PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا گذاشتن عکس دختر روی پروفایل باعث می شه پسرها ذهن شون جاهای بد بره؟

imanlonely
2014/12/29, 16:13
سلام

خیلی از دوستانی که اینجا هستن عکس دختر رو پروفایل شون می ذارن که به هر حال حجاب و پوشش کافی رو نداره

به نظر شما این کار باعث می شه کاربرای دیگه در نگاه اول ذهنش سمت تحریک شدن سوق پیدا کنه و مقدمه ای بشه برای مراجعه به سایتهای غیراخلاقی؟

hadi123
2014/12/29, 16:15
چه کاربر ِ بی جنبه ای میتونه باشه که . . . :d

samaneh2
2014/12/29, 16:23
چه کاربر ِ بی جنبه ای میتونه باشه که . . . :d
موافقم...
اگر آدم بخواهد این جوری تحریک بشه ...پس بزار تحریک بشه.......
=))=))=))=))=))

نیلوفر
2014/12/29, 16:32
سلام

اولا به نظر من عکس های زشت و مستهجنی رو پروفایل دوستان نیست فوقش موهای طرف بیرونه
اگه کسی با عکس های فعلی که رو پروفایل ها میبینم بخواد به سایت های غیراخلاقی کشیده بشه که واقعا با حرف آقا هادی موافقم
و اون طرف بهتره فکری به حال خودشون کنند
چقدر سخت گیرانه:-?

sarab
2014/12/29, 16:32
منم بابرادر هادی موافقمtashvigh
واقعا جنبه زیر صفره که بخواد تحریک شه اون مریضه دیگه

laleh6
2014/12/29, 18:51
سلام
خوب کسی که اینجوریه باید بشینه تو چهاردیواری ودر و دیوارو نگاه کنه، مسلما بیماره.

taraneh
2014/12/29, 20:14
به نظرمن ازترفندجالیی استفاده نکردین برای اینکه دخترا عکس خودشونوبزارن:d;)

باران بهاری
2014/12/29, 21:22
اگر قرار به جذب شدن باشد پس نباید فیلم های تلوزیون خودمان را هم تماشا کرد چون جذب شبکه های برون مرزی مثلا می شوند
اقا هادی گاهی جملاتتان در جین طنز زیباست بسیار

arash2
2014/12/30, 13:52
اصلا طرح این موضوع توهین به مردهاست

imanlonely
2014/12/30, 17:12
اصلا قصد توهین نیست اینجا قراره بحث بشه که یه زن چه مقدار باید پوشیده شده باشه و اصلا این معیار از کجا میاد ما خودمون تعیین می کنیم یا دین؟
اگر نه اتفاقا خارجی ها بس که دخترای بی حجاب هر روز دیدن براشون یه مساله عادی شده و چندان توجه شون سمت این نمیره که حجابی هست یا نه. البته همونا هم وقتی یه دختری بیشتر از حد معمول عریان باشه براشون جلب نظر می کنه و حس می کنن که باید واکنشی نشون بدن و تعجب خودشونو بروز بدن

نیلوفر
2014/12/30, 17:36
مسلما این چهارچوب و معیار رو دین مشخص می کنه نه ما...
اما سوال اول شما کاملا متفاوت از سوال دومتون هست به نظر من
عکس روی پروفایل از خود کاربر نیست که ما به حساب بدحجابی اون کاربر بزاریم
مثلا عکس پروفایل من از اینترنته خوشم اومد قرار دادم خب این عکسه این رو نمی رسونه که من حجابم در حد همین عکس هست یا نه

والا اسلام گفته خانم ها حجاب رو رعایت کنند و اون موقع اینترنتی نبوده تا معیاری برای عکس پروفایل تعیین کنه.
و تقریبا فروم های مجازی نیز محدوده ایی رو مشخص کردند برا میزان حجاب عکس پروفایل و اگر عکس کاربری خیلی ناپسند باشه مطمئنا از جانب مدیران اخطار میگیره (البته من اینطور فک می کنم)

4566
2015/01/01, 00:15
سلام

خیلی از دوستانی که اینجا هستن عکس دختر رو پروفایل شون می ذارن که به هر حال حجاب و پوشش کافی رو نداره

