟
رژ لب هم خوشمزه است آخه :d

hamideh
1389/01/26, 13:46
من رژ لب oriflame رو پیشنهاد می کنم علی رقم اینکه خودم نمایندگی my رو دارم ولی اصلا پیشنهاد نمی کنم حمیده جان کاملا درست میگه.ولی oriflame رو تضمین می کنم.
دوستان برای اینکه رژ اضافه روی لبتون پاک بشه انگشت اشارتون رو توی دهانتون ببرید و محکم و سریع از داخل دهانتون حارج کنید تا اضافه رژ داخل دهانتون نره.

موفق باشید

اتفاقا یکی از مارکها oriflame بود. محصولاتشا استفاده میکنم بعضیهاش بد نیست البته قیمتها بالاست.
یه چیز برام جالبه . اینکه حتی oriflameهم با اون تبلیغات و قیمت بالا یه کم تیره شد در حالی که
اون رژ لب های معمولی که خیلی ارزان هم میخریم اصلا تیره نشدن.
دلیلش چی میتوته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نيكی
1389/01/26, 13:48
براي اينكه مطمئن بشيد كه روژه لب شما حاوي سرب نيست و سالم است كافيست مقداري از آن را روي پوست
دست خود بكشيد و با طلاي زرد محكم چند بار روي آن بكشيد .. اگر روژ لب به رنگ سياه و تيرگي متمايل شد
حاوي سرب است و آن را دور بريزيد

اين مطلب را حتما براي بانواني كه دوستدار آنها هستيد ارسال نماييد

کیانا خودت هم امتحان کردی ؟
کدوم مارک ها سیاه نشد ؟

hadinaseh
1389/01/26, 13:52
هادی مطمئنی مشکل نداره ؟؟
رژ لب هم خوشمزه است آخه :d

نه نیکی جان مشکلی نداره مطمئن باش

صباح
1389/01/26, 13:56
ایشالا ....:d میترسم بگم خانوما سرب داغ بکنن تو حلقم:d

hadinaseh
1389/01/26, 14:02
اتفاقا یکی از مارکها oriflame بود. محصولاتشا استفاده میکنم بعضیهاش بد نیست البته قیمتها بالاست.
یه چیز برام جالبه . اینکه حتی oriflameهم با اون تبلیغات و قیمت بالا یه کم تیره شد در حالی که
اون رژ لب های معمولی که خیلی ارزان هم میخریم اصلا تیره نشدن.
دلیلش چی میتوته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمیده جان رژ لب های معمولی فاقد spf هست ولی اکثر رژ لب های خوب spf دارند اگر اشتباه نکنم oriflame باید دارای spf 15 باشه پس سلول های پوست شما رو در برابر خورشید محافظت می کنه وگر نه اگر نور خورشید بخوره به سرب های داخل رژ لب باعث ایجاد سرطان میشه.این رو هم بگم که همه رژ لب ها دارای سرب هستند ولی درصد ناخالصیشون با هم فرق داره.در مورد قیمت oriflame هم باید بگم که چون مستقیم وارد میشه و دم گمرگ لطف می کنن و 98% مالیات میکشن روی محصولات قیمتش بالا میره یعنی تقریبا دو برابر میشه وقتی میرسه به دست توضیع کننده.

hadinaseh
1389/01/26, 14:08
دوستان لب های خودتون از همه قشنگ تره چون اونو خدا آرایش کرده و مطمئنا شما نمی تونید لوازم آرایشی رو پیدا کنید که اصلا ضرر نداشته باشه.سلامتی سیرت زیبا مهم تر از زیبایی صورت هست.

موفق باشید