به نظر شما این کار باعث می شه کاربرای دیگه در نگاه اول ذهنش سمت تحریک شدن سوق پیدا کنه و مقدمه ای بشه برای مراجعه به سایتهای غیراخلاقی؟

من فکر نمیکنم اینطور باشه . عکسهایی که بچه ها اینجا گذاشتند معمولا یه سری عکسای فانتزی هستند و نمیشه با این عکسا رو شخصیت افراد قضاوت کرد . اگرم کسی با دیدن این عکسای فانتزی بخواد تحریک بشه و به سایت های غیراخلاقی مراجعه کنه پس حتما تو جامعه باید چشماشو ببنده تا کسی را نبینه .

رضاقلیخانی
2015/02/15, 23:11
سلام
اینا تخیل های بعضی از دختراس
ما آقایون چشمهامون پاکه مگر نه؟
انقدر پاکه که همه رو به چشم :-s
+
+
+
+
+
راستی هاا
واقعآ چرا
باید
بعضی از دخترا انقدر تخیلی باشن؟؟
اگر قرار باشه طرف با عکس فقط 3در4 که رو صورت هست تحریک شه
پس
اون وقت انقدر دختر بد حجاب میبینم باید منحرف کلی شیم:(=))

رویای پاک
2015/02/16, 00:23
:o
نه داداش
این حسی هستش که تو داری
چون خودت اینطوری , فکر میکنی ما هم اینطوریم

ahmad
2015/02/16, 00:30
اصلا قصد توهین نیست اینجا قراره بحث بشه که یه زن چه مقدار باید پوشیده شده باشه و اصلا این معیار از کجا میاد ما خودمون تعیین می کنیم یا دین؟
اگر نه اتفاقا خارجی ها بس که دخترای بی حجاب هر روز دیدن براشون یه مساله عادی شده و چندان توجه شون سمت این نمیره که حجابی هست یا نه. البته همونا هم وقتی یه دختری بیشتر از حد معمول عریان باشه براشون جلب نظر می کنه و حس می کنن که باید واکنشی نشون بدن و تعجب خودشونو بروز بدن

آخه این چه بحثیه دوست عزیز جناب ایمان الهی
کدوم یکی از دوخترای سایت عکس خودشونو گذاشتن که حالا بخواد تحریک بشه یا نشه ..
دوما این دخترای بیچاره که مث منو شما نمیتونن همه جوره راحت عکس خودشونو بزارنیه عکس کارتونی رو هم با چادر بزار ؟
بیخیال خدایی دیگه آدم مریض جنسی هم با این عکسا تحریک نمیشه:o
الان به فکر فرو رفت که نکته کسی با این عکس من تحریک بشه :D
برم عوضش کنم؟ :-?

bnm
2015/02/16, 01:29
بستگی به ژستشون وفاصله عکس وپوشش و.....داره:d

roz dj
2015/02/16, 11:10
بله بله
خانمها گوله آقایون رو بهیچ وجهی نخورند که بخواهند عکسهای خودشون رو با حجاب کم قراربدن که فکر کنند این کار باعث دوستی آقایون با خانمها در سایت نمیشه
ضمنا من نمیدونم چرااین خانمها دوستدارن بیحجاب یا عکسهای بی حجابی بزارند
بابا انقدر بخودتون زحمت ندید! ما راضی نیستیم
بخدا

رضاقلیخانی
2015/02/16, 16:52
من با نظرات دوستان موافقم

Alireza72
2015/03/04, 14:06
اگه قراره كسى بااين چيزاتحريك بشه بره بميره بهتره:-s

محمد حشمتی فر
2015/03/04, 16:04
اگه پدر و مادر طرف خیلی پاک بودند و خواستند از زمان تولد تا نوجوانی چشم و گوشش رو کور کنند بله. چشم و گوشی که عادت به بدتر از یک عکس صورت داشته باشه با عکس صورت غش نمی کنه.
برای اونایی که چنین هستند باید گفت اخته بشن.

رضاقلیخانی
2015/03/04, 16:24
سلام بعید بدونم هاااا چون
این مسولین انقدر فعال هستن رو سایت
که همون آنی عکس طرف رو حذف می کنه
به احتمال زیاد اشتباه دیدید چون کاربرا زیر نظر هستن

majnooon
2015/03/04, 20:05
ما بعضی چیزارو جابجا متوجه شدیم!
مثلا فکر میکنیم حجاب ماله مو و بدنه درصورتی که این اشتباهه!
حجاب ماله چشمه! ما باید یاد بگیریم به هرچیز و هرجا نگاه نکنیم نه اینکه تمام مردم دنیا از دست نگاه ما خودشونو بپوشونن!

طه
2015/03/05, 09:27
يعني خدا وكيلي توي اين سايت چه خبر شده؟؟؟
چرا مطلب مفيد نميذارين؟؟؟
چرا سوزنتون جاهايي گير كرده كه نه سود دنيايي داره و نه سود آخرتي؟؟؟
بابا آقايون چشماتونو درويش كنين . خانوما رعايت دين و مذهب رو بكنين .
توي اين سايتهاي اجتماعي كه دين و مذهب اعضا مشخص نيست از يهود و مسيحيت و زرتشتي و مسلمون همه و همه هستن چه انتظاريه كه الزاما طرف محجبه باشه .
خب توي آقا پسر مردونگي كن و سرتو بنداز پائين و نيگاه عكس نكن . تا گناه نكني .
اين چيزا كه نياز نبود تاپيك بشه توي سايت

bnm
2015/03/06, 02:39
يعني خدا وكيلي توي اين سايت چه خبر شده؟؟؟
چرا مطلب مفيد نميذارين؟؟؟
چرا سوزنتون جاهايي گير كرده كه نه سود دنيايي داره و نه سود آخرتي؟؟؟
بابا آقايون چشماتونو درويش كنين . خانوما رعايت دين و مذهب رو بكنين .
توي اين سايتهاي اجتماعي كه دين و مذهب اعضا مشخص نيست از يهود و مسيحيت و زرتشتي و مسلمون همه و همه هستن چه انتظاريه كه الزاما طرف محجبه باشه .
خب توي آقا پسر مردونگي كن و سرتو بنداز پائين و نيگاه عكس نكن . تا گناه نكني .
اين چيزا كه نياز نبود تاپيك بشه توي سايت

ای عامو طه جون عکسو میذارن که ادم نگاه کنه دیگه وگرنه بهش نمیگفتن عکس :-?:-?:-?:d:d:d:d

*hossein*
2015/03/06, 17:57
::o:o:o
این دیگه چه بحثیه
یعنی اگه اینطور باشه باید طرف بره بمیره

imanlonely
2015/04/05, 19:30
خوب تو دین ما نگفتن یه عکس که موهاش بیرونه رو بذاریم رو پروفایل یا بزنیم به دیوار خونه.

حالا همین که یه دختر عکس یه مدل خارجی که موهاش بیرونه رو بذاره این شرعی هست یا نه؟

مثلا اگر مدل ایرانی باشه به هر حال مشکل داره ولی تو تلویزیون ما زنهای خارجی در حد پوشش معمولی جامعه شون رو دارن نشون می دن و می گن ایراد شرعی نداره تا وقتی که بیش از یه حدی لخت نباشن.

از این دید که باید محتاط بود نه؟

شادمان56
2015/04/25, 23:14
موضوعی که شما ان را مورد بحث قرار داده اید کمی با پستتان تفاوت دارد گذاشتن عکس یک بانو چطور موجب جذب یک فرد به سایتهای غیر اخلاغی می شود؟؟؟
بله گذاشتن تصاویر خانمهای بدون حجاب گاهی موجب می شود که اقایان جذب ان کاربر شوند می گویم گاهی ان هم ارتباط به شخصیت ان اقا و اینکه تا چه مقدار ضعیف می باشد بستگی دارد

خزون
2015/08/27, 10:41
یکم عجیبه...چطور میشه با یه عکس تحریک شد عجب آدمایی:-?

$Nafa
2015/08/27, 13:53
:-S:cry